Zupełnie nowy, otwarty w 2025 r. hotel, położony u stóp majestatycznej góry Erciyes, zachwyci zarówno pasjonatów sportów zimowych, jak i osoby szukające miejscówki na urlop w wyjątkowej scenerii. Stylowy, oferuje eleganckie pokoje, wyśmienitą turecką i międzynarodową kuchnię, przestronne i gustowne lobby oraz łatwy dostęp do tras narciarskich, które są tu dosłownie na wyciagnięcie ręki. Po dniu spędzonym na stoku można odprężyć się w strefie wellness z basenem, sauną i łaźnią parową albo napić się gorącej herbaty przy kominku w barze. To idealny wybór zarówno na spokojny, jak i aktywny wypoczynek.
blisko wyciągów narciarskich
strefa wellness z basenem, sauną i łaźnią parową
skipass w cenie (50 wjazdów)
bagaż narciarski 10 kg w cenie
Położenie hotelu
Okolica
•ok. 800 m od centrum ERCIYES ze sklepami i wypożyczalniami sprzętu narciarskiego
•na wysokości ok. 2200 m n.p.m. z widokiem na góry i jezioro
•ok. 25 km od Kayseri
Odległość od lotniska
•ok. 30 km od lotniska w Kayseri
Okolica
•ok. 800 m od centrum ERCIYES ze sklepami i wypożyczalniami sprzętu narciarskiego
•na wysokości ok. 2200 m n.p.m. z widokiem na góry i jezioro
•ok. 25 km od Kayseri
Odległość od lotniska
•ok. 30 km od lotniska w Kayseri
Ośrodek narciarski
Erciyes Ski Resort
•ok. 65 km przygotowanych tras zjazdowych, 41 tras o różnym stopniu trudności, ok. 50 km terenów do jazdy poza trasą
•ok. 300 m od wyciągu narciarskiego Develi (bezpłatny dojazd hotelowym skibusem)
•ok. 1 km od dolnej stacji gondoli Tekir (bezpłatny dojazd hotelowym skibusem)
•wszystkie wyciągi objęte skipassem (50 wjazdów)
•Klienci korzystający ze stoku zobligowani są do noszenia kasku
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
3 689 zł
+30 zł (TFG i TFP)
W cenie wyjazdu
przelot
transfer z i na lotnisko
pobyt w hotelu
bagaż rejestrowany
opieka rezydenta
ubezpieczenie
Ocena hotelu
5.2/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 0 Wycofano: 0
4.3Warunki narciarskie
4Przygotowanie stoków
4.1Wyciągi
5.3Pokój
5Wyżywienie
4.9Obsługa hotelowa
5.1Położenie
2.8Atrakcje w okolicy
4.6Jakość do ceny
5/6
Krzysztof
mar 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel świeży nowo wybudowany czysto przyjemnie wyżywienie wybór niezbyt obfity dania niedostatecznie ciepłe choć takie być powinny lampka wina zamiast klasycznej 150 -200 ml to porcja do degustacji ledwie na dnie kieliszka żenada
5/6
Witold
lut 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotelik nowy, niewielki, kameralny, nieco oddalony od głównej drogi, dzięki temu panuje to cisza i spokój. Obsługa poczynając od recepcji, restauracji,a kończąc na spa niezwykle pomocna i uprzejma. Pokoje czyste, choć mogłyby być trochę większe,posiłki smaczne, a wybór i urozmaicenie jak na tak mały hotelik wystarczające.Polecam dla osób co chcę w spokoju odpocząć po nartach, a tym samym skorzystać z niewielkiego spa.
5/6
Jerzy
lut 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel położony wysoko odczuwa się wysokość. W hotelu bardzo czysto, jedzenie dobre choć słabo urozmaicone śniadania. Problem z przejściem przez drogę na drugą stronę gdzie są wyciągi i bary i restauracje . Bardzo dobrze zorganizowane i sprawne zawożenie przez busy pod wyciągi z hotelu . Brak narciarni w hotelu , sprzęt przechowywany jest w przy recepcji w pomieszczeniu do przechowywania bagażu.
6/6
Marian
lut 2026
Hotel super. Jedzenie dobre. Czysto.
6/6
Lech
lut 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel nowy i na europejskim poziomie a do tego dobrze obsługiwany. czysto i pachnąco. Generalnie to komunikują się po angielsku:) Pokój duży, ładnie doświetlony ale brak krzesła i miejsca na walizę ( w innych podobno były). Wyżywienie extra. Jest różnorodne, ładnie łączą kuchnie turecką i europejską i wszystko jest smaczne a do tego oliwki najlepsze jakie jadłem ostatnio. Znowu przytyliśmy. Ceny piwa czy drinków z kosmosu a zwłaszcza na stoku ale to nawet sami na to narzekają. Brak narciarni z prawdziwego zdarzenia bo 3 m2 bez stojaków na dziesiątki par nart to to porażka. Dojazdy busikiem na stok sprawnie zorganizowane. Mili ludzie wokoło.
6/6
Piotr
lut 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel nowy ładny. Jedzenie dobre mało zróżnicowane. Basen ze śliską powierzchnią i wydaje się trochę niedopracowany. Sauna i spa bardzo fajne. Obsługa bardzo miła. Położenie hotelu w miejscowości. Mało sklepów w okolicy. Wyciągi państwowe. Jak pada za dużo śniegu nie ratrakują. Jak wieje wiatr wyciągi nieczynne. Trasy długie fajne. Sporo łatwych tras. Można znaleźć bardziej wymagające.
6/6
Maria
lut 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
polecam , bardzo czysto, obsługa miła , jedzenie bez zarzutu,
5/6
Grzegorz
lut 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel super - nowy, bardzo ładny, bardzo fajne pokoje, komfortowo urządzone i wyposażone, super restauracja, bar.
Atrakcje dla dzieciaków, basen - ok, ale zimna woda, extra masaże.
Jedna uwaga dotycząca hotelu to: hotel dla narciarzy, a brak narciarni – powinien być w cenie; brak szafek na buty z suszarkami.
Byliśmy podczas igrzysk olimpijskich – nigdzie nie było morza, by oglądać ceremonie rozpoczęcia, a potem zmagań sportowców – hotel dla narciarzy, sportowców – wielka szkoda.
5/6
Karolina
sty 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel nowy, bardzo elegancko urządzony - dużo drewna, kamień na blatach, nowoczesne dodatki, dwie windy, świetna strefa SPA z sauną i basenem. Czysto, łóżka wygodne. Restauracja zdecydowanie na plus: elegancka, komfortowa, absolutnie nie przypomina stołówki. Jedzenie bardzo smaczne, codziennie na kolacji ciepły posiłek serwowany przez kucharza, wybór z bemarów stale uzupełniany, zimna płyta, dużo deserów, nielimitowana kawa, herbata, sok pomarańczowy i woda. Przekąski serwowane przed kolacją były miłym akcentem i w bardzo klimatycznym barze z kominkiem opalanym drewnem. W hotelu także przestrzeń do spotkań w barze, w lobby z kawą i wodą lun pokoju gier.
Obsługa miła, ale praktycznie nie zna języka angielskiego. Przy zameldowaniu obsługiwała nas osoba, która nie potrafiła powiedzieć ani jednego słowa po angielsku, za to od razu wystawiła tip box na ladę.
Pokoje są ładne, ale nieprzemyślane funkcjonalnie: brak miejsca na mokre buty po spacerze czy ubrania narciarskie, brak szuflady/półki w łazience. W hotelu jest bardzo gorąco, brakuje wentylacji w pokojach i na ścianach już pojawiają się krople wilgoci.
Jedzenie, napoje i usługi spa niewliczone w cenę pobytu (wszystkie dodatkowe) są drogie.
Minusem hotelu jest brak przystosowania dla narciarzy, mimo że obiekt znajduje się w ośrodku narciarskim.
Nie ma przechowalni sprzętu. Pierwszego dnia kazano nam wnosić narty i buty do pokoju, jednocześnie zabraniając zakładania butów narciarskich na recepcji. Później wynajmowaliśmy płatne szafki w wypożyczalni, które w ogóle nie były do tego przystosowane: brak odpływu wody, zwykłe szafki z płyty jak na siłowni. W efekcie zardzewiały krawędzie nart, co więcej wieszaki na buty nie suszyły ich prawie wcale.
Po nocnych opadach śniegu nie odśnieżano wejścia ani drogi do wypożyczalni. Rano drzwi hotelu się zacięły i recepcjonista nawet nie chciał ich otworzyć - goście sami torowali sobie drogę przez zaspy, wychodząc na autokar. W nocy z dachu spadały sople, uderzając w daszek parteru i robiąc ogromny hałas.
Podsumowując, hotel jest ładny wizualnie i z bardzo dobrą restauracją, ale organizacyjnie niegotowy na obsługę narciarzy. Mimo tego, polecam ten obiekt i z pewnością wróciłabym tam.
5/6
Anna
sty 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Bardzo dobry hotel. Sympatyczna obsługa, czyste choć małe pokoje, b.smaczne jedzenie. Jeśli chodzi o przechowywanie nart, do do zmiany szafki (płatne) - drewnopodobna płyta, brak wentylacji, mokre narty robiły w środku kałuże.
restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia turecka i międzynarodowa
bar
Half board plus
śniadanie (7.00-10.00) i obiadokolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji
kawa, herbata i przekąski (17.00-18.00)
do obiadokolacji szklanka napoju bezalkoholowego lub lokalnego alkoholu
w cenie
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka). Ważność dowodu osobistego powinna obejmować cały planowany okres pobytu. W przypadku upływu okresu ważności dowodu osobistego w trakcie pobytu w Turcji, aby przekroczyć granicę konieczne będzie wyrobienie paszportu tymczasowego. Paszport musi być ważny minimum 150 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.
okazując dowód osobisty na lotnisku w Turcji otrzymasz potwierdzenie wjazdu (kartkę ze stemplem). Potwierdzenie należy zachować aż do powrotu – będzie potrzebne podczas kontroli granicznej na lotnisku.
brak obowiązku wizowego w przypadku pobytu nie dłuższego niż 90 dni w okresie 180 dni
Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Przelot
Polska-Kayseri ok. 3 godz.
bezpłatny bagaż narciarski do 10 kg/os.
Ubezpieczenie
dla rezerwacji założonych od 12.05.2026 – ubezpieczenie ITAKA Basic Active
dla rezerwacji założonych do 11.05.2026 włącznie – ubezpieczenie ITAKA Simple rozszerzone o sporty wysokiego ryzyka
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu,
pilot (dotyczy wycieczek objazdowych).
Waluta
lira turecka (TRY) 1 EUR = ok. 53 TRY
Wyciągi narciarskie
typy i liczba wyciągów: 14 wyciągów (2 gondole, 11 wyciągów krzesełkowych, 1 orczykowy), 4 wyciągi taśmowe dla początkujących.
całkowita długość tras narciarskich: 41 tras zjazdowych o łącznej długości ok. 78 km (12 km trudnych, 24,5 km średnich, 41,5 km łatwych). Trasy ze sztucznym naśnieżaniem: 58 km, 160 armatek śnieżnych.