phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
AktualnościLATO 22: Kierunki premium ITAKI dostępne także z wylotem z Rzeszowa

LATO 22: Kierunki premium ITAKI dostępne także z wylotem z Rzeszowa15-11-2021

Dobra wiadomość dla mieszkańców Podkarpacia. Kierunki premium ITAKI dostępne na LATO 22 także z wylotem z Rzeszowa. Konferencja prasowa i spotkanie z siecią agencyjną z regionu.

Rzeszów, 15.11.2021.
O nowych propozycjach połączeń czarterowych z Rzeszowa na sezon LATO 2022 poinformowano podczas konferencji prasowej, w której udział wzięli Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka Adam Hamryszczak, Prezes ITAKI Piotr Henicz oraz zaproszeni goście.

Gratuluję zarządowi portu lotniczego skutecznego budowania kolejnego filaru działalności spółki, jakim są loty czarterowe. Większy ruch pasażerski oznacza wyższe przychody oraz bardziej efektywne wykorzystanie przepustowości lotniska. Jego lokalizacja na skrzyżowaniu autostrady A4 i drogi ekspresowej S-19 gwarantuje, że nowe kierunki przyciągną pasażerów nie tylko z Podkarpacia, ale także z Małopolski, Lubelszczyzny i Świętokrzyskiego. Ciesząc się z nowych możliwości podróżowania, nie możemy zapominać o wyzwaniach związanych z pandemią, dlatego zachęcam do jak najszerszego korzystania z programu szczepień” - powiedział Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Cieszę się, że wspólnie z Itaką otwieramy nowy rozdział w historii wakacyjnych lotów czarterowych z Rzeszowa. Standardową ofertę obejmującą połączenia z Bułgarią, Turcją, Grecją, a ostatnio również Albanią, rozszerzamy o destynacje dotąd niedostępne bezpośrednio z Jasionki, a oczekiwane przez coraz większą liczbę pasażerów. Chcemy być lotniskiem pierwszego wyboru dla całej Polski południowo-wschodniej, dlatego nie tylko poszerzamy siatkę połączeń, ale także podnosimy standard obsługi klienta, szczególnie troszcząc się o rodziny z małymi dziećmi” - podsumował Prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka Adam Hamryszczak.

"Sezon Lato 2022 to sezon, w którym wprowadzamy w naszej 32-letniej historii, tak naprawdę największą liczbę połączeń z Rzeszowa. Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do latania do Bułgarii, Turcji, Albanii, Grecji. Postanowiliśmy dodać destynacje, nazwijmy to premium, z troszeczkę wyższej półki. Mowa o Fuerteventurze, Majorce oraz portugalskiej Maderze. Nowa siatka połączeń oferowana z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka jest efektem wnikliwych badań i analiz, które przeprowadzamy wspólnie z siecią sprzedaży i Portem" – dodał Piotr Henicz.

Z Rzeszowa na przyszłoroczne wakacje z ITAKĄ będzie można polecieć nie tylko do tradycyjnych, cieszących się szeroką popularnych krajów jak Turcja (Antalya), Bułgaria (Burgas), Grecja (Rodos) i Albania (Tirana), ale także na kierunki premium jak Fuerteventura, Majorka i Madera. Po konferencji odbyło się spotkanie z przedstawicielami sieci agencyjnej z regionu, na którym m.in. podsumowano zakończony sezon 2021, zaprezentowano ofertę na LATO 2022 oraz dyskutowano o rozpoczętym z początkiem listopada sezonie ZIMA 2021/22.

Fot. Maciej Terpiński

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter