phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >

Hotel Tino Sveti Stefan

Atuty oferty

 • wakacje we dwoje
 • w turystycznej dzielnicy Sveti Stefan
 • zadbane pokoje
 • 2 baseny, strefa relaksu

Hotel Tino Sveti Stefan Kod: OHDSVET

PLN
Itaka

Hotel Tino Sveti Stefan Kod: OHDSVET Macedonia

Zwrócony w stronę jeziora, zadbany hotel położony w turystycznej dzielnicy Sveti Stefan. Zbudowany zaledwie w 2015 r., oferuje komfortowy wypoczynek w pokojach standardowych z widokiem na góry i przestronnych apartamentach z widokiem na jezioro. Wolny czas Goście najczęściej spędzają przy basenie, lub popijając drinka w hotelowym barze. Blisko stąd zarówno do plaży, jak i centrum z mnóstwem sklepów, barów i restauracji serwujących pyszne, lokalne specjały.

Opis oferty

na niewielkim wzgórzu, w centrum dzielnicy Sveti Stefan, ok. 6 km od centrum OCHRYDY, ok. 200 m od sklepów i barów; ok. 165 km od lotniska w Tiranie; przystanek autobusowy ok. 300 m od hotelu.

publiczna, żwirkowo-kamienista, łagodne zejście do wody, ok. 200 m od hotelu, przejście przez ulicę, parasole i leżaki płatne (ok. 2,5 EUR/komplet).

czterogwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 2015 r., 52 pokoje, 1 budynek, 3 piętra, 2 windy, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, sejf w recepcji, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, bar przy basenie; parking; sala konferencyjna dla 150 osób, taras z widokiem na jezioro, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service; występują różnice poziomów i schody – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa i MasterCard.

standardowy: 2-os., ok. 25 m2, zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, lodówka; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na góry; apartament: dla maks. 4 os. (min. 3 os. pełnopłatne), ok. 40 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym, widok na jezioro; apartament za dopłatą.

basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 92 m2, gł. 1,5 m, basen kryty, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 105 m2, gł. 1,5 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, ok. 18 m2, gł. 0,4 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; plac zabaw; za opłatą: sauna, łaźnia turecka.

00389/46209340, www.hoteltino-svstefan.com

 • Wi-Fi

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

5,1 / 6
86% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Obsługę hotelową
 • Dobre wyżywienie
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
Informacje o regionie

Macedonia

Położona w sercu Bałkanów Macedonia to kraj o barwnej kulturze i bogatej historii. Przekrocz jego gościnne progi, daj się oczarować pięknymi widokami, zielonymi górami i błękitnymi wodami Jeziora Ochrydzkiego!

POŁOŻENIE: na niewielkim wzgórzu, w centrum dzielnicy Sveti Stefan, ok. 6 km od centrum OCHRYDY, ok. 200 m od sklepów i barów; ok. 165 km od lotniska w Tiranie; przystanek autobusowy ok. 300 m od hotelu.

PLAŻA: publiczna, żwirkowo-kamienista, łagodne zejście do wody, ok. 200 m od hotelu, przejście przez ulicę, parasole i leżaki płatne (ok. 2,5 EUR/komplet).

HOTEL: czterogwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 2015 r., 52 pokoje, 1 budynek, 3 piętra, 2 windy, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, sejf w recepcji, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, bar przy basenie; parking; sala konferencyjna dla 150 osób, taras z widokiem na jezioro, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service; występują różnice poziomów i schody – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa i MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 25 m2, zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, lodówka; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na góry; apartament: dla maks. 4 os. (min. 3 os. pełnopłatne), ok. 40 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym, widok na jezioro; apartament za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 92 m2, gł. 1,5 m, basen kryty, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 105 m2, gł. 1,5 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, ok. 18 m2, gł. 0,4 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; plac zabaw; za opłatą: sauna, łaźnia turecka.

KONTAKT: 00389/46209340, www.hoteltino-svstefan.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,1 / 6
Ogólna ocena
z 7 opinii
86%
klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą
86%
klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają m.in:

 • Obsługę hotelową
 • Dobre wyżywienie
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką wrzesień 2018
Hotel W ciekawym miejscu, pomimo widoku na las sprzyja wypoczynkowi, obsługa bardzo miła, kontaktową, nawet przy braku znajomości języka angielskiego, wyposażenie: siłownia, sauna, jaquzi, basen (...) rozwiń
Hotel W ciekawym miejscu, pomimo widoku na las sprzyja wypoczynkowi, obsługa bardzo miła, kontaktową, nawet przy braku znajomości języka angielskiego, wyposażenie: siłownia, sauna, jaquzi, basen odkryty i kryty- wszystko nieodpłatnie, na wysokim poziomie, wyżywienie urozmaicone, do tego owoce, słodkie dodatki, soki i kawa z ekspresu. Druga strona hotelu z pięknymi widokami na jezioro Ohrydzkie. Polecamy. Na pewno tam wrócimy.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, ze znajomymi wrzesień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 5
 • 6
 • 1
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
1 / 6
26-30 lat, sierpień 2018
Po wylądowaniu w Tiranie przedstawiciel Itaki (Rezydent? Pani się w ogóle nie przedstawiła) powiedziała, że wszystko nam wyjaśni w busie, po czym się zmyła i tyle ją widzieliśmy. Do hotelu (...) rozwiń
Po wylądowaniu w Tiranie przedstawiciel Itaki (Rezydent? Pani się w ogóle nie przedstawiła) powiedziała, że wszystko nam wyjaśni w busie, po czym się zmyła i tyle ją widzieliśmy. Do hotelu zawiózł nas bus który nie przeszedłby w Polsce badań technicznych. Nie podrzucił nas nawet bezpośrednio pod hotel, musieliśmy sami wciągać walizki pod górę. Obsługa hotelu przywitała nas zdawkowym "Witamy" i zezwoliła na "rozgoszczenie się" w Entertainment Room - czyli zwykłej świetlicy. Pomimo, że pobyt w hotelu zaczynał się już tego dnia i śniadanie powinno być już dla nas dostępne, nie zostało ono nam wydane i musieliśmy je sami wykupić. Zmęczeni (po trzygodzinnej jeździe rozklekotanym busem) czekaliśmy na pokoje. Co ciekawe, Holendrów witano skromnym poczęstunkiem na recepcji oraz zapraszano ich na śniadanie do hotelowej restauracji. Pokój posiadał wspaniały widok na zadrzewioną skarpę. W łóżku znaleźliśmy czarne włosy, pochodzenia którego mogliśmy się tylko domyślać a oprócz tego odwiedził nas karaluch. Co ciekawe, w pokoju było pomimo wietrzenia, niemiłosiernie wilgotno. Mieliśmy ze sobą leki, których regularne przyjmowanie to bardzo ważna kwestia. Zawilgły one w przeciągu jednego dnia - gdyby nie zapas w oryginalnych opakowaniach mielibyśmy niezłą zabawę. Gdy tylko kelnerzy restauracji hotelowej zorientowali się, że jesteśmy z Polski a nie Holandii, ostentacyjnie nas lekceważyli. Zdecydowaliśmy się, że będziemy spożywać tam tylko śniadania a obiady i kolacje w centrum Ochrydy. Generalnie hotel jak i obsługa wywarł na nas jak najgorsze wrażenie
 • 1
 • 2
 • 1
 • 1
 • 1
 • 2
 • 1
 • 1
zwiń
6 / 6
26-30 lat, lipiec 2018
Hotel położony od centrum jakieś 4km, super cisza i spokój. Do centrum można dojść piękną promenada brzegiem jeziora czas to ok. 1h lub Taxi to jest czas około 10min i kwota to maks 5 Euro. (...) rozwiń
Hotel położony od centrum jakieś 4km, super cisza i spokój. Do centrum można dojść piękną promenada brzegiem jeziora czas to ok. 1h lub Taxi to jest czas około 10min i kwota to maks 5 Euro. Okolicę otacza piękny Park Narodowy po którym można między innymi quadem pojeździć. Widok na jezioro z restauracji i części pokoi, z drugiej strony widok na las a dodatkowo wtedy jest chłodno w pokoju i nie trzeba klimatyzacji załączać. Recepcja zawsze i z uśmiechem chętnie pomoże i stara się w jak najszybszym czasie rozwiązać każdy problem. Płynnie obsługa mówi w języku angielskim. Restauracja oferuje bardzo bogate menu, ponieważ w opcji HB jest możliwość wybrania 1. sałatki 2. zupę 3. Drugie danie 4. Deser, za to śniadania w formie szwedzkiego bufetu gdzie każdego dnia jest coś innego prócz stałego zestawu. Basen, sauny, jacuzzi w cenie :) Obsługa basenowa bardzo pomocna i zawsze czysto i schludnie. Pokoje są sprzątane codziennie oraz wymiana ręczników również codziennie, wymiana pościeli raz w tygodniu lub na prośbę Gościa.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
20-25 lat, lipiec 2018
Hotel wspaniały, czysty, miła i kompetentna obsługa. Do dyspozycji gości za darmo dwa baseny i strefa spa, co jest ogromnym plusem. Śniadania dobre, duży wybór. Mimo sporej odległości od centrum (...) rozwiń
Hotel wspaniały, czysty, miła i kompetentna obsługa. Do dyspozycji gości za darmo dwa baseny i strefa spa, co jest ogromnym plusem. Śniadania dobre, duży wybór. Mimo sporej odległości od centrum dojazd nie sprawia problemu, pod hotelem zawsze czekaja tanie taksówki.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
6 / 6
26-30 lat, lipiec 2018
Hotel Tino Sveti Stefan spełnił nasze oczekiwania. Bardzo miła obsługa, pomimo wczesnej godziny przyjazdu przygotowali dla nas pokój. Nie było też kłopotu z wymianą waluty po bardzo uczciwym (...) rozwiń
Hotel Tino Sveti Stefan spełnił nasze oczekiwania. Bardzo miła obsługa, pomimo wczesnej godziny przyjazdu przygotowali dla nas pokój. Nie było też kłopotu z wymianą waluty po bardzo uczciwym kursie. Pokoje czyste i zadbane, meble pojemne, klimatyzacji nie sprawdzaliśmy bo nie była potrzebna. Na wyposażeniu telewizor (odtwarzał filmy z polskimi napisami z USB), lodówka, w łazience suszarka. Na mały minus drzwi w łazience otwierane do środka, utrudniało to wychodzenie. Codziennie dostawa ręczników i pościeli, obsługa pokojowa na duży plus - skuteczna i niezauważalna. W hotelu dostępna sauna, baseny kryty i otwarty, jacuzzi, łaźnia parowa, siłownia, pokój telewizyjny, tenis stołowy. Przy basenach ręczniki i leżaki w cenie pobytu. Wi-fi działało dobrze i szybko, czasem tylko zdarzały się problemy z podłączeniem do sieci. Duża restauracja z widokiem na jezioro. W cenie mieliśmy tylko śniadania, różnorodne, smaczne produkty (w tym zawsze coś na słodko do kawy :). Pozostałe posiłki kupowaliśmy głównie w hotelu, ceny niskie a porcje duże i smaczne. Hotel jest położony około 10 minut jazdy samochodem od centrum Ochrydy. Cena kursu to 200 denarów (około 14 złotych). Ogólne wrażenie bardzo dobre.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 6
zwiń
5 / 6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2018
Hotel oceniam wysoko. Czystość, obsługa perfekcyjna, pokój skromny, ale przyzwoity może trochę mała łazienka. Śniadania urozmaicone i smaczne. Polecam również baseny z sauną (...) rozwiń
Hotel oceniam wysoko. Czystość, obsługa perfekcyjna, pokój skromny, ale przyzwoity może trochę mała łazienka. Śniadania urozmaicone i smaczne. Polecam również baseny z sauną jakuzi. W najbliższe okolicy atrakcji niewiele ale do Ochrydy niedaleko
 • 5
 • 5
 • 5
 • 1
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
Wycieczki lokalne

Aktualnie brak ofert

Infolinia

 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 260 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter