phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> > >

Hotel Kyveli

Atuty oferty

 • wypoczynek z rodziną
 • przestronne apartamenty z aneksami kuchennymi
 • basen i brodzik dla dzieci
 • blisko plaży

Hotel Kyveli Kod: JKHKYVE

1 439PLN
Dorośli: 2 śniadania Pt 15.06 – Pt 22.06.18 (8 dni)
Itaka

Hotel Kyveli Kod: JKHKYVE Grecja \ Chios

Otoczony zielonym ogrodem kompleks apartamentów położony w spokojnej, ale urokliwej okolicy, z dala od hałaśliwych kurortów. Zadbany i stylowy, składa się z budynków w niskiej zabudowie, w których rozlokowane są rodzinne apartamenty z aneksami kuchennymi. Na miejscu jest ładny basen i brodzik dla dzieci, na terenie całego hotelu dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy. Blisko stąd do plaży i centrum niewielkiej miejscowości Vrontados z klimatycznymi tawernami serwującymi lokalne specjały. Do miasta Chios można się stąd dostać lokalnym autobusem.

Lato 2018
Opis oferty

ok. 1 km od centrum VRONTADOS, ok. 200 m od sklepów i barów, ok. 7 km od miasta Chios; ok. 10 km od lotniska na Chios; przystanek autobusowy naprzeciwko hotelu (miasto Chios/ok. 1,6 EUR).

publiczna, żwirkowa, strome zejście do morza, przy brzegu głęboka woda, ok. 150 m od hotelu, dojście ulicą; Los Plaz, publiczna, żwirkowa, łagodne zejście do morza, ok. 1 km od hotelu, dojście ulicą; na plażach bezpłatne parasole i leżaki.

trzygwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 1991 r., rozbudowany w 2004 r., 49 pokoi, 7 budynków, do 2 pięter, przestronne lobby, recepcja, sejf w recepcji, bar – śniadania w formie bufetu; duży ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy, kawiarenka internetowa; w hotelu schody – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard i American Express.

apartament typu A: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 35 m2, zadbany, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, lodówka, aneks kuchenny; za opłatą: sejf (ok. 2,5 EUR/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród lub basen; apartament typu B: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 35-40 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo antresola.

basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 160 m2, gł. 1,5-3,5 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, ok. 15 m2, gł. 0,6 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki.

0030/2271032080, www.kyvelihotel.gr

 • serwis plażowy
 • Wi-Fi
Informacje o regionie

Grecja — Chios

Wulkaniczna północ i zielone południe pokryte zielonymi drzewami oliwnymi i mastyksowymi, błękit Morza Egejskiego i wspaniałe, piaszczyste plaże. Chios to spełnienie marzeń o wspaniałych, greckich wakacjach! Znakiem rozpoznawczym wyspy są słynne, kamienne wiatraki. Urokliwe małe, kamienne domki tutejszych wiosek zachęcają do podziwiania ich piękna podczas długich spacerów. Można tu szybko wejść w leniwy rytm greckiego dnia, cieszyć się morzem, słońcem i długimi, ciepłymi wieczorami. Na dzikich plażach i w lokalnych tawernach poznać można najlepiej czym jest greckie „siga-siga”.

POŁOŻENIE: ok. 1 km od centrum VRONTADOS, ok. 200 m od sklepów i barów, ok. 7 km od miasta Chios; ok. 10 km od lotniska na Chios; przystanek autobusowy naprzeciwko hotelu (miasto Chios/ok. 1,6 EUR).

PLAŻA: publiczna, żwirkowa, strome zejście do morza, przy brzegu głęboka woda, ok. 150 m od hotelu, dojście ulicą; Los Plaz, publiczna, żwirkowa, łagodne zejście do morza, ok. 1 km od hotelu, dojście ulicą; na plażach bezpłatne parasole i leżaki.

HOTEL: trzygwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 1991 r., rozbudowany w 2004 r., 49 pokoi, 7 budynków, do 2 pięter, przestronne lobby, recepcja, sejf w recepcji, bar – śniadania w formie bufetu; duży ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy, kawiarenka internetowa; w hotelu schody – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard i American Express.

POKÓJ:apartament typu A: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 35 m2, zadbany, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, lodówka, aneks kuchenny; za opłatą: sejf (ok. 2,5 EUR/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród lub basen; apartament typu B: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 35-40 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo antresola.

SPORT I ROZRYWKA: basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 160 m2, gł. 1,5-3,5 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, ok. 15 m2, gł. 0,6 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki.

KONTAKT: 0030/2271032080, www.kyvelihotel.gr

GRATIS:
 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Wioski Chios — wycieczka na południe wyspy do wiosek Armolia i Pyrgi, słynących z ciekawej architektury typowej dla wyspy Chios. Budynki dodatkowo ozdobione są wzorami geometrycznymi. Po drodze krajobraz urozmaicają drzewa mastyksowe. Mastyks znany jest jako „łzy Chios”. Wizyta w Muzeum Mastyksu. Przejazd do wioski Mesta, która jest doskonałym przykładem wioski fortecznej z czasów średniowiecza. Przerwa na obiad. W drodze powrotnej przystanek w porcie Emborios. Czas wolny na kąpiel i plażowanie na wulkanicznej plaży Mavra Volia - jednej z najbardziej znanych plaż z czarnym żwirkiem. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 45 EUR (cena nie zawiera obiadu i biletu wstępu do Muzeum Mastyksu - ok. 3 EUR/os.).

Śladami Średniowiecza — wycieczka do centrum wyspy. W programie bizantyjski klasztor Nea Moni, opuszczona, średniowieczna wioska Anavatos oraz wioska Avgonima. Wycieczka półdniowa. Cena - ok. 40 EUR.

Izmir — wcześnie rano transfer do portu na prom do Turcji. Zwiedzanie najciekawszych miejsc w mieście. Czas wolny na bazarze. Powrót na Chios. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 65 EUR.

Inousses — rejs w stronę wysepki Inousses. Na miejscu czas wolny na kąpiel i wypoczynek na urokliwej plaży. W programie wizyta w wiosce rybackiej Lagkada. Obiad w cenie (napoje dodatkowo płatne). Cena - ok. 65 EUR.

Na północy Chios — wycieczka do północnej części wyspy. Wizyta w średniowiecznym kościele Moni Moundon ozdobionym pięknymi freskami. Przystanek w centrum wioski Volissos z przerwą na kawę i lokalne pączki. Następnie jaskinia Agio Galas, gdzie podziwiać można stalaktyty oraz uroczy kościół wybudowany na skale. Przerwa na obiad. Przejazd do winiarni Ariousios i degustacja win. Ostatni postój w średniowiecznej wiosce Pityos. Powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 50 EUR (nie zawiera obiadu i degustacji win).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

 • Dojazd własny
Cena/os.: 1 439pln Razem Szczegóły ceny 2 878 pln

Infolinia

 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 240 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter