phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Urban Valley Resort & Spa

Atuty oferty

  • centrum spa z basenem krytym
  • animacje dla dzieci i miniklub
  • przestronne i komfortowe pokoje
  • przyjazny personel

Hotel Urban Valley Resort & Spa Kod: 111913

1 589PLN
Dorośli: 2 śniadania Nd 16.10 – Śr 19.10.22
Itaka
Malta / Wyspa Malta / San Ġwann

Hotel Urban Valley Resort & Spa

Kod: 111913
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Malta – Bezpieczne Wakacje

ok. 1,5 km od centrum GZIRY ze sklepami i restauracjami, ok. 3 km od centrum St. Julian’s, ok. 6 km od Valletty; ok. 9 km od lotniska na Malcie; przystanek autobusowy ok. 400 m od hotelu; bezpłatny transfer do/z Valletty.

Balluta Bay, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 2 km od hotelu, bez serwisu plażowego; Sliema, publiczna, betonowa platforma, strome zejście do morza, ok. 3 km od hotelu, bez serwisu plażowego; St. George’s Bay, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, ok. 3,2 km od hotelu, parasole i leżaki płatne.

czterogwiazdkowy, nowoczesny, zbudowany w 2000 r., regularnie odnawiany, 121 pokoi, 7 budynków, 3 piętra, windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje – à la carte, kuchnia śródziemnomorska, 2 bary; parking; centrum konferencyjne dla ok. 300 osób; ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: usługa prania i prasowania, opiekunka do dziecka; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

superior: 2-os., ok. 29 m2, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf, zestaw do kawy/herbaty, minibar (płatny wg konsumpcji); balkon (stolik i krzesełka); suite: 2-os., ok. 31 m2, wyposażenie jak w pokoju superior; balkon (stolik i krzesełka); suite za dopłatą; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dzieci), ok. 49 m2, 2 pomieszczenia: sypialnia i pokój dzienny, wyposażenie jak w pokoju superior; 2 balkony lub patio (stolik i krzesełka); pokój rodzinny za dopłatą; family suite: 4-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dzieci), ok. 72 m2, 3 pomieszczenia: 2 sypialnie i pokój dzienny, wyposażenie jak w pokoju superior, dodatkowo aneks kuchenny; balkon (stolik i krzesełka); family suite za dopłatą.

2 baseny, słodka woda, wydzielony brodzik dla dzieci, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; korty tenisowe; plac zabaw dla dzieci, miniklub (4-12 lat), animacje dla dzieci; za opłatą: zajęcia z łucznictwa, centrum spa: basen kryty, podgrzewany, słodka woda, jacuzzi, sauna, zabiegi pielęgnacyjne, masaże.

00356/21385926, www.urbanvalleyresort.com

- Wi-Fi
- parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Malta

Jak wyobrażasz sobie idealne wakacje? Relaks na plaży w promieniach słońca, a może aktywny wypoczynek połączony ze zwiedzaniem? Malta ma jedno i drugie! Znajdziesz tu malownicze krajobrazy i porty z kolorowymi łodziami, śródziemnomorską roślinność i różnorodne plaże. Brzmi zachęcająco? W rzeczywistości jest jeszcze lepiej! Ta piękna wyspa czeka właśnie na Ciebie!

Położony blisko centrum Gziry ze sklepami i restauracjami zaprasza na słoneczne wakacje na Malcie! Często wybierany przez rodziny z dziećmi, oferuje przestronne pokoje wyposażone w najważniejsze udogodnienia. Dzieciom podoba się hotelowy plac zabaw i miniklub, chętnie bawią się także podczas animacji. Dorośli mogą grać w tenisa i odpoczywać w centrum spa z basenem krytym. Ceniony za świetny serwis i smaczną kuchnię to przepis na idealny, maltański urlop!

POŁOŻENIE: ok. 1,5 km od centrum GZIRY ze sklepami i restauracjami, ok. 3 km od centrum St. Julian’s, ok. 6 km od Valletty; ok. 9 km od lotniska na Malcie; przystanek autobusowy ok. 400 m od hotelu; bezpłatny transfer do/z Valletty.

PLAŻA: Balluta Bay, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 2 km od hotelu, bez serwisu plażowego; Sliema, publiczna, betonowa platforma, strome zejście do morza, ok. 3 km od hotelu, bez serwisu plażowego; St. George’s Bay, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, ok. 3,2 km od hotelu, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: czterogwiazdkowy, nowoczesny, zbudowany w 2000 r., regularnie odnawiany, 121 pokoi, 7 budynków, 3 piętra, windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje – à la carte, kuchnia śródziemnomorska, 2 bary; parking; centrum konferencyjne dla ok. 300 osób; ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: usługa prania i prasowania, opiekunka do dziecka; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ: superior: 2-os., ok. 29 m2, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf, zestaw do kawy/herbaty, minibar (płatny wg konsumpcji); balkon (stolik i krzesełka); suite: 2-os., ok. 31 m2, wyposażenie jak w pokoju superior; balkon (stolik i krzesełka); suite za dopłatą; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dzieci), ok. 49 m2, 2 pomieszczenia: sypialnia i pokój dzienny, wyposażenie jak w pokoju superior; 2 balkony lub patio (stolik i krzesełka); pokój rodzinny za dopłatą; family suite: 4-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dzieci), ok. 72 m2, 3 pomieszczenia: 2 sypialnie i pokój dzienny, wyposażenie jak w pokoju superior, dodatkowo aneks kuchenny; balkon (stolik i krzesełka); family suite za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny, słodka woda, wydzielony brodzik dla dzieci, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; korty tenisowe; plac zabaw dla dzieci, miniklub (4-12 lat), animacje dla dzieci; za opłatą: zajęcia z łucznictwa, centrum spa: basen kryty, podgrzewany, słodka woda, jacuzzi, sauna, zabiegi pielęgnacyjne, masaże.

KONTAKT: 00356/21385926, www.urbanvalleyresort.com

GRATIS: - Wi-Fi
- parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Trzy Miasta - Vittoriosa, Cospicua, Senglea - odkrywanie Wielkiego Portu znanego jako Trzy Miasta - Vittoriosa, Cospicua i Senglea, gdzie rycerze św. Jana po raz pierwszy osiedlili się w 1530 r. Przejazd obok Cospicua do Vittoriosa. Piesza wycieczka wąskimi uliczkami w cieniu zabytkowych budynków. Rejs łodzią (dghajsa) z nabrzeża Vittoriosa po kolorowych, portowych zatoczkach. Następnie ogród w Senglea, położony na końcu półwyspu, z którego rozciąga się wspaniały widok na Wielki Port oraz imponujący Fort Sant Angelo, skąd Jean de la Valette przewodził obronie wyspy podczas Wielkiego Oblężenia w 1565 r. Wycieczka półdniowa. Cena - ok. 30 EUR.

Gozo - przeprawa promowa (ok. 20 min.) do portu Mgarr, który wprowadza w unikalną atmosferę Gozo. W programie megalityczne świątynie Ggantija, które powstały przed piramidami w Egipcie. Następnie wizyta w średniowiecznej cytadeli w Victorii, zatoka Xlendi i Dwejra. Gozo jest znane z rzemiosła, zwłaszcza ręcznie robionych koronek i odzieży z dzianiny. Wyspa bardzo różni się od Malty, zieleń i wspaniała atmosfera robią duże wrażenie na odwiedzających. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 58 EUR.

Mdina - zwiedzanie centralnej części wyspy i średniowiecznego, ufortyfikowanego miasta Mdina, dawnej stolicy Malty. Wąskie, kręte uliczki prowadzą do imponujących bastionów, po drodze można podziwiać przykłady różnych stylów architektonicznych, w tym pałace Siculo-Normanów i inne barokowe budowle o historycznym znaczeniu. Mdina nazywana Cichym Miastem, jest rajem dla filmowców. Po opuszczeniu Mdiny przez Bramę Greków, przejazd na klify w Dingli.  Na koniec wizyta w ogrodach botanicznych San Anton, znajdujących się w pobliżu prezydenckiego pałacu, który można oglądać z zewnątrz. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 26 EUR.

Mdina i Rabat - zwiedzanie centralnej części wyspy i średniowiecznego, ufortyfikowanego miasta Mdina, dawnej stolicy Malty. Wąskie, kręte uliczki prowadzą do imponujących bastionów, po drodze można podziwiać przykłady różnych stylów architektonicznych, w tym pałace Siculo-Normanów i inne barokowe budowle o historycznym znaczeniu. Mdina nazywana Cichym Miastem, jest rajem dla filmowców. Po opuszczeniu Mdiny przez Bramę Greków, wizyta chrześcijańskich katakumbach w Rabacie. Następnie przejazd na klify w Dingli. Obiad. Wizyta w  ogrodach botanicznych San Anton, znajdujących się w pobliżu prezydenckiego pałacu, który można oglądać z zewnątrz. Następnie wizyta w centrum rzemiosła w Ta' Qali i majestatyczna rotunda w miejscowości Mosta, jedna z największych w Europie. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 49 EUR (zawiera: obiad).
Rejs statkiem z Valletty – rejs łodzią i odkrywanie piękna dwóch naturalnych portów Valletty - Marsamxett i Wielkiego Portu, które odegrały istotną rolę w historii Malty. Widziana z morza Valletta to idealny kadr do oryginalnych zdjęć. Po rejsie czas wolny na spacer w głównej dzielnicy handlowej w Sliemie, gdzie można zrobić zakupy lub zrelaksować się w jednej z wielu kawiarni. Powrót z Sliemy o 18.00. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 16 EUR.

Valletta - wycieczka po tętniących życiem ulicach Valletty pozwoli odkryć piękno warownego miasta zbudowanego przez rycerzy w 1566 r. Zakon św. Jana rządził wyspami przez 268 lat i pozostawił wyjątkową spuściznę kulturową, której Valletta jest najlepszym przykładem. Pierwszym punktem programu jest przepiękny widok na Wielki Port z górnych ogrodów Barracca. Następnie wizyta w Konkatedrze św. Jana, gdzie można podziwiać arcydzieła Caravaggia w oratorium. Podczas przejazdu ulicą Republic można zobaczyć Pałac Wielkich Mistrzów i niedawno odnowiony Plac św. Jerzego. Następnie Malta Experience - audiowizualne przedstawienie, prezentujące historię Malty na przestrzeni wieków. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 38 EUR (zawiera opiekę anglojęzycznego przewodnika).

Świątynia Hagar Qim i kopalnia wapienia - trasa rozpoczyna się od wizyty w jednym z najstarszych kamieniołomów na Malcie, który został przekształcony w atrakcję turystyczną. Następnie wizyta w Hagar Qim, stanowisku archeologicznym z widokiem na Morze Śródziemne i wysepkę Filfla. W programie również wizyta w Wied iz-Zurrieq, gdzie można wybrać się na wycieczkę łodzią do Błękitnej Groty, znanej z krystalicznie czystej wody (fakultatywnie za dodatkową opłatą; zależnie od warunków atmosferycznych). Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 26 EUR (nie zawiera: rejsu łodzią do Błękitnej Groty: ok. 8 EUR).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Malta, Wyspa Malta, San Ġwann

Hotel Urban Valley Resort & Spa

zmień wariant wakacji
  • Dojazd własny
Wybierz
3 419 Pln
Oszczędzasz: 1 830 PLN
Dorosły
1 589pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 3 178 pln razem
Oszczędzasz 1 830 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter