phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Atuty oferty

 • wspaniałe zabytki Tajlandii
 • dżungla i romantyczne ruiny Ayutthaya
 • najsłynniejszy pływający targ w Tajlandii
 • egzotyczne krajobrazy parków narodowych
 • relaks na cudownych plażach Krabi
 • Koh Tapoo, zwana wyspą Jamesa Bonda

Bambusowe łodzie Złotego Buddy Kod: BKKLODZ

PLN
Itaka
Tajlandia

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Kod: BKKLODZ
Opis

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (fakultatywnie, za dodatkową opłatą na miejscu). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w Parku Narodowym ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości Petchaburi. Pałac został wybudowany w 1859 roku przez króla Mongkuta (Rama IV). Pałac położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ. WYPOCZYNEK/ PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO, zwaną wyspą Jamesa Bonda. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK /PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI. Powrót do hotelu, nocleg.

11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ
Przylot do Polski.

10 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 1 w okolicy rzeki Kwai, 1 w mieście Kanchanaburi, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 w Krabi; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań • przelot: Warszawa-Bangkok-Warszawa, Krabi-Bangkok • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 170 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. terminu: 30.03.2019): bagaż główny – 25 kg, bagaż podręczny – 7 kg.

5.2 /6
98% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
Informacje o regionie
Galeria regionu

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Pranburi • Park Narodowy Sam Roi Yod • Park Narodowy Khao Sok • Krabi

Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku. Zaplanowano także rafting bambusowymi tratwami po rzece Kwai i przejażdżkę na słoniu. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Khao Sok po jeziorze z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach Krabi. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.
2. DZIEŃ.
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.
5. DZIEŃ. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (fakultatywnie, za dodatkową opłatą na miejscu). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w Parku Narodowym ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Następnie zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości Petchaburi. Pałac został wybudowany w 1859 roku przez króla Mongkuta (Rama IV). Pałac położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę. Czas wolny lub około 45-min. przejście po górach do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
9. DZIEŃ. WYPOCZYNEK/ PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO, zwaną wyspą Jamesa Bonda. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK /PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI. Powrót do hotelu, nocleg.
11. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
12. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
13. DZIEŃ
Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 10 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 1 w okolicy rzeki Kwai, 1 w mieście Kanchanaburi, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 w Krabi; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań • przelot: Warszawa-Bangkok-Warszawa, Krabi-Bangkok • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 170 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.
 7. Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. terminu: 30.03.2019): bagaż główny – 25 kg, bagaż podręczny – 7 kg.
Położenie na mapie
Opinie klientów (89)

Ocena ogólna

5.2/6

Klienci wyróżnili:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
98%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.2
 • 5.2
 • 4.4
 • 5.2
 • 5.2
 • 5.0

Pokaż recenzje od:

3/6
26-30 lat, z partnerem/ką marzec 2019
Program wycieczki interesujący, dużo miejsc w krótkim czasie. Problem stanowił czas spędzany na miejscu atrakcji oraz ilość czasu wolnego. Pani pilotka w większości dni nie przewidywała nawet (...) rozwiń
Program wycieczki interesujący, dużo miejsc w krótkim czasie. Problem stanowił czas spędzany na miejscu atrakcji oraz ilość czasu wolnego. Pani pilotka w większości dni nie przewidywała nawet czasu na lunch - a wiec albo zwiedzasz w wolnym czasie, albo jesz. Większość czasu spędzaliśmy w autobusie - Pani Pilotka opowiadała o danym miejscu w autokarze, natomiast gdy byliśmy na terenie atrakcji nie było jej z nami, był za to często lokalny przewodnik, który ze wzgledu na ograniczenia językowe niewiele opowiadał. Wiec program wycieczki świetny, ale organizacja fatalna - nie było czasu by nacieszyć się tymi miejscami. Do hotelu wracaliśmy dość wcześnie, większość dnia organizowaliśmy w swoim zakresie. Polecam jeśli ktoś nie nastawia się na intensywne zwiedzanie, a raczej na lekka wycieczkę. Dziennie do przejścia było może 4 km, wiec niezbyt dużo.
 • 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 5
zwiń
4/6
50+ lat, ze znajomymi marzec 2019
Wycieczkę oceniam pozytywnie. Wybierając ten kierunek należy jednak zwrócić uwagę na termin. Najlepiej w okresie od listopada do stycznia.Wiosna cechuje się wysokimi temperaturami i dużą (...) rozwiń
Wycieczkę oceniam pozytywnie. Wybierając ten kierunek należy jednak zwrócić uwagę na termin. Najlepiej w okresie od listopada do stycznia.Wiosna cechuje się wysokimi temperaturami i dużą wilgotnością co źle wpływa na samopoczucie i komfort wypoczynku. Mała uwaga dla organizatorów wycieczki o zwrócenie uwagi na rejs w Khao Sok. Odbywa się to w zbyt szybkim tempie, jeden przystanek na fotografię to stanowczo za mało...
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
5/6
50+ lat, ze znajomymi marzec 2019
pozytywnie rozwiń
pozytywnie
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką marzec 2019
Wycieczka zdecydowanie zbyt męcząca i za krótka jak na tak i program !!! Zbyt wczesne wstawanie i brak czasu na odpoczynek. rozwiń
Wycieczka zdecydowanie zbyt męcząca i za krótka jak na tak i program !!! Zbyt wczesne wstawanie i brak czasu na odpoczynek.
 • 4
 • 3
 • 1
 • 1
 • 3
zwiń
4/6
26-30 lat, z partnerem/ką marzec 2019
Punkty wycieczki ok. Brak opisu ze zaplata napiwków jest obowiazkowa odrazu dla przewodnika po 5$za dzien. Hotel Bangkok Palac najlepsze lata ma za sobą. Przewodnik Polski słabo dogaduje sie z (...) rozwiń
Punkty wycieczki ok. Brak opisu ze zaplata napiwków jest obowiazkowa odrazu dla przewodnika po 5$za dzien. Hotel Bangkok Palac najlepsze lata ma za sobą. Przewodnik Polski słabo dogaduje sie z lokalnym. To tak w skrocie. Hotel Mida bardzo ok, ale po jedzeniu kolacji wieczorowej zatrucie żołądka.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką marzec 2019
Wycieczka fantastyczna,program różnorodny wiec każdy znajdzie coś dla siebie,opieka na najwyższym poziomie-Ewa,która się opiekowała nasza grupa przewspaniała i z ogromna wiedza.wszystko b dobrze (...) rozwiń
Wycieczka fantastyczna,program różnorodny wiec każdy znajdzie coś dla siebie,opieka na najwyższym poziomie-Ewa,która się opiekowała nasza grupa przewspaniała i z ogromna wiedza.wszystko b dobrze zorganizowane-polecam każdemu!Agata
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką marzec 2019
To była kolejna nasza wycieczka z biurę podróży Itaka i tym razem jesteśmy zadowoleni.Wycieczka zorganizowana bardzo dobrze. rozwiń
To była kolejna nasza wycieczka z biurę podróży Itaka i tym razem jesteśmy zadowoleni.Wycieczka zorganizowana bardzo dobrze.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2019
Polecam, bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, biuro Itaki zasługuje na 6 z dużym plusem. rozwiń
Polecam, bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, biuro Itaki zasługuje na 6 z dużym plusem.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2019
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. W ciągu kilku dni można zobaczyć najważniejsze świątynie, odwiedzić parki narodowe i odpocząć na pięknych plażach. Przejazdy autokarem chwilami długie, ale (...) rozwiń
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. W ciągu kilku dni można zobaczyć najważniejsze świątynie, odwiedzić parki narodowe i odpocząć na pięknych plażach. Przejazdy autokarem chwilami długie, ale nie męczące - autokar bardzo komfortowy. Przewodnik Marcin w czasie przejazdów bardzo ciekawie opowiadał o Tajlandii, więc nie był to czas stracony. Pomimo napiętego i intensywnego programu mieliśmy dużo czasu wolnego. Zdecydowanie polecam - Tajlandia w pigułce!
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z rodziną luty 2019
Bardzo fajnie zorganizowana wycieczka. Świetny opiekun/przewodnik- Marcin. Bardzo fajne hotele. Może oprócz hotelu w Chumphon - ten troszkę gorszy poziom. Bangkok super, nawet gdy się samemu (...) rozwiń
Bardzo fajnie zorganizowana wycieczka. Świetny opiekun/przewodnik- Marcin. Bardzo fajne hotele. Może oprócz hotelu w Chumphon - ten troszkę gorszy poziom. Bangkok super, nawet gdy się samemu wybierze dodatkowo na miasto. Plaże w Krabi takie sobie, ale za to wycieczki na pobliskie wysepki, w tym Phi Phi rewelacja.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką luty 2019
Naszym zdaniem program idealnie dobrany na pierwszy wyjazd do Tajlandii. Organizacja imprezy też bardzo sprawna, nie było momentu w którym można by się poczuć zagubionym, więc poradzą sobie (...) rozwiń
Naszym zdaniem program idealnie dobrany na pierwszy wyjazd do Tajlandii. Organizacja imprezy też bardzo sprawna, nie było momentu w którym można by się poczuć zagubionym, więc poradzą sobie nawet osoby bez znajomości j. angielskiego. Na minus na pewno bardzo długie czasy oczekiwania na lotniskach (po 6h w obie strony), bo grupa leciała różnymi samolotami i dodatkowe opłaty za wycieczkę pobierane na miejscu.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 6
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką luty 2019
Zamiast ostatniego dnia w Bangkoku powinien być dzień więcej w Krabi i lot do Bangkoku i dalej do Polski tego samego dnia. Do wszystkich świątyń i pałaców trzeba mieć długie spodnie i bluzki z (...) rozwiń
Zamiast ostatniego dnia w Bangkoku powinien być dzień więcej w Krabi i lot do Bangkoku i dalej do Polski tego samego dnia. Do wszystkich świątyń i pałaców trzeba mieć długie spodnie i bluzki z zakrytymi ramionami. Targ przy targu na wodzie bardzo drogi, najlepiej zrobic zakupy w Bangkoku niedaleko hotelu 5 razy taniej.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2019
Plusy: Tajlandia jest fantastyczna, spełniła nasze oczekiwania. Odpowiednia proporcja czasu zorganizowanego do czasu wolnego. Dużo atrakcji, wspaniałe tajskie jedzenie. Jesteśmy zachwyceni tym (...) rozwiń
Plusy: Tajlandia jest fantastyczna, spełniła nasze oczekiwania. Odpowiednia proporcja czasu zorganizowanego do czasu wolnego. Dużo atrakcji, wspaniałe tajskie jedzenie. Jesteśmy zachwyceni tym krajem, różnorodnością krajobrazów, gościnnością mieszkańców, ale przede wszystkim wycieczka umożliwiła nam poznanie tajskiej kultury, obyczajów i codziennego życia i zapewniła dużo ciekawych informacji. Jej program sprawił, że zobaczyliśmy mnóstwo rzeczy, których z pewnością nie odwiedzilibyśmy, podróżując indywidualnie. Minusy: Stosunek jakości do ceny zdecydowanie negatywny. Biorąc pod uwagę ceny w Tajlandii dodatkowe opłaty oraz ceny wycieczek fakultatywnych były zdecydowanie zawyżone. Miejsca w samolotach nie były zarezerwowane koło siebie. Były przeloty, że siedzieliśmy daleko od siebie. Nie było możliwości odprawy online żeby zarezerwować miejsca obok siebie. W przypadku długich przelotów (6h) było to męczące. Nie podobał nam się fakt, że mając lot powrotny o 2:00 rano zostaliśmy przywiezieni na lotnisko o 21:00 czyli 5h musieliśmy koczować na lotnisku! Dodatkowa opłata była zbierana tuż po przyjeździe w hotelu, przed zakwaterowaniem, po ok. 16 godzinach podróży, gdzie każdy marzył o kąpieli i odpoczynku. Było to żenujące i na bardzo niskim poziomie. Ponadto zakwaterowanie mogłoby przebiegać sprawniej… Czasami mieliśmy wrażenie że Panie przewodniczki nie miały wydrukowanych odpowiednich list i się gubiły…. Itaka nie powinna promować przejażdżek na słoniu. Jest to nieetyczny, niemoralny biznes i nie powinien być wspierany przez biuro podróży. Odniesienie do artykułu o tym jak są traktowane słonie w takich miejscach: http://www.national-geographic.pl/traveler/ciemna-strona-tajskiej-turystyki-przejazdzka-na-sloniu-nie-dziekuje Mam nadzieję, że otworzy komuś oczy. Podczas zwiedzania bywały dni, że nie było czasu na obiad. Była również sytuacja (przed zwiedzaniem mostu na rzece Kwai), że 'stołówka' do której zostaliśmy przywiezieni była po prostu okropna. Biorąc pod uwagę, że ceny jedzenia w Tajlandii i tak nie są wygórowane czy nie można by było wybrać normalnej restauracji a nie 'stołówki' na stacji benzynowej…. Słabe miejsca noclegów w miejscowościach nieturystycznych np. w Chumphon. Naprawdę trudno uwierzyć, że nigdzie w promieniu 10km nie było lepszego miejsca na nocleg. Również nocleg w Bangkoku mógłby być w trochę lepszej dzielnicy. Może wypadałoby popracować nad programem i wprowadzić jakieś ulepszenia. Myślę ze biorąc pod uwagę ze program jest oferowany od kilku lat i podobne uwagi zostały przekazywane już wcześniej biuro nie zrobiło NIC żeby ulepszyć program. Nawet opis programu na stronie jest nieadekwatny do rzeczywistości np. "rafting" na tratwach, '20 minutowe przejście' do jaskini. Dla nas będzie to ostatnia przygoda z Itaką.
 • 5
 • 2
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, ze znajomymi luty 2019
Wyjazd oceniam bardzo pozytywnie. Ciekawy, urozmaicony program. Tempo zwiedzania w sam raz, sporo czasu wolnego tak potrzebnego, by na własną rękę jeszcze móc coś zobaczyć, zwłaszcza w Bangkoku. (...) rozwiń
Wyjazd oceniam bardzo pozytywnie. Ciekawy, urozmaicony program. Tempo zwiedzania w sam raz, sporo czasu wolnego tak potrzebnego, by na własną rękę jeszcze móc coś zobaczyć, zwłaszcza w Bangkoku. Pilotka, pani Marta, bardzo kompetentna, z dużą wiedzą, miła, z poczuciem humoru, dbająca o naszą wygodę i służąca w każdej chwili pomocą. Bardzo ciekawa oferta wycieczek fakultatywnych. Polecam szczególnie odwiedzenie wysp Phi Phi - cudowne widoki, możliwość plażowania i kąpieli w pięknych zatoczkach, dla chętnych snorkeling.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z rodziną luty 2019
Ciekawa wycieczka dużo zwiedziliśmy myślę że są to takie miejsca które prywatnie zostały by omonięte Pani Marta przewodniczka zawsze do dyspozycji bardzo ciekawie opowiada Polecam rozwiń
Ciekawa wycieczka dużo zwiedziliśmy myślę że są to takie miejsca które prywatnie zostały by omonięte Pani Marta przewodniczka zawsze do dyspozycji bardzo ciekawie opowiada Polecam
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
super rozwiń
super
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, ze znajomymi styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 4
 • 4
 • 3
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, sam/a styczeń 2019
Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Organizacja na dobrym poziomie. Wszystkie punkty programu zrealizowane. Niestety podczas realizacji jednego z punktów programu zdarzył sìę incydent, związany (...) rozwiń
Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Organizacja na dobrym poziomie. Wszystkie punkty programu zrealizowane. Niestety podczas realizacji jednego z punktów programu zdarzył sìę incydent, związany z narażeniem na szwank bezpieczeństwa, który pomimo zgłoszenia pilotowi został zignorowany.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką grudzień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 1
 • 1
 • 4
 • 4
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką grudzień 2018
Wycieczka ciekawa, dobrze zorganizowana i zasadniczo do polecenia. Turysta poznaje w czasie wyjazdu kraj, kulturę i ludzi. Widzi piękno przyrody w parkach narodowych, na plażach oraz na wyspach (...) rozwiń
Wycieczka ciekawa, dobrze zorganizowana i zasadniczo do polecenia. Turysta poznaje w czasie wyjazdu kraj, kulturę i ludzi. Widzi piękno przyrody w parkach narodowych, na plażach oraz na wyspach (polecam odwiedzić wyspę Phi Phi). Może też skosztować lokalnej kuchni w różnorakich restauracjach i nawet na ulicy. Mimo początkowego niepokoju jedzenie z wózków i łodzi, smażone i gotowane na miejscu jest świeże i bezpieczne.
 • 4
 • 4
 • 4
 • 3
 • 3
zwiń
5/6
41-50 lat, z rodziną grudzień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 3
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2018
Sympatyczna i miła spełniła nasze oczekiwania.Minusem był brak tłumaczenia przy zwiedzaniu Bangkoku.Ogromny plus za możliwość pozostania w pokoju hotelowym do czasu wyjazdu na lotnisko. rozwiń
Sympatyczna i miła spełniła nasze oczekiwania.Minusem był brak tłumaczenia przy zwiedzaniu Bangkoku.Ogromny plus za możliwość pozostania w pokoju hotelowym do czasu wyjazdu na lotnisko.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter