phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >

Hotel Tino Sveti Stefan

Atuty oferty

 • wakacje we dwoje
 • w turystycznej dzielnicy Sveti Stefan
 • zadbane pokoje
 • 2 baseny, strefa relaksu

Hotel Tino Sveti Stefan Kod: OHDSVET

1 739PLN
Dorośli: 2 śniadania Wt 12.06 – Wt 19.06.18 (8 dni)
Itaka

Hotel Tino Sveti Stefan Kod: OHDSVET Macedonia

Zwrócony w stronę jeziora, zadbany hotel położony w turystycznej dzielnicy Sveti Stefan. Zbudowany zaledwie w 2015 r., oferuje komfortowy wypoczynek w pokojach standardowych z widokiem na góry i przestronnych apartamentach z widokiem na jezioro. Wolny czas Goście najczęściej spędzają przy basenie, lub popijając drinka w hotelowym barze. Blisko stąd zarówno do plaży, jak i centrum z mnóstwem sklepów, barów i restauracji serwujących pyszne, lokalne specjały.

Opis oferty

na niewielkim wzgórzu, w centrum dzielnicy Sveti Stefan, ok. 6 km od centrum OCHRYDY, ok. 200 m od sklepów i barów; ok. 165 km od lotniska w Tiranie; przystanek autobusowy ok. 300 m od hotelu.

publiczna, żwirkowo-kamienista, łagodne zejście do wody, ok. 200 m od hotelu, przejście przez ulicę, parasole i leżaki płatne (ok. 2,5 EUR/komplet).

czterogwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 2015 r., 52 pokoje, 1 budynek, 3 piętra, 2 windy, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, sejf w recepcji, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, bar przy basenie; parking; sala konferencyjna dla 150 osób, taras z widokiem na jezioro, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service; występują różnice poziomów i schody – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa i MasterCard.

standardowy: 2-os., ok. 25 m2, zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, lodówka; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na góry; apartament: dla maks. 4 os. (min. 3 os. pełnopłatne), ok. 40 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym, widok na jezioro; apartament za dopłatą.

basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 92 m2, gł. 1,5 m, basen kryty, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 105 m2, gł. 1,5 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, ok. 18 m2, gł. 0,4 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; plac zabaw; za opłatą: sauna, łaźnia turecka.

00389/46209340, www.hoteltino-svstefan.com

 • Wi-Fi
Informacje o regionie

Macedonia

Położona w sercu Bałkanów Macedonia to kraj o barwnej kulturze i bogatej historii. Przekrocz jego gościnne progi, daj się oczarować pięknymi widokami, zielonymi górami i błękitnymi wodami Jeziora Ochrydzkiego!

POŁOŻENIE: na niewielkim wzgórzu, w centrum dzielnicy Sveti Stefan, ok. 6 km od centrum OCHRYDY, ok. 200 m od sklepów i barów; ok. 165 km od lotniska w Tiranie; przystanek autobusowy ok. 300 m od hotelu.

PLAŻA: publiczna, żwirkowo-kamienista, łagodne zejście do wody, ok. 200 m od hotelu, przejście przez ulicę, parasole i leżaki płatne (ok. 2,5 EUR/komplet).

HOTEL: czterogwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 2015 r., 52 pokoje, 1 budynek, 3 piętra, 2 windy, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, sejf w recepcji, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, bar przy basenie; parking; sala konferencyjna dla 150 osób, taras z widokiem na jezioro, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service; występują różnice poziomów i schody – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa i MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 25 m2, zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, lodówka; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na góry; apartament: dla maks. 4 os. (min. 3 os. pełnopłatne), ok. 40 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym, widok na jezioro; apartament za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 92 m2, gł. 1,5 m, basen kryty, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 105 m2, gł. 1,5 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, ok. 18 m2, gł. 0,4 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; plac zabaw; za opłatą: sauna, łaźnia turecka.

KONTAKT: 00389/46209340, www.hoteltino-svstefan.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Perły Ochrydy — wycieczka, która pozwala poznać najważniejsze atrakcje miasta. Program rozpoczyna się rano, od przejazdu autokarem do centrum miasta. Zwiedzanie „Jerozolimy Bałkanów” m.in.: cerkiew św. Pantelejmona, cerkiew św. Bogurodzicy Perivlepty, twierdza cara Samuela, z której roztacza się piękny widok na miasto, ruiny amfiteatru z czasów rzymskich, cerkiew Św. Klimenta, cerkiew św. Jana Teologa w Kaneo, cerkiew św. Zofii. Spacer nad Jeziorem Ochrydzkim. Wizyta w pracowni ochrydzkich pereł, stanowiących niezapomnianą pamiątkę z podróży do Ochrydy. Czas wolny na lokalnym bazarze. Powrót do hotelu. Wycieczka półdniowa. Cena - ok. 25 EUR (zawiera: bilety wstępu, zestawy słuchawkowe).

Rejs po Jeziorze Ochrydzkim — transfer do portu, zaokrętowanie na statek i rejs po jeziorze. Zwiedzanie prehistorycznej osady - Muzeum na wodzie w tzw. Zatoce Kości. Rejs do klasztoru św. Nauma - ucznia Cyryla i Metodego i wg legendy współtwórcy cyrylicy. Jego grobowiec wciąż istnieje we wnętrzach klasztornej cerkwi, a Macedończycy wierzą, że nawet dziś, przykładając ucho do kamiennego grobowca, można poczuć bicie serca mnicha. Rejs łódką po źródłach rzeki Czarny Drin. Degustacja lokalnych wyrobów. Powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 35 EUR (zawiera: rejs statkiem i łódką, bilety wstępów, degustację).

Kruja i Tirana — rano przejazd do Kruja, historycznej stolicy Albanii. Zwiedzanie Białego Zamku i Muzeum Skanderberga, największego bohatera narodowego Albanii, wizyta na lokalnym bazarze. Przejazd do Tirany - stolicy i największego miasta Albanii. Spacer po centrum miasta: Plac Skanderberga, meczet Ethem Beja, Piramida (kiedyś mauzoleum Envera Hodży), Pałac Prezydencki i Kongresowy oraz tzw. Blok - teren niedostępny dla zwiedzających w czasie reżimu komunistycznego. Czas wolny. Powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 55 EUR (zawiera: bilety wstępów, zestawy słuchawkowe).

Skopje — po śniadaniu przejazd do Skopje, stolicy Macedonii. Zwiedzanie miasta - plac Macedonia z nową, monumentalną rzeźbą Wojownika na koniu, a także łukiem triumfalnym Porta Macedonia, będącymi wyrazem ambicji młodego państwa i częścią projektu „Skopje 2014”, XV-wieczny kamienny most, dzielnica Stara Czarszija, średniowieczna twierdza Kale, liczne świątynie muzułmańskie, meczet Mustafy Paszy, zajazd Kursumli An. Czas wolny na zadaszonym bazarze. Wizyta w Domu Pamięci Matki Teresy z Kalkuty, urodzonej w Skopje. Następnie przejazd do pięknego Kanionu Matka. Rejs lodkami na rzece Treska, zwiedzanie jaskini. Powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 50 EUR (zawiera: bilety wstępów, rejs łódkami, zestawy słuchawkowe).

Galiczica - Bitola - Heraclea — po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Galiczica, który znajduje się pomiędzy jeziorami: Ochrydzkim i Prespańskim. Przejazd przez przełęcz z widokiem na oba jeziora. Postój nad Jeziorem Prespańskim. Przejazd do Bitoli - miasta położonego w dolinie Pelagonia. Przejście główną ulicą Szirok Sokak do placu z pomnikiem Filipa II Macedońskiego z wieżą zegarową i meczetami z XVI w. Następnie cerkiew św. Dymitra, która jest najokazalszym prawosławnym budynkiem w mieście. Wizyta w muzeum z kolekcją strojów ludowych. Powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 40 EUR (zawiera: bilety wstępów).

Wieczór macedoński — wieczorny wyjazd na występy zespołu folklorystycznego. Podczas przepysznej kolacji z lokalnymi specjałami pokaz tańców macedońskich. Zabawa taneczna. Cena - ok. 30 EUR (zawiera: kolację).

Vevczani - sv. Jovan Bigorski - Mavrovo — wyjazd w kierunku Vevczani - miejscowości z własną walutą, godłem, flagą i wzorem paszportu. Spacer po miasteczku. Przejazd do Bigorskiego monasteru św. Jana Chrzciciela. Jednym z najcenniejszych zabytków klasztoru jest drewniany ikonostas wykonany przez miejscowych mistrzów i ikona św. Jana Chrzciciela, ponoć cudownie ocalona z pożarów i zniszczeń, a zdaniem wiernych mająca moc uzdrawiania. Przejazd do Parku Narodowego Mavrovo. Zwiedzanie wioski Galicznik, degustacja lokalnych wyrobów. Powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 50 EUR (zawiera: bilety wstępów).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

 • Dojazd własny
Cena/os.:
2 029 Pln -14%
1 739pln Razem Szczegóły ceny 3 478 pln

Infolinia

 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 240 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter