phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Dal Bon

Atuty oferty

 • blisko wyciągów
 • smaczna kuchnia
 • rodzinna atmosfera

Hotel Dal Bon Kod: SITDALB

1 009PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Cz 10.03 – Wt 15.03.22
Itaka
 • Promocja ZIMA 21/22 ZIMA 21/22
Włochy (narty) / Paganella / Andalo

Hotel Dal Bon

 • Promocja ZIMA 21/22 ZIMA 21/22
Kod: SITDALB
Opis

na wysokości ok. 1050 m n.p.m., w centrum ANDALO, ok. 5 km od jeziora Molveno, ok. 37 km od Trydentu, ok. 130 km od lotniska w Weronie, ok. 205 km od lotniska w Bergamo; ok. 20 km od stacji kolejowej w Mezzocorona.

ok. 550 m od stacji początkowej Paganella 2001, ok. 7 km od wyciągu Fai della Paganella, w okolicy: ok. 50 km tras zjazdowych (8 km łatwych, 40 km średnich, 2 km trudnych), 18 wyciągów (3 gondole, 11 wyciągów krzesełkowych, 4 taśmy narciarskie); dojazd bezpłatnym skibusem, przystanek ok. 10 m od hotelu.

trzygwiazdkowy, 32 pokoje, 1 budynek, 4 piętra, winda, całodobowa recepcja, restauracja główna – śniadania w formie bufetu, obiadokolacje – wybór z 3 dań, dostępne menu dla dzieci, raz w tygodniu kolacja z tradycyjną kuchnią regionalną (kolacja wigilijna i sylwestrowa w cenie), bar; biblioteka, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (ograniczona ilość miejsc); taras słoneczny; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; część pokoi z balkonem.

Andalo Card (w cenie; www.andalo.life/en/andalo-card): zniżki na basen, siłownię, lodowisko, występy w hali kongresowej w parku rozrywki Andalo Life (ok. 800 m od hotelu), zniżki na wejście, zabiegi i solarium w centrum spa & wellness ACQUAin (ok. 800 m od hotelu), codzienne wycieczki z przewodnikiem; sala zabaw dla dzieci, miniklub (3-12 lat), animacje dla dzieci; możliwość konsultacji z instruktorem narciarskim ze szkoły Dolomiti di Brenta i rezerwacji lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie (oferta zewnętrzna); wypożyczalnia sprzętu narciarskiego (oferta zewnętrzna).

0039/0461585839, www.hoteldalbon.com

 • Wi-Fi
 • skibus
 • parking

ZIMA 21/22
Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy (narty) — Paganella

Zachwycająca panorama majestatycznych, sięgających chmur szczytów Dolomitów Brenta, kameralna atmosfera, nowoczesne wyciągi oraz doskonale przygotowane, szerokie i zróżnicowane trasy – witaj w Paganelli, narciarskim raju z niebiańskimi widokami!

Kameralny hotel, położony w urokliwej, górskiej miejscowości Andalo i blisko stacji początkowej Paganella 2001, prowadzony jest przez włoską rodzinę, która wspaniale dba o Gości i chce, aby każdy poczuł się tutaj jak w domu. W ciągu dnia szusuj po stokach albo skuś się na wycieczkę po górach z przewodnikiem. W hotelowej restauracji spróbuj smacznej regionalnej kuchni, opartej na starannie wyselekcjonowanych produktach, a w wolnej chwili odpocznij na tarasie i podziwiaj wspaniały widok na góry.

POŁOŻENIE: na wysokości ok. 1050 m n.p.m., w centrum ANDALO, ok. 5 km od jeziora Molveno, ok. 37 km od Trydentu, ok. 130 km od lotniska w Weronie, ok. 205 km od lotniska w Bergamo; ok. 20 km od stacji kolejowej w Mezzocorona.

WYCIĄGI NARCIARSKIE: ok. 550 m od stacji początkowej Paganella 2001, ok. 7 km od wyciągu Fai della Paganella, w okolicy: ok. 50 km tras zjazdowych (8 km łatwych, 40 km średnich, 2 km trudnych), 18 wyciągów (3 gondole, 11 wyciągów krzesełkowych, 4 taśmy narciarskie); dojazd bezpłatnym skibusem, przystanek ok. 10 m od hotelu.

HOTEL: trzygwiazdkowy, 32 pokoje, 1 budynek, 4 piętra, winda, całodobowa recepcja, restauracja główna – śniadania w formie bufetu, obiadokolacje – wybór z 3 dań, dostępne menu dla dzieci, raz w tygodniu kolacja z tradycyjną kuchnią regionalną (kolacja wigilijna i sylwestrowa w cenie), bar; biblioteka, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (ograniczona ilość miejsc); taras słoneczny; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; część pokoi z balkonem.

SPORT I ROZRYWKA: Andalo Card (w cenie; www.andalo.life/en/andalo-card): zniżki na basen, siłownię, lodowisko, występy w hali kongresowej w parku rozrywki Andalo Life (ok. 800 m od hotelu), zniżki na wejście, zabiegi i solarium w centrum spa & wellness ACQUAin (ok. 800 m od hotelu), codzienne wycieczki z przewodnikiem; sala zabaw dla dzieci, miniklub (3-12 lat), animacje dla dzieci; możliwość konsultacji z instruktorem narciarskim ze szkoły Dolomiti di Brenta i rezerwacji lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie (oferta zewnętrzna); wypożyczalnia sprzętu narciarskiego (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 0039/0461585839, www.hoteldalbon.com

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • skibus
 • parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 


Zawsze aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych po wybraniu miejsca docelowego podróży.

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy (narty), Paganella, Andalo

Hotel Dal Bon

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
1 207 Pln
Oszczędzasz: 198 PLN
Dorosły
1 009pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 2 018 pln razem
Oszczędzasz 198 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter