phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Maria Antoaneta Residence

Atuty oferty

 • blisko centrum Banska
 • basen kryty
 • centrum spa

Hotel Maria Antoaneta Residence Kod: ABGSOF8H8E

369PLN
Dorośli: 2 śniadania Pn 26.04 – Cz 29.04.21
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Bułgaria / Bansko

Hotel Maria Antoaneta Residence

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: ABGSOF8H8E
Opis

w górach Pirin, u podnóża szczytu Todorka (2746 m.n.p.m), ok. 500 m od centrum BANSKA ze sklepami, barami i restauracjami; ok. 170 km od lotniska w Sofii, ok. 175 km od lotniska w Plovdiv; ok. 3 km od dworca autobusowego i kolejowego w Bansku.

ok. 600 m od dolnej stacji gondoli w Bansku, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych, w obrębie ośrodka narciarskiego Bansko: ok. 75 km tras zjazdowych, 14 wyciągów (1 gondola, 9 wyciągów krzesełkowych, 4 wyciągi orczykowe), snowpark.

czterogwiazdkowy, zbudowany w 2011 r., odnowiony w 2016 r., 125 pokoi, 2 budynki, 4 piętra, winda, lobby, recepcja, restauracja – dania w formie bufetu i à la carte, dostępne foteliki dla dzieci, bar w lobby; wymiana walut; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, sejf w recepcji, przechowalnia sprzętu narciarskiego, lekarz na wezwanie, pralnia, parking; akceptowane małe zwierzęta domowe do 10 kg (płatne).

2-os., ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon; łóżeczko dla dziecka do 2 lat (płatne); inne pokoje za dopłatą.

basen kryty, podgrzewany, słodka woda, sala fitness, plac zabaw dla dzieci; za opłatą: bilard, tenis stołowy, centrum spa: sauna, hammam, masaże.

00359/74999888, www.maria-antoaneta.com

- Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Bułgaria — Bansko

Wyjątkowy klimat górskiego miasteczka, niesamowite widoki, świetne warunki na stokach oraz niezwykle długi sezon narciarski – poznaj najnowocześniejszy ośrodek narciarski w Bułgarii!

Położony blisko centrum klimatycznego Banska, jest idealnym miejscem na rodzinny wyjazd na narty. Miłośników białego szaleństwa ucieszą doskonale przygotowane trasy i malownicze widoki ze stoków, a także bogate aprés ski, które oferuje kurort. W hotelu do dyspozycji Gości są wygodne pokoje, restauracja i bar, a także basen kryty i centrum spa – idealne miejsca na relaks po aktywnym dniu na stoku.

POŁOŻENIE: w górach Pirin, u podnóża szczytu Todorka (2746 m.n.p.m), ok. 500 m od centrum BANSKA ze sklepami, barami i restauracjami; ok. 170 km od lotniska w Sofii, ok. 175 km od lotniska w Plovdiv; ok. 3 km od dworca autobusowego i kolejowego w Bansku.

WYCIĄGI NARCIARSKIE: ok. 600 m od dolnej stacji gondoli w Bansku, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych, w obrębie ośrodka narciarskiego Bansko: ok. 75 km tras zjazdowych, 14 wyciągów (1 gondola, 9 wyciągów krzesełkowych, 4 wyciągi orczykowe), snowpark.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 2011 r., odnowiony w 2016 r., 125 pokoi, 2 budynki, 4 piętra, winda, lobby, recepcja, restauracja – dania w formie bufetu i à la carte, dostępne foteliki dla dzieci, bar w lobby; wymiana walut; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, sejf w recepcji, przechowalnia sprzętu narciarskiego, lekarz na wezwanie, pralnia, parking; akceptowane małe zwierzęta domowe do 10 kg (płatne).

POKÓJ: 2-os., ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon; łóżeczko dla dziecka do 2 lat (płatne); inne pokoje za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen kryty, podgrzewany, słodka woda, sala fitness, plac zabaw dla dzieci; za opłatą: bilard, tenis stołowy, centrum spa: sauna, hammam, masaże.

KONTAKT: 00359/74999888, www.maria-antoaneta.com

GRATIS:- Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Bułgaria, Bansko

Hotel Maria Antoaneta Residence

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
369pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 738 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter