phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >

Bambusowe łodzie Złotego Buddy

Atuty oferty

 • wspaniałe zabytki Tajlandii
 • dżungla i romantyczne ruiny Ayutthaya
 • najsłynniejszy pływający targ w Tajlandii
 • egzotyczne krajobrazy parków narodowych
 • Koh Tapoo - zwana wyspą Jamesa Bonda
 • relaks na cudownych plażach Krabi

Bambusowe łodzie Złotego Buddy Kod: BKKBAMD

Trasa
4 630PLN
Dorośli: 2 śniadania So 11.05 – Pt 24.05.19 (14 dni)
Itaka

Bambusowe łodzie Złotego Buddy Kod: BKKBAMD Tajlandia

Położenie na mapie Trasa

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Park Narodowy Sam Roi Yod • Park Narodowy Khao Sok • Krabi • Phang Nga • Koh Tapoo • Phi Phi

Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku; zaplanowano także rafting bambusowymi tratwami po rzece Kwai i przejażdżkę na słoniu. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Khao Sok po jeziorze z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach Krabi. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).

Opis oferty

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii – skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju, oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. P.N. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (dla osób chętnych za dodatkową opłatą na miejscu.). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy-wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w Petchaburi. Pałac wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Zakwaterowanie w hotelu w Hua Hin, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ. PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO (za dodatkową opłatą na miejscu). Niepowtarzalny klimat zatoki tworzą bujne lasy namorzynowe oraz niezliczona liczba maleńkich wysepek pokrytych roślinnością tropikalną. Postój na niewielkiej wysepce Koh Tapoo, zwanej wyspą Jamesa Bonda. Wysepkę zaczęto tak nazywać po tym, jak nakręcono tu kilka kadrów filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”. Następnie wizyta w jaskini Tham Lod. Jest to niepowtarzalna okazja do oglądania niespotykanych formacji skalnych i mangrowców, pływając wśród nich kajakami. Obiad na wysepce Koh Panyee. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

11. DZIEŃ. PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI (za dodatkową opłatą na miejscu). Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don. Możliwość zakupów na lokalnym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film „Niebiańska plaża” z Leonardo di Caprio. Powrót do hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

13. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

14. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

11 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań • przeloty: Polska-Tajlandia-Polska, Krabi-Bangkok • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 160 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach Bangkoku: ok. 20 USD; przejażdżka na słoniu ok. 35 USD; rejs na Koh Tapoo: ok. 60 USD; rejs na wysepki Phi Phi: ok. 55 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
5,2 / 6
97% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
Informacje o regionie

Tajlandia

Słynie nie tylko z rajskich plaż i rozrywek, przeszłości i tradycji splecionych z nowoczesnym trybem życia, ale także egzotycznych parków narodowych i wspaniałych zabytków, świadków bogatej historii. W programach same „perełki”: Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya – dawna stolica kraju, kultowy most na rzece Kwai i pełne kolorów bazary w wodzie. Przewidziany także czas na wycieczki fakultatywne lub relaks na plażach Pattai, zwanej „Tajską Riwierą” czy Krabi.

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.
2. DZIEŃ. BANGKOK
Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky – najwyższym budynku w Tajlandii – skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ. BANGKOK
Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju, oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ. BANG PAIN – AYUTTHAYA – KANCHANABURI – RZEKA KWAI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.
5. DZIEŃ. P.N. ERAWAN
Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w „wiosce słoni”, gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (dla osób chętnych za dodatkową opłatą na miejscu.). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy-wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w Petchaburi. Pałac wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Zakwaterowanie w hotelu w Hua Hin, nocleg.
7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK – KRABI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Po południu przejazd do jednej z najpiękniejszych prowincji Tajlandii – KRABI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
9. DZIEŃ. PHANG NGA – KOH TAPOO
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub ekscytujący rejs do zatoki PHANG NGA i na wyspę KOH TAPOO (za dodatkową opłatą na miejscu). Niepowtarzalny klimat zatoki tworzą bujne lasy namorzynowe oraz niezliczona liczba maleńkich wysepek pokrytych roślinnością tropikalną. Postój na niewielkiej wysepce Koh Tapoo, zwanej wyspą Jamesa Bonda. Wysepkę zaczęto tak nazywać po tym, jak nakręcono tu kilka kadrów filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”. Następnie wizyta w jaskini Tham Lod. Jest to niepowtarzalna okazja do oglądania niespotykanych formacji skalnych i mangrowców, pływając wśród nich kajakami. Obiad na wysepce Koh Panyee. Powrót do hotelu, nocleg.
10. DZIEŃ. WYPOCZYNEK
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.
11. DZIEŃ. PHI PHI
Śniadanie. Czas wolny: wypoczynek na plaży lub romantyczny rejs na słynne wysepki PHI PHI (za dodatkową opłatą na miejscu). Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don. Możliwość zakupów na lokalnym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film „Niebiańska plaża” z Leonardo di Caprio. Powrót do hotelu, nocleg.
12. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
13. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
14. DZIEŃ.
Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 11 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań • przeloty: Polska-Tajlandia-Polska, Krabi-Bangkok • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 160 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.
 2. Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach Bangkoku: ok. 20 USD; przejażdżka na słoniu ok. 35 USD; rejs na Koh Tapoo: ok. 60 USD; rejs na wysepki Phi Phi: ok. 55 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne na www.itaka.pl.
 3. W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.
 4. Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.
 5. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.
 6. Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.
Opis hotelu

Hotel Krabi Cha-da Resort Tajlandia \ Krabi

POŁOŻENIE: ok. 400 m od centrum AO NANG, nad morzem, bez dostępu do plaży, przy drodze lokalnej, najbliższe sklepy i bary znajdują się w odległości ok. 50 m od hotelu; ok. 25 km od portu lotniczego w Krabi; w okolicy hotelu kursuje tuk-tuk.

PLAŻA: Ao Nang, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 900 m od hotelu, przejście chodnikiem, na plaży bary i restauracje; Noppharat Thara, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 1,2 km od hotelu, przejście chodnikiem.

HOTEL: zbudowany w 2007 r., odnowiony w 2011 r., 79 pokoi, 3 budynki, 6 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Jinda Coffee House – dania w formie bufetu, à la carte, kuchnia tajska i międzynarodowa, bar przy basenie – drinki i przekąski, przechowalnia bagażu, wymiana walut, taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy (ograniczony zasięg); za opłatą: room-service, opiekunka do dziecka, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard; przy zakwaterowaniu wymagany depozyt (płatny w gotówce lub blokowany na karcie kredytowej) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu: ok. 2000 THB/pobyt/pokój (lub równowartość w EUR/USD).

POKÓJ:deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 34 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar, zestaw do kawy i herbaty; za opłatą: internet bezprzewodowy (300 THB/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na ogród lub basen; widok na morze za dopłatą; pokój z bezpośrednim zejściem do basenu na zamówienie, za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: 4 baseny, słodka woda: ok. 100 m², gł. 1,4 m, ok. 100 m², gł. 1,4m, ok. 50 m², gł. 1,2 m, na tarasie, ok. 50 m², gł. 1,3 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, ręczniki; bezpłatna siłownia.

SOFT ALL INCLUSIVE (za dopłatą): śniadanie (6.30-10.00) w formie bufetu w restauracji, obiad (12.30-14.30) i kolacja (19.00-22.30) w formie bufetu lub serwowane w restauracji; do obiadu i kolacji limitowana woda, piwo lub napój bezalkoholowy.

KONTAKT: 0066/756957215;, www.krabichada.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Opinie klientów
5,2 / 6
Ogólna ocena
z 100 opinii
97%
klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą
97%
klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają m.in:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
4 / 6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2018
ogólnie pozytywna rozwiń
ogólnie pozytywna
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
5 / 6
26-30 lat, z partnerem/ką październik 2018
Na plus: program wycieczki ciekawy, pełen atrakcji, hotele dobrej klasy, spełniające wymagania, blisko sklepów, restauracji, plaż, jedzenie w hotelach dobre, pilot życzliwy, serdeczny, dobrze (...) rozwiń
Na plus: program wycieczki ciekawy, pełen atrakcji, hotele dobrej klasy, spełniające wymagania, blisko sklepów, restauracji, plaż, jedzenie w hotelach dobre, pilot życzliwy, serdeczny, dobrze przekazujący wiedzę, której ma sporo. Na minus: cena fakultetów dużo wyższa, niż propozycje lokalnych pilotów, brak organizacji/osoby koordynującej na lotnisku (w przypadku zaistnienia problemów na lotniskach, nie ma do kogo się zwrócić), czy też podania dokładnych instrukcji/przygotowania jak "przejść" przez lotniska do odpowiednich samolotów, brak osoby, która dokładniej oprowadziłby po obiektach uszczegóławiając wiedzę (wynajęty tajlandzki przewodnik nie do końca spełnił moje oczekiwania).
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką październik 2018
Witam serdecznie, Tajlandia od kilku lat była moim wymarzonym kierunkiem podróży. Dlatego skorzystałam z Państwa oferty Bambusowe łodzie złotego Buddy, która łączyła zwiedzanie i wypoczynek. Oba (...) rozwiń
Witam serdecznie, Tajlandia od kilku lat była moim wymarzonym kierunkiem podróży. Dlatego skorzystałam z Państwa oferty Bambusowe łodzie złotego Buddy, która łączyła zwiedzanie i wypoczynek. Oba te aspekty sa dla mnie bardzo ważne szczególnie w tak odległym miejscu jakim jest Tajlandia. Przygotowując się merytorycznie do podróży liczyłam na mnogość nowych doświadczeń wizualnych, smakowych a przede wszystkim kulturowych. I powiem szczerze nie zawiodłam się a nawet plan wyjazdu przerósł moje oczekiwania. Nie mogę doszukać sie minusów organizacyjnych, wszystko na najwyższym poziomie przyjaznym dla nas klientów. Program nie był przeciaźony, kazdy z pewnością znalazł cos dla siebie. Pozwoliło czerpać pełnymi garściami wszystko co oferuje ten kraj. Na szczególne podziękowania zasługuje Pani Marzena. Ogromna wiedza jaka posiada Pani Marzena i umiejętność jej przekazania były bezcennym uzupełnieniem wizualnych doznań. Hotele były na wysokim poziomie, usytuowane w dogodnych miejscach. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z usług Państwa biura. Pozdrawiam serdecznie Katarzyna
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2018
Fajna wycieczka szkoda,że tak szybko minęła. Tajlandia jest bardzo ładnym krajem i szkoda było wracać do kraju. Polecam tą wycieczkę bo można sporo zobaczyć zarówno zgodnie z przewidzianym (...) rozwiń
Fajna wycieczka szkoda,że tak szybko minęła. Tajlandia jest bardzo ładnym krajem i szkoda było wracać do kraju. Polecam tą wycieczkę bo można sporo zobaczyć zarówno zgodnie z przewidzianym programem czy też na fakultatywnych wycieczkach i posmakować innej kultury, obyczajów i klimatu. Było super.Chętnie byśmy tam wrócili :-)
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2018
zdecydowanie moge polecic biuro podrozy Itaka jako organizatora wycieczki Korzystlam juz z wielu firm organizujacych wyjazdy wiec mam porownanie . Bardzo dobrze prxygotowany program .standart (...) rozwiń
zdecydowanie moge polecic biuro podrozy Itaka jako organizatora wycieczki Korzystlam juz z wielu firm organizujacych wyjazdy wiec mam porownanie . Bardzo dobrze prxygotowany program .standart hoteli na objezdxie tez bardzo dobry Ńajwazniejszym elementem takiego wyjazdu jest PRZEWODNIK!!! I tu WIELKIE UKLONY DLA PROFESJONALIZMU JAK I OSOBOWOSCI PANI MARZENY to dzieki niej zakochalam sie w Tajlandii
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5 / 6
50+ lat, sam/a październik 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką październik 2018
Bardzo fajna wycieczka, zarówno pod wzlgędem programu, doboru przewodnika (P. Marzena rewelacyjna, plus sympatyczny Pan Ekasit -> jak się pisze??) jak i bazy noclegowej. Hotele na trasie (...) rozwiń
Bardzo fajna wycieczka, zarówno pod wzlgędem programu, doboru przewodnika (P. Marzena rewelacyjna, plus sympatyczny Pan Ekasit -> jak się pisze??) jak i bazy noclegowej. Hotele na trasie oceniam bardzo dobrze, standard zaskoczył nas pozytywnie, a hotel na pobycie: Deevana Plaza: rewelacyjny. Zespół Itaki uprzejmy i pomocny.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
26-30 lat, z partnerem/ką październik 2018
Ze strony Itaki zorganizowane jak najbardziej na szóstkę! Wszystkie najważniejsze i najbardziej znane zabytki, miejsca przedstawione, pokazane! Naprawdę brawa! Byliśmy z żoną pierwszy raz na (...) rozwiń
Ze strony Itaki zorganizowane jak najbardziej na szóstkę! Wszystkie najważniejsze i najbardziej znane zabytki, miejsca przedstawione, pokazane! Naprawdę brawa! Byliśmy z żoną pierwszy raz na zorganizowanej wycieczce. Polecam Itakę! Hotele dobrane idealnie. Miejsca mega! Pani Marzena, przewodniczka najlepsza! Naprawdę same mile słowa! Jakbym był szefem Pani Marzenki z chęcią dałbym Pani Marzenie sporą podwyżkę! Gratulacje dla Itaki za dobranie przewodniczki! Znała cały program, podpowiadala opowiadała o wszystkim z wielką pasją! Pani przewodnik jest największym plusem tej wycieczki. Brawa dla Itaki za przypisanie Pani do tej konkretnej wycieczki! Przewodnim w Tajlandii także mega. Konkretny, duża wiedzą, otwarty.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5 / 6
50+ lat, sam/a październik 2018
wycieczka objazdowa ok rozwiń
wycieczka objazdowa ok
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
4 / 6
50+ lat, ze znajomymi październik 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 4
 • 4
 • 1
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
26-30 lat, z partnerem/ką wrzesień 2018
Najlepszy wybór! rozwiń
Najlepszy wybór!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5 / 6
50+ lat, z partnerem/ką wrzesień 2018
Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Dobrze zorganizowana, interesujący program. Dodatkowym atutem był pobyt w najpiękniejszej części Tajlandii - region Krabi nad morzem Andamańskim. Dla osób (...) rozwiń
Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Dobrze zorganizowana, interesujący program. Dodatkowym atutem był pobyt w najpiękniejszej części Tajlandii - region Krabi nad morzem Andamańskim. Dla osób lubiących swobodę w spędzaniu wolnego czasu w trakcie pobytu - możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych była dodatkową atrakcją. Plażowanie w pięknych plenerach było doskonałym relaksem. Duża ilość restauracji z ogromną różnorodnością menu pozwalała zaspokoić chęć poznania kuchni tajskiej. Dodatkową atrakcją była też możliwość skorzystania ze słynnych masaży tajskich za niewielkie pieniądze. Na wycieczce w której brałam udział panowała bardzo sympatyczna atmosfera, którą stworzyli wszyscy uczestnicy ( 14 osób). Na pewno długo pozostanie w mojej pamięci.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką wrzesień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
20-25 lat, z partnerem/ką wrzesień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
41-50 lat, ze znajomymi wrzesień 2018
Wycieczka ok godna polecenia. Poznaliśmy egzotykę pięknej Tajlandii. Piękne widoki jednak wymagające wysiłku fizycznego Uwaga! Nie dla osób, które myślą, że jest to wycieczka polegająca na (...) rozwiń
Wycieczka ok godna polecenia. Poznaliśmy egzotykę pięknej Tajlandii. Piękne widoki jednak wymagające wysiłku fizycznego Uwaga! Nie dla osób, które myślą, że jest to wycieczka polegająca na kąpielach w morzu, basenach i ogólnej rekreacji. Bardzo pomocna Pani Joanna tj. duża wiedza i znajomość zagadnień Tajlandii oraz profesjonalne podejście do klientów Itaki. Program przygotowany ciekawie tak aby w wystraczający sposób poznać to co najważniejsze w tym egzotycznym jak dla nas kraju. POLECAM !!!
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką wrzesień 2018
Wycieczka wspaniała pod każdym względem - godna polecenia dla wszystkich spragnionych nowych doznań i niezwykłej architektury oraz przyrody. Rewelacyjna przewodniczka i grupa - warunki wspaniałe (...) rozwiń
Wycieczka wspaniała pod każdym względem - godna polecenia dla wszystkich spragnionych nowych doznań i niezwykłej architektury oraz przyrody. Rewelacyjna przewodniczka i grupa - warunki wspaniałe - program perfekcyjny, dopracowany w detalach, co razem daje rewelacyjny relaks. Gorąco polecam wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają nad udziałem w tej wycieczkę. Ponadto co napisałam - na tej wycieczce czułam się bezpiecznie w tak obcym i dalekim kraju.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5 / 6
50+ lat, z partnerem/ką sierpień 2018
Była to pierwsza moja podróż do Azji. Wbrew różnym obawom zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona na miejscu. Cała wycieczka przebiegała sprawnie, bez najmniejszych problemów. Jak na pierwszy raz (...) rozwiń
Była to pierwsza moja podróż do Azji. Wbrew różnym obawom zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona na miejscu. Cała wycieczka przebiegała sprawnie, bez najmniejszych problemów. Jak na pierwszy raz w Tajlandii, na pewno doświadczyłam i zobaczyłam tak wiele jak to było możliwe, zgodnie z ustaloną trasą. Cała podróż dostarczyła mnóstwo wrażeń, które jeszcze długo pozostaną ze mną, a zdjęcia z tej wyprawy będą często przeze mnie oglądane. Wszystko bardzo dobrze się połączyło w harmonijną całość: zarówno Tajlandia ze swoją urokliwą przyrodą, zabytkami, wspaniałymi mieszkańcami jak i sama podróż przez tę krainę.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, ze znajomymi sierpień 2018
Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Braliśmy w niej udział z 11 letnią córką, a różnorodność atrakcji i intensywność zwiedzania była idealnie dopasowana do rodzinnych wakacji. Dzięki wyciecze (...) rozwiń
Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Braliśmy w niej udział z 11 letnią córką, a różnorodność atrakcji i intensywność zwiedzania była idealnie dopasowana do rodzinnych wakacji. Dzięki wyciecze mogliśmy w krótkim czasie poznać koloryt Tajlandii: od Bangkoku po dżunglę i życie na prowincji, a na koniec wspaniały wypoczynek na Krabi. Pora deszczowa zupełnie nam nie przeszkadzała. W ciągu dwóch tygodni pobytu padało dwukrotnie: raz w czasie rejsu łodzią 20 min. i raz w czasie kolacji ok 1 godz. Na pozytywną opinię o wycieczce całej naszej grupy niewątpliwie mała wpływ Pani Kinga, która budowała dobrą atmosferę w grupie i ciekawie opowiadała o Tajlandii. Polecam!
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
zwiń
5 / 6
20-25 lat, sierpień 2018
Naprawdę świetna. Połączenie aktywnego wypoczynku i smażenia na plaży - idealnie wyważone. Zaczynając od początku: Bangkok jest niesamowity. Świątynie, pałac królewski - to wszystko robi ogromne (...) rozwiń
Naprawdę świetna. Połączenie aktywnego wypoczynku i smażenia na plaży - idealnie wyważone. Zaczynając od początku: Bangkok jest niesamowity. Świątynie, pałac królewski - to wszystko robi ogromne wrażenie. Warto w czasie wolnym nieco zboczyć, wcisnąć się w mniejsze uliczki i zobaczyć, jak naprawdę żyją Tajowie. I koniecznie próbować jedzenia na ulicy! W Bangkoku niedaleko hotelu jest Neon Street, czyli świetny nocny market, na którym można kupić i pamiątki, i ubrania, i torebki i pyyszne jedzenie. Koniecznie spróbujcie grillowanej ryby, kotlecików z krewetek, pad thaia, owocowych shake'ów. W Damnoen Seudak pokręćcie się po targu. A jak was namówią na zakupy, to targujcie się ostro. W Hua Hin po przyjeździe do hotelu koniecznie trzeba przejść się na plażę i na dwa noce targi. Jeden tuż przed wejściem do hotelu. Taaaaaniutkie jedzenie. Wycieczki fakultatywne: można je sobie odpuścić - szczególnie słonie. Mamy 2018 rok i ludzie powinni być bardziej świadomi, że to słaba atrakcja i wspieranie chorego biznesu na zwierzętach. Nie żałujcie pieniędzy z kolei na wycieczki na wyspy!!! To jest coś pięknego. Railey, Bamboo, Phra Nang Cave, Poda - to jest must see
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
4 / 6
50+ lat, sierpień 2018
Wycieczka ciekawa pozwalająca w sposób niemęczący zwiedzić podstawowe zabytki Tajlandii i dostrzec jej niezwykłe piękno. Hotele dobre, może z wyjątkiem jednego, z basenami. Pilot wprowadził (...) rozwiń
Wycieczka ciekawa pozwalająca w sposób niemęczący zwiedzić podstawowe zabytki Tajlandii i dostrzec jej niezwykłe piękno. Hotele dobre, może z wyjątkiem jednego, z basenami. Pilot wprowadził grupę w podstawowe zagadnienia związane ze zwiedzanymi obiektami.Zabrakło mi w trakcie objazdu dodatkowych atrakcji proponowanych przez pilota. Uważam ,że w programie wycieczki powinna znaleźć się jako pozycja obowiązkowa jakaś wycieczka podczas pobytu w Krabi. Ceny wycieczek fakultatywnych za wysokie w stosunku do cen na tzw.mieście. Ogólnie do hotelu przyjeżdżaliśmy już o 15,16 i trzeba było sobie samemu zagospodarować czas.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, sierpień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, lipiec 2018
Jestem zadowolona z wycieczki rozwiń
Jestem zadowolona z wycieczki
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, lipiec 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, lipiec 2018
Wycieczka bardzo interesująca. Super miejsca i atrakcje do zobaczenia. Jest też czas na samodzielne zobaczenie miejsc, których nie było w planie wycieczki. rozwiń
Wycieczka bardzo interesująca. Super miejsca i atrakcje do zobaczenia. Jest też czas na samodzielne zobaczenie miejsc, których nie było w planie wycieczki.
 • 4
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
26-30 lat, lipiec 2018
Wycieczka "Bambusowe Łodzie Złotego Buddy" spełniła nasze oczekiwania. Dała nam możliwość zatopienia się w kulturę, tradycje, obyczaje i codzienne życie Tajów. Przekonaliśmy się, iż Tajlandia (...) rozwiń
Wycieczka "Bambusowe Łodzie Złotego Buddy" spełniła nasze oczekiwania. Dała nam możliwość zatopienia się w kulturę, tradycje, obyczaje i codzienne życie Tajów. Przekonaliśmy się, iż Tajlandia to smaczny kraj zawsze uśmiechniętych i przemiłych ludzi. Odkrywaliśmy tę kolorową krainę z różnych stron dzięki atrakcyjnemu i zróżnicowanemu programowi wycieczki, począwszy od azjatyckiego "Miasta Aniołów", na pięknych plażach Krabi kończąc. Itaka po raz kolejny spisała się na "5". Dziękujemy!
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń

Sprawdź cenę

WYCIECZKA
Wczasy
 • Dojazd własny
Cena/os.: 4 630pln Razem Szczegóły ceny 9 286 pln

Infolinia

 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 300 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter