phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Saint George Ski & Holiday

Atuty oferty

  • blisko wyciągu
  • nowoczesny i elegancki
  • centrum spa z basenem krytym

Hotel Saint George Ski & Holiday Kod: ABGSOF8EDI

PLN
Itaka
Bułgaria / Pirin / Bansko

Hotel Saint George Ski & Holiday

Kod: ABGSOF8EDI
Opis

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Bułgaria – Bezpieczne Wakacje

w górach Pirin, u podnóża szczytu Todorka (2746 m n.p.m.), ok. 2 km od centrum BANSKA, ok. 1,5 km od restauracji i barów, ok. 160 km od Sofii; ok. 170 km od lotniska w Sofii, ok. 165 km od lotniska w Plovdiv; przystanek autobusowy ok. 800 m od hotelu, dworzec kolejowy ok. 3 km.

ok. 350 m od początkowej stacji gondoli w Bansku, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych, w obrębie ośrodka narciarskiego Bansko: ok. 75 km tras zjazdowych, 14 wyciągów (1 gondola, 9 wyciągów krzesełkowych, 4 wyciągi orczykowe), snowpark; bezpłatny skibus do początkowej stacji gondoli.

czterogwiazdkowy, zbudowany w 2010 r., odnowiony w 2014 r., 95 pokoi, 5 pięter, winda, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, dostępne foteliki dla dzieci, bar w lobby; parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego, przechowalnia bagażu, centrum konferencyjne; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: sejf w recepcji, room-service, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

: 2-os., ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, czajnik; za opłatą: minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon; studio: 2-os. (możliwość 1 dostawki), wyposażenie jak w pokoju standardowym; apartament: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), sypialnia i pokój dzienny, aneks kuchenny, wyposażenie jak w pokoju standardowym; apartament z 2 sypialniami: dla maks. 6 osób, 2 sypialnie i pokój dzienny, aneks kuchenny, wyposażenie jak w pokoju standardowym; studio, apartament i apartament z 2 sypialniami za dopłatą.

siłownia (czynna: 10.00-20.00); pokój zabaw dla dzieci, pokój gier; za opłatą: tenis stołowy, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska; centrum spa: basen kryty, wydzielona część dla dzieci, podgrzewany, słodka woda, przy basenie bezpłatne leżaki, sauna, jacuzzi, płatne: hammam, łaźnia parowa, masaże, zabiegi na twarz i ciało.

00359/885555982 www.stgeorgespabansko.com

- Wi-Fi
- parking
- skibus

Informacje o regionie
Galeria regionu

Bułgaria

Nowoczesny i elegancki, oczarowuje wyjątkową atmosferą i rozpieszcza ekskluzywnym spa z bogatą ofertą zabiegów. Świetny wybór na narciarski urlop – miłośników białego szaleństwa ucieszą zróżnicowane trasy i bezpłatny skibus do wyciągu. Po szaleństwach na stoku wybierz się do klimatycznego centrum Banska z licznymi tawernami serwującymi regionalne smakołyki – tutaj poczujesz prawdziwie bałkański klimat!

POŁOŻENIE: w górach Pirin, u podnóża szczytu Todorka (2746 m n.p.m.), ok. 2 km od centrum BANSKA, ok. 1,5 km od restauracji i barów, ok. 160 km od Sofii; ok. 170 km od lotniska w Sofii, ok. 165 km od lotniska w Plovdiv; przystanek autobusowy ok. 800 m od hotelu, dworzec kolejowy ok. 3 km.

WYCIĄGI NARCIARSKIE: ok. 350 m od początkowej stacji gondoli w Bansku, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych, w obrębie ośrodka narciarskiego Bansko: ok. 75 km tras zjazdowych, 14 wyciągów (1 gondola, 9 wyciągów krzesełkowych, 4 wyciągi orczykowe), snowpark; bezpłatny skibus do początkowej stacji gondoli.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 2010 r., odnowiony w 2014 r., 95 pokoi, 5 pięter, winda, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, dostępne foteliki dla dzieci, bar w lobby; parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego, przechowalnia bagażu, centrum konferencyjne; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: sejf w recepcji, room-service, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ: standardowy: 2-os., ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, czajnik; za opłatą: minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon; studio: 2-os. (możliwość 1 dostawki), wyposażenie jak w pokoju standardowym; apartament: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), sypialnia i pokój dzienny, aneks kuchenny, wyposażenie jak w pokoju standardowym; apartament z 2 sypialniami: dla maks. 6 osób, 2 sypialnie i pokój dzienny, aneks kuchenny, wyposażenie jak w pokoju standardowym; studio, apartament i apartament z 2 sypialniami za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: siłownia (czynna: 10.00-20.00); pokój zabaw dla dzieci, pokój gier; za opłatą: tenis stołowy, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska; centrum spa: basen kryty, wydzielona część dla dzieci, podgrzewany, słodka woda, przy basenie bezpłatne leżaki, sauna, jacuzzi, płatne: hammam, łaźnia parowa, masaże, zabiegi na twarz i ciało.

KONTAKT: 00359/885555982 www.stgeorgespabansko.com

GRATIS:
- Wi-Fi
- parking
- skibus

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter