phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Jezero

Atuty oferty

 • spokojny wypoczynek
 • bezpośrednio przy jeziorze Bohinj
 • centrum wellness z basenem krytym
 • malownicze widoki

Hotel Jezero Kod: SLOJEZE

1 079PLN
Dorośli: 2 śniadania Śr 21.10 – Pn 26.10.20
Itaka
Słowenia / Alpy Słoweńskie / Ribcev Laz

Hotel Jezero

Kod: SLOJEZE
Opis

w północno-zachodniej części Słowenii, w Parku Narodowym Triglav, w RIBČEV LAZ, ok. 6 km od miejscowości Bohinjska Bistrica, nad jeziorem Bohinj, ok. 25 km od jeziora Bled, ok. 88 km od Lublany; przystanek autobusowy przy hotelu, ok. 5 km od stacji kolejowej w miejscowości Bohinjska Bistrica.

czterogwiazdkowy, 76 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, winda, całodobowa recepcja, restauracja główna Vrtovin z zadaszonym letnim tarasem – dania w formie bufetu, restauracja Zlatovčica – à la carte, z kuchnią słoweńską, kawiarnia z tarasem; room-service, parking; 2 sale konferencyjne, ogród; internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: pralnia, wypożyczalnia rowerów i samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, Maestro, MasterCard, Diners Club.

superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja kablowa, telefon, sejf; za opłatą: lodówka; balkon.

strefa wellness: basen kryty, podgrzewany, sala fitness, za opłatą: 2 sauny, masaże; tenis stołowy; za opłatą: minigolf, jazda konna, kajaki, wędkowanie (oferta zewnętrzna).

00386/45729100, www.hotel-jezero.si

 • Wi-Fi
 • parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Słowenia

W  przypadku Słowenii określenie: "małe jest piękne" sprawdza się na 1000%!  Nazywana także Europą w miniaturze oczarowuje malowniczością: błękitne morze i alpejskie szczyty, cudne jeziora, bajkowe zamki i słynne jaskinie to koniecznie trzeba zobaczyć! Warto zwiedzić także piękną i bardzo zadbaną stolicę Słowenii - Lublanę.

Wspaniale położony w samym sercu Alp Julijskich, tuż przy jeziorze Bohinj – największym słodkim jeziorze w Słowenii. To idealne miejsce na spokojny wypoczynek z przyrodą w tle – malownicze widoki zapierają dech, a okolica jest idealna na piesze i rowerowe wędrówki. Zrelaksuj się w strefie wellness z krytym basenem, spróbuj pysznych dań kuchni słoweńskiej w hotelowej restauracji i wypocznij w komfortowych pokojach. Daj się skusić!

POŁOŻENIE: w północno-zachodniej części Słowenii, w Parku Narodowym Triglav, w RIBČEV LAZ, ok. 6 km od miejscowości Bohinjska Bistrica, nad jeziorem Bohinj, ok. 25 km od jeziora Bled, ok. 88 km od Lublany; przystanek autobusowy przy hotelu, ok. 5 km od stacji kolejowej w miejscowości Bohinjska Bistrica.

HOTEL: czterogwiazdkowy, 76 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, winda, całodobowa recepcja, restauracja główna Vrtovin z zadaszonym letnim tarasem – dania w formie bufetu, restauracja Zlatovčica – à la carte, z kuchnią słoweńską, kawiarnia z tarasem; room-service, parking; 2 sale konferencyjne, ogród; internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: pralnia, wypożyczalnia rowerów i samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, Maestro, MasterCard, Diners Club.

POKÓJ:superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja kablowa, telefon, sejf; za opłatą: lodówka; balkon.

SPORT I ROZRYWKA: strefa wellness: basen kryty, podgrzewany, sala fitness, za opłatą: 2 sauny, masaże; tenis stołowy; za opłatą: minigolf, jazda konna, kajaki, wędkowanie (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 00386/45729100, www.hotel-jezero.si

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking

 

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Słowenia, Alpy Słoweńskie, Ribcev Laz

Hotel Jezero

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 079pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 2 158 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter