phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
AktualnościITAKA&GALA Podróże w stylu gwiazd – pożegnanie i nowe rozdanie

ITAKA&GALA Podróże w stylu gwiazd – pożegnanie i nowe rozdanie23-08-2021

Minęło już ponad 10 lat od kiedy rozpoczęliśmy podróż z kultowym magazynem lifestylowym GALA. Dzisiaj żegnamy się z GALĄ, której ostatni na polskim rynku wydawniczym numer właśnie się ukazał.

Nasz wspólny projekt ITAKA&GALA Podróże w stylu gwiazd stał się absolutną nowością na rynku produktu turystycznego „premium”, a wysmakowane katalogi, z przygotowanymi na specjalnych sesjach zdjęciami okładkowymi słynnych polskich osobowości medialnych, stały się jego wizytówką. Wyjątkowa oferta w ramach programu ITAKA&GALA będzie jeszcze dostępna do końca tego roku, ale już dzisiaj serdecznie dziękujemy wszystkim jego uczestnikom za ponad 10 lat zaufania i wspólnych podróży.

Nasza wspólna podróż jednak się nie skończy! Pracujemy nad nowym programem i nową ofertą, mając nadzieję, że już wkrótce zaprosimy naszych Klientów na kolejne niezapomniane podróże w gwiazdorskim stylu.

 

 

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter