phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Green Life Resort Bansko

Atuty oferty

 • piękna sceneria gór Pirin
 • przestronne apartamenty dla 6 osób
 • tradycyjna architektura
 • miła i pomocna obsługa

Hotel Green Life Resort Bansko Kod: ABGSOF8DQI

PLN
Itaka

Hotel Green Life Resort Bansko

Kod: ABGSOF8DQI
Opis

na wzniesieniu, w górach Pirin, u podnóża szczytu Todorka (2746 m.n.p.m), ok. 2,5 km od centrum miejscowości BANSKO, ok. 1 km od centrum handlowego; ok. 160 km od lotniska w Plovdiv, ok. 170 km od lotniska w Sofii; ok. 3 km od dworca autobusowego i kolejowego w Bansku.

ok. 1 km od dolnej stacji gondoli, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych, dojazd bezpłatnym hotelowym busem; w obrębie ośrodka narciarskiego Bansko: ok. 75 km tras zjazdowych, 14 wyciągów (1 gondola, 9 wyciągów krzesełkowych, 4 wyciągi orczykowe), snowpark.

czterogwiazdkowy, zbudowany w 2007 r., odnowiony w 2016 r. (pokoje w budynków głównym), budynek główny i 7 budynków bocznych (niektóre połączone ze sobą), 5 pięter, 130 pokoi, 5 wind, całodobowa recepcja, lobby, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i regionalna, dostępne foteliki dla dzieci, restauracja à la carte – kuchnia europejska i regionalna, bar w lobby, bar w strefie wellness; parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego, kantor, sala konferencyjna, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: sejf w recepcji, opiekunka do dziecka, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

studio: 2-os., (możliwość 1 dostawki dla dziecka – rozkładany fotel), ok. 30-35 m², w budynkach bocznych, ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), aneks kuchenny, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, w większości pokoi minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; w większości pokoi balkon; ; superior: 2-os., ok. 20-25 m², w budynku głównym, ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, w większości pokoi minibar (płatny wg konsumpcji); balkon; pokój superior za dopłatą;

apartament: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dzieci), ok. 50-60 m², w budynku głównym lub bocznych, pokój dzienny i oddzielna sypialnia, wyposażenie jak w studio; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zapytanie przed przyjazdem; balkon; apartament za dopłatą; apartament rodzinny: 4-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dzieci); ok. 70-88 m², w budynku głównym lub bocznych, pokój dzienny i 2 oddzielne sypialnie, wyposażenie jak w studio; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zapytanie przed przyjazdem; balkon; apartament rodzinny za dopłatą.

basen kryty, 2 sauny, łaźnia parowa, tepidarium, siłowna, strefa relaksu, pokój zabaw dla dzieci, sala gier; za opłatą: park linowy, gry elektroniczne, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało.

00359/888400044, www.greenliferesorts.bg

 • Wi-Fi
 • parking
 • skibus

Informacje o regionie
Galeria regionu

Bułgaria — Bansko

Wyjątkowy klimat górskiego miasteczka, niesamowite widoki, świetne warunki na stokach oraz niezwykle długi sezon narciarski – poznaj najnowocześniejszy ośrodek narciarski w Bułgarii!

Malowniczo położony u podnóża szczytu Todorka, jest świetną propozycją na zimowy urlop. Doskonałe warunki narciarskie, wspaniałe widoki z tras i bliskość największego ośrodka narciarskiego w Bułgarii sprawiają, że to wymarzone miejsce dla miłośników białego szaleństwa. Na miejscu są przestronne i dobrze wyposażone pokoje, restauracja i bar, a o dobre samopoczucie Gości dba miła i pomocna obsługa. Doskonałym miejscem na relaks po aktywnym dniu jest hotelowe centrum wellness z sauną i basenem.

POŁOŻENIE: na wzniesieniu, w górach Pirin, u podnóża szczytu Todorka (2746 m.n.p.m), ok. 2,5 km od centrum miejscowości BANSKO, ok. 1 km od centrum handlowego; ok. 160 km od lotniska w Plovdiv, ok. 170 km od lotniska w Sofii; ok. 3 km od dworca autobusowego i kolejowego w Bansku.

WYCIĄGI NARCIARSKIE: ok. 1 km od dolnej stacji gondoli, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych, dojazd bezpłatnym hotelowym busem; w obrębie ośrodka narciarskiego Bansko: ok. 75 km tras zjazdowych, 14 wyciągów (1 gondola, 9 wyciągów krzesełkowych, 4 wyciągi orczykowe), snowpark.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 2007 r., odnowiony w 2016 r. (pokoje w budynków głównym), budynek główny i 7 budynków bocznych (niektóre połączone ze sobą), 5 pięter, 130 pokoi, 5 wind, całodobowa recepcja, lobby, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i regionalna, dostępne foteliki dla dzieci, restauracja à la carte – kuchnia europejska i regionalna, bar w lobby, bar w strefie wellness; parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego, kantor, sala konferencyjna, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: sejf w recepcji, opiekunka do dziecka, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

POKÓJ:studio: 2-os., (możliwość 1 dostawki dla dziecka – rozkładany fotel), ok. 30-35 m², w budynkach bocznych, ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), aneks kuchenny, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, w większości pokoi minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; w większości pokoi balkon; ; superior: 2-os., ok. 20-25 m², w budynku głównym, ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, w większości pokoi minibar (płatny wg konsumpcji); balkon; pokój superior za dopłatą;

APARTAMENT:apartament: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dzieci), ok. 50-60 m², w budynku głównym lub bocznych, pokój dzienny i oddzielna sypialnia, wyposażenie jak w studio; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zapytanie przed przyjazdem; balkon; apartament za dopłatą; apartament rodzinny: 4-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dzieci); ok. 70-88 m², w budynku głównym lub bocznych, pokój dzienny i 2 oddzielne sypialnie, wyposażenie jak w studio; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zapytanie przed przyjazdem; balkon; apartament rodzinny za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen kryty, 2 sauny, łaźnia parowa, tepidarium, siłowna, strefa relaksu, pokój zabaw dla dzieci, sala gier; za opłatą: park linowy, gry elektroniczne, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało.

KONTAKT: 00359/888400044, www.greenliferesorts.bg

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking
 • skibus

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter