phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Szkolenia animatorów ITAKI 2022!

Szkolenia animatorów ITAKI 2022!21-04-2022

W tym roku szkolenia dla przyszłych animatorów Klubów Przyjaciół Itaki odbyły się aż w dwóch terminach: 13.03-18.03. oraz 27.03-01.04. Prowadziła je profesjonalna kadra trenerów z Energylandii i najwyżej oceniani przez naszych Klientów animatorzy Itaki. Podzielili się oni zarówno swoimi umiejętnościami praktycznymi, jak i niezbędną wiedzą teoretyczną. Szkolenia odbyły się w Karpaczu, w hotelu Dziki Potok.

W wydarzeniu wzięło udział 50 osób, które poznały obowiązujące w firmie standardy i procedury. Kursanci, podzieleni na grupy mieli określone zadania do wykonania, m.in.: przeprowadzenie porannej gimnastyki, naukę układów tanecznych, poprowadzenie zabaw i gier animacyjnych czy zorganizowanie wieczornego show hotelowego.

Przyszli animatorzy uczyli się przede wszystkim jak pracować z dziećmi, ale poznali też tajniki organizowania zajęć dla dorosłych. Poza zajęciami wpisanymi w program, każdy uczestnik mógł otrzymać indywidualne wsparcie i wskazówki. Kadra trenerów była do dyspozycji przez cały czas i chętnie udzielała informacji na tematy, które były w zasięgu zainteresowań szkolących się osób. Pomimo, iż program był bardzo napięty, a zadania niełatwe, panowała przyjacielska i wesoła atmosfera. Kursanci byli zmotywowani i wykazywali się bardzo dużym zaangażowaniem.

Animatorzy rozpoczną pracę w hotelach Klubu Przyjaciół Itaki już na początku czerwca.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom, witamy na pokładzie ITAKI i życzymy powodzenia, zapału do pracy, niezapomnianych wrażeń i samych zadowolonych Gości!

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter