phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >

Hotel Holiday M

Atuty oferty

 • romantyczne wakacje
 • przy plaży
 • blisko centrum Ochrydy
 • świetna baza wypadowa

Hotel Holiday M Kod: OHDHOLI

1 789PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Wt 12.06 – Wt 19.06.18 (8 dni)
Itaka

Hotel Holiday M Kod: OHDHOLI Macedonia

Położony na wschodnim brzegu malowniczego Jeziora Ochrydzkiego, kameralny i elegancki, oferuje zakwaterowanie w przestronnych i wygodnych pokojach. Do dyspozycji Gości jest restauracja serwująca lokalne specjały oraz bar, a z hotelowego tarasu można podziwiać zapierające dech, piękne widoki na jezioro. Dużym atutem hotelu jest wydzielona dla Gości część plaży z bezpłatnym serwisem. Hotel ceniony za miłą obsługę, polecany jako świetna baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Wspaniały wybór na niezapomniane wakacje w Macedonii!

Opis oferty

w dzielnicy hotelowej Sveti Stefan, ok. 6 km od centrum OCHRYDY, najbliższe sklepy i bary ok. 200 m od hotelu; ok. 165 km od lotniska w Tiranie; przystanek autobusowy ok. 400 m od hotelu.

publiczna, wydzielona część hotelowa, żwirkowo-kamienista, łagodne zejście do jeziora, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole i leżaki.

trzygwiazdkowy, elegancki i zadbany, zbudowany w 2008 r., 26 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, mały hol, całodobowa recepcja, restauracja – śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane (wybór z 3 dań), kuchnia macedońska, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, bar; taras z widokiem na jezioro; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 24 m², elegancki i zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, lodówka, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na ogród lub góry, widok na jezioro za dopłatą.

00389/46277787, www.hotelholiday-m.com

 • serwis plażowy
 • Wi-Fi
Informacje o regionie

Macedonia

Położona w sercu Bałkanów Macedonia to kraj o barwnej kulturze i bogatej historii. Przekrocz jego gościnne progi, daj się oczarować pięknymi widokami, zielonymi górami i błękitnymi wodami Jeziora Ochrydzkiego!

POŁOŻENIE: w dzielnicy hotelowej Sveti Stefan, ok. 6 km od centrum OCHRYDY, najbliższe sklepy i bary ok. 200 m od hotelu; ok. 165 km od lotniska w Tiranie; przystanek autobusowy ok. 400 m od hotelu.

PLAŻA: publiczna, wydzielona część hotelowa, żwirkowo-kamienista, łagodne zejście do jeziora, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole i leżaki.

HOTEL: trzygwiazdkowy, elegancki i zadbany, zbudowany w 2008 r., 26 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, mały hol, całodobowa recepcja, restauracja – śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane (wybór z 3 dań), kuchnia macedońska, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, bar; taras z widokiem na jezioro; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 24 m², elegancki i zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, lodówka, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na ogród lub góry, widok na jezioro za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA:

KONTAKT: 00389/46277787, www.hotelholiday-m.com

GRATIS:
 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Perły Ochrydy — wycieczka, która pozwala poznać najważniejsze atrakcje miasta. Program rozpoczyna się rano, od przejazdu autokarem do centrum miasta. Zwiedzanie „Jerozolimy Bałkanów” m.in.: cerkiew św. Pantelejmona, cerkiew św. Bogurodzicy Perivlepty, twierdza cara Samuela, z której roztacza się piękny widok na miasto, ruiny amfiteatru z czasów rzymskich, cerkiew Św. Klimenta, cerkiew św. Jana Teologa w Kaneo, cerkiew św. Zofii. Spacer nad Jeziorem Ochrydzkim. Wizyta w pracowni ochrydzkich pereł, stanowiących niezapomnianą pamiątkę z podróży do Ochrydy. Czas wolny na lokalnym bazarze. Powrót do hotelu. Wycieczka półdniowa. Cena - ok. 25 EUR (zawiera: bilety wstępu, zestawy słuchawkowe).

Rejs po Jeziorze Ochrydzkim — transfer do portu, zaokrętowanie na statek i rejs po jeziorze. Zwiedzanie prehistorycznej osady - Muzeum na wodzie w tzw. Zatoce Kości. Rejs do klasztoru św. Nauma - ucznia Cyryla i Metodego i wg legendy współtwórcy cyrylicy. Jego grobowiec wciąż istnieje we wnętrzach klasztornej cerkwi, a Macedończycy wierzą, że nawet dziś, przykładając ucho do kamiennego grobowca, można poczuć bicie serca mnicha. Rejs łódką po źródłach rzeki Czarny Drin. Degustacja lokalnych wyrobów. Powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 35 EUR (zawiera: rejs statkiem i łódką, bilety wstępów, degustację).

Kruja i Tirana — rano przejazd do Kruja, historycznej stolicy Albanii. Zwiedzanie Białego Zamku i Muzeum Skanderberga, największego bohatera narodowego Albanii, wizyta na lokalnym bazarze. Przejazd do Tirany - stolicy i największego miasta Albanii. Spacer po centrum miasta: Plac Skanderberga, meczet Ethem Beja, Piramida (kiedyś mauzoleum Envera Hodży), Pałac Prezydencki i Kongresowy oraz tzw. Blok - teren niedostępny dla zwiedzających w czasie reżimu komunistycznego. Czas wolny. Powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 55 EUR (zawiera: bilety wstępów, zestawy słuchawkowe).

Skopje — po śniadaniu przejazd do Skopje, stolicy Macedonii. Zwiedzanie miasta - plac Macedonia z nową, monumentalną rzeźbą Wojownika na koniu, a także łukiem triumfalnym Porta Macedonia, będącymi wyrazem ambicji młodego państwa i częścią projektu „Skopje 2014”, XV-wieczny kamienny most, dzielnica Stara Czarszija, średniowieczna twierdza Kale, liczne świątynie muzułmańskie, meczet Mustafy Paszy, zajazd Kursumli An. Czas wolny na zadaszonym bazarze. Wizyta w Domu Pamięci Matki Teresy z Kalkuty, urodzonej w Skopje. Następnie przejazd do pięknego Kanionu Matka. Rejs lodkami na rzece Treska, zwiedzanie jaskini. Powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 50 EUR (zawiera: bilety wstępów, rejs łódkami, zestawy słuchawkowe).

Galiczica - Bitola - Heraclea — po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Galiczica, który znajduje się pomiędzy jeziorami: Ochrydzkim i Prespańskim. Przejazd przez przełęcz z widokiem na oba jeziora. Postój nad Jeziorem Prespańskim. Przejazd do Bitoli - miasta położonego w dolinie Pelagonia. Przejście główną ulicą Szirok Sokak do placu z pomnikiem Filipa II Macedońskiego z wieżą zegarową i meczetami z XVI w. Następnie cerkiew św. Dymitra, która jest najokazalszym prawosławnym budynkiem w mieście. Wizyta w muzeum z kolekcją strojów ludowych. Powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 40 EUR (zawiera: bilety wstępów).

Wieczór macedoński — wieczorny wyjazd na występy zespołu folklorystycznego. Podczas przepysznej kolacji z lokalnymi specjałami pokaz tańców macedońskich. Zabawa taneczna. Cena - ok. 30 EUR (zawiera: kolację).

Vevczani - sv. Jovan Bigorski - Mavrovo — wyjazd w kierunku Vevczani - miejscowości z własną walutą, godłem, flagą i wzorem paszportu. Spacer po miasteczku. Przejazd do Bigorskiego monasteru św. Jana Chrzciciela. Jednym z najcenniejszych zabytków klasztoru jest drewniany ikonostas wykonany przez miejscowych mistrzów i ikona św. Jana Chrzciciela, ponoć cudownie ocalona z pożarów i zniszczeń, a zdaniem wiernych mająca moc uzdrawiania. Przejazd do Parku Narodowego Mavrovo. Zwiedzanie wioski Galicznik, degustacja lokalnych wyrobów. Powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 50 EUR (zawiera: bilety wstępów).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

 • Dojazd własny
Cena/os.:
2 129 Pln -15%
1 789pln Razem Szczegóły ceny 3 578 pln

Infolinia

 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 240 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter