phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> > >

Hotel The BayView Resort Taba Heights (ex. Marriott Taba Heights)

Atuty oferty

 • zabawa dla całej rodziny
 • przy plaży z rafą koralową
 • eleganckie centrum spa
 • profesjonalna obsługa

Hotel The BayView Resort Taba Heights (ex. Marriott Taba Heights) Kod: TCPMARI

2 379PLN
Dorośli: 2 all inclusive ultra 24h Śr 06.03 – Śr 13.03.19 (8 dni)
Itaka

Hotel The BayView Resort Taba Heights (ex. Marriott Taba Heights) Kod: TCPMARI Egipt \ Taba

Położony w Taba Heights, przy plaży z rafą koralową, z malowniczymi górami w tle. Idealny na rodzinne wakacje z dużą ilością atrakcji dla dzieci: duży basen z wodospadami, zjeżdżalnia, plac zabaw, olbrzymi, zadbany ogród i piękna, szeroka, piaszczysto-żwirkowa plaża sprzyjają wspólnej zabawie i aktywnemu wypoczynkowi. Duża, znakomicie zagospodarowana przestrzeń, kilka restauracji i barów, w tym Grotto - oryginalnie zaaranżowany w sztucznej grocie, eleganckie wnętrza, przytulnie urządzone pokoje i bardzo dobry poziom obsługi sprawiają, że hotel jest bardzo pozytywnie oceniany przez Gości.

Opis oferty

w TABA HEIGHTS, ok. 20 km od centrum Taby; ok. 30 km od lotniska w Tabie; przed recepcją przystanek lokalnych minibusów, które bezpłatnie kursują do najważniejszych miejsc w Taba Heights (centrum nurkowe Water World, centrum handlowe).

prywatna, szeroka, piaszczysto-żwirkowa, długość ok. 500 m, łagodne zejście do morza, ok. 300 m od brzegu zaczyna się głębia z rafą, do dyspozycji bezpłatny pomost przy hotelu Sofitel, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; bar objęty all inclusive.

pięciogwiazdkowy, otwarty w 2002 r., odnowiony w 2016 r., 394 pokoje, 14 budynków, 1-3 piętra, 3 windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna Al Andalus - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, 2 restauracje à la carte: El Fuego - specjalizacja: kuchnia meksykańska i Tuscany - kuchnia włoska, bar Grotto przy basenie, bar Regatta, bar przy plaży, Lobby Lounge, bar z fajką wodną (nie jest objęty all inclusive); sklep z pamiątkami, kantor, bank, bankomat; 3 sale konferencyjne dla maks. 180 osób, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: centrum biznesowe, room-service, fryzjer, pralnia, opiekunka do dziecka, wypożyczalnia samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Diners Club i Amex.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 40 m², przyjemnie urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, zestaw do kawy/herbaty, minibar (uzupełniany codziennie w wodę; napoje bezalkoholowe na powitanie; dodatkowo codziennie owoce lub ciasteczka); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon lub taras (stolik i krzesełka); widok na basen i morze na zamówienie, za dopłatą.

basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 2800 m², część podgrzewana w sezonie zimowym, gł. 1,2 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, gł. 0,4 m, zjeżdżalnia dla dzieci, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki; tenis stołowy, siatkówka, rzutki, bilard, fitness, aerobik, stretching; plac i pokój zabaw dla dzieci, dzienne i wieczorne animacje, amfiteatr; za opłatą: 2 korty tenisowe (z oświetleniem), centrum nurkowe; centrum spa: bezpłatnie: siłownia, sauna, jacuzzi (bezpłatnie: 15 min./pobyt – następnie 10 USD/godz.); płatne: łaźnia parowa, masaże, refleksologia, aromaterapia, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, manicure, pedicure.

śniadanie (7.00-10.00), obiad (13.00-14.30), kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; późne śniadanie (10.30-12.00), przekąski i lody (13.00-17.00), kawa, herbata, ciasto (17.00-18.00) oraz wieczorne przekąski (23.30-00.30) w wyznaczonym barze; napoje bezalkoholowe, lokalne i wybrane importowane napoje alkoholowe 24h w barze w lobby; raz na pobyt kolacja w restauracjach à la carte (wymagana wcześniejsza rezerwacja); wymagane noszenie opasek all inclusive.

0020/693580100, www.orascomde.com

 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

5,2 / 6
97% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Standard pokoi
 • Obsługę hotelową
Informacje o regionie

Egipt — Taba

Fascynujące krajobrazy, egzotyka pejzażu, który tworzą góry Synaj, plaże i morze, oczarowują niespotykaną kolorystyką: ciepły beż i złoto to majestatyczne góry i piaszczyste plaże, wszystkie kolory błękitu to Morze Czerwone. Wczasy w Tabie to przepustka do zachwycającej odmiennością krainy, gdzie słońce świeci cały rok.

 

POŁOŻENIE: w TABA HEIGHTS, ok. 20 km od centrum Taby; ok. 30 km od lotniska w Tabie; przed recepcją przystanek lokalnych minibusów, które bezpłatnie kursują do najważniejszych miejsc w Taba Heights (centrum nurkowe Water World, centrum handlowe).

PLAŻA: prywatna, szeroka, piaszczysto-żwirkowa, długość ok. 500 m, łagodne zejście do morza, ok. 300 m od brzegu zaczyna się głębia z rafą, do dyspozycji bezpłatny pomost przy hotelu Sofitel, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; bar objęty all inclusive.

HOTEL: pięciogwiazdkowy, otwarty w 2002 r., odnowiony w 2016 r., 394 pokoje, 14 budynków, 1-3 piętra, 3 windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna Al Andalus - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, 2 restauracje à la carte: El Fuego - specjalizacja: kuchnia meksykańska i Tuscany - kuchnia włoska, bar Grotto przy basenie, bar Regatta, bar przy plaży, Lobby Lounge, bar z fajką wodną (nie jest objęty all inclusive); sklep z pamiątkami, kantor, bank, bankomat; 3 sale konferencyjne dla maks. 180 osób, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: centrum biznesowe, room-service, fryzjer, pralnia, opiekunka do dziecka, wypożyczalnia samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Diners Club i Amex.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 40 m², przyjemnie urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, zestaw do kawy/herbaty, minibar (uzupełniany codziennie w wodę; napoje bezalkoholowe na powitanie; dodatkowo codziennie owoce lub ciasteczka); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon lub taras (stolik i krzesełka); widok na basen i morze na zamówienie, za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 2800 m², część podgrzewana w sezonie zimowym, gł. 1,2 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, gł. 0,4 m, zjeżdżalnia dla dzieci, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki; tenis stołowy, siatkówka, rzutki, bilard, fitness, aerobik, stretching; plac i pokój zabaw dla dzieci, dzienne i wieczorne animacje, amfiteatr; za opłatą: 2 korty tenisowe (z oświetleniem), centrum nurkowe; centrum spa: bezpłatnie: siłownia, sauna, jacuzzi (bezpłatnie: 15 min./pobyt – następnie 10 USD/godz.); płatne: łaźnia parowa, masaże, refleksologia, aromaterapia, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, manicure, pedicure.

ULTRA ALL INCLUSIVE 24H: śniadanie (7.00-10.00), obiad (13.00-14.30), kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; późne śniadanie (10.30-12.00), przekąski i lody (13.00-17.00), kawa, herbata, ciasto (17.00-18.00) oraz wieczorne przekąski (23.30-00.30) w wyznaczonym barze; napoje bezalkoholowe, lokalne i wybrane importowane napoje alkoholowe 24h w barze w lobby; raz na pobyt kolacja w restauracjach à la carte (wymagana wcześniejsza rezerwacja); wymagane noszenie opasek all inclusive.

KONTAKT: 0020/693580100, www.orascomde.com

GRATIS:
 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,2 / 6
Ogólna ocena
z 239 opinii
97%
klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą
97%
klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają m.in:

 • Położenie hotelu
 • Standard pokoi
 • Obsługę hotelową
5 / 6
20-25 lat, z partnerem/ką luty 2019
Hotel ładnie położony, obsługa bardzo pomocna, jedzenie pyszne i świeże rozwiń
Hotel ładnie położony, obsługa bardzo pomocna, jedzenie pyszne i świeże
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 3
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Średnio rozwiń
Średnio
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 3
 • 5
 • 1
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, ze znajomymi styczeń 2019
Wszystko fajnie z wyjątkiem braku podgrzewania basenu. Codziennne tłumaczenia recepcji czy managera w tej sprawie były tak głupie, ze nie nadają się nawet do zacytowania. Rezydentka (...) rozwiń
Wszystko fajnie z wyjątkiem braku podgrzewania basenu. Codziennne tłumaczenia recepcji czy managera w tej sprawie były tak głupie, ze nie nadają się nawet do zacytowania. Rezydentka bezradna...Zatem hotel polecam tylko latem.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 2
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Hotel w swoim standardzie spełniał wymagania pięciu gwiazdek. Czystość zadowalajaca. Panowie sprzątali codziennie. Obsługa hotelowa, bardzo pomocna i uprzejma. Zwłaszcza Panowie z baru 24 H. (...) rozwiń
Hotel w swoim standardzie spełniał wymagania pięciu gwiazdek. Czystość zadowalajaca. Panowie sprzątali codziennie. Obsługa hotelowa, bardzo pomocna i uprzejma. Zwłaszcza Panowie z baru 24 H. Wyżywienie to kwestia gustu, zależy co kto lubi, ale jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel to przede wszystkim wygodne i komfortowe pokoje. Nasz taki był. Przestronny z balkonem i co ważne w łazience była wanna. Idealna do wieczornego relaksu. Ogromnym plusem hotelu jest przede wszystkim bezpośredni dostęp do plaży, która jeszcze długo będę wspominać. Ciepły piasek palmy i zaciszny bar. Plaże w Tabie mogę zaliczyć do jednej z czystrzych jakie widziałam.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 1
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
zwiń
4 / 6
26-30 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Hotel pusty. Nic się nie działo. Inne hotele obok tętniły życiem i atrakcjami. Woda w basenie okropnie zimna. rozwiń
Hotel pusty. Nic się nie działo. Inne hotele obok tętniły życiem i atrakcjami. Woda w basenie okropnie zimna.
 • 3
 • 3
 • 4
 • 2
 • 6
 • 5
 • 2
 • 2
zwiń
6 / 6
50+ lat, z rodziną styczeń 2019
Opieka rezydenta średnia. Wycieczki fakultatywne drogie i źle zorganizowane - „wpychanie” uczestników wycieczek przez organizatora do drogich, podstawionych sklepików z pamiątkami i brak czasu (...) rozwiń
Opieka rezydenta średnia. Wycieczki fakultatywne drogie i źle zorganizowane - „wpychanie” uczestników wycieczek przez organizatora do drogich, podstawionych sklepików z pamiątkami i brak czasu wolnego (przynajmniej godziny) w Jerozolimie. Za mało czas i miejsca na dalsze uwagi. Natomiast sam hotel - standard, położenie, obsługa godne polecenia.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
zwiń
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Hotel bardzo fajny, czysty. rozwiń
Hotel bardzo fajny, czysty.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
6 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 2
 • 5
 • 6
 • 3
 • 6
zwiń
5 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
zwiń
5 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 5
 • 5
 • 2
 • 2
 • 6
 • 2
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Taba - czyli Egipt łamiący stereotypy (wersja dla aktywnych) Egipt przez lata nie był naszym wymarzonym kierunkiem podróży, ponieważ kojarzył nam się z biernym leżeniem nad wodą pod czujnym (...) rozwiń
Taba - czyli Egipt łamiący stereotypy (wersja dla aktywnych) Egipt przez lata nie był naszym wymarzonym kierunkiem podróży, ponieważ kojarzył nam się z biernym leżeniem nad wodą pod czujnym okiem żołnierza z „kałachem”. Jako osoby aktywne takiego wypoczynku unikamy jak diabeł święconej wody. W okresie bożonarodzeniowym bardzo jednak chcieliśmy zwiedzić Izrael i Betlejem, a kalkulacje cenowe pokazały, że wczasy w bardzo zimnej na przełomie roku Jerozolimie są o wiele droższe niż te w znajdującej się przy samej granicy egipsko – izraelskiej ciepłej Tabie. Zaryzykowaliśmy zatem zwiedzenie Izraela, jako wycieczkę fakultatywną Itaki, organizowaną dla wypoczywających w egipskiej Tabie i z czystym sercem mogę powiedzieć, że był to jeden z najlepszych pomysłów, na jakie wpadliśmy w życiu. Cena najlepszych 5 * hoteli w egipskiej Tabie pozwoliła nam spędzić najtańsze wczasy w naszym życiu w świetnych warunkach, a usytuowanie miasta i świetnie logistycznie zorganizowana przez Itakę wycieczka z Taby do Jerozolimy pozwoliła nam odwiedzić Betlejem, Jerozolimę i elegancki kurort nad Morzem Martwym w wyjątkowy czas Bożego Narodzenia. Okazało się, że nasze najtańsze wakacje w życiu stanowiły te najlepsze i dostarczyły wspaniałych wrażeń. Sama Jerozolima i Betlejem to dla nas jedne z najbardziej cudownych miejsc świata... Każdy oczywiście ma inny odbiór rzeczywistości i może się zdarzyć, że komuś Izrael się nie spodoba, jednak z pewnością zobaczyć go warto i to warto po tysiąckroć. Że już nie wspomnę o tym jak cieszy kąpiel w Morzu Martwym, najgłębszej depresji świata, wypełnionym wodą o zasoleniu wypierającym pływaka w śmieszny sposób na powierzchnię. Piękne, radosne przeżycie! W pakiecie dostaje się możliwość przekroczenia granicy egipsko – izraelskiej, co do osób ciekawych życia również stanowi wartość poznawczą. Poza ceną, o której wspomnieliśmy, zwiedzanie Jerozolimy z Taby zamiast z Izraela ma na przełomie roku tę wielką zaletę, że o ile Egipt pozwala się wygrzać, to w Izraelu się wtedy trochę marznie. Można zatem połączyć zwiedzanie Jerozolimy w zimnym czasie z wygrzaniem się na plaży w Tabie. Samo natomiast bieganie po Jerozolimie w zimę też jest korzystne, albowiem chodząc się nie marznie, zaś kluczenie po uliczkach miasta w 50 stopniowym żarze w wakacje nie jest czymś, czego bym szczególnie chciał doświadczyć. Wiele osób zastanawia się jak jest w Egipcie na przełomie roku. Temperatura w Tabie oscylowała wokół 20-23 stopni Celsjusza, jednak słońce pustynne jest inne niż polskie, od rana świeci niesamowicie intensywnie, tak że szpara w zasłonce rozświetla żywo cały pokój, co powoduje, że opalamy się w cieple, a czasem w lekkim gorącu. Woda w Tabie była chłodna, osobiście nie kąpaliśmy się, jednak nam to akurat nie przeszkadzało. Zaletą zimowej pory była też bardzo mała liczba turystów. Plaże były niemal bezludne, a cała obsługa baru przy morzu i serwis plażowy wpatrywał się w turystów, czekając na skinienie, aby poprawić leżak, donieść wiatrochron, czy przynieść napój. W sezonie sądzę, że tego nie ma… Sam hotel oceniamy bardzo dobrze. Wszystkie pokoje mają piękny widok na morze. Łóżka wielkie, wygodne, duże szafy, fotele, biurko, balkon, TV. Jedyny minus to wanna zamiast prysznica z dziwną kotarą, przez którą woda lała się strumieniem na podłogę. Pokój był bardzo dobrze posprzątany na początku, potem pan nie przykładał się na 100 %, co spowodowało, że w połowie pobytu przestaliśmy zostawiać mu napiwek. Niczego to nie zmieniło, a napiwki przydały się innym członkom załogi, którzy dawali z siebie 200 % (np. kelnerowi z meksykańskiej restauracji). Jedzenie bardzo zróżnicowane. Na śniadania omlety, placki, dania gorące, sery, warzywa, wielki wybór pieczywa i ogromna różnorodność słodkich bułeczek i rogalików. Na obiady i kolacje 2 zupy, dania z grilla rozpalanego na zewnątrz, makarony (pasty) robione na żywo, duży wybór mięs (jagnięcina, kaczka, kurczak, wołowina na wszelkie sposoby itp.). Na posiłkach pan w rękawiczkach kroił warzywa i na zamówienie komponował różnorodne sałatki. Do tego ogromny wybór ciast i deserów (po kilkadziesiąt na posiłek). Efekt był taki, że pojechaliśmy z nastawieniem, że nic nie jemy poza ryżem i grillowanym mięsem, żeby uchronić się przed czyhającą na nas zemstą faraona, a tymczasem opychaliśmy się jak szaleni bez żadnych dolegliwości. W temacie samej zemsty faraona, to w ostatnim dniu pobytu, kiedy zauważyłam, że mój żołądek na nic nie cierpi i odważyłam się spróbować owoców surowych: granatów, grejpfrutów, takich pysznych owoców gruszko podobnych, których nazwy nie znam i małych żółtych kuleczek, to żałowałam, że przez 6 dni tego sobie odmawiałam. Być może by to zaszkodziło, a może nie – tego się już nie dowiem. Tak czy inaczej od osób wcześniej podróżujących do Egiptu zasięgnęliśmy rady, żeby jeszcze przed wyjazdem i przez cały pobyt zażywać probiotyk (enterol) i być może to był klucz do sukcesu? Oprócz tego pani doktor, z którą się kontaktowaliśmy przed wyjazdem zaleciła pić dużo Coli, co posłusznie wykonywaliśmy, przez co przez rok będę chyba mieć wstręt do tego napoju z przepicia (po 10 szklanek dziennie). Tak czy inaczej zalecam ostrożność ale jednocześnie sami jesteśmy przykładem, że można dużo jeść i nie mieć żadnych dolegliwości. Kończąc temat ostrożności osobiście wydaje mi się, że warto też zaszczepić się na żółtaczki (rekomendowane przez polskie MSZ i w mojej ocenie zasadne). Serwis wspaniały. Egipt ma bardzo tanią siłę roboczą, co powoduje, że w hotelu roi się od personelu, czekającego na znak aby pomóc, przynieść, usłużyć. Fakt, że ludzie tam bardzo szanują pracę. Wielu Polakom pracującym w kraju jak za karę z wyrazem męki na twarzach i wielu sprzedawczyniom ziewającym z nudy w polskich sklepach i traktujących klientów jak natrętne muchy przydałoby się szkolenie z zakresu szacunku do pracy od personelu w Egipcie. Kończąc rozważania o hotelu trzeba również podkreślić świetnie zaprojektowany basen, który wije się, zakręca, biegnie wzdłuż grot, zaułków, roślin itp. To powoduje, że kiedy raz było bardzo wietrznie i wiatr wywiał nas z plaży nad morzem, to leżeliśmy za skałami nad basenem, ukryci wśród kwiatów, nie widząc żadnych innych ludzi obok. Tu bowiem basen to nie kwadrat, wokół którego tłoczą się ludzie, patrząc na siebie, ale miejsce zapewniające pewną intymność. Wielką zaletą jest bezpłatny internet, działający wszędzie: w pokojach, w hotelu, na plaży, a nawet w miasteczku Taba Heights. Z tego, co czytam w wielu hotelach egipskich za wi-fi się dopłaca, tutaj można bezkarnie załatwiać ważne rozmowy i sprawdzać dane. Na koniec trzeba jeszcze napisać o położeniu. Taba Heights to mała miejscowość, złożona z kilku czy kilkunastu hoteli 5 * i chyba 1 czy 2 hoteli 4 *, malutkiego miasteczka i domów dla personelu. Każda droga dojazdowa i mały port są pilnie strzeżone przez wojsko z karabinami i mnóstwo ochrony hotelowej. Po całym tym kompleksie nie może chodzić nikt z zewnątrz (ani po hotelach, ani po Taba Heights, ani po miasteczku). Jednak skupienie wielu hoteli powoduje, że nie jesteśmy w środku pustyni; pośrodku niczego. Całość strzeżonego Taba Heights jest taka, że cały dzień to mało, aby to obejść. Z drugiej strony hotele mają wspólne animacje (np. jednego dnia wieczór beduiński w wiosce wśród skał, innego wieczór w miasteczku, jeszcze kiedyś wspólna dla hoteli dyskoteka przy plaży). Z pewnością żaden pojedynczy hotel nie zdziała tyle ile kilka połączonych. W samym miasteczku Taba Heights, do którego od 19:00 jeżdżą co chwila bezpłatne busiki) jest zlokalizowana restauracja meksykańska, która dla mieszkańców hotelu jest raz na pobyt całkowicie bezpłatna, a oferuje świetne jedzenie (chyba najlepsze w czasie pobytu). Że już nie wspomnę o idealnej tam obsłudze, która powinna prowadzić szkolenia z podejścia do klienta dla personelu polskich restauracji. I na koniec niespodzianka, która nam się niesamowicie podobała i nas pozytywnie zaskoczyła. Hotel otoczony jest pięknymi, wysokimi górami, po których można godzinami spacerować i z ich szczytu podziwiać, zapierające dech w piersiach widoki. Oczywiście należy to robić używając rozumu (w Egipcie szybko się robi ciemno i trzeba uważać, żeby zmierzch nie zaskoczył na szczycie, a poza tym jest miejscami stromo, więc należy mieć dobre obuwie i unikać zwisających skał). Należy też ostrożnie wybierać górki, aby nie przekroczyć strzeżonego terenu. Jeżeli jednak jest się ostrożnym, to można codziennie po obiedzie cieszyć się cudowną wędrówką po okolicznych wzniesieniach. Itaka organizuje również wspaniałą wycieczkę na górę Mojżesza (ponad 2000 m ppm), jednak niestety jest ona zaraz po wycieczce do Jerozolimy, która jest dość forsująca. Góry są bezludne, ponieważ wędruje po nich może z 2 turystów dziennie, a czasem nikt. Cóż nasi rodacy preferują chyba wędrowanie wokół baru :) Po zejściu z gór można odpocząć na dole na trzech pomostach wokół których pływają kolorowe rybki. Położenie hotelu jest atrakcyjne również z tego powodu, że tuż za wodą widać brzegi Jordanii i Arabii Saudyjskiej (czasem przy dobrej widoczności wyraźnie widać statki na po drugiej stronie morza). Jednym słowem wczasy w Egipcie dały za bardzo małe pieniądze ciepłe wygrzanie na plaży w zimie, połączone z budzącą niesamowite odczucia Jerozolimą, fantastyczne wrażenia nad Morzem Martwym, zapierające dech w piersiach górskie widoki, dużo słońca i długie wędrówki, dobrą zabawę na organizowanych imprezach i pełne żołądki bez żadnych przykrych dolegliwości. Spędziliśmy wspaniale czas i w dodatku za relatywnie bardzo małe pieniądze.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
3 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Hotel bardzo fajnie położony, obsługa bardzo uprzejma i to tyle jeżeli chodzi o plusy. Czystość – średnia – stoły brudne, krzesła na stołówce poniszczone. (standard bliżej 3 * a nie jak mają 5) (...) rozwiń
Hotel bardzo fajnie położony, obsługa bardzo uprzejma i to tyle jeżeli chodzi o plusy. Czystość – średnia – stoły brudne, krzesła na stołówce poniszczone. (standard bliżej 3 * a nie jak mają 5) Błędna oferta Itaki – wprowadza w błąd – proszę uważać !!! sprzedają Ultra All Inclusive 24h z alkoholami wybranymi międzynarodowymi a na miejscu się okazuje że dostajemy tylko lokalne alkohole. Interwencja u rezydentki nic nie dała wręcz była zdziwiona , że taką ofertę Itaka sprzedaje. Kolejne wprowadzenie klienta w błąd przez Itakę to ilość dni pobytu – kupiliśmy 8 dni do 10 stycznia a już 9 stycznia do 12.00 kazali się wymeldować i dopłacić 30$ za każdą osobę. Kto nie zapłacił obcinali opaski i od 12.00 do 18.30 osoby zostawały na pastwę losu bez żadnych świadczeń! – Masakra!!! Dodam, że przed wylotem obie te kwestie poruszałem w rozmowie telefonicznej z biurem Itaki aby się upewnić i zapewniali mnie, że i importowany alkohol będzie jak i cały pobyt jest opłacony do końca !!!. Uwaga na ręczniki – kradną !!! – podczas pobytu nam jak i kilku innym osobom ukradli ręczniki pozostawione na leżaku w czasie pójścia na obiad. Tu również rezydentka nie pomogła – brak jakiegokolwiek zainteresowania. Brak Animacji – w ciągu dnia nic się nie działo Brak wieczornych animacji – w hotelu jest piękny amfiteatr ale ani razu nie był czynny. Podczas pobytu były zorganizowane 3 wieczory animacyjne ale UWAGA – poza hotelem – trzeba było tam dojechać bezpłatnym busem – podczas występów wszystkie napoje i alkohole PŁATNE !!! Wieczornych przekąsek wymienionych w ofercie BRAK Rezydentka – najgorsza jaką kiedykolwiek poznaliśmy na wyjazdach. W ogóle nie zorientowana w ofercie jaką Itaka sprzedaje oraz w ofercie jaką Hotel oferuje. Jeszcze pierwszego dnia informowała Nas, że hotel zapewni animacje jaki i występy w amfiteatrze każdego dnia – niestety nic z tego się nie pojawiło ani jednego dnia. Co do wycieczek fakultatywnych to również wprowadziła klientów w błąd aby tylko te wycieczki sprzedać (chodzi m.in. o wysokość temperatury w morzu martwym na wycieczce do Izraela – mówiła, że jest i będzie 28 st.C a było zaledwie 16-18) - itd. Itp.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 1
 • 4
 • 5
 • 3
 • 3
zwiń
6 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Pokoje i cały hotel bardzo czysty. Przemiła obsługa. Wszyscy bardzo pomocni, nastawieni na to aby Ci umilić czas. Nie pamiętam hotelu, w którym tak bardzo by się starano. Na koniec pobytu (...) rozwiń
Pokoje i cały hotel bardzo czysty. Przemiła obsługa. Wszyscy bardzo pomocni, nastawieni na to aby Ci umilić czas. Nie pamiętam hotelu, w którym tak bardzo by się starano. Na koniec pobytu wręczono nam prowiant na podróż. Wifi działa bez problemu. Każdego dnia starają się urozmaić jedzenie. Spokój, relaks, a wieczorem arabska muzyka z groty (na żywo!). To zapamiętam. Gorąco polecam!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
zwiń
5 / 6
41-50 lat, ze znajomymi grudzień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 1
 • 5
 • 1
 • 6
 • 6
 • 1
 • 3
zwiń
6 / 6
41-50 lat, ze znajomymi grudzień 2018
Hotel The Bayview to miejsce godne polecenia. Wszystkie usługi na najwyższym poziomie. Pokoje czyste, zadbane, codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki. Plaża czysta, z perfekcyjną obsługą. (...) rozwiń
Hotel The Bayview to miejsce godne polecenia. Wszystkie usługi na najwyższym poziomie. Pokoje czyste, zadbane, codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki. Plaża czysta, z perfekcyjną obsługą. Wyżywienie typowo egipskie ale nawet najwybredniejszy znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie zdąży się na posiłek główny zawsze można coś zjeść na terenie hotelu. Obsługa przemiła, pomocna.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
zwiń
5 / 6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2018
Wszystko było wspaniałe hotel super widoki cudne wrócimy tam napewno. rozwiń
Wszystko było wspaniałe hotel super widoki cudne wrócimy tam napewno.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką grudzień 2018
Hotel pieknie polozony, w poblizu dwa dodatkowe blizniacze hotele. W sezonie zimowym idealny do spedzenia spokojnych wakacji polaczonych z odpoczynkiem i snoorkowaniem. Trudnosc snoorkowania na (...) rozwiń
Hotel pieknie polozony, w poblizu dwa dodatkowe blizniacze hotele. W sezonie zimowym idealny do spedzenia spokojnych wakacji polaczonych z odpoczynkiem i snoorkowaniem. Trudnosc snoorkowania na poziomie “dla poczatkujacych” co pozwala nawet osobom slabo plywajacym i dzieciom pod opieka kozystac z piekna rafy koralowej tuz przy plazy. Hotel zapewnil wspaniale przyjecie sylwestrowe a ekipa obslugi przez caly pobyt starala sie zapewnic mila, komfortowa i bezpieczna atmosfere. Jedyna rzecza ktora nalezalo by polepszyc to rozrywki w czasie dnia i wieczorami, ktorych podejrzewam ze ze wzgledu na okres zimowy zabraklo.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
zwiń
3 / 6
31-40 lat, ze znajomymi grudzień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 4
 • 2
 • 6
 • 1
 • 4
 • 5
 • 1
 • 3
zwiń
4 / 6
20-25 lat, z partnerem/ką grudzień 2018
Hotel ładny i czysty, plaża duża, jednak brak toalety przy plaży, trzeba fatygować się do baru Grotto. Woda w basenie niby w części podgrzewana, jednak minimalnie. Kąpiel niezbyt komfortowa, (...) rozwiń
Hotel ładny i czysty, plaża duża, jednak brak toalety przy plaży, trzeba fatygować się do baru Grotto. Woda w basenie niby w części podgrzewana, jednak minimalnie. Kąpiel niezbyt komfortowa, odnosiłam wrażenie, że woda w morzu jest cieplejsza. Jedzenie dość urozmaicone, jednak smakowo bardzo monotonne. Kelnerzy roznoszą napoje, co skutkuje tym, że często sok, czy wodę dostanie się praktycznie "po obiedzie". Wolałabym obsłużyć się sama przy dystrybutorze, niż czekać aż kelner podejdzie po zamówienie, a później drugie tyle na doniesienie herbaty, czy innego napoju. Wydaje mi się, że hotel przesadnie nastawiony jest na oszczędność. Brak animacji. Widziałam tylko jedną osobę z napisem "animator", która oprócz uśmiechania się nie robiła nic. Brak zorganizowanych zabaw dla dzieci.Wieczorami busik jeździ do jakiegoś "sztucznego" miasteczka, gdzie praktycznie nic ciekawego nie ma, dwa razy w czasie pobytu był wieczorem podstawiono busik, który wiózł na animacje, do zaaranżowanej "wioski beduińskiej" wśród skał, gdzie za ewentualną konsumpcję trzeba płacić i człowiek siedzi na matach ze świadomością, że jest ciemno, późno i nie można wrócić w dowolnym momencie do pokoju, jeśli animacje się znudzą, lub choćby do toalety. Na terenie hotelu jest piękny amfiteatr, niestety niewykorzystany. W ofercie hotelu piszą, że codziennie w pokoju będzie talerz z owocami i ciasteczkami, niestety chyba dla wybranych. Nikt nie poinformował nas, czy to trzeba zamówić, czy gdzieś po to się pofatygować. Kiedy poprosiliśmy pracownika, żeby pomógł nam uruchomić sejf, podłubał coś tam i stwierdził, że sejf jest zepsuty. Na tym się skończyło. Nikt go nie wymienił, ani nie naprawił.W hotelu jest stosunkowo mało gości, w przeciwieństwie do innego hotelu obok. Tak pewnie będzie, jeśli niektóre zwyczaje się nie zmienią. Dużym plusem był dobrze zorganizowany Sylwester z bogatym bufetem, występami i dyskoteką.
 • 6
 • 4
 • 5
 • 2
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką grudzień 2018
Hotel bardzo ładny, zadbany i czysty. Zasłużone 5 gwiazdek (jak na warunki egipskie oczywiście). Przeszliśmy się porównać warunki w Strandzie, Sofitelu, El Wakala, no i Bayview zdecydowanie (...) rozwiń
Hotel bardzo ładny, zadbany i czysty. Zasłużone 5 gwiazdek (jak na warunki egipskie oczywiście). Przeszliśmy się porównać warunki w Strandzie, Sofitelu, El Wakala, no i Bayview zdecydowanie najbardziej zadbany. Jedyne do czego muszę się przyczepić, to myląca oferta na stronie Itaki. Dopłaciliśmy do najdroższej opcji, czyli pokoju z widokiem na morze, ale de facto zatokę widać gdzieś tam w oddali. Do pokoju, który widać na zdjęciach na stronie Itaki (z widokiem bezpośrednio na plażę i morze) trzeba jeszcze dodatkowo dopłacić na miejscu. Taki mały zgrzyt na początek, bo poczuliśmy się wprowadzeni w błąd. Obsługa bardzo miła, mówi po angielsku - niektórzy ledwo, ale idzie się dogadać. Warto dawać drobne napiwki. Byliśmy w okresie świąt Bożego Narodzenia i na wigilię hotel przygotował niesamowicie wystawną kolację z niesamowitą oprawą. Naprawdę godna podziwu gościnność i rozmach. Wyżywienie niezłe, bardzo zróżnicowane, ogromny wybór i dań na ciepło i świeżych owoców i warzyw. Sporo różnych rodzajów mięs, ja akurat jestem wegetarianinem i wybór dla mnie również był duży. Niektórzy trochę narzekali, że jedzenie słabo doprawione. Kelnerzy mimo niskiego sezonu czasem nie nadążali, ale nadrabiali życzliwością. Raz na pobyt kolacja w restauracji włoskiej lub meksykańskiej a la carte - tu dania zdecydowanie gorsze, spokojnie można sobie darować. Pokoje bardzo przestronne, klima działa bardzo dobrze, codziennie świeże ręczniki, są nawet szlafroki i klapki kąpielowe. Miejscami może widać, że remont był przeprowadzony kilka lat temu (szczególnie w łazience), ale naprawdę nie było na co narzekać. Sam hotel z pięknym i wielkim ogrodem, ogromnym basenem, małą zjeżdżalnią i całą masą miejsc do leżenia, spacerowania. Na plaży sporo leżaków z parasolami. Pięknie, czysto i cieplutko, a byliśmy pod koniec grudnia. Trochę nagabują na masaże, zdjęcia, stretching i inne "atrakcje", ale rozumieją grzeczne "dziękuję". Generalnie bardzo polecam, szczególnie w niskim sezonie, gdy nie ma tłumów, ani upałów. Warto zaopatrzyć się w drobne (jednodolarówki) na napiwki, bo w okolicy jest duży problem z rozmianą na drobne.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 3
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 3
 • 3
 • 4
 • 4
 • 3
 • 3
 • 2
 • 3
zwiń
5 / 6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2018
Bez emocji rozwiń
Bez emocji
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
zwiń
6 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką listopad 2018
Bardzo mile spędzony czas. Jak to w Egipcie bywa, hotel jest położony na dużym obszarze, który jest bardzo ciekawie zaaranżowany. Mnóstwo zieleni, fikuśnych alejek i kilka mostków. Baseny o (...) rozwiń
Bardzo mile spędzony czas. Jak to w Egipcie bywa, hotel jest położony na dużym obszarze, który jest bardzo ciekawie zaaranżowany. Mnóstwo zieleni, fikuśnych alejek i kilka mostków. Baseny o ciekawym kształcie, jeden z nich przepływa przez jaskinię, do drugiego można zjechać zjeżdżalnią z góry groty skalnej. Przy okazji: szkoda, że tylko jeden z nich był w grudniu podgrzewany. Na miejscu jest mały amfiteatr, w którego obrębie regularnie odbywają się animacje prowadzone przez rewelacyjny zespół "wędrownych cyrkowców". Tak ich nazwałem, ponieważ mają w składzie karła i każdy członek Animation Team specjalizuje się w czymś innym: chodzenie na szczudłach, taniec brzucha, pokazy z ogniem, taniec derwisza, śpiewy arabskie. Każdy jest mistrzem w swojej dziedzinie. Popisują się swoimi umiejętnościami podczas wieczornych imprez w "centrum Tabowej rozrywki", o czym będzie pod koniec tej recenzji, a na terenie hotelu za dnia dają próbki swoich możliwości dostarczając masę frajdy wypoczywającym gościom. Plaża raczej wąska, czysta, morze długo bardzo płytkie. Doszedłem do boi kończącej wydzieloną strefę kąpieli (dobre 200 metrów od brzegu) i wody nie miałem nawet do pasa. Dno piaszczyste, ale samo wejście kamieniste. Delikatniejszym osobom polecam zaopatrzyć się w buty do kąpieli. Rafy koralowej przy samym hotelu nie uświadczyłem, trzeba się przejść promenadą biegnącą wzdłuż brzegu morza około 1km by dotrzeć do pomostów, gdzie jest już całkiem ładne podwodne życie. Nie jest to może Blue Hole, ale posnurkować i pooglądać rybki można. Pokoje czyste, z codzienną wymianą ręczników i dostawą świeżych owoców/ciastek. Bardzo wygodne łóżka. Jedzenie wyśmienite, ogromny wybór, w każdy dzień tygodnia jest inny wieczór tematyczny (np. kuchnia włoska, azjatycka, francuska itp.), gdzie oprócz standardowych dań dostępnych codziennie są specjały, których żal nie spróbować. Przez to w czasie pobytu 7-dniowego jedzenie się nie nudzi. Obsługa bardzo przyjazna, uśmiechnięta i pomocna. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, by osoba z recepcji krążyła po plaży / w okolicy basenu i pytała czy wszystko w porządku, czy nie mamy jakichś specjalnych życzeń. Barmani robią pyszne drinki i nie wymuszają napiwków, chociaż oczywiście chętnie je przyjmują :) Tutaj przy okazji bardzo ważna uwaga: hotel jest reklamowany jako posiadający w opcji ultra all inclusive "wybrane importowane napoje alkoholowe w barze". Tak nie jest: wszystkie bezpłatnie oferowane alkohole są regionalne. W barze są wystawione zagraniczne trunki, ale są one dostępne za dodatkową opłatą. Okolica hotelu to tylko inne hotele. Przy jednym z nich znajduje się wspomniane wcześniej "centrum Tabowej rozrywki", takie mini miasteczko turystyczne gdzie prawie codziennie organizowane są pokazy Animation Team, tylko że na większą skalę. Jest głośno i radośnie. Są też sklepy z pamiątkami i to właściwie tyle. Więcej atrakcji nie ma i jeśli ktoś chce przeżyć coś więcej, to może wykupić wycieczkę fakultatywną np. na górę Synaj (polecam!). Pobyt oceniam bardzo pozytywnie, czuliśmy się tu bezpiecznie i dzięki świetnej obsłudze hotelu oraz braku tłumu turystów na początku grudnia udało się nam zrelaksować i naładować baterie.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
zwiń
6 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką listopad 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
zwiń
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Góra Mojżesza i klasztor św. Katarzyny – nocna wyprawa na górę Synaj (2285 m n.p.m.), gdzie Mojżesz otrzymał od Boga Tablice Dziesięciorga Przykazań. Podziwianie niezwykłego wschodu słońca i zejście zboczem góry do klasztoru św. Katarzyny, wzniesionego ok. 530 r. p.n.e., który należy do prawosławnego Kościoła greckiego i mieści cenne zbiory: bizantyjskie mozaiki z VI w., zbiór ikon św. Jana Chrzciciela, Matki Boskiej, Jezusa i św. Katarzyny. Cena – ok. 70 USD (nie zawiera wjazdu na wielbłądzie do połowy trasy na szczyt góry: ok. 20 USD).

Klasztor św. Katarzyny, Dahab – przejazd w głąb półwyspu Synaj. Zwiedzanie klasztoru św. Katarzyny u podnóża Góry Mojżesza. Wizyta w miejscowości Dahab, obiad. Czas wolny i spacer po nadmorskiej promenadzie. Cena – ok. 70 USD (zawiera obiad; napoje dodatkowo płatne).

Jerozolima – wycieczka do Izraela. Wyjazd z Taby i przekroczenie granicy z Izraelem. Trasa prowadzi przez dolinę Arava do Morza Martwego. Czas wolny na kąpiel w leczniczych wodach Morza Martwego. Przejazd do Betlejem, po drodze okazja do podziwiania panoramy Jerozolimy. Zwiedzanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego. Przejazd do Jerozolimy i zwiedzanie: spacer aleją pełną sklepów, punkt widokowy przy Pałacu Komisarza, przejście pod Ścianę Płaczu. Następnie Via Dolorosa – Droga Krzyżowa i Bazylika Grobu Pańskiego. Przekroczenie granicy z Egiptem i powrót do Taby. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 185 USD.

Petra w Jordanii – przejazd autokarem do portu, zaokrętowanie na katamaranie, przekroczenie granicy egipsko-jordańskiej w Akabie. Przejazd autokarem do Petry (ok. 2 godz.). Spacer wyjątkowo malowniczym wąwozem Siq, drugim co do wielkości na świecie, do zdumiewającego miasta Nabatejczyków, wykutego w czerwonej skale. W programie: Wielki Skarbiec Faraona, grobowce królewskie, świątynie wykute w skale, amfiteatr. Obiad. Cena – ok. 370 USD (zawiera obiad; napoje dodatkowo płatne).

Dahab Discovery – wypłynięcie z portu w Dahab w rejs po Morzu Czerwonym. Relaks na pokładzie statku, postój na snurkowanie i odkrywanie podwodnego świata – rafy koralowej. Następnie wyprawa łodzią ze szklanym dnem (ok. 1 godz.) i podziwianie najpiękniejszych raf koralowych Morza Czerwonego bez wchodzenia do wody. Na koniec wizyta w mieście Dahab i czas wolny na zakupy. Cena – ok. 130 USD.

Dahab Safari z Kanionem Dahab – przejazd jeepami przez pustynię i wizyta w wiosce Beduinów, krótki postój na zdjęcia. Następnie powrót do głównej drogi. Przejazd do Parku Narodowego Blue Hole i czas wolny na snurkowanie przy brzegu Blue Hole. Dalej przejazd do doliny Wadi Guney przy południowej bramie miasta Dahab. Wadi Guney to piękna dolina położona pomiędzy górami, gdzie można zobaczyć wspaniałą, małą oazę. Relaks i wypoczynek na jednej z dzikich plaż w Dahab, przejażdżka na wielbłądach, snurkowanie. Obiad w beduińskim namiocie przy plaży. W drodze powrotnej czas na zakupy w Dahab. Powrót do hotelu. Cena – ok. 65 USD (zawiera: obiad, przejażdżkę na wielbłądach).

Quady – przejazd quadami po pustyni (1 lub 2 godz.) z przerwą na beduińską herbatę. Cena – ok. 50 USD/1 godz., ok. 70 USD/2 godz.

Dzikie plaże Dahab – wyjątkowa wyprawa do serca Synaju połączona z relaksem na jednej z dzikich plaż w Dahab. W programie przejażdżka na wielbłądach i snurkowanie. Przejazd quadami do oazy położonej między pasmami górskimi, czas na beduińską herbatę. Powrót na plażę, obiad, czas na snurkowanie. W drodze powrotnej do Taby możliwość zrobienia zakupów w Dahab. Powrót do hotelu. Cena – ok. 65 USD/quad 1-os., ok. 75 USD/quad 2-os. (zawiera obiad).

Zakupy w Dahab – popołudniowy przejazd do miasta Dahab. Czas wolny na plażach Masbat i Asala oraz czas na zakupy. Cena – ok. 35 USD.

Rejs statkiem – wyprawa do zatoki Akaba. Relaks na pokładzie statku, czas na kąpiel w morzu i odkrywanie uroków podwodnego świata – nienaruszonej rafy koralowej podczas snurkowania lub nurkowania. Przystanki przy zamku Salah el Deen lub w zatoce Fiord. Wycieczka półdniowa: cena – ok. 45 USD/1 postój na snurkowanie, ok. 75 USD/nurkowanie intro 1 zejście; wycieczka całodzienna: cena – ok. 70 USD/2 postoje na snurkowanie, ok. 120 USD/nurkowanie intro 1 zejście, ok. 170 USD/nurkowanie intro 2 zejścia.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

 • Dojazd własny
Cena/os.:
3 039 Pln -21%
2 379pln Razem Szczegóły ceny 4 758 pln

Infolinia

 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 260 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter