phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >

Wyjazd na Beatyfikację Jana Pawła II

Atuty oferty

Wyjazd na Beatyfikację Jana Pawła II Kod: XITBEA6

PLN
Itaka

Wyjazd na Beatyfikację Jana Pawła II Kod: XITBEA6 Włochy

WATYKAN - RZYM - PADWA
Wyjazd na długo oczekiwaną uroczystość ku czci wielkiego Polaka. Poza udziałem w uroczystościach w programie wszystkie najważniejsze i najbardziej znane miejsca Wiecznego Miasta. W drodze powrotnej zwiedzanie Padwy – miasta nierozłącznie związanego z kultem św. Antoniego.

Opis oferty

1. DZIEŃ 28.04
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

Przyjazd do Rzymu w godzinach popołudniowych. Przejazd metrem do WATYKANU. Spacer na plac św. Piotra, wizyta w bazylice i miejscu spoczynku Jana Pawła II (uzależniona od dostępności obiektu dla zwiedzających). Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Śniadanie. Przejazd do RZYMU. Spacer obok Koloseum, Forum Romanum, Kapitolu, przez Plac Wenecki, Piazza Navona, Plac Hiszpański aż do Fontanny di Trevi. Wejście do Panteonu - wspaniale zachowanej antycznej budowli, świątyni wszystkich bogów. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

Wczesne śniadanie (lub suchy prowiant). Przejazd do Rzymu, udział w uroczystościach beatyfikacji Jana Pawła II, według programu ustalonego przez Stolicę Apostolską. Powrót do hotelu, nocleg.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PADWY - słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali Kopernik i Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego. Wizyta w Bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Czas wolny. Wyjazd do Polski.

Przyjazd do Polski.

3 noclegi w hotelu klasy turystycznej w okolicy Rzymu; 2-os.pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami - wyżywienie (serwowane): 3 śniadania, 2 obiadokolacje - przejazd autokarem - opieka pilota  - ubezpieczenie KL i NW

1. Przejazdy po Rzymie środkami komunikacji miejskiej.

Informacje o regionie

Włochy

Już od wieków wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże, a także znakomita kuchnia, przyciągają turystów na półwysep Apeniński. Tutaj sięgająca kilku tysięcy lat historia przeplata się ze światem mody, sportu oraz nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

PLAN WYCIECZKI1. DZIEŃ 28.04
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

2. DZIEŃ 29.04 Przyjazd do Rzymu w godzinach popołudniowych. Przejazd metrem do WATYKANU. Spacer na plac św. Piotra, wizyta w bazylice i miejscu spoczynku Jana Pawła II (uzależniona od dostępności obiektu dla zwiedzających). Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ 30.04 Śniadanie. Przejazd do RZYMU. Spacer obok Koloseum, Forum Romanum, Kapitolu, przez Plac Wenecki, Piazza Navona, Plac Hiszpański aż do Fontanny di Trevi. Wejście do Panteonu - wspaniale zachowanej antycznej budowli, świątyni wszystkich bogów. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ 01.05 Wczesne śniadanie (lub suchy prowiant). Przejazd do Rzymu, udział w uroczystościach beatyfikacji Jana Pawła II, według programu ustalonego przez Stolicę Apostolską. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ 02.05 Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PADWY - słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali Kopernik i Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego. Wizyta w Bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Czas wolny. Wyjazd do Polski.

6. DZIEŃ 03.05 Przyjazd do Polski.

ŚWIADCZENIA: 3 noclegi w hotelu klasy turystycznej w okolicy Rzymu; 2-os.pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami - wyżywienie (serwowane): 3 śniadania, 2 obiadokolacje - przejazd autokarem - opieka pilota  - ubezpieczenie KL i NW

UWAGI: 1. Przejazdy po Rzymie środkami komunikacji miejskiej.

Bilety wstępu, lokalni przewodnicy: ok. 40 EUR,bilety komunikacji miejskiej: ok. 15 EUR.

Aktualnie brak ofert

Zobacz inne:

Infolinia

  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

  1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
  2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 240 000 000 PLN
  3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter