phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Ariston

Atuty oferty

 • wypoczynek we dwoje
 • położony przy jeziorze Molveno
 • klimatyczny i zadbany
 • baza wypadowa do wyciągów narciarskich

Hotel Ariston Kod: SITARIS

1 019PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Nd 02.01 – Pt 07.01.22
Itaka
 • Promocja ZIMA 21/22 ZIMA 21/22
Włochy (narty) / Paganella / Molveno

Hotel Ariston

 • Promocja ZIMA 21/22 ZIMA 21/22
Kod: SITARIS
Opis

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Bezpieczne Wakacje

na wysokości ok. 864 m n.p.m., w centrum MOLVENO, ok. 300 m od jeziora Molveno, ok. 40 km od Trydentu; ok. 135 km od lotniska w Weronie, ok. 183 km od lotniska w Bergamo; przystanek autobusowy (linia dalekobieżna) ok. 350 m od hotelu, ok. 25 km od stacji kolejowej w Mezzocorona.

ok. 4,4 km od wyciągu Andalo, ok. 11 km od wyciągu Fai della Paganella w obrębie ośrodka Paganella: ok. 50 km tras zjazdowych (8 km łatwych, 40 km średnich, 2 km trudnych), 18 wyciągów (3 gondole, 11 wyciągów krzesełkowych, 4 taśmy narciarskie); bezpłatny skibus, przystanek ok. 150 m od hotelu.

trzygwiazdkowy, 45 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, winda, recepcja (czynna: 7.30-24.00), restauracja – dania w formie bufetu (śniadania) lub à la carte (obiady – 3 dania do wyboru), bar; parking (ograniczona ilość miejsc), garaż (na życzenie przed przyjazdem); bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane psy na zapytanie przed przyjazdem (ok. 5 EUR/noc); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 17-20 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon; z widokiem na jezioro: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon, widok na jezioro; pokój z widokiem na jezioro za dopłatą.

pokój gier; na zewnątrz podgrzewane jacuzzi (wymagana wcześniejsza rezerwacja, otwarte w określonych terminach, 1 raz/pobyt wstęp wolny); za opłatą: ok 5 km od hotelu, w Andalo: szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, centrum spa & wellnes oraz aquapark ACQUAin (oferta zewnętrzna).

0039/0461586907, www.aristonmolvemo.it

 • Wi-Fi
 • parking
 • garaż
 • skibus

ZIMA 21/22
Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy (narty) — Paganella

Zachwycająca panorama majestatycznych, sięgających chmur szczytów Dolomitów Brenta, kameralna atmosfera, nowoczesne wyciągi oraz doskonale przygotowane, szerokie i zróżnicowane trasy – witaj w Paganelli, narciarskim raju z niebiańskimi widokami!

Malownicze miasteczko z pięknym, krystalicznie czystym jeziorem Molveno, w którym przeglądają się Dolomity Brenty to idealna sceneria na urlop w górach. Wymarzona lokalizacja dla miłośników przyrody, kolekcjonerów pięknych widoków i amatorów białego szaleństwa – tylko kilka kroków stąd do przystanku skibusa, który dowozi do wyciągów słynnego ośrodka Paganella. W hotelu wygodne pokoje, restauracja serwująca lokalne przysmaki, bar i taras z podgrzewanym jacuzzi i pięknym widokiem na jezioro. Skusisz się?

POŁOŻENIE: na wysokości ok. 864 m n.p.m., w centrum MOLVENO, ok. 300 m od jeziora Molveno, ok. 40 km od Trydentu; ok. 135 km od lotniska w Weronie, ok. 183 km od lotniska w Bergamo; przystanek autobusowy (linia dalekobieżna) ok. 350 m od hotelu, ok. 25 km od stacji kolejowej w Mezzocorona.

WYCIĄGI NARCIARSKIE: ok. 4,4 km od wyciągu Andalo, ok. 11 km od wyciągu Fai della Paganella w obrębie ośrodka Paganella: ok. 50 km tras zjazdowych (8 km łatwych, 40 km średnich, 2 km trudnych), 18 wyciągów (3 gondole, 11 wyciągów krzesełkowych, 4 taśmy narciarskie); bezpłatny skibus, przystanek ok. 150 m od hotelu.

HOTEL: trzygwiazdkowy, 45 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, winda, recepcja (czynna: 7.30-24.00), restauracja – dania w formie bufetu (śniadania) lub à la carte (obiady – 3 dania do wyboru), bar; parking (ograniczona ilość miejsc), garaż (na życzenie przed przyjazdem); bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane psy na zapytanie przed przyjazdem (ok. 5 EUR/noc); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 17-20 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon; z widokiem na jezioro: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon, widok na jezioro; pokój z widokiem na jezioro za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: pokój gier; na zewnątrz podgrzewane jacuzzi (wymagana wcześniejsza rezerwacja, otwarte w określonych terminach, 1 raz/pobyt wstęp wolny); za opłatą: ok 5 km od hotelu, w Andalo: szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, centrum spa & wellnes oraz aquapark ACQUAin (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 0039/0461586907, www.aristonmolvemo.it

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking
 • garaż
 • skibus

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 


Zawsze aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych po wybraniu miejsca docelowego podróży.

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy (narty), Paganella, Molveno

Hotel Ariston

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
1 301 Pln
Oszczędzasz: 282 PLN
Dorosły
1 019pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 2 038 pln razem
Oszczędzasz 282 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter