phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Moura

Atuty oferty

  • doskonała lokalizacja w centrum Borovets
  • blisko wyciągu
  • przyjazna atmosfera
  • sauna i masaże

Hotel Moura Kod: AMTSBG2FDW

PLN
Itaka
Bułgaria / Borovets

Hotel Moura

Kod: AMTSBG2FDW
Opis

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Bułgaria – Bezpieczne Wakacje

w górach Riła, u podnóża szczytu Musała (2925 m n.p.m.), ok. 150 m od centrum BOROVETS ze sklepami i restauracjami, ok. 100 m od dyskoteki, ok. 70 km od Sofii; ok. 75 km od lotniska w Sofii, ok. 130 km od lotniska w Plovdiv; przystanek autobusowy ok. 150 m od hotelu, postój taksówek ok. 200 m od hotelu.

ok. 450 m od dolnej stacji gondoli Yastrebets, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych; ok. 1 km od stacji wyciągu krzesełkowego Sitnyakovo; ok. 600 m od stacji wyciągu krzesełkowego Martinovi Baraki Express; w obrębie ośrodka narciarskiego Borovets: łącznie ok. 58 km tras zjazdowych, 12 wyciągów (1 gondola, 4 wyciągi krzesełkowe, 7 wyciągów orczykowych), snowpark.

trzygwiazdkowy, zbudowany w 1975 r., ostatnia renowacja w 2019 r., 66 pokoi, 4 piętra, lobby, recepcja, winda, restauracja – dania w formie bufetu, dostępne dania wegetariańskie, bar w lobby; sala telewizyjna, parking; sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: sejf w recepcji, przechowalnia bagażu, przechowalnia sprzętu narciarskiego, room-service, pralnia, usługa prasowania; akceptowane zwierzęta domowe (na zapytanie, za opłatą).

2-os., ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon; za opłatą: minilodówka, sejf; inne pokoje za dopłatą.

basen zewnętrzny; bilard; miniklub; za opłatą: sauna, masaże.

- Wi-Fi
- parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Bułgaria — Borovets

To mieszanka doskonała – charakterystyczne kopulaste szczyty gór Riła, dobrze przygotowane trasy i tętniący życiem Borovets z magnetyczą atmosferą narciarskiego kurortu! Przyjedź koniecznie i zakochaj się w zimowej Bułgarii.

Położony tuż przy centrum kurortu Borovets i blisko wyciągu, z powodzeniem łączy w sobie zalety miejskiego hotelu z romantycznym, górskim klimatem. Tutaj możesz bez ograniczeń odkrywać uroki zimowego wypoczynku w pięknych górach Riła – w dzień szaleć na stokach, a wieczorami zrelaksować się w hotelowej saunie lub na masażu. Doskonały wybór dla wszystkich, którzy lubią być w centrum wydarzeń!

POŁOŻENIE: w górach Riła, u podnóża szczytu Musała (2925 m n.p.m.), ok. 150 m od centrum BOROVETS ze sklepami i restauracjami, ok. 100 m od dyskoteki, ok. 70 km od Sofii; ok. 75 km od lotniska w Sofii, ok. 130 km od lotniska w Plovdiv; przystanek autobusowy ok. 150 m od hotelu, postój taksówek ok. 200 m od hotelu.

WYCIĄGI NARCIARSKIE: ok. 450 m od dolnej stacji gondoli Yastrebets, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych; ok. 1 km od stacji wyciągu krzesełkowego Sitnyakovo; ok. 600 m od stacji wyciągu krzesełkowego Martinovi Baraki Express; w obrębie ośrodka narciarskiego Borovets: łącznie ok. 58 km tras zjazdowych, 12 wyciągów (1 gondola, 4 wyciągi krzesełkowe, 7 wyciągów orczykowych), snowpark.

HOTEL: trzygwiazdkowy, zbudowany w 1975 r., ostatnia renowacja w 2019 r., 66 pokoi, 4 piętra, lobby, recepcja, winda, restauracja – dania w formie bufetu, dostępne dania wegetariańskie, bar w lobby; sala telewizyjna, parking; sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: sejf w recepcji, przechowalnia bagażu, przechowalnia sprzętu narciarskiego, room-service, pralnia, usługa prasowania; akceptowane zwierzęta domowe (na zapytanie, za opłatą).

POKÓJ: 2-os., ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon; za opłatą: minilodówka, sejf; inne pokoje za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen zewnętrzny; bilard; miniklub; za opłatą: sauna, masaże.

KONTAKT: 00359/878551560, www.borovetz-resort.com

GRATIS:
- Wi-Fi
- parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter