phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
AktualnościLATO 21: pierwsze lądowanie na La Palmie!

LATO 21: pierwsze lądowanie na La Palmie!23-06-2021

21 czerwca 2021 r., po blisko dwuletniej przerwie, Klienci ITAKI powrócili na La Palmę! Ta kameralna i soczyście zielona kanaryjska wyspa przywitała ich – jak zwykle – wspaniałą pogodą.

Doskonała baza hotelowa La Palmy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – wszystkie hotele z oferty ITAKI mają średnie opinie powyżej 5! Na szczególną uwagę zasługuje hotel La Palma & Teneguía Princess Vital & Fitness****+, w którym w tym sezonie działa Klub Przyjaciół Itaki z polskimi animacjami dla dzieci.


Świetne hotele to nie jedyny atut La Palmy. La Isla Bonita, czyli piękna wyspa, jak mówią o niej sami mieszkańcy, to także niesamowite krajobrazy – lśniące w słońcu wulkaniczne plaże, bajkowe wąwozy, lasy i wodospady. To właśnie ta kameralna, kanaryjska wyspa stanowiła scenografię netflixowego „Wiedźmina”.


La Palma to też doskonałe miejsce do obserwacji… gwiazd! To właśnie tu znajduje się jedno z najnowocześniejszych obserwatoriów astrofizycznych na świecie: Roque de Los Muchachos. Wizyta na szczycie wyspy to też doskonała okazja na niezapomniany spacer ponad chmurami. Niezapomniane przeżycie!


Wyloty na La Palmę w poniedziałki z lotniska w Katowicach.

Zapraszamy!

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter