phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> > >

Hotel Seray

Atuty oferty

 • wakacje we dwoje
 • blisko centrum Marmaris
 • basen
 • odnowiony w 2017 r.

Hotel Seray Kod: DLMSERA

PLN
Itaka

Hotel Seray Kod: DLMSERA Turcja \ Marmaris

Tutaj nie sposób się nudzić! W ciągu dnia Goście mogą prawdziwie odpocząć i zrelaksować się w hotelowym basenie, pograć w rzutki czy w bilard. Wieczorem zaczyna się nocne życie! Świetne położenie hotelu z pewnością ucieszy imprezowiczów, do rozrywkowego Marmaris można dojechać bezpłatnym, hotelowym busem. Oddalona o kilka kroków plaża, otoczona górami i palmami to coś, co spragnieni słońca i egzotycznych klimatów z pewnością docenią.

Opis oferty

ok. 2 km od centrum MARMARIS, ok. 200 m od najbliższych barów i restauracji; ok. 95 km od lotniska w Dalaman; bezpłatny bus hotelowy do bar street w centrum Marmaris (o 23.00).

hotelowa, piaszczysto-żwirkowa, łagodne zejście do morza, ok. 200 m od hotelu, bezpłatne parasole, leżaki i materace.

czterogwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 2000 r., odnowiony w 2017 r., 78 pokoi, 1 budynek, 5 pięter, 1 winda, małe lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, restauracja á la carte (płatna) – kuchnia międzynarodowa, bar przy basenie, bar á la carte (płatny); bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby i miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: room-service, fryzjer, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m2, stylowy, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, lodówka, sejf (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka).

basen, słodka woda, nieregularny kształt, ok. 70 m2, gł. ok. 1,7 m, brodzik, słodka woda, gł. 0,45 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace; bilard, rzutki.

śniadanie (8.00-10.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.30-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; kawa, herbata, ciastko (16.00-17.00) w restauracji głównej; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barze przy basenie (10.00-23.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

0090/2524174173, www.serayhotel.com

 • bus do centrum Marmaris
Informacje o regionie

Turcja — Marmaris

Jeden z najbardziej popularnych kurortów w Turcji, od lat cieszący się rosnącym zainteresowaniem wśród turystów z całej Europy. To nowoczesny kurort, znany z pięknych widoków, dogodnego położeniaoraz niezwykle bogatego życia nocnego. Marmaris otulone jest wzgórzami pokrytymi zielenią, które w wielu miejscach niemal pionowo schodzą do morza, tworząc niezapomniane krajobrazy.

Prognoza pogody

Aktualna pogoda – Marmaris

Dziś
6°C 16°C
Wiatr:
13 km/h
Wschód: 08:15
Zachód: 18:21
Ciśnienie: 1011 hPa
Opady: 2,5 mm
Jutro
14°C 15°C
Wiatr:
6 km/h
Wschód: 08:15
Zachód: 18:23
Ciśnienie: 1001 hPa
Opady: 27,0 mm
Pojutrze
10°C 16°C
Wiatr:
19 km/h
Wschód: 08:14
Zachód: 18:24
Ciśnienie: 1005 hPa
Opady: 17,0 mm
26.01.2019
12°C 14°C
Wiatr:
9 km/h
Wschód: 08:13
Zachód: 18:25
Ciśnienie: 1003 hPa
Opady: 27,0 mm
27.01.2019
9°C 13°C
Wiatr:
7 km/h
Wschód: 08:13
Zachód: 18:26
Ciśnienie: 1001 hPa
Opady: 13,0 mm
28.01.2019
7°C 15°C
Wiatr:
7 km/h
Wschód: 08:12
Zachód: 18:27
Ciśnienie: 1014 hPa
Opady: 2,8 mm
29.01.2019
11°C 15°C
Wiatr:
12 km/h
Wschód: 08:11
Zachód: 18:28
Ciśnienie: 1018 hPa
Opady: 1,8 mm

Archiwalna pogoda – Marmaris

Jaka będzie pogoda podczas Twoich wakacji? Sprawdź archiwalne dane.

Źródło: Meteogroup Logo

POŁOŻENIE: ok. 2 km od centrum MARMARIS, ok. 200 m od najbliższych barów i restauracji; ok. 95 km od lotniska w Dalaman; bezpłatny bus hotelowy do bar street w centrum Marmaris (o 23.00).

PLAŻA: hotelowa, piaszczysto-żwirkowa, łagodne zejście do morza, ok. 200 m od hotelu, bezpłatne parasole, leżaki i materace.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 2000 r., odnowiony w 2017 r., 78 pokoi, 1 budynek, 5 pięter, 1 winda, małe lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, restauracja á la carte (płatna) – kuchnia międzynarodowa, bar przy basenie, bar á la carte (płatny); bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby i miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: room-service, fryzjer, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m2, stylowy, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, lodówka, sejf (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, nieregularny kształt, ok. 70 m2, gł. ok. 1,7 m, brodzik, słodka woda, gł. 0,45 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace; bilard, rzutki.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (8.00-10.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.30-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; kawa, herbata, ciastko (16.00-17.00) w restauracji głównej; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barze przy basenie (10.00-23.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

KONTAKT: 0090/2524174173, www.serayhotel.com

GRATIS:
 • bus do centrum Marmaris

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Błękitny rejs - czas na relaks, kąpiel morską, opalanie i odpoczynek po nocnych szaleństwach. Żeglowanie po najpiękniejszych zatokach Morza Egejskiego to jedna z najpopularniejszych wycieczek, bez której wakacje w Turcji byłyby niepełne! Podczas wycieczki obiad w formie bufetu: dania z grilla, sałatki, owoce sezonowe, wino, napoje chłodzące. Cena – ok. 20 EUR (zawiera: obiad, napoje).

Dalyan Tour – odkryj turecką Amazonkę! Droga zacieniona aromatycznymi drzewami kadzidłowymi prowadzi do wioski Dalyan. Wysoko na klifie, w zakolu rzeki, nad fascynującym starożytnym miastem  portowym Kaunos znajdują się okazałe grobowce wykute w skale. Delta rzeki Dalyan ze złotą, piaszczystą  plażą u jej ujścia to rezerwat przyrody i ostoja dla żółwi morskich Caretta caretta oraz niebieskich krabów. Trasa: Przejazd do małej miejscowości Dalyan w centrum szerokiej delty, jednym z niewielu zachowanych rajskich miejsc o naturalnej urodzie i ciekawej historii. Po drodze przerwa w Gokova, czas na zdjęcia z punktu widokowego. Następnie kontynuacja podróży i zwiedzanie ruin starożytnego Kaunos.  Miasto zostało założone ok. IX w. p.n. e.  Kiedyś było to śródziemnomorskie  miasto portowe, ale w ciągu wieków muł z rzeki Dalyan odciął miasto od morza i dzisiaj leży ono kilka kilometrów od morza. Kaunos słynie z wykutych w skale grobowców królów. Jego mieszkańcy wierzyli w zmartwychwstanie i składali do grobów jedzenie, pieniądze, biżuterię i inne wartościowe przedmioty, które zostały zrabowane. Następnie rejs łodzią po rzece Dalyan, czas wolny na słynne kąpiele błotne. Dalej na trasie wspaniała, piaszczysta plaża Iztuzu o długości 7 km, jeden z ostatnich obszarów lęgowych żółwi Caretta caretta, które należą do zagrożonych gatunków. Od maja do października żółwice składają tu jaja, doglądają ich, aby w końcu zabrać żółwie dzieci do morza. Cena – ok. 39 EUR.

Efez - Afrodyzja - Pamukkale (2 dni) – wspaniała podróż w czasie do starożytności. Zwiedzanie słynnego Efezu, Afrodyzji – centrum kultu bogini miłości, oraz cudu natury, czyli zjawiskowych białych tarasów Pamukkale. Spacerując starożytnymi ulicami Efezu można podziwiać tak wspaniałe budowle, jak Odeon, Biblioteka Celsusa, świątynia Hadriana, Fontanna Trajana i Teatr Wielki. Teatr miał aż 25 tys. miejsc siedzących, to właśnie tu św. Paweł wygłaszał kazania do Efezjan. Współcześnie w teatrze obchodzone jest lokalne święto wiosny. Duchowym przeżyciem jest wizyta w Domu Matki Boskiej na wzgórzu Coressus. Afrodyzja to jedno z najstarszych świętych miejsc w Turcji, ośrodek kultu starożytnej Bogini – Matki, utożsamianej z grecką Afrodytą. To właśnie tu, dzięki bogatym złożom cennego marmuru, powstała słynna szkoła rzeźbiarska. Dumą miasta była monumentalna świątynia Afrodyty, w późniejszych czasach zamieniona w chrześcijańską bazylikę. Warto zobaczyć także ruiny dużego teatru, stadionu i innych obiektów, jak również odwiedzić muzeum. Pamukkale to cud natury. Wybijające z gruntu źródła o temperaturze 36,5°C  spływają z wysokości 100 metrów, tworząc wapienne kaskady i baseny. Występują  tu kremowe stalaktyty, które powstają, kiedy woda przelewa się przez baseny. Spacerując po białych tarasach można również podziwiać piękne widoki.
Trasa: 1. dzień. wyjazd w kierunku Selcuk, po drodze jezioro Bafa i ruiny świątyni Artemidy. Dalej w programie Muzeum Efezu i Dom Matki Boskiej. Następnie zwiedzanie Efezu, rozpoczynające się wejściem do starożytnego miasta przez górną bramę. W Afrodyzji wizyta w lokalnym muzeum, Tetrapylon, świątynia Afrodyty, stadion i teatr. Przejazd do hotelu w Pamukkale. 2. dzień. śniadanie. Ok. 8.30 przejazd do Hierapolis. Zwiedzanie: Teatr, świątynia Apolla, bazylika, starożytna agora (rynek). Znajduje się tu także największa w Anatolii starożytna nekropola. Czas wolny na tarasach Pamukkale. Cena – ok. 127 EUR.

Efez – zwiedzanie najlepiej zachowanego starożytnego miasta w Turcji gwarantuje niezapomniane wrażenia dla miłośników historii i sztuki. Poczuj się jak mieszkaniec starożytnego miasta. Już samo wejście przez Bramę Magnesia to początek wspaniałej podróży w czasie. Spacerując z przewodnikiem starożytnymi ulicami Efezu, dawnej stolicy rzymskiej prowincji, można podziwiać tak wspaniałe budowle, jak Odeon, Biblioteka Celsusa, świątynia Hadriana, Fontanna Trajana i Teatr Wielki. Teatr miał aż 25 tys. miejsc siedzących, to właśnie tu św. Paweł wygłaszał kazania do Efezjan. Współcześnie w teatrze obchodzone jest lokalne święto wiosny. Duchowym przeżyciem jest wizyta w Domu Matki Boskiej na wzgórzu Coressus. Kiedy odkryto tu kapliczkę, okazało się, że została ona zbudowana na fundamentach domu, w którym prawdopodobnie mieszkała Matka Boska pod koniec swojego życia. Jest to ważne miejsce pielgrzymkowe, odwiedził je także Jan Paweł II.
Trasa: przejazd do Selcuk, mijając malownicze jezioro Bafa i ruiny świątyni Artemidy. Dalej trasa prowadzi do Muzeum Efezu i Domu NMP, położonego na wzgórzu Coressus. Następnie zwiedzanie Efezu, rozpoczynające się wejściem do starożytnego miasta przez górną bramę. Powrót do hoteli. Uwagi: podczas zwiedzania są długie odcinki do przejścia po nierównym terenie. Cena – ok. 59 EUR.

Pamukkale – zdobywaj bawełnianą twierdzę i odkryj starożytne miasto! Jedyne takie miejsce na świecie! Cud natury i tajemnicze Hierapolis. To wyjątkowa wycieczka, która łączy podziwianie natury z historią. Pamukkale, co znaczy biała twierdza, leży 20 km od miasta Denizli i jest fenomenem na skalę światową. Są tu nie tylko unikalne formacje geologiczne, ale również ruiny starożytnego Hierapolis – czyli świętego miasta, z największą nekropolą starożytności, liczącą ponad 1200 grobowców. Pamukkale to przede wszystkim cud natury. Wybijające z gruntu źródła o temperaturze 36,5°C  spływają z wysokości 100 metrów, tworząc wapienne kaskady i baseny. Są tu kremowe stalaktyty, które powstają, kiedy woda przelewa się przez baseny. Spacerując po białych tarasach można również podziwiać piękne widoki. Trasa: przejazd do Pamukkale (ok. 3,5-4 godz.). Zwiedzanie ruin Hierapolis: Teatr, świątynia Apolla, bazylika, starożytna agora (rynek), nekropola. Czas wolny na tarasach Pamukkale. Cena – ok. 49 EUR.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Infolinia

 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 300 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter