phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel St. Ivan Rilski Hotel

Atuty oferty

 • zachwycające widoki na trzy pasma górskie
 • blisko kompleksu wyciągów narciarskich
 • ekskluzywne centrum wellness
 • przestronne pokoje i apartamenty

Hotel St. Ivan Rilski Hotel Kod: AMTSBG2EVM

PLN
Itaka
Bułgaria / Bansko

Hotel St. Ivan Rilski Hotel

Kod: AMTSBG2EVM
Opis

na wzniesieniu, u podnóża szczytu Todorka (2746 m n.p.m), ok. 1,5 km od centrum miejscowości BANSKO w górach Pirin; ok. 160 km od lotniska w Plovdiv, ok. 170 km od lotniska w Sofii.

ok. 800 m od dolnej stacji gondoli, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych, dojazd bezpłatnym hotelowym busem; w obrębie ośrodka narciarskiego Bansko: ok. 75 km tras zjazdowych, 14 wyciągów (1 gondola, 9 wyciągów krzesełkowych, 4 wyciągi orczykowe), snowpark.

czterogwiazdkowy, elegancki i komfortowy, o łącznej powierzchni 16000 m2, zbudowany w 2008 r., 107 pokoi w budynku głównym, 48 apartamentów i 14 pokoi typu studio w budynkach bocznych, 5 budynków, 4 piętra, w budynku głównym: 3 windy, eleganckie lobby, całodobowa recepcja, 3 restauracje: główna – dania w formie bufetu, kuchnia europejska, dostępne dania wegetariańskie, Moderato – à la carte, kuchnia europejska i śródziemnomorska, dostępne dania wegetariańskie, tawerna Chanove – à la carte, kuchnia lokalna; w restauracjach dostępne foteliki dla dzieci, bar w lobby; minimarket, sklep z pamiątkami, przechowalnia sprzętu narciarskiego, przechowalna bagażu; 3 sale konferencyjne; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalna sprzętu narciarskiego, wypożyczalnia rowerów, pralnia, parking (ok. 5 EUR/doba); akceptowane zwierzęta domowe (na wcześniejsze zapytanie, za opłatą: 5 EUR/doba); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, Borica.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), w budynku głównym, ok. 30 m², zadbany, ogrzewany, łazienka (wanna z prysznicem, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, lodówka, sofa; zestaw do prasowania na zamówienie w recepcji; za opłatą: minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; widok na góry lub miasto, w większości pokoi balkon; deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), w budynku głównym, ok. 55 m², nowoczesny; wyposażenie jak w pokoju standardowym; dodatkowo: zestaw do kawy/herbaty; widok na góry lub miasto, w większości pokoi balkon; pokój deluxe za dopłatą; studio: 2-os. (możliwość 1 dostawki), w budynku bocznym, ok. 30 m²; wyposażenie jak w pokoju standardowym; dodatkowo: aneks kuchenny; widok na góry lub miasto, w większości pokoi balkon; studio za dopłatą; apartament: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), w budynku bocznym, ok. 50 m², zadbany, pokój dzienny i oddzielna sypialnia; wyposażenie jak w pokoju standardowym; dodatkowo: aneks kuchenny, w większości pokoi balkon; apartament za dopłatą.

pokój i plac zabaw dla dzieci, miniklub (2-7 lat); za opłatą: bilard, tenis stołowy; centrum wellness: bezpłatnie: kryty basen, słodka woda, ok. 160 m², gł. 1,5-1,6 m, przy basenie bezpłatne leżaki, materace i ręczniki, centrum fitness, sauna fińska, sauna na podczerwień, łaźnia parowa, hammam, pokój lodowy i relaksacyjny, prysznic naprzemienny, jacuzzi, za opłatą: duży wybór zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych: aromaterapia, refleksologia, zabiegi na twarz i ciało, 3 pokoje do masażu, manicure, pedicure, wosk, solarium.

00359/28107700, www.saintivanrilski.com

 • Wi-Fi
 • skibus
 • wstęp do centrum wellness

Informacje o regionie
Galeria regionu

Bułgaria — Bansko

Wyjątkowy klimat górskiego miasteczka, niesamowite widoki, świetne warunki na stokach oraz niezwykle długi sezon narciarski – poznaj najnowocześniejszy ośrodek narciarski w Bułgarii!

Położony w najsłynniejszym bułgarskim ośrodku narciarskim – Bansko, jest doceniany przez narciarzy za fantastyczne położenie, dobrą komunikację z wyciągami i wspaniałe widoki na trzy pasma górskie. Kompleks składa się z hotelu, centrum odnowy biologicznej, jednego z największych krytych basenów w mieście oraz luksusowych apartamentowców. Zbudowany w charakterystycznym alpejskim stylu, jest prawdziwym rajem dla wszystkich poszukujących komfortu, spokoju i eleganckich wnętrz.

POŁOŻENIE: na wzniesieniu, u podnóża szczytu Todorka (2746 m n.p.m), ok. 1,5 km od centrum miejscowości BANSKO w górach Pirin; ok. 160 km od lotniska w Plovdiv, ok. 170 km od lotniska w Sofii.

WYCIĄGI NARCIARSKIE: ok. 800 m od dolnej stacji gondoli, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych, dojazd bezpłatnym hotelowym busem; w obrębie ośrodka narciarskiego Bansko: ok. 75 km tras zjazdowych, 14 wyciągów (1 gondola, 9 wyciągów krzesełkowych, 4 wyciągi orczykowe), snowpark.

HOTEL: czterogwiazdkowy, elegancki i komfortowy, o łącznej powierzchni 16000 m2, zbudowany w 2008 r., 107 pokoi w budynku głównym, 48 apartamentów i 14 pokoi typu studio w budynkach bocznych, 5 budynków, 4 piętra, w budynku głównym: 3 windy, eleganckie lobby, całodobowa recepcja, 3 restauracje: główna – dania w formie bufetu, kuchnia europejska, dostępne dania wegetariańskie, Moderato – à la carte, kuchnia europejska i śródziemnomorska, dostępne dania wegetariańskie, tawerna Chanove – à la carte, kuchnia lokalna; w restauracjach dostępne foteliki dla dzieci, bar w lobby; minimarket, sklep z pamiątkami, przechowalnia sprzętu narciarskiego, przechowalna bagażu; 3 sale konferencyjne; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalna sprzętu narciarskiego, wypożyczalnia rowerów, pralnia, parking (ok. 5 EUR/doba); akceptowane zwierzęta domowe (na wcześniejsze zapytanie, za opłatą: 5 EUR/doba); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, Borica.

POKÓJ: standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), w budynku głównym, ok. 30 m², zadbany, ogrzewany, łazienka (wanna z prysznicem, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, lodówka, sofa; zestaw do prasowania na zamówienie w recepcji; za opłatą: minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; widok na góry lub miasto, w większości pokoi balkon; deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), w budynku głównym, ok. 55 m², nowoczesny; wyposażenie jak w pokoju standardowym; dodatkowo: zestaw do kawy/herbaty; widok na góry lub miasto, w większości pokoi balkon; pokój deluxe za dopłatą; studio: 2-os. (możliwość 1 dostawki), w budynku bocznym, ok. 30 m²; wyposażenie jak w pokoju standardowym; dodatkowo: aneks kuchenny; widok na góry lub miasto, w większości pokoi balkon; studio za dopłatą; apartament: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), w budynku bocznym, ok. 50 m², zadbany, pokój dzienny i oddzielna sypialnia; wyposażenie jak w pokoju standardowym; dodatkowo: aneks kuchenny, w większości pokoi balkon; apartament za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: pokój i plac zabaw dla dzieci, miniklub (2-7 lat); za opłatą: bilard, tenis stołowy; centrum wellness: bezpłatnie: kryty basen, słodka woda, ok. 160 m², gł. 1,5-1,6 m, przy basenie bezpłatne leżaki, materace i ręczniki, centrum fitness, sauna fińska, sauna na podczerwień, łaźnia parowa, hammam, pokój lodowy i relaksacyjny, prysznic naprzemienny, jacuzzi, za opłatą: duży wybór zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych: aromaterapia, refleksologia, zabiegi na twarz i ciało, 3 pokoje do masażu, manicure, pedicure, wosk, solarium.

KONTAKT: 00359/28107700, www.saintivanrilski.com

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • skibus
 • wstęp do centrum wellness

 

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter