phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Galileo

Atuty oferty

 • w centrum Florencji
 • blisko największych atrakcji miasta
 • wyjątkowa atmosfera
 • pomocna obsługa

Hotel Galileo Kod: AMTSIT3FXW

1 009PLN
Dorośli: 2 śniadania Wt 30.08 – Pt 02.09.22
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Włochy / Florencja

Hotel Galileo

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: AMTSIT3FXW
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

w centrum FLORENCJI, supermarket ok. 50 m od hotelu, bary i restauracje ok. 100 m od hotelu, ok. 800 m od Piazza del Duomo, ok. 1,3 km od Palazzo Vecchio; ok. 81 km od Sieny, ok. 85 km od Pizy; ok. 9 km od lotniska we Florencji; przystanek autobusowy i postój taksówek ok. 150 m od hotelu, stacja kolejowa ok. 600 m od hotelu.

trzygwiazdkowy, 2 piętra, lobby, recepcja, sejf w recepcji, bar w lobby; wymiana walut; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, pralnia, usługa prasowania, parking, wypożyczalnia samochodów, motocykli i rowerów; akceptowane małe zwierzęta domowe (na zapytanie, za opłatą); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Diners Club, American Express.

2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), telewizor, minibar (płatny), sejf.

- Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Idealny wybór dla miłośników sztuki i zwiedzania! Położony w samym centrum pięknej Florencji, oferuje wyjątkową atmosferę i niezapomniany pobyt. Największe atrakcje miasta są w zasięgu spaceru – zobacz niesamowite zabytki, odwiedź najpiękniejsze place, galerie i kościoły pełne dzieł sztuki. Po całodziennym zwiedzaniu odpocznij w eleganckich pokojach urządzonych w toskańskim stylu.

POŁOŻENIE: w centrum FLORENCJI, supermarket ok. 50 m od hotelu, bary i restauracje ok. 100 m od hotelu, ok. 800 m od Piazza del Duomo, ok. 1,3 km od Palazzo Vecchio; ok. 81 km od Sieny, ok. 85 km od Pizy; ok. 9 km od lotniska we Florencji; przystanek autobusowy i postój taksówek ok. 150 m od hotelu, stacja kolejowa ok. 600 m od hotelu.

HOTEL: trzygwiazdkowy, 2 piętra, lobby, recepcja, sejf w recepcji, bar w lobby; wymiana walut; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, pralnia, usługa prasowania, parking, wypożyczalnia samochodów, motocykli i rowerów; akceptowane małe zwierzęta domowe (na zapytanie, za opłatą); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Diners Club, American Express.

POKÓJ: 2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), telewizor, minibar (płatny), sejf.

KONTAKT: 0039/055496645, www.galileohotel.it

GRATIS: - Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Florencja

Hotel Galileo

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 009pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 2 018 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter