phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >

Islas Bonitas

Atuty oferty

 • 3 wyspy Archipelagu Kanaryjskiego w ciągu jednego tygodnia
 • degustacje win kanaryjskich
 • autorski program
 • przedłuż wakacje na Teneryfie

Islas Bonitas Kod: TFSREJS

Trasa
4 929PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Cz 13.06 – Wt 25.06.19 (13 dni)
Itaka

Islas Bonitas Kod: TFSREJS Wyspy Kanaryjskie

Położenie na mapie Trasa

San Sebastian de la Gomera • Agulo • Las Rosas • Park Narodowy Garajonay • Santa Cruz de la Palma • Park Narodowy Caldera de Taburiente • Los Llanos • Los Gigantes • Icod de Los Vinos • Garachico • La Orotava • Park Narodowy Cañadas del Teide

Trzy wyspy Archipelagu Kanaryjskiego w ciągu jednego tygodnia! Każda ma niepowtarzalny urok i atmosferę, każda warta jest, by przeżyć na niej niesamowitą przygodę. Wyspy Kanaryjskie, znane już starożytnym jako „wyspy szczęśliwe”, urzekają fantastyczną mozaiką krajobrazów i bujną, niepowtarzalną przyrodą. Teneryfa to urwiste zbocza gór, w głębi wyspy najwyższy szczyt Hiszpanii – wulkan Pico del Teide. Dostępna zaledwie w niecałą godzinę podróży promem kameralna La Gomera, poprzecinana głębokimi wąwozami, z jednym z najstarszych na świecie obszarów leśnych w Parku Narodowym Garajonay, jest idealna dla osób ceniących dziewiczą przyrodę. La Palma jest najbardziej zieloną w całym archipelagu i ma bogatą sieć tras trekkingowych. Łagodny klimat i słońce w zenicie przez cały rok sprzyjają wypoczynkowi na jedynych w swoim rodzaju powulkanicznych plażach. Warto więc cieszyć się kanaryjskimi wakacjami tydzień dłużej w jednym z hoteli z oferty ITAKI na Teneryfie. Łączna trasa na Wyspach Kanaryjskich: ok. 450 km.

Opis oferty

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot na Teneryfę. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ. LA GOMERA: SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA - AGULO - LAS ROSAS - P.N. GARAJONAY (trasa: ok. 50 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer do portu w Los Christianos. Przepłynięcie na LA GOMERĘ, jedną z najmniejszych wysp archipelagu, nazywaną Wyspą Kolumba, który kilkukrotnie zatrzymywał się na niej i otrzymał jej honorowe obywatelstwo. Spacer uliczkami pełnymi typowych kanaryjskich kamienic w stolicy, SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, gdzie przetrwały pamiątki z wizyty Krzysztofa Kolumba: kościół Wniebowzięcia, dom Kolumba. Przejazd zieloną doliną Hermigua z licznymi winnicami i plantacjami bananowców. Krótki spacer po najbardziej malowniczej miejscowości na wyspie – AGULO, skąd roztaczają się spektakularne widoki na sąsiednią Teneryfę i jej najwyższy szczyt Pico del Teide. Przystanek w LAS ROSAS. Obiad w typowej kanaryjskiej restauracji z pokazem jedynego w swoim rodzaju języka gwizdanego, używanego na wyspie jeszcze przed przybyciem Hiszpanów. Tradycja „języka gwizdów” została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i pielęgnuje się ją m.in. przez naukę w gomerańskich szkołach. Dalej trasa prowadzi przez Vallehermoso, czyli Piękną Dolinę, pełną skalnych tarasów z palmami, bananowcami i białymi domkami, której znakiem rozpoznawczym jest potężna Roque Cano. Przejazd przez teren PARKU NARODOWEGO GARAJONAY, objętego patronatem UNESCO, słynącego ze skarbu przyrodniczego – lasu wawrzynowego, który w trzeciorzędzie pokrywał prawie cały kontynent europejski. Krótki spacer wokół Laguna Grande, skąd można podziwiać majestatyczne Roque de Ojila, Roque de Agando i najwyższy szczyt La Gomery – Alto de Garajonay (1487 m n.p.m.). Przejazd do jednego z najpiękniejszych miejsc na wyspie, malowniczej skalistej doliny Valle Gran Rey, wybranej przez króla Gomerów – pierwszych plemion zamieszkujących wyspę – na swoją siedzibę. Postój w Mirador del Palmarejo, skąd roztacza się imponujący widok na okolicę. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. LA GOMERA
Śniadanie. Rejs statkiem wycieczkowym w kierunku północnych wybrzeży wyspy do Los Organos, zjawiskowych 80-metrowych formacji skalnych stworzonych siłami natury, będących symbolem La Gomery, przypominających kształtem organy wyrastające z oceanu. Po powrocie do Valle Gran Rey czas wolny na relaks na najpiękniejszej plaży na wyspie – Playa de la Calera. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. LA PALMA: SANTA CRUZ DE LA PALMA
Śniadanie. Transfer do portu w San Sebastian de la Gomera. Przepłynięcie na La Palmę, do stolicy i głównego portu wyspy SANTA CRUZ DE LA PALMA, uważanej za najładniejszą stolicę archipelagu, gdzie obecny jest czar dawnych wieków. Spacer starymi brukowanymi ulicami, pełnymi kolorowych kolonialnych kamienic z ukwieconymi balkonami. Czas wolny. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. LA PALMA: P.N. CALDERA DE TABURIENTE - LOS LLANOS (trasa: ok. 100 km)
Śniadanie. Wycieczka po północnej i centralnej części LA PALMY. Przejazd do XVI-wiecznego, renesansowego sanktuarium Nuestra Señora de las Nieves ku czci patronki wyspy. Przejazd w kierunku PARKU NARODOWEGO CALDERA DE TABURIENTE malowniczą trasą wśród sosnowych lasów i różnobarwnych skał. Po drodze postój w Mirador de Taburiente, z którego najlepiej widać wnętrze głębokiej na prawie kilometr kaldery. Podejście do najwyższego punktu wyspy, Roque de los Muchachos (2426 m n.p.m.) i krótki spacer wokół szczytu. Przejazd zachodnią częścią wyspy przez malownicze wioski Puntagorda i Tijarafe do punktu widokowego Mirador del Time, skąd rozciąga się przepiękny widok na dolinę Aridane i panoramę południowo-wschodniej części wyspy. Czas wolny w LOS LLANOS z zabytkowym centrum. Powrót do hotelu przez środkową część wyspy pełną plantacji bananowców. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ. LA PALMA (trasa: ok. 100 km)
Wczesne śniadanie. Czas wolny lub wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu): 1. Szlak Wulkaniczny w Parku Naturalnym Cumbre Vieja. Jest to najbardziej spektakularna trasa z imponującymi widokami krajobrazu księżycowego. Dojazd do pola biwakowego El Pilar na wysokości 1440 m n.p.m., skąd szlak wiedzie na południe La Palmy, wokół kraterów wygasłych wulkanów: Hoyo Negro, Las Dedeadas – na wysokości 1949 m n.p.m., skąd przy sprzyjających warunkach atmosferycznych można podziwiać na horyzoncie trzy sąsiadujące z La Palmą wyspy archipelagu i Martin Volcano, którego czerwona barwa kontrastuje z soczystą zielenią porastających go sosen. Trasa kończy się w Fuencaliente. 2. Wycieczka na południe La Palmy. Przejazd do Villa de Mazo, słynnej z wyrobu cygar i czerwonego wina. Przejazd na południe wyspy do Fuencaliente. Wizyta w centrum zwiedzania wulkanu San Antonio, wystawa i projekcja filmu o powstawaniu La Palmy i wulkanów. Spacer wzdłuż brzegu krateru. Wizyta w winiarni Teneguia i degustacja kanaryjskich win. Przejazd do miejsca, w którym znajduje się słone jeziorko Salina, gdzie wytwarza się sól morską. Przejazd przez El Paso do punktu widokowego Mirador de la Cumbrecita, skąd podziwiać można krajobraz Caldera de Taburiente i Roque de los Muchachos. Spacer do punktu widokowego Mirador de las Chozas, skąd rozpościera się imponujący widok na malowniczy wąwóz Angustias. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ. TENERYFA: LOS GIGANTES - ICOD DE LOS VINOS - GARACHICO - LA OROTAVA - P.N. CAÑADAS DEL TEIDE
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer do portu. Przepłynięcie na TENERYFĘ. Przejazd do miejscowości LOS GIGANTES z 600-metrowymi stromymi klifami. Następnie przejazd do miasta ICOD DE LOS VINOS, gdzie można podziwiać wiecznie zielone tysiącletnie, potężne smocze drzewo Drago, którego purpurowego soku używano do farbowania królewskich szat. Postój w rejonie GARACHICO – miasteczka częściowo zalanego przez lawę w 1706 r. Przejazd do miejscowości LA OROTAVA, skąd przy dobrej pogodzie można podziwiać piękny widok na dolinę. Dalej trasa wiedzie do PARKU NARODOWEGO CAÑADAS DEL TEIDE przez Villaflor, najwyżej położoną miejscowość Hiszpanii (1466 m n.p.m.). Nad parkiem dominuje szczyt wulkanu Pico del Teide – świętej góry Guanczów, najwyższego szczytu Hiszpanii (3718 m n.p.m.) i jednocześnie trzeciego co do wielkości wulkanu na Ziemi. Obiad w tradycyjnej restauracji, okazja do spróbowania typowych dań kanaryjskich. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wjazd kolejką linową na wulkan Teide. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd na lotnisko na Teneryfie. Bezpośredni przelot do Polski. Dla ośób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na lotnisko, transfer do wybranego hotelu.

7 noclegów w hotelach***; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 2 obiady, 7 kolacji, degustacja wina • przelot • przejazd autokarem lub busem (zależnie od liczby osób) • bilety wstępu • opieka pilota • lokalny przewodnik • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowa dopłata do usługi Rozkład Premium (dot. wybranych rozkładów lotów)/os.: 60 PLN.
 2. Obowiązkowe opłaty na miejscu: przeprawy promowe: Los Cristianos-San Sebastian de la Gomera-Santa Cruz de la Palma-Los Cristianos: ok. 90 EUR, dzieci 2-12 lat: ok. 45 EUR, napiwki: ok. 4 EUR/os./dzień.
 3. Opłaty fakultatywne: Szlak Wulkaniczny: ok. 49 EUR (trasa Szlaku Wulkanicznego – 8 km; konieczne odpowiednie obuwie, ciepła odzież, nakrycie głowy, krem z wysokim filtrem, suchy prowiant), wymagane min. 15 osób; południe La Palmy: ok. 55 EUR, wymagane min. 10 osób; wjazd kolejką linową na wulkan Teide: ok. 27 EUR.
 4. Wycieczka do Los Organos na La Gomerze uzależniona jest od warunków atmosferycznych. W przypadku niekorzystnych warunków realizowany będzie program zastępczy: rejs wzdłuż wybrzeży La Gomery w poszukiwaniu delfinów.
5,1 / 6
94% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Standard autokaru
 • Komfort podróży
Informacje o regionie

Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie to piękne plaże i ładna pogoda przez cały rok! Mimo, że są położone tak blisko siebie, każda z nich jest zupełnie inna.

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot na Teneryfę. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
2. DZIEŃ. LA GOMERA: SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA - AGULO - LAS ROSAS - P.N. GARAJONAY (trasa: ok. 50 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer do portu w Los Christianos. Przepłynięcie na LA GOMERĘ, jedną z najmniejszych wysp archipelagu, nazywaną Wyspą Kolumba, który kilkukrotnie zatrzymywał się na niej i otrzymał jej honorowe obywatelstwo. Spacer uliczkami pełnymi typowych kanaryjskich kamienic w stolicy, SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, gdzie przetrwały pamiątki z wizyty Krzysztofa Kolumba: kościół Wniebowzięcia, dom Kolumba. Przejazd zieloną doliną Hermigua z licznymi winnicami i plantacjami bananowców. Krótki spacer po najbardziej malowniczej miejscowości na wyspie – AGULO, skąd roztaczają się spektakularne widoki na sąsiednią Teneryfę i jej najwyższy szczyt Pico del Teide. Przystanek w LAS ROSAS. Obiad w typowej kanaryjskiej restauracji z pokazem jedynego w swoim rodzaju języka gwizdanego, używanego na wyspie jeszcze przed przybyciem Hiszpanów. Tradycja „języka gwizdów” została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i pielęgnuje się ją m.in. przez naukę w gomerańskich szkołach. Dalej trasa prowadzi przez Vallehermoso, czyli Piękną Dolinę, pełną skalnych tarasów z palmami, bananowcami i białymi domkami, której znakiem rozpoznawczym jest potężna Roque Cano. Przejazd przez teren PARKU NARODOWEGO GARAJONAY, objętego patronatem UNESCO, słynącego ze skarbu przyrodniczego – lasu wawrzynowego, który w trzeciorzędzie pokrywał prawie cały kontynent europejski. Krótki spacer wokół Laguna Grande, skąd można podziwiać majestatyczne Roque de Ojila, Roque de Agando i najwyższy szczyt La Gomery – Alto de Garajonay (1487 m n.p.m.). Przejazd do jednego z najpiękniejszych miejsc na wyspie, malowniczej skalistej doliny Valle Gran Rey, wybranej przez króla Gomerów – pierwszych plemion zamieszkujących wyspę – na swoją siedzibę. Postój w Mirador del Palmarejo, skąd roztacza się imponujący widok na okolicę. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
3. DZIEŃ. LA GOMERA
Śniadanie. Rejs statkiem wycieczkowym w kierunku północnych wybrzeży wyspy do Los Organos, zjawiskowych 80-metrowych formacji skalnych stworzonych siłami natury, będących symbolem La Gomery, przypominających kształtem organy wyrastające z oceanu. Po powrocie do Valle Gran Rey czas wolny na relaks na najpiękniejszej plaży na wyspie – Playa de la Calera. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
4. DZIEŃ. LA PALMA: SANTA CRUZ DE LA PALMA
Śniadanie. Transfer do portu w San Sebastian de la Gomera. Przepłynięcie na La Palmę, do stolicy i głównego portu wyspy SANTA CRUZ DE LA PALMA, uważanej za najładniejszą stolicę archipelagu, gdzie obecny jest czar dawnych wieków. Spacer starymi brukowanymi ulicami, pełnymi kolorowych kolonialnych kamienic z ukwieconymi balkonami. Czas wolny. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
5. DZIEŃ. LA PALMA: P.N. CALDERA DE TABURIENTE - LOS LLANOS (trasa: ok. 100 km)
Śniadanie. Wycieczka po północnej i centralnej części LA PALMY. Przejazd do XVI-wiecznego, renesansowego sanktuarium Nuestra Señora de las Nieves ku czci patronki wyspy. Przejazd w kierunku PARKU NARODOWEGO CALDERA DE TABURIENTE malowniczą trasą wśród sosnowych lasów i różnobarwnych skał. Po drodze postój w Mirador de Taburiente, z którego najlepiej widać wnętrze głębokiej na prawie kilometr kaldery. Podejście do najwyższego punktu wyspy, Roque de los Muchachos (2426 m n.p.m.) i krótki spacer wokół szczytu. Przejazd zachodnią częścią wyspy przez malownicze wioski Puntagorda i Tijarafe do punktu widokowego Mirador del Time, skąd rozciąga się przepiękny widok na dolinę Aridane i panoramę południowo-wschodniej części wyspy. Czas wolny w LOS LLANOS z zabytkowym centrum. Powrót do hotelu przez środkową część wyspy pełną plantacji bananowców. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
6. DZIEŃ. LA PALMA (trasa: ok. 100 km)
Wczesne śniadanie. Czas wolny lub wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu): 1. Szlak Wulkaniczny w Parku Naturalnym Cumbre Vieja. Jest to najbardziej spektakularna trasa z imponującymi widokami krajobrazu księżycowego. Dojazd do pola biwakowego El Pilar na wysokości 1440 m n.p.m., skąd szlak wiedzie na południe La Palmy, wokół kraterów wygasłych wulkanów: Hoyo Negro, Las Dedeadas – na wysokości 1949 m n.p.m., skąd przy sprzyjających warunkach atmosferycznych można podziwiać na horyzoncie trzy sąsiadujące z La Palmą wyspy archipelagu i Martin Volcano, którego czerwona barwa kontrastuje z soczystą zielenią porastających go sosen. Trasa kończy się w Fuencaliente. 2. Wycieczka na południe La Palmy. Przejazd do Villa de Mazo, słynnej z wyrobu cygar i czerwonego wina. Przejazd na południe wyspy do Fuencaliente. Wizyta w centrum zwiedzania wulkanu San Antonio, wystawa i projekcja filmu o powstawaniu La Palmy i wulkanów. Spacer wzdłuż brzegu krateru. Wizyta w winiarni Teneguia i degustacja kanaryjskich win. Przejazd do miejsca, w którym znajduje się słone jeziorko Salina, gdzie wytwarza się sól morską. Przejazd przez El Paso do punktu widokowego Mirador de la Cumbrecita, skąd podziwiać można krajobraz Caldera de Taburiente i Roque de los Muchachos. Spacer do punktu widokowego Mirador de las Chozas, skąd rozpościera się imponujący widok na malowniczy wąwóz Angustias. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.
7. DZIEŃ. TENERYFA: LOS GIGANTES - ICOD DE LOS VINOS - GARACHICO - LA OROTAVA - P.N. CAÑADAS DEL TEIDE
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer do portu. Przepłynięcie na TENERYFĘ. Przejazd do miejscowości LOS GIGANTES z 600-metrowymi stromymi klifami. Następnie przejazd do miasta ICOD DE LOS VINOS, gdzie można podziwiać wiecznie zielone tysiącletnie, potężne smocze drzewo Drago, którego purpurowego soku używano do farbowania królewskich szat. Postój w rejonie GARACHICO – miasteczka częściowo zalanego przez lawę w 1706 r. Przejazd do miejscowości LA OROTAVA, skąd przy dobrej pogodzie można podziwiać piękny widok na dolinę. Dalej trasa wiedzie do PARKU NARODOWEGO CAÑADAS DEL TEIDE przez Villaflor, najwyżej położoną miejscowość Hiszpanii (1466 m n.p.m.). Nad parkiem dominuje szczyt wulkanu Pico del Teide – świętej góry Guanczów, najwyższego szczytu Hiszpanii (3718 m n.p.m.) i jednocześnie trzeciego co do wielkości wulkanu na Ziemi. Obiad w tradycyjnej restauracji, okazja do spróbowania typowych dań kanaryjskich. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wjazd kolejką linową na wulkan Teide. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd na lotnisko na Teneryfie. Bezpośredni przelot do Polski. Dla ośób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na lotnisko, transfer do wybranego hotelu.

ŚWIADCZENIA: 7 noclegów w hotelach***; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 2 obiady, 7 kolacji, degustacja wina • przelot • przejazd autokarem lub busem (zależnie od liczby osób) • bilety wstępu • opieka pilota • lokalny przewodnik • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowa dopłata do usługi Rozkład Premium (dot. wybranych rozkładów lotów)/os.: 60 PLN.
 2. Obowiązkowe opłaty na miejscu: przeprawy promowe: Los Cristianos-San Sebastian de la Gomera-Santa Cruz de la Palma-Los Cristianos: ok. 90 EUR, dzieci 2-12 lat: ok. 45 EUR, napiwki: ok. 4 EUR/os./dzień.
 3. Opłaty fakultatywne: Szlak Wulkaniczny: ok. 49 EUR (trasa Szlaku Wulkanicznego – 8 km; konieczne odpowiednie obuwie, ciepła odzież, nakrycie głowy, krem z wysokim filtrem, suchy prowiant), wymagane min. 15 osób; południe La Palmy: ok. 55 EUR, wymagane min. 10 osób; wjazd kolejką linową na wulkan Teide: ok. 27 EUR.
 4. Wycieczka do Los Organos na La Gomerze uzależniona jest od warunków atmosferycznych. W przypadku niekorzystnych warunków realizowany będzie program zastępczy: rejs wzdłuż wybrzeży La Gomery w poszukiwaniu delfinów.
Opis hotelu

Hotel La Quinta Park Suites & Spa Wyspy Kanaryjskie \ Teneryfa

POŁOŻENIE: na wzgórzu, w miejscowości SANTA URSULA, ok. 7 km od Puerto de la Cruz, ok. 9 km od Loro Park, ok. 30 km od Santa Cruz; ok. 90 km od lotniska Reina Sofia; bezpłatny bus hotelowy do Puerto de la Cruz (ok. 10 razy dziennie).

PLAŻA: Playa Martianez, publiczna, piaszczysta – czarny piasek, ok. 7 km od hotelu, w Puerto de la Cruz, dojazd bezpłatnym hotelowym busem.

HOTEL: czterogwiazdkowy, stylowy, zbudowany w 1990 r., częściowo odnowiony w 2010 r., 235 pokoi, budynek główny i 44 bungalowy; w budynku głównym: 4 piętra, 3 windy, przestronny i elegancki hol, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, podczas kolacji obowiązuje strój formalny (panowie – długie spodnie); lounge­ bar z muzyką na żywo, bar przy basenie; 7 sal konferencyjnych, taras z widokiem na ocean, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: punkt internetowy (ok. 1 EUR/10 min), pralnia; udogodnienia dla niepełnosprawnych; akceptowane karty kredytowe: Visa, Mastercard.

POKÓJ:suite: dla maks. 4 osób, ok. 60 m², zadbany, centralna klimatyzacja z możliwością indywidualnego sterowania, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), salon i sypialnia przedzielone drzwiami, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, aneks kuchenny, lodówka, sejf (ok. 12 EUR/tydz., kaucja ok. 12 EUR); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon lub taras (stolik i krzesełka); widok na morze za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny, nieregularny kształt, słona woda, 358 m² i 294 m², gł. ok. 1,5 m, 1 sezonowo podgrzewany, brodzik dla dzieci, okrągły kształt, mieszana woda, ok. 30 m², gł. 0,4 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją (10 EUR); miniklub dla dzieci (w sezonie letnim), całoroczne animacje dla dorosłych; za opłatą: 2 korty tenisowe z oświetleniem (ok. 10 EUR/godz.), wypożyczalnia sprzętu (ok. 7 EUR/rakieta), 2 boiska do squasha (ok. 8 EUR/godz.), minigolf, tenis stołowy, piłkarzyki.

SPA: eleganckie i nowoczesne spa (wstęp powyżej 16 lat): kryty basen termalny, nieregularny kształt, ok. 50 m², gł. 1-1,4 m, hydromasaż, 2 jacuzzi, zabiegi na twarz i ciało: relaksacyjne, upiększające, wyszczuplające, ultradźwięki, terapia manualna, depilacja dla niej i dla niego, fryzjer, aerobik, siłownia (ok. 6 EUR/wejście, ok. 20 EUR/karnet tygodniowy, w czasie animacji za darmo); wszystkie zabiegi i urządzenia płatne.

HALF BOARD PLUS (za dopłatą): śniadanie (7.30-10.30), obiadokolacja (19.00-22.15) w formie bufetu w restauracji; do obiadokolacji nielimitowane napoje: woda, wino, piwo, napoje bezalkoholowe.

KONTAKT: 0034/922300266, www.laquintaparksuites.com

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • bus do centrum i na plażę

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,1 / 6
Ogólna ocena
z 80 opinii
94%
klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą
94%
klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają m.in:

 • Program wycieczki/trasę
 • Standard autokaru
 • Komfort podróży
5 / 6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2018
Wycieczka spełniła nasze oczekiwania, bardzo dobra organizacja, poza wpadką z pierwszą kolacją. Bardzo sprawna pilotka, kompetentne przewodniczki, wspaniali miejscowi kierowcy, którzy (...) rozwiń
Wycieczka spełniła nasze oczekiwania, bardzo dobra organizacja, poza wpadką z pierwszą kolacją. Bardzo sprawna pilotka, kompetentne przewodniczki, wspaniali miejscowi kierowcy, którzy bezpiecznie nas wozili, a zagrożeń na górskich serpentynach było wiele. Dobrze, że tego typu (aktywne) wycieczki organizowane są w małych grupach, bo jest bardziej komfortowo.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką październik 2018
Wycieczka wspaniala, program ulożony tak, że każdy znalazl cos interesującego dla siebie. Byl takze dzień cay na relaks i spacery. Pani Malgosia nasza pilotka - super kobitka, jak to się zwykle (...) rozwiń
Wycieczka wspaniala, program ulożony tak, że każdy znalazl cos interesującego dla siebie. Byl takze dzień cay na relaks i spacery. Pani Malgosia nasza pilotka - super kobitka, jak to się zwykle mawia: "do tanca i do rozanca"Gdyby ITAKA miala takich pilotow, to na wszystkie wyjazdy bylby komplet chętnych. W pierwszym dniu hotel nie zrobil nam suchego prowiantu.....Pani Malgosia sama zrobila zakupy i mielismy sniadanie na promie.....co stworzylo zupelnie dodatkowa atrakcję Mamy nadzieję, że biuro zwroci koszty śniadania Pilotce. Na La Gomerze przeżyliśmy uroczy wieczor ze wspolnymi śpiewami co bardzo zintegrowalo nasza grupe. Pozdrawiamy Pania Malgosie oraz wszystkich uczestnikow wyjazdu.......
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5 / 6
41-50 lat, sam/a wrzesień 2018
Polecam wycieczkę ludziom ceniącym piękne krajobrazy i bogatą przyrodę. Bardzo sprawny transfer po 3 wyspach.Wycieczka kameralna (grupa liczyła 15 osób),przejazdy komfortowym autobusikami.Pogoda (...) rozwiń
Polecam wycieczkę ludziom ceniącym piękne krajobrazy i bogatą przyrodę. Bardzo sprawny transfer po 3 wyspach.Wycieczka kameralna (grupa liczyła 15 osób),przejazdy komfortowym autobusikami.Pogoda dopisała, jak to na "Kanarach". Brakowało kuchni regionalnej.Ogólnie na plus.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką wrzesień 2018
wycieczka spełniła oczekiwania. piękne krajobrazy, pozytywne wrażenia rozwiń
wycieczka spełniła oczekiwania. piękne krajobrazy, pozytywne wrażenia
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką lipiec 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5 / 6
50+ lat, lipiec 2018
wycieczka udana rozwiń
wycieczka udana
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
50+ lat, lipiec 2018
Bardzo ciekawa i dobrze zorganizowana impreza. Wspaniałe widoki różne atrakcje dla każdego i możliwość znakowania miejscowej kuchni i trunków. rozwiń
Bardzo ciekawa i dobrze zorganizowana impreza. Wspaniałe widoki różne atrakcje dla każdego i możliwość znakowania miejscowej kuchni i trunków.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5 / 6
50+ lat, lipiec 2018
Bardzo dobrze wybrana trasa. Pozwala poznać przede wszystkim mniej znane wyspy z archipelagu kanaryjskiego, szczególnie La Gomerę. rozwiń
Bardzo dobrze wybrana trasa. Pozwala poznać przede wszystkim mniej znane wyspy z archipelagu kanaryjskiego, szczególnie La Gomerę.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5 / 6
41-50 lat, lipiec 2018
Wycieczka ciekawa, piękne krajobrazy. Spokojny objazd. Hotel na Teneryfie w Santa Cruz bardzo dobry, hotel na La Gomera przyzwoity, troszkę starszy. Za to piękny basen. Tutaj akurat posiłki w (...) rozwiń
Wycieczka ciekawa, piękne krajobrazy. Spokojny objazd. Hotel na Teneryfie w Santa Cruz bardzo dobry, hotel na La Gomera przyzwoity, troszkę starszy. Za to piękny basen. Tutaj akurat posiłki w pobliskiej restauracji/barze baaardzo skromne. Hotel na La Palmie bardzo przyzwoity, piękny basen, cisza, dobre wyżywienie bufet. Jeden znaczący minus- przylot samolotu z Gdańska na Teneryfę po północy, przejazd i zakwaterowanie do 3.00, zbiórka o godz. 6.45- bardzo męczące.
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, lipiec 2018
Świetny program, stosunkowo mało czasu wolnego co mi osobiście odpowiada , dobre hotele ma objezdzie po wyspach . rozwiń
Świetny program, stosunkowo mało czasu wolnego co mi osobiście odpowiada , dobre hotele ma objezdzie po wyspach .
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
26-30 lat, czerwiec 2018
Wycieczkę wybraliśmy ze względu na bogatą ofertę zwiedzania trzech Wysp Kanaryjskich - Teneryfy, La Gomery i La Palmy. Wycieczka niesamowita! Wyspy zróżnicowane, jedyne w swoim rodzaju. Widać na (...) rozwiń
Wycieczkę wybraliśmy ze względu na bogatą ofertę zwiedzania trzech Wysp Kanaryjskich - Teneryfy, La Gomery i La Palmy. Wycieczka niesamowita! Wyspy zróżnicowane, jedyne w swoim rodzaju. Widać na nich wpływy kolonialne i mieszaninę kilu kultur, co odróżnia je nie tylko krajobrazowo od Hiszpanii kontynentalnej. Po przylocie na Teneryfę mieliśmy popołudnie dla siebie w Santa Cruz. Następnego dnia rano rozpoczął się właściwy, intensywny program zwiedzania. Pojechaliśmy do Los Christianos na prom, który zabrał nas na La Gomerę. La Gomera: Po przypłynięciu na Do San Sebastian de La Gomera, trasę rozpoczęliśmy od przejścia przez zabytkową część miasteczka i zobaczenia Ratusza, Kościoła Wniebowzięcia i domu Krzysztofa Kolumba. Miasto malutkie, spokojne i choć bardzo klimatyczne. Po zobaczeniu miasteczka przejechaliśmy przez przepiękny, malowniczy i bardzo stromą dolinę Hermigua. Widoki zapierające dech w piersiach, cudowne, zielone, strome zbocza przywodzą nieco na myśl te z pocztówek z Peru. Absolutnie przepięknie! Kolejnym przystankiem podczas tej niesamowitej przejażdżki po stromych zboczach górskich jest Agulo. Jest to małe miasteczko, w którym zatrzymał się czas. Strome puste uliczki, nieliczni mieszkańcy przyglądają się ciekawie turystom. Okoliczne wzgórza tonące w morzu chmur. Widok zmieniający się dynamicznie jest genialny, jak z innego wieku i czasu. Aż ciężko uwierzyć, że nadal jesteśmy w Hiszpanii, a nie w Boliwii czy Peru. Po spacerze po Agulo następnym przystankiem jest restauracja Las Rosas, typowo kanaryjska, również jakby zatrzymał się w niej czas. Choć dość tłoczna, goście niewiadomo skąd się wzięli, gdyż poprzednie miejscowości wydawały się dość mało zamieszkane. Serwowane danie typowo kanaryjskie. Widok z restauracji olśniewający. Po obiedzie pokaz języka gwizdanego El Silbo. Zaskakujący pokaz komunikacji i rozwiązywania zagadek w wykonaniu pracowników restauracji. Sposób porozumiewania się jest zadziwiający i wyjątkowy! To trzeba usłyszeć. Po obiedzie kierujemy się do Mirador de Abrante. Mała restauracja na szczycie klifu. W restauracji znajduje się oszklony taras ze szklaną podłogą. Po chwili wahania, wchodzimy na taras, po przejściu do końca korytarza niesamowite wrażenie UNOSZENIA się nad przepaścią. Niezapomniane. Po przystanku na kawę i niezwykłe zdjęcia czas ruszać do Parku Garajonay. Park słynie z Lasu Wawrzynowego, w którym... jest jak z bajki. Drzewa laurowe porośnięte mchem, powykręcane w różne strony, gęste, niemal zasłaniające niebo. Przechodzimy przez korytarze imponujących gałęzi napawając się ich niezwykłością i pięknem. Następnie udajemy się do Mirador del Palmarejo, skąd roztacza się przepiękny widok na Valle Gran Rey, miejsce w którym spędzimy najbliższe dwie noce. Widok fantastyczny. Drugiego dnia na La Gomerze jest już spokojniej, chwila odpoczynku po bardzo intensywnym dniu zwiedzania La Gomery. Głównym punktem programu tego dnia jest rejs do Los Organos. Płyniemy łodzią pontonową, kapitan lawiruje w labiryncie podwodnych skał bardzo sprytnie, z umiejętnością, którą wypracował przez lata. Nieznaczne fale w okół linii brzegowej sprawiają wielką frajdę, gdyż łóż podskakuje i wprawia wszystkich w radość. Po około godzinnym rejsie docieramy do Los Organos. Ogromnych, majestatycznych formacji skalnych przypominających osiemdziesięciu metrowe organy zstępujące do Atlantyku. Widok jedyny w swoim rodzaju. Uderzająco piękne dzieło natury. Wieczorem czas dla siebie, o poranku wypływamy na La Palmę. La Palma. Pierwsze wrażenie na La Palmie to wszechobecna zieleń. Zwiedzanie sanktuarium Matki Boskiej Śnieżnej i San Sebastian de la Palma. Można z bliska przyjrzeć się spokojnemu rytmowi życia mieszkańców, którzy nigdzie się nie spieszą i spokojnie spędzają popołudnia przy Barraquito - lokalnej bardzo słodkiej kawie. Drugiego dnia program jest już bardziej intensywny Roque do Los Muchachos. Absolutnie najlepszy punkty wycieczki na La Palmie. Obłędny widok ze szczytu na wysokości ok. 2500 m. Zobaczymy rozpadliny skalne, obserwatoria astronomiczne, a nawet El Teide z sąsiedniej Teneryfy. Po spacerze na szczycie, przejeżdżamy do Parku Narodowego Caldera de Taburiente. Park sosnowy roztaczający się na górskim terenie jest absolutnie wyjątkowy. Tego dnia zwiedzamy jeszcze Los Llanos i spacerujemy po starówce. Trzeciego dnia na La Palmie korzystamy z wycieczki fakultatywnej podczas której mamy szansę pospacerować w okół wulkanu San Antonio, skosztować win w lokalnej winiarni Teneguia i zobaczyć odsalarnię wody morskiej i latarnię. Następnego ranka wyruszamy na Teneryfę. Teneryfa. Mamy szansę podziwiać klify Los Gigantes, ogromne, pionowe formacje skalne, które wpadają do morza. Przepiękne. Monumentalne. W Icod de los Vinos podziwiamy dracenę Drago, ok 800 letnią, bardzo ciekawie i egzotycznie ukształtowaną roślinę. Głównym punktem programu jest wjazd na ok 3500m w okolice szczytu El Teide. Przeżycie intrygujące, gdyż na górze najbliższa okolica wydaje się być dość kosmiczna, jakby marsjańska :) Niestety słaba widoczność tego dnia sprawiła, iż nie widać było sąsiednich wysp ani linii brzegowej. Hotele na wyspach: Teneryfa. Concordia - komfortowy, pokoje jasne i przestronne. Posiłki różnorodne i smaczne. La Gomera. Laurisilva - hotelik mniejszy, pokoje z aneksem kuchennym i salonem. Dla mniej wymagających. Kolacje i śniadania serwowane w restauracji obok. Bardzo smaczne i dobrze skomponowane. La Plama. Las Olas - bardzo przyjemny hotel, zdecydowanie najbardziej komfortowy. Widok na morze. Obsługa bardzo przyjazna i pomocna. Super! La Gomera i La Palma urzekają widokami przyrody, nie są to typowo turystyczne kurorty, bardzo ciekawe i zdecydowanie inne niż Teneryfa. Bardzo serdecznie polecam całą wycieczkę i w szczególności te dwie wyspy, ponieważ oferują unikatowość i są prawdziwe w swoim spokoju i pięknie. Nie zostały jeszcze zalane przez tłumy turystów. Zdecydowanie warto jechać. Wszystkie 3 wyspy są bardzo różnorodne. Krajobraz zmienia się bardzo dynamicznie, północ wysp jest inna od południa, każde 150-200 m w górę wyspy zafunduje widok innej flory. Na wyspach jest wszystko: morze, góry, lasy, niezwykłe atrakcje jak pokazy El Silbo, klify, dobra kuchnia i lokalne wino. Wycieczka bardzo trafiona jeżeli szuka się dobrze ułożonego planu zwiedzania. Można zobaczyć bardzo, bardzo dużo w tak krótkim czasie jakim jest około tydzień. Wyjazd na wyspy kanaryjskie na długo zostanie w naszej pamięci. Na pewno kiedyś wrócimy. Polecam!
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
zwiń
5 / 6
50+ lat, czerwiec 2018
Trasa przepiękna i ciekawa. Jeden z dwóch mankamentów i to dość znacznie wpływających na przebieg imprezy to mało empatii ze strony Pilota, wręcz arogancja. Człowiek ma ogromną wiedzę i ją (...) rozwiń
Trasa przepiękna i ciekawa. Jeden z dwóch mankamentów i to dość znacznie wpływających na przebieg imprezy to mało empatii ze strony Pilota, wręcz arogancja. Człowiek ma ogromną wiedzę i ją przekazuje natomiast bardzo żle znosi dodatkowe pytania, na pytanie czy wie do której można korzystać z basenu w danym hotelu mało ciekawym tonem odpowiada, że nie zna czasu otwarcia basenów we wszystkich hotelach a wystarczyło grzecznie odpowiedzieć, że nie wie ale dowie się jak tylko dotrzemy na miejsce, nie będę przytaczać odpowiedzi na inne pytania. Natomiast fantastyczny przewodnik po teneryfie pan Paweł, ogromna wiedza i radość z przekazywania jej Nam, jak również udzielał mnóstwa odpowiedzi każdemu i grzecznie. druga negatywna sprawa to stare busy przewożące Nas, powtarzający się problem z mikrofonem - brak dostepnosci oraz żle działająca klimatyzacja - nprzerażająco głośny nawiew.
 • 6
 • 4
 • 5
 • 2
 • 2
zwiń
6 / 6
50+ lat, czerwiec 2018
Jestem miło zaskoczona organizacją wycieczki.Szczególnie dziękuję za pokoje tylko dla mnie, zazwyczaj dokwaterowuje się do trójki lub łączy ze sobą single. W tym wypadku miałyśmy oddzielne (...) rozwiń
Jestem miło zaskoczona organizacją wycieczki.Szczególnie dziękuję za pokoje tylko dla mnie, zazwyczaj dokwaterowuje się do trójki lub łączy ze sobą single. W tym wypadku miałyśmy oddzielne pokoje. Wysoki standard hoteli, przepyszne jedzenie, komfort podróżowania. Wyspy Kanaryjskie urzekają kolorami, roślinnością, widokami. Program był ciekawy, nie męczył. Był czas na kawę i poczucie atmosfery danego miejsca. Polecam wycieczkę, jeżeli ktoś lubi słońce, kąpiele w Oceanie i wszech obecną, cudną przyrodę.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
50+ lat, czerwiec 2018
wycieczkę oceniam bardzo pozytywnie, bardzo ciekawy program, bardzo kompetentna i zawsze pomocna przewodniczka Pani Lucyna, program zrealizowany w 100 %, jedynym minusem to hotel na Teneryfie (...) rozwiń
wycieczkę oceniam bardzo pozytywnie, bardzo ciekawy program, bardzo kompetentna i zawsze pomocna przewodniczka Pani Lucyna, program zrealizowany w 100 %, jedynym minusem to hotel na Teneryfie gdzie było czuć nieprzyjemny zapach wilgoci, hotel powinien być zlokalizowany bliżej portu gdyż niepotrzebnie traci się czas na dość długi przejazd
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką maj 2018
Wycieczka udana, dobrze zorganizowana (poza transferem pierwszego dnia z lotniska na południu Teneryfy przejazd na północ na jedną noc by drugiego dnia z samego rana wrócić na prom (...) rozwiń
Wycieczka udana, dobrze zorganizowana (poza transferem pierwszego dnia z lotniska na południu Teneryfy przejazd na północ na jedną noc by drugiego dnia z samego rana wrócić na prom na południe!! i to samo ostatniego dnia z północy Teneryfy jedziemy na południe na lotnisko odebrać przylatujących i dopiero jedziemy do hoteli - bzdura kompletna!). Ale wracając do wycieczki - piękna jest La Gomera i La Palma - Teneryfa trochę mniej ale oczywiście to rzecz gustu. Zobaczyliśmy co było możliwe do zobaczenia...- opieka bardzo dobra, przewodnicy również. Super hotel na La Palmie "Las Olas" !!! Świetnie położony, piękne baseny wyśmienite jedzenie i nawet tzw.pudełko picnik w lepszym stylu :) zresztą ten na La Gomera też dobry mniej komfortowy ale też dobry - najsłabszy na Teneryfie chociaż jak na objazd to może być. Ogólnie wycieczka spełniła nasze oczekiwania i jak najbardziej można ją polecić
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką maj 2018
Była bardzo dobra organizacja,kompetentni przewodnicy,wrażenia bajkowe. rozwiń
Była bardzo dobra organizacja,kompetentni przewodnicy,wrażenia bajkowe.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
4 / 6
50+ lat, sam/a maj 2018
Ciekawa oferta. Zaskakująca natura. Dość dobrze przygotowana oferta. Przewodniczki i pani pilotka dobrze zorganizowane. rozwiń
Ciekawa oferta. Zaskakująca natura. Dość dobrze przygotowana oferta. Przewodniczki i pani pilotka dobrze zorganizowane.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
zwiń
5 / 6
50+ lat, z partnerem/ką maj 2018
Doskonały, bardzo przemyślany program zwiedzania, świetna, doskonale zorganizowana, życzliwa i sympatyczna pilotka Itaki (p. Kinga) oraz bardzo kompetentne przewodniczki lokalne. Hotele ok, Las (...) rozwiń
Doskonały, bardzo przemyślany program zwiedzania, świetna, doskonale zorganizowana, życzliwa i sympatyczna pilotka Itaki (p. Kinga) oraz bardzo kompetentne przewodniczki lokalne. Hotele ok, Las Olas na La Palmie bardzo komfortowy, czterogwiazdkowy, świetnie usytuowany, oferujący pyszne jedzenie. Widoki na trasie bajeczne i niezwykle zróżnicowane. Wycieczka fakultatywna trasą wulkanów - zbyt droga w stosunku do jej programu. Druga wycieczka fakultatywna- południowa część wyspy nie odbyła się ze względu na zbyt mała liczbę chętnych, ale jej program można było zrealizować zdecydowanie taniej we własnym zakresie wynajmując samochód lub ew.korzystając z transportu lokalnego.Generalnie wycieczka bardzo udana - polecam zdecydowanie!
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką listopad 2017
Program wycieczki bardzo atrakcyjny. Mam wrażenie, że zobaczyliśmy wszystko co było ciekawego do zobaczenia na odwiedzanych wyspach. rozwiń
Program wycieczki bardzo atrakcyjny. Mam wrażenie, że zobaczyliśmy wszystko co było ciekawego do zobaczenia na odwiedzanych wyspach.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką wrzesień 2017
Bardzo ciekawe widoki oraz przyjemny plan zwiedzania. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdy. Był fajnie zorganizowany czas . Jedynym mankamentem było jedzenie, które było (...) rozwiń
Bardzo ciekawe widoki oraz przyjemny plan zwiedzania. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdy. Był fajnie zorganizowany czas . Jedynym mankamentem było jedzenie, które było monotonne oraz to , że nie serwowano nam w ogóle potraw regionalnych. Jeżeli chcieliśmy spróbować czegoś hiszpańskiego musieliśmy robić to we własnym zakresie. Po za tym super.
 • 6
 • 5
 • 2
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką lipiec 2017
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
3 / 6
26-30 lat, z partnerem/ką czerwiec 2017
Program wycieczki mógłby byc lepiej ułożony - niektóre miejsca potraktowane sa bardzo pobieżnie, wlasciwie ogląda sie je z okien autokaru, tymczasem powroty do hotelu odbywają sie (...) rozwiń
Program wycieczki mógłby byc lepiej ułożony - niektóre miejsca potraktowane sa bardzo pobieżnie, wlasciwie ogląda sie je z okien autokaru, tymczasem powroty do hotelu odbywają sie bardzo wczesnie, czasem o godz. 16 lub 17, mozna by wiec spokojnie poświecić więcej czasu na zwiedzanie. Wyspy sa piękne i naprawde warte zobaczenia. Polecam wjazd na wulkan Teide (dodatkowo płatny). Skandaliczna była natomiast postawa pilotki, p. Mirelli. Zupełnie niezorganizowana, niezainteresowana wykonywaniem swoim obowiązków, nie przekazywała zadnych informacji, wyglądało to tak, jakby starała sie 'odwalić' swoją prace jak najmniejszym kosztem. Najgorszy pilot ze wszystkich, z którymi miałam dotychczas do czynienia na wycieczkach Itaki.
 • 4
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
5 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką czerwiec 2017
Dużo wrażeń i atrakcji każdego dnia. Dni transferowe pozwoliły wygospodarować trochę czasu na zobaczenie okolicy lub wypoczynek przy basenie/na plaży. Wycieczki nie męczące, dzięki polskim (...) rozwiń
Dużo wrażeń i atrakcji każdego dnia. Dni transferowe pozwoliły wygospodarować trochę czasu na zobaczenie okolicy lub wypoczynek przy basenie/na plaży. Wycieczki nie męczące, dzięki polskim przewodniczkom zwiedzanie wzbogacone informacjami o rejonie i życiu mieszkańców (podziękowania zwłaszcza dla Pani Karoliny z La Palmy). Minusem była mało sympatyczna i niepomocna Pani pilot z Itaki - szczególnie dla osób, które nie władały językiem angielskim. Zupełnie nie sprawdził się też przewodnik hiszpańskojęzyczny z La Gomery - informacje, które zostały przetłumaczone grupie były lakoniczne i nie wplecione w szerszy kontekst historyczny. La Palma i la Gomera urzekające pięknem, dużo bardziej relaksujące niż skomercjalizowana i zatłoczona Teneryfa. Pokoje hotelowe przestronne z dobrym widokiem i jedzeniem. Ogólnie wycieczka na plus!
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, sam/a czerwiec 2017
Wycieczka dobrze zorgznizowana.Program bogaty i ciekawy Duży plus za transfer do hotelu po objeżdzie na wypoczynek. rozwiń
Wycieczka dobrze zorgznizowana.Program bogaty i ciekawy Duży plus za transfer do hotelu po objeżdzie na wypoczynek.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
4 / 6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2017
Wycieczka b.ciekawa.Nie ma co pisac o dobrych stronach(ktorych jest duzo).Mam zastrzezenia do posilkow w ostatnim hotelu na Teneryfie(07.06.2017).Kazano nam placic nawet za szklanke wody 1.5 (...) rozwiń
Wycieczka b.ciekawa.Nie ma co pisac o dobrych stronach(ktorych jest duzo).Mam zastrzezenia do posilkow w ostatnim hotelu na Teneryfie(07.06.2017).Kazano nam placic nawet za szklanke wody 1.5 Euro nie mowiac o innych napojach a posilek byl bufetem.Wszystkie inne hotele,mialy opcje napojow wliczone w cene.Ogolnie,bardzo udana wycieczka.Do zobaczenia. Udany wyjazd.Spelnil moje oczekiwania.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń

Sprawdź cenę

WYCIECZKA
 • Dojazd własny
Cena/os.: 4 929pln Razem Szczegóły ceny 9 888 pln

Infolinia

 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 300 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter