phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Pytloun Wellness Hotel Harrachov

Atuty oferty

 • blisko wyciągów narciarskich
 • położony w spokojnej okolicy
 • nowoczesny i elegancki
 • blisko ścieżek dydaktycznych i szlaków turystycznych

Pytloun Wellness Hotel Harrachov Kod: CZWPYTL

PLN
Itaka
Czechy (narty) / Czeskie Karkonosze / Harrachov

Pytloun Wellness Hotel Harrachov

Kod: CZWPYTL
Opis

w miejscowości HARRACHOV-RYZOVISTE, na wysokości 735 m n.p.m., ok. 700 m od sklepów i restauracji, ok. 1 km od wodospadu Mumlavy, ok. 3,5 km od huty szkła "Novosad & Syn" i browaru Harrachov, ok. 1,5 km od mamuciej skoczni narciarskiej w Harrachovie, ok. 6 km od dworca kolejowego w Harrachovie, ok. 3 km od dworca autobusowego w Harrachovie; ok. 90 km od lotniska w Pardubicach; przystanek autobusowy ok. 800 m od hotelu.

najbliższy wyciąg 100 m od hotelu, 450 m od hotelu 4-osobowy wyciąg krzesełkowy, ok. 2 km od ośrodka narciarskiego Czarcia Góra-Skiareal Certova Hora: 7 km tras zjazdowych, 2 wyciągi krzesełkowe, 7 wyciągów orczykowych; przystanek skibusa ok. 50 m od hotelu.

czterogwiazdkowy, nowoczesny i elegancki, 34 pokoje, 5 pięter, 2 windy, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, bar w lobby, kawiarnia; kantor, taras słoneczny z widokiem na góry, ogród, sala kongresowa (do 150 osób), sala konferencyjna (do 70 osób), przechowalnia sprzętu narciarskiego, strzeżony parking (za dodatkową opłatą: ok. 110 CZK/dzień); akceptowane zwierzęta (na zapytanie, za opłatą: ok. 550 CZK/noc); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dzieci – sofa rozkładana), ok. 20 m², ogrzewany, łazienka (wanna; ręczniki, suszarka do włosów na życzenie), osobne wc, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf, minibar, zestaw do kawy/herbaty i czajnik elektryczny; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem.

badminton, tenis stołowy, rzutki, bilard, pokój zabaw i klub dla dzieci; za opłatą: wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, wypożyczalnia rowerów, centrum Luxury Mountain SPA: jacuzzi, zabiegi upiększające na twarz i ciało, masaże.

00420/608000685, www.pytlounwellnesshotelharrachov.cz

 • Wi-Fi
 • wstęp do spa (1 godz./dzień/os.)

Informacje o regionie
Galeria regionu

Czechy (narty)

Karkonosze – najwyższe pasmo górskie Sudetów, także najwyższe pasmo górskie Czech. Jego powierzchnia znajduje się w ok. 70% po stronie czeskiej. Najwyższy szczyt to leżąca na granicy polsko-czeskiej Śnieżka (1602 m n.p.m.). Po obu stronach granicy znajduje się Karkonoski Park Narodowy. Są tu ośrodki z rozwiniętą infrastrukturą sportów zimowych – narciarstwa zjazdowego, biegowego i snowboardu oraz dobre warunki dla miłośników turystyki pieszej. 

Dla narciarzy, miłośników górskich wędrówek i wszystkich, którzy doceniają wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody i komfort hotelu z estetycznymi, nowoczesnymi pokojami. Z hotelowego tarasu można podziwiać piękny widok na Czarcią Górę, gdzie znajdują się jedna czarna, dwie czerwone i jedna niebieska nartostrada. Na miejscu można skorzystać z masaży i zabiegów kosmetycznych.

POŁOŻENIE: w miejscowości HARRACHOV-RYZOVISTE, na wysokości 735 m n.p.m., ok. 700 m od sklepów i restauracji, ok. 1 km od wodospadu Mumlavy, ok. 3,5 km od huty szkła "Novosad & Syn" i browaru Harrachov, ok. 1,5 km od mamuciej skoczni narciarskiej w Harrachovie, ok. 6 km od dworca kolejowego w Harrachovie, ok. 3 km od dworca autobusowego w Harrachovie; ok. 90 km od lotniska w Pardubicach; przystanek autobusowy ok. 800 m od hotelu.

WYCIĄGI NARCIARSKIE: najbliższy wyciąg 100 m od hotelu, 450 m od hotelu 4-osobowy wyciąg krzesełkowy, ok. 2 km od ośrodka narciarskiego Czarcia Góra-Skiareal Certova Hora: 7 km tras zjazdowych, 2 wyciągi krzesełkowe, 7 wyciągów orczykowych; przystanek skibusa ok. 50 m od hotelu.

HOTEL: czterogwiazdkowy, nowoczesny i elegancki, 34 pokoje, 5 pięter, 2 windy, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, bar w lobby, kawiarnia; kantor, taras słoneczny z widokiem na góry, ogród, sala kongresowa (do 150 osób), sala konferencyjna (do 70 osób), przechowalnia sprzętu narciarskiego, strzeżony parking (za dodatkową opłatą: ok. 110 CZK/dzień); akceptowane zwierzęta (na zapytanie, za opłatą: ok. 550 CZK/noc); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

POKÓJ:superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dzieci – sofa rozkładana), ok. 20 m², ogrzewany, łazienka (wanna; ręczniki, suszarka do włosów na życzenie), osobne wc, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf, minibar, zestaw do kawy/herbaty i czajnik elektryczny; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem.

SPORT I ROZRYWKA: badminton, tenis stołowy, rzutki, bilard, pokój zabaw i klub dla dzieci; za opłatą: wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, wypożyczalnia rowerów, centrum Luxury Mountain SPA: jacuzzi, zabiegi upiększające na twarz i ciało, masaże.

KONTAKT: 00420/608000685, www.pytlounwellnesshotelharrachov.cz

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • wstęp do spa (1 godz./dzień/os.)

 

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter