phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Atuty oferty

 • wspaniałe zabytki Tajlandii
 • dżungla i romantyczne ruiny Ayutthaya
 • najsłynniejszy pływający targ w Tajlandii
 • egzotyczne krajobrazy parków narodowych
 • Koh Tapoo - zwana wyspą Jamesa Bonda
 • relaks na cudownych plażach Krabi

Bambusowe łodzie Złotego Buddy Kod: BKKBAMD

Trasa
PLN
Itaka
Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Kod: BKKBAMD
Opis

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii – skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju, oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. P.N. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (dla osób chętnych za dodatkową opłatą na miejscu.). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy-wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w Petchaburi. Pałac wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Zakwaterowanie w hotelu w Hua Hin, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ. PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO (za dodatkową opłatą na miejscu). Niepowtarzalny klimat zatoki tworzą bujne lasy namorzynowe oraz niezliczona liczba maleńkich wysepek pokrytych roślinnością tropikalną. Postój na niewielkiej wysepce Koh Tapoo, zwanej wyspą Jamesa Bonda. Wysepkę zaczęto tak nazywać po tym, jak nakręcono tu kilka kadrów filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”. Następnie wizyta w jaskini Tham Lod. Jest to niepowtarzalna okazja do oglądania niespotykanych formacji skalnych i mangrowców, pływając wśród nich kajakami. Obiad na wysepce Koh Panyee. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

11. DZIEŃ. PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI (za dodatkową opłatą na miejscu). Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don. Możliwość zakupów na lokalnym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film „Niebiańska plaża” z Leonardo di Caprio. Powrót do hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

13. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

14. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

11 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań • przeloty: Polska-Tajlandia-Polska, Krabi-Bangkok • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 160 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach Bangkoku: ok. 20 USD; przejażdżka na słoniu: ok. 35 USD; rejs na Koh Tapoo: ok. 60 USD; rejs na wysepki Phi Phi: ok. 55 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dla terminu: 06.07.2019): bagaż główny – 25 kg, bagaż podręczny – 7kg.

5.2 /6
97% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Standard autokaru
 • Komfort podróży
Informacje o regionie
Galeria regionu

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

Położenie na mapie Trasa

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Park Narodowy Sam Roi Yod • Park Narodowy Khao Sok • Krabi • Phang Nga • Koh Tapoo • Phi Phi

Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku; zaplanowano także rafting bambusowymi tratwami po rzece Kwai i przejażdżkę na słoniu. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Khao Sok po jeziorze z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach Krabi. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.
2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii – skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju, oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.
5. DZIEŃ. P.N. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (dla osób chętnych za dodatkową opłatą na miejscu.). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy-wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w Petchaburi. Pałac wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Zakwaterowanie w hotelu w Hua Hin, nocleg.
7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
9. DZIEŃ. PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO (za dodatkową opłatą na miejscu). Niepowtarzalny klimat zatoki tworzą bujne lasy namorzynowe oraz niezliczona liczba maleńkich wysepek pokrytych roślinnością tropikalną. Postój na niewielkiej wysepce Koh Tapoo, zwanej wyspą Jamesa Bonda. Wysepkę zaczęto tak nazywać po tym, jak nakręcono tu kilka kadrów filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”. Następnie wizyta w jaskini Tham Lod. Jest to niepowtarzalna okazja do oglądania niespotykanych formacji skalnych i mangrowców, pływając wśród nich kajakami. Obiad na wysepce Koh Panyee. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.
11. DZIEŃ. PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI (za dodatkową opłatą na miejscu). Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don. Możliwość zakupów na lokalnym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film „Niebiańska plaża” z Leonardo di Caprio. Powrót do hotelu, nocleg.
12. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
13. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
14. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 11 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań • przeloty: Polska-Tajlandia-Polska, Krabi-Bangkok • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 160 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach Bangkoku: ok. 20 USD; przejażdżka na słoniu: ok. 35 USD; rejs na Koh Tapoo: ok. 60 USD; rejs na wysepki Phi Phi: ok. 55 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dla terminu: 06.07.2019): bagaż główny – 25 kg, bagaż podręczny – 7kg.
Położenie na mapie
Opinie klientów (122)

Ocena ogólna

5.2/6

Klienci wyróżnili:

 • Program wycieczki/trasę
 • Standard autokaru
 • Komfort podróży
97%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.2
 • 5.3
 • 4.7
 • 5.2
 • 5.3
 • 5.2

Pokaż recenzje od:

5/6
26-30 lat, z partnerem/ką październik 2019
Super wycieczka, spełniła moje oczekiwania. Wszystko zgodnie z programem. Trochę dużo świątyń + wysokie temperatury ale taki program sami wybraliśmy. Pani Ola konkretna, chętna do pomocy, (...) rozwiń
Super wycieczka, spełniła moje oczekiwania. Wszystko zgodnie z programem. Trochę dużo świątyń + wysokie temperatury ale taki program sami wybraliśmy. Pani Ola konkretna, chętna do pomocy, pracuję wykonuję z pasją. Polecamy
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką październik 2019
Program wycieczki bardzo ciekawy, hotele czyste, zadbane, śniadanie urozmaicone i smaczne, Pani Ola pilot naszej wycieczki posiada ogromną wiedzę na temat Tajlandii widać ,że kocha to co robi, (...) rozwiń
Program wycieczki bardzo ciekawy, hotele czyste, zadbane, śniadanie urozmaicone i smaczne, Pani Ola pilot naszej wycieczki posiada ogromną wiedzę na temat Tajlandii widać ,że kocha to co robi, na każde pytanie znała odpowiedź. Pilot z Tajlandii Ekasid również bardzo miły człowiek z ogromną wiedzą. Wróciliśmy z mężem zadowoleni, wypoczęci i bogaci w wiedzę na temat Tajlandii. Polecam z całego serca... To była nasza pierwsza podróż z biurem podróży ITAKA i na pewno nie ostatnia ! Do zobaczenia w świecie !
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką wrzesień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką wrzesień 2019
Wycieczka bardzo udana, pilotka Kinga świetna ,bardzo kontaktowa. Program ciekawy, choć można byłoby go wzbogacić w niektórych miejscach, o troszkę więcej interesujących miejsc. Dość wczesne (...) rozwiń
Wycieczka bardzo udana, pilotka Kinga świetna ,bardzo kontaktowa. Program ciekawy, choć można byłoby go wzbogacić w niektórych miejscach, o troszkę więcej interesujących miejsc. Dość wczesne przyjazdy do hotelu, pozwalały na zagospodarowanie popołudnia na swój sposób. Wycieczka dość mało intensywna, raczej lajtowa, osoby które boją się, że nie podołają z czystym sumieniem polecam!.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, sam/a wrzesień 2019
Wycieczka godna polecenia o zróżnicowanym programie. Wycieczka spełniła moje oczekiwania rozwiń
Wycieczka godna polecenia o zróżnicowanym programie. Wycieczka spełniła moje oczekiwania
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką sierpień 2019
Bardzo fajna wycieczka i warta polecenia. Wycieczka bardzo mi sie podobala. rozwiń
Bardzo fajna wycieczka i warta polecenia. Wycieczka bardzo mi sie podobala.
 • 5
 • 3
 • 3
 • 5
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką sierpień 2019
Wycieczka bardzo udana, mimo pory deszczowej pogoda dopisywała, humor też. Grupa zdyscyplinowana, fajni ludzie, miła, wesoła atmosfera, a przewodniczka p.Agata spisała się na medal - duża (...) rozwiń
Wycieczka bardzo udana, mimo pory deszczowej pogoda dopisywała, humor też. Grupa zdyscyplinowana, fajni ludzie, miła, wesoła atmosfera, a przewodniczka p.Agata spisała się na medal - duża wiedza, dar przekazywania informacji i bardzo pogodna mimo, że nieźle nas nastraszyła(uwaga!skorpiony, węże, płaszczki, małpy itp.-:) Program wycieczki bogaty, miejsca piękne, interesujące i egzotyczne. Było bardzo fajnie!
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, z rodziną sierpień 2019
Wycieczkę oceniam jako dość dobrze zorganizowana. Aczkolwiek wolałbym aby więcej czasu bylo na zwiedzanie pięknych wysp tajskich niż trzy kolejne dni zwiedzania świątyń z Budda rozwiń
Wycieczkę oceniam jako dość dobrze zorganizowana. Aczkolwiek wolałbym aby więcej czasu bylo na zwiedzanie pięknych wysp tajskich niż trzy kolejne dni zwiedzania świątyń z Budda
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką sierpień 2019
Bardzo dobry program ,dobrze zrealizowany. Jedynie hotel w Huachin byl nieco słabszy.Poza tym było na prawdę super. Mieliśmy nawet dobrą pogodę pomimo pory deszczowej.Pilotka pani Agata (...) rozwiń
Bardzo dobry program ,dobrze zrealizowany. Jedynie hotel w Huachin byl nieco słabszy.Poza tym było na prawdę super. Mieliśmy nawet dobrą pogodę pomimo pory deszczowej.Pilotka pani Agata dobrze zorientowana w specyfice Tajandii.Bardzo kompetentna.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
20-25 lat, z partnerem/ką lipiec 2019
Polecam serdecznie wycieczkę! Intensywne zwiedzanie i kilkudniowy wypoczynek dla każdego - parki narodowe i widoki zapierające dech w piersiach, a także świątynie tworzące niepowtarzalny klimat (...) rozwiń
Polecam serdecznie wycieczkę! Intensywne zwiedzanie i kilkudniowy wypoczynek dla każdego - parki narodowe i widoki zapierające dech w piersiach, a także świątynie tworzące niepowtarzalny klimat - to najlepsza wycieczka by rozpocząć przygodę z Tajlandią.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką czerwiec 2019
Wycieczka byla strzalem w 10! Byla to nasza podroz poslubna, lepszej nie moglismy sobie wymarzyc! Program wycieczki przemyslany tak, zeby zwiedzic praktycznie caly kraj, ktory jest tak (...) rozwiń
Wycieczka byla strzalem w 10! Byla to nasza podroz poslubna, lepszej nie moglismy sobie wymarzyc! Program wycieczki przemyslany tak, zeby zwiedzic praktycznie caly kraj, ktory jest tak fascynujacy ze trzeba to zobaczyc! Zwiedzanie w pierwszych dniach bylo dosyc intensywne, ale pelne wrazen, takze nie przeszkadzalo. Dni wypoczynkowe w swietnej lokalizacji, w doskonalej bazie wypadowej na wiele ciekawych wysp i plaz. Dzieki Wam zobaczylismy inny swiat, kraj pelen sprzecznosci, ciekawe i przepiekne miejsca, przemilych ludzi i ich kulture. Dzieki przewodnikowi poznalismy wiele ciekawostek i faktow ktore uzupelnialy to, co widzieliamy na zywo. Cala wycieczka byla zorganizowana naprawde dobrze, tak by mozna bylo zobaczyc naprawde rozne oblicza Tajlandii. Polecamy ta wycieczke kazdemu, komu o niej opowiadamy!
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką czerwiec 2019
Mogę polecić biuro podróży Itaka jako organizatora wycieczki zarówno pod względem programu i doboru przewodnika Pana Rafała ,osoba z bardzo dużą wiedzą, pomocna ,oddana swojej pracy. (...) rozwiń
Mogę polecić biuro podróży Itaka jako organizatora wycieczki zarówno pod względem programu i doboru przewodnika Pana Rafała ,osoba z bardzo dużą wiedzą, pomocna ,oddana swojej pracy. Wycieczka bardzo interesująca pozwalająca poznać miejsca, przyrodę i kulturę Tajlandi.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką maj 2019
Była to nasza pierwsza wycieczka w Azji i następnym razem wybierzemy coś z większą ilością krajów w programie. Nie zrozumcie mnie źle, Tajlandia jest na prawdę ciekawym krajem, ale nie na dwa (...) rozwiń
Była to nasza pierwsza wycieczka w Azji i następnym razem wybierzemy coś z większą ilością krajów w programie. Nie zrozumcie mnie źle, Tajlandia jest na prawdę ciekawym krajem, ale nie na dwa tygodnie :) Program bardzo dopracowany, zwiedziliśmy prawie każde ważne miejsce. Jedyne, do czego można się przyczepić, to Hua Hin i Khao Sok. W tym pierwszym mieliśmy "pływający targ", który tak na prawdę był 10 minutowym rejsem łódką na "lądowy targ". W khao Sok miały być zwierzątka i lasy, tymczasem był to prawie dwugodzinny rejs głośną łódką po jeziorze i oglądanie skałek... Pani sprzedająca nam wycieczkę mówiła, że hotele o standardzie 3* tak na prawdę będą jak nasze 4*, ale ja bym raczej porównał do 2*. Jedzenie bardzo słabe, karaluchy w pokojach, ogromny brud. Znajomym z wycieczki ukradziono pieniądze z walizki w hotelu. Praca pilota na bardzo wysokim poziomie, wszystko było załatwiane bez problemu oraz dostaliśmy olbrzymią dawkę informacji o Tajlandii.
 • 5
 • 3
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką maj 2019
super rozwiń
super
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
4/6
31-40 lat, z partnerem/ką maj 2019
Wycieczka nam się podobała, jednak najchętniej widzielibyśmy więcej rezerwatów przyrody oraz malowniczych wysp zamiast tak wielu świątyń oraz pałaców. Standard przynajmniej dwóch hoteli (...) rozwiń
Wycieczka nam się podobała, jednak najchętniej widzielibyśmy więcej rezerwatów przyrody oraz malowniczych wysp zamiast tak wielu świątyń oraz pałaców. Standard przynajmniej dwóch hoteli pozostawiał wiele do życzenia, najlepszy hotel (Mida) mieliśmy w środku podróży i niestety nie był to Chada Hotel w Krabi. Po wyjeździe z hotelu w Hua Hin żona niestety spostrzegła, że w walizce uszkodzony został suwak i brakowało odłożonych na wszelki wypadek 200 USD. Obsługę czyli naszego pilota z Itaki, oraz lokalnego przewodnika oceniamy bardzo pozytywnie
 • 4
 • 3
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką kwiecień 2019
Super wycieczka, ciekawe opowieści o pięknych miejscach Oczekiwania spełnione w 100% rozwiń
Super wycieczka, ciekawe opowieści o pięknych miejscach Oczekiwania spełnione w 100%
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, ze znajomymi kwiecień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką kwiecień 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
zwiń
2/6
41-50 lat, z rodziną kwiecień 2019
Trafiliśmy na gigantyczne upały które napewno wpłynęły na komfort zwiedzania. Układ wycieczki wg mnie wymaga przeorganizowania. Ostatnie dwa dni zmarnowane, nic się nie działo a w dzień wylotu (...) rozwiń
Trafiliśmy na gigantyczne upały które napewno wpłynęły na komfort zwiedzania. Układ wycieczki wg mnie wymaga przeorganizowania. Ostatnie dwa dni zmarnowane, nic się nie działo a w dzień wylotu praktycznie koczowanie w hotelu i czekanie na lot do 21.30 kiedy opuściliśmy hotel. Ponadto noclegi po trasie nie zawsze trafione. Czasami lepiej by było przejechać kilka kilometrów dalej i spać w przyjemnym miejscu. Pilot nic nie miał do powiedzenia na temat Tajlandii - moje największe rozczarowanie.
 • 3
 • 3
 • 2
 • 4
 • 5
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2018
ogólnie pozytywna rozwiń
ogólnie pozytywna
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką październik 2018
Na plus: program wycieczki ciekawy, pełen atrakcji, hotele dobrej klasy, spełniające wymagania, blisko sklepów, restauracji, plaż, jedzenie w hotelach dobre, pilot życzliwy, serdeczny, dobrze (...) rozwiń
Na plus: program wycieczki ciekawy, pełen atrakcji, hotele dobrej klasy, spełniające wymagania, blisko sklepów, restauracji, plaż, jedzenie w hotelach dobre, pilot życzliwy, serdeczny, dobrze przekazujący wiedzę, której ma sporo. Na minus: cena fakultetów dużo wyższa, niż propozycje lokalnych pilotów, brak organizacji/osoby koordynującej na lotnisku (w przypadku zaistnienia problemów na lotniskach, nie ma do kogo się zwrócić), czy też podania dokładnych instrukcji/przygotowania jak "przejść" przez lotniska do odpowiednich samolotów, brak osoby, która dokładniej oprowadziłby po obiektach uszczegóławiając wiedzę (wynajęty tajlandzki przewodnik nie do końca spełnił moje oczekiwania).
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką październik 2018
Witam serdecznie, Tajlandia od kilku lat była moim wymarzonym kierunkiem podróży. Dlatego skorzystałam z Państwa oferty Bambusowe łodzie złotego Buddy, która łączyła zwiedzanie i wypoczynek. Oba (...) rozwiń
Witam serdecznie, Tajlandia od kilku lat była moim wymarzonym kierunkiem podróży. Dlatego skorzystałam z Państwa oferty Bambusowe łodzie złotego Buddy, która łączyła zwiedzanie i wypoczynek. Oba te aspekty sa dla mnie bardzo ważne szczególnie w tak odległym miejscu jakim jest Tajlandia. Przygotowując się merytorycznie do podróży liczyłam na mnogość nowych doświadczeń wizualnych, smakowych a przede wszystkim kulturowych. I powiem szczerze nie zawiodłam się a nawet plan wyjazdu przerósł moje oczekiwania. Nie mogę doszukać sie minusów organizacyjnych, wszystko na najwyższym poziomie przyjaznym dla nas klientów. Program nie był przeciaźony, kazdy z pewnością znalazł cos dla siebie. Pozwoliło czerpać pełnymi garściami wszystko co oferuje ten kraj. Na szczególne podziękowania zasługuje Pani Marzena. Ogromna wiedza jaka posiada Pani Marzena i umiejętność jej przekazania były bezcennym uzupełnieniem wizualnych doznań. Hotele były na wysokim poziomie, usytuowane w dogodnych miejscach. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z usług Państwa biura. Pozdrawiam serdecznie Katarzyna
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2018
Fajna wycieczka szkoda,że tak szybko minęła. Tajlandia jest bardzo ładnym krajem i szkoda było wracać do kraju. Polecam tą wycieczkę bo można sporo zobaczyć zarówno zgodnie z przewidzianym (...) rozwiń
Fajna wycieczka szkoda,że tak szybko minęła. Tajlandia jest bardzo ładnym krajem i szkoda było wracać do kraju. Polecam tą wycieczkę bo można sporo zobaczyć zarówno zgodnie z przewidzianym programem czy też na fakultatywnych wycieczkach i posmakować innej kultury, obyczajów i klimatu. Było super.Chętnie byśmy tam wrócili :-)
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2018
zdecydowanie moge polecic biuro podrozy Itaka jako organizatora wycieczki Korzystlam juz z wielu firm organizujacych wyjazdy wiec mam porownanie . Bardzo dobrze prxygotowany program .standart (...) rozwiń
zdecydowanie moge polecic biuro podrozy Itaka jako organizatora wycieczki Korzystlam juz z wielu firm organizujacych wyjazdy wiec mam porownanie . Bardzo dobrze prxygotowany program .standart hoteli na objezdxie tez bardzo dobry Ńajwazniejszym elementem takiego wyjazdu jest PRZEWODNIK!!! I tu WIELKIE UKLONY DLA PROFESJONALIZMU JAK I OSOBOWOSCI PANI MARZENY to dzieki niej zakochalam sie w Tajlandii
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, sam/a październik 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter