Położony na klifie, blisko turystycznych miejscowości Topola i Kawarna oraz malowniczego Półwyspu Kaliakra. Hotel ceniony jest za miłą i sympatyczną obsługę oraz bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne. Z basenu typu infinity i amfiteatru roztacza się piękny panoramiczny widok na morze. Na urokliwą plażę można przespacerować się ścieżką ekologiczną lub wybrać się bezpłatnym busem hotelowym. W hotelu eleganckie pokoje superior w nowej części i przestronne, dobrze wyposażone apartamenty. Dzieciaki ucieszą się z aquaparku ze zjeżdżalniami, sztuczną falą i wodnym zamkiem. Dla amatorów golfa niedaleko hotelu znajdują się 3 pola golfowe.
przestronne apartamenty
bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne
malowniczo położony
Action Park i aquapark z mnóstwem atrakcji
Położenie hotelu
Okolica
•na klifie
•ok. 50 m od drogi lokalnej
•ok. 1 km od centrum miejscowości TOPOLA
Komunikacja
•taksówka do Kawarny (ok. 15 EUR/kurs w jedną stronę samochodem dla maks. 4 osób)
•taksówka do Balchik (ok. 20 EUR/kurs w jedną stronę samochodem dla maks. 4 osób)
Odległość od lotniska
•ok. 65 km od lotniska w Warnie
•ok. 165 km od lotniska w Burgas
Okolica
•na klifie
•ok. 50 m od drogi lokalnej
•ok. 1 km od centrum miejscowości TOPOLA
Komunikacja
•taksówka do Kawarny (ok. 15 EUR/kurs w jedną stronę samochodem dla maks. 4 osób)
•taksówka do Balchik (ok. 20 EUR/kurs w jedną stronę samochodem dla maks. 4 osób)
Odległość od lotniska
•ok. 65 km od lotniska w Warnie
•ok. 165 km od lotniska w Burgas
Plaże
Topola - Plaża publiczna
ok. 1-1,5 km od hotelu
•piaszczysta
•nieduża
•zatoczkowa
•miejscami skałki
•łagodne zejście do morza
•dno miejscami kamieniste
•zalecane obuwie ochronne
•dojście ścieżką ekologiczną (ze spadkiem) po drewnianych mostkach, częściowo po stopniach lub drogą
•bezpłatny bus hotelowy do plaży
•za opłatą: parasole i leżaki (ok. 20-25 EUR/komplet, ograniczona liczba)
•bar (oferta zewnętrzna)
Dla dzieci
Udogodnienia
•foteliki i menu w restauracji•łóżeczko dla dziecka do 2 lat•aquapark•zjeżdzalnia i wydzielone części w basenie•pokój i plac zabaw•miniklub (4-12 lat)
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
2 399 zł
+30 zł (TFG i TFP)
Najniższa cena z 30 dni:2 499 zł /os.-4%
Last Minute
LATO 26
W cenie wakacji
przelot
transfer z i na lotnisko
pobyt w hotelu
bagaż rejestrowany
opieka rezydenta
ubezpieczenie
Ocena hotelu
5.3/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 23 Wycofano: 0
5.3Pokój
4.6Wyżywienie
5Obsługa hotelowa
4.6Animacje
4.7Położenie
3.8Plaża
3.5Atrakcje w okolicy
4.9Jakość do ceny
5/6
Joanna, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel zasługuje na swoje gwiazdki. Jeżeli ktoś wie gdzie jedzie i nie przeszkadza mu odludzie jest ok. Plaża ? Raczej jej nie ma. Pobyt od 16.06-23.06. Plaża nieprzygotowana.
5/6
Karina, 31-40 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Pokoje czyste, co dziennie sprzątane,plaża brudna, wyżywienie i bar na bardzo słabym poziomie,na miejscu się okazało,że bar ma jedynie 2 gwiazdki
4/6
Marta, 31-40 lat
wrz 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Jestem bardzo niezadowolona z pobytu wszystkie atrakcje w hotelu były zamknięte jak i również były pustki w okolicznych sklepach wycieczki były bardzo drogie więc zostawał jeden jedyny basen tak naprawdę z astrakcji jeżeli chodzi o jedzenie to było go bardzo mało bardzo mało wyboru wege i nawet pan który pierwszego dnia smażył omlety później już go nie było
4/6
Sabina, 31-40 lat
wrz 2025
Hotel bardzo ładny przestronny z pięknym widokiem na morze. Panie codziennie sprzątają i wymieniają ręczniki. Jedynie do czego mogłabym się przyczepić to większą uwagę powinny zwracać na korytarze i okna. Jedzenie pyszne, dużo tylko zimne lub bardzo letnie. Jadąc we wrześniu trzeba się liczyć z tym że wszystkie atrakcje i animacje są do 10. Plaża jest w pięknym miejscu ale niestety nie zadbana i dużo śmieci.
6/6
Barbara, 31-40 lat
wrz 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel bardzo przyjemny, pokoje i łazienki przestronne. Z jedzenia był olbrzymi wybór, więc każdy znalazł coś dla siebie. Minusem były drinki, ponieważ był to zwykły alkohol z dolewką soku z dozownika, więc jeśli ktoś się nastawia na popularne drinki to się rozczaruje. Byłam końcem sezonu więc większość atrakcji była zamknięta, ale było też mniej ludzi,a co za tym idzie większy spokój, więc coś za coś. Reasumując bardzo polecam to miejsce, bo można dobrze wypocząć i przyjemnie spędzić czas.
5/6
Karol, 26-30 lat
wrz 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Czystość ok. Wyżywienie, dramat. Codziennie wszystko zimne, raz było jedno mięso lekko ciepłe. Masakra, rozumiem żeby jeden dzień się tak trafiło, ale nie cały wyjazd, 7 dni. Jak taki hotel nie może mieć podgrzewaczy do jedzenia ? Nawet jak dawali nowe frytki czy ziemniaki gdy miska się kończyła to i tak dawali już zimne. Każde mięso zimne, jednym słowem dramat... Tenis płatny, atrakcji zero, piosenek najwięcej to w autobusie powrotnym było. Hotel z tak dużym potencjałem a tak perfekcyjnie zmarnowanym. Najgorsze wakacje w życiu.
1/6
Marcin, 26-30 lat
wrz 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Byliśmy łącznie w 3 pokojach, bo w poprzednich był problem z pleśnią i grzybem. Ten w którym ostatecznie się znaleźliśmy miał brudne i popękane ściany. Obsługa rzadko odkurza pokoje, więc podłoga była stale ubrudzona piaskiem. Na zewnątrz hotel zadbany. Co do wyżywienia to w większości bardzo słabo, jednak da się znaleźć kilka jadalnych rzeczy. Ogólnie dużo ryb, świeże pieczywo i owoce. Gorzej z sałatkami i mięsem. Śniadania monotonne, obiady i kolacje zmieniały się. Obsługa nie uśmiecha się, unika kontaktu, nie mówi po angielsku, nawet kelnerzy. Jedynie obsługa recepcji zna go w stopniu komunikatywnym. Na plus Barman przy basenie niedaleko krytego. Co do alkoholu, to leją go dużo, ale jest bardzo mało dodatków do niego, ograniczają się do tego co jest w dystrybutorze, czyli cola, soki itp. Nie ma żadnej Grenadyny, syropów barmańskich itp. Więc żadnego lepszego koktajlu się nie zrobi. Animacje głównie dla dzieci, dla dorosłych około pół godziny w lobby wieczorem. Wszędzie daleko, hotel na uboczu. Taksówka do Kawarny dla 4 osób kosztuje 25 lewa w jedną stronę. Drogą do Kawarny wiedzie przez ruchliwą drogę bez pobocza (trzeba iść drogą lub niewysokimi zaroślami), więc jest to niebezpieczna wyprawa. Plaża ładna i piaszczysta. Po paru dniach w zasadzie nie ma co robić. Przelot w miarę ok.
5/6
Olga, 31-40 lat
wrz 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Wybierając ofertę, kierowaliśmy się konkretnym życzeniem: jak najmniej wysiłku i jak najwięcej odmóżdżenia. Specjalnie wybraliśmy hotel na totalnym odludziu, żeby uniknąć głośnych imprez dookoła i turystycznej tandety. Trafiliśmy w dziesiątkę! Hotel jest tak ogromny, że absolutnie nie ma potrzeby wychodzenia gdzieś poza, oprócz podziwiania cudownych widoków z góry.
Do plaży zjechaliśmy jeden raz, i na tym skończyliśmy. Niestety, nie jest przystosowana do jakościowego odpoczynku. Wąziutka, miejscami brudna, a leżaki i parasole kosztują około 80 złotych za dzień. Ale to plaża publiczna, więc ciężko się kłócić.
Za to basenów jest mnóstwo! My korzystaliśmy głównie z Infinity i polecamy każdemu, kto lubi ciszę i relaks przy cudownych widokach.
Standard hotelu to solidne 4 gwiazdki. Pokoje przestronne, zadbane. Zauważyłam, że sprzątające panie zamiatają i myją podłogę tylko kiedy wywiesi się specjalną zieloną kartkę na drzwi, bez niej tylko ogarną łóżka i wymienią ręczniki.
Jedzenie jest rozmaite, i każdy na pewno coś dla siebie znajdzie. My zajadaliśmy się zupami i świeżymi warzywami i owocami.
Animacji nie widzieliśmy ani razu, także ciężko komentować. Widziałam kilka osób w specjalnych koszulkach, ale absolutnie nie sprawiali wrażenia zaangażowanych w cokolwiek. Był to też koniec sezonu, więc może już nie było potrzeby nadwyrężać się :)
Trochę mnie zdziwiła obsługa w hotelu. Są bardzo nierozmowni. Nie chodzi tu nawet o większe pogawędki, ale nawet zwykłe podziękowanie kelnerom za sprzątanie talerzy ani razu nie spotkało się z żadną reakcją. Recepcjoniści też raczej wykonują tylko potrzebne czynności, ale bez większych wyjaśnień. Niezależnie, czy mówi się do nich po angielsku, czy po bułgarsku :)
Ogólnie, oceniamy ten wyjazd bardzo pozytywnie. Oferta (wraz z bardzo przydatnymi komentarzami tutaj) spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Dokładnie to, czego chcieliśmy: jedzenie, spanie, pływanie, cisza i spokój.
5/6
Dominika, 20-25 lat
wrz 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Topola Skies Resort & Aquapark. Hotel oferuje wiele. Począwszy od aquaparku, kilku basenów, animacji po bardzo dobre jedzenie.
Warto jednak zwrócić uwagę przy rezerwacji, że hotel położony jest w bardzo spokojnej okolicy. Na próżno szukać tu barów, klubów czy dyskotek. Dlatego jest to idealny wybór dla tych, którzy szukają większej ciszy i spokoju, a także dla rodzin z dziećmi. Położenie hotelu sprawia również, że rozpościerający się widok na morze jest niesamowity.
Plaża w pobliżu jest niewielka, ale za to ma swój urok. Można wybrać się na nią schodząc ścieżką prowadzącą z hotelu albo podjechać hotelowym busikiem. Wybierając pierwszą opcję trzeba liczyć się ze schodkami i kilkoma bardziej stromymi momentami, ale widoki wszystko rekompensują.
Hitem oczywiście okazał się aquapark. Na początku września obyło się bez kolejek na zjeżdżalnie. Atrakcje były zarówno dla młodszych dzieci, jak i dla tych szukających adrenaliny.
Muszę jednak dodać, że warto zwrócić uwagę na godzin lotów i zakwaterowania w hotelu. Pierwszego dnia po transferze w lotniska do hotelu, w okolicach godz. 12 okazało się, że nasz pokój, a także jeszcze kilku innych osób nie są jeszcze gotowe na przyjęcie gości. W rezultacie musieliśmy zostać bagaże w przechowalni. Na pokój czekaliśmy niecałą godzinę, ale czas ten wykorzystaliśmy na zwiedzanie obiektu i lunch.
6/6
Sofiia, 26-30 lat
sie 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel czysty, teren zadbany, woda w basenach czysta. Pokoje sprzątane codziennie. Jedzenie dobre, duży wybór. Jedyne co, jak zostało mniej ludzi w hotelu, było bardzo mało jedzenia i często było to jedzenie z poprzedniego posiłku. Natomiast, kiedy hotel był pełny gości jedzenia było naprawdę wystarczająco. Owoce morza, dużo ryb - w tym filet z rekina, dużo warzyw, owoców (brzoskwinie, nektarynki, melon, ananasy, mnóstwo winogron). Dużo dań lokalnych - Banica to moja prawdziwa miłość. Dużo regionalnych wypieków, Pyszne desery - mój ulubieniec to oczywiście baklawa. Lody też fajne - ciekawe polewy do lodów.
W barze z przekąskami jabłka, desery, pizza oraz małe ciastka na słono. Był też barbeque bar - uwielbiałam w nim grillowaną kukurydzę.
Duży wybór zajęć - Ping pong, tenis ziemny, siatkówka, piłka nożna, park linowy - my wypróbowaliśmy prawie wszystko.
Basen infinity - moje ulubione miejsce. Polecam zabrać ze sobą materac dmuchany i popływać tam na materacu. Relaks nieziemski 😍
Na terenie hotelu 3 markety - jeden w akwaparku, 2 na terenie hotelu. Można tam kupić pamiątki, kosmetyki bułgarskie, kremy przeciwsłoneczne, różne niezbędne rzeczy.
Animacje super. My byliśmy 2 tygodnie, w tym końcówka była poza sezonem, więc animacji nie było. Ale w trakcie napływu ludzi było super - dziecko od 4 roku życia można zostawiać w mini klubiku, działającym przez 4 godziny dziennie. Poza tym była też aqua aerobika, poranna gimnastyka, jeszcze inne zajęcia w ciągu dnia. Wieczorem mini disko. I różnego rodzaju aktywności dla dzieci i dorosłych - na przykład movie night, mr Topola Skies, karaoke.
Polozenie super. Widoki boskie. To napewno najlepsze, co można znaleźć w Bułgarii.
Plaża trochę daleko, ale jeżdżą busy hotelowe w dogodnych terminach (my jechaliśmy o 14.30 na plażę i wracaliśmy o 18.15). Ścieżka trochę trudna do pokonania, ale daje możliwość te kalorie od baklawy :) Także nie raz chodziliśmy z buta z dzieckiem 5 lat. Zalecałabym adidasy, ale my daliśmy radę w japonkach.
Plaża jest ok, urocza, natomiast nie bardzo czysta. Ale jest dużo różnych muszelek, kamyczków. Zejście niestety dosyć strome - szybko robi się głęboko. Ale pływać się dało. W tym okresie, co my byliśmy, było dużo wodorostów. Ale jak byłam o 7 rano na plaży, woda była piękna i przezroczysta. Widziałam dużo mieszkańców morskich - rybki, kraby, małe meduzy.
Z serwisu plażowego nie korzystaliśmy, ale jest on obecny - leżaki, parasole, bar, hamaki.
Jest część plaży dla dzikich plażowiczów. Można fajnie sobie zająć miejsce pod drzewkiem. Co zamienia parasol.
O Hotelu
Ogólnie
•czterogwiazdkowy•zbudowany w 2012 r.•budynek z recepcją i restauracją oraz 3 budynki z apartamentami, 160 pokoi, 3 piętra•nowa część hotelowa z pokojami superior, otwarta w 2018 r., 193 pokoje, 3 piętra, 4 windy, lobby, całodobowa recepcja•parking•2 sale konferencyjne
•taras z widokiem na baseny•ogród•bezpłatny internet bezprzewodowy•na terenie hotelu występują różnice poziomów i schody – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi•akceptowane karty: Visa, MasterCard
Sport i rozrywka
•tenis stołowy•bilard•bule•rzutki•boisko do siatkówki i piłki nożnej•siłownia•pokój i plac zabaw dla dzieci
•miniklub (4-12 lat)•zajęcia sportowe i rekreacyjne•wieczorne pokazy•dyskoteki•amfiteatr•za opłatą: Zip Line – tyrolka o długości 468 m i wysokości do 118 m (płatna ok. 25 EUR/zjazd), kort tenisowy z oświetleniem i wypożyczalnią sprzętu (za opłatą: ok. 5 BGN/szt./godz.), 3 pola golfowe w odległości 1-10 km od hotelu (oferta zewnętrzna)
Basen
•4 baseny: nieregularny kształt, dwupoziomowy, słodka woda, ok. 600 m², gł. 1,2-1,6 m, czynny w godz. 8.30-18.00, hydromasaż, 1 zjeżdżalnia, wydzielona część dla dzieci, słodka woda, ok. 20 m², gł. ok. 0,6 m, basen typu infinity, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 250 m², gł. 1,2-1,6 m, czynny w godz. 8.30-18.00, hydromasaż, wydzielona część dla dzieci, słodka woda, ok. 25 m², gł. ok. 0,6 m, 2 baseny przy nowej części hotelowej, prostokątny kształt, słodka woda: ok. 480 m², gł. 0,60 m-1,60 m oraz 90 m², gł. 1,20 m-1,60 m•przy basenach bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją (ok.10 EUR/sztuka, wymiana ręcznika 2 EUR/sztuka)
•aquapark (bezpłatny wstęp, czynny 5-6 dni w tygodniu; czynny w terminie: 15.06-10.09, możliwe przesunięcie terminu ze względu na warunki pogodowe): 5 zjeżdżalni, basen ze sztuczną falą, wodny zamek, zjeżdżalnie dla dzieci•Action Park na terenie hotelu
restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i lokalna, w restauracji dostępne foteliki i menu dla dzieci
4 bary: w lobby, w restauracji, przy basenach
All inclusive
śniadanie (8.00-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej
przekąski (11.00-17.00) w barze przy basenie (w terminie: 15.06-10.09)
lokalne napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w: barze w lobby (8.00-23.00), barze przy basenie (w wyznaczonych godzinach)
wymagane noszenie opasek all inclusive
w cenie
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
ważny dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka) Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Czas przelotu
Polska-Warna ok. 2 godz.
Waluta
Euro (EUR)
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu.
w przypadku oferty ITAKA SMART oznaczonej symbolem - ITAKA TRAVEL EXPERT: zdalna opieka polskojęzycznych ekspertów poprzez czat, e-mail lub telefonicznie. - TRANSFER: na lotnisku po wylądowaniu przedstawiciel kontrahenta ITAKA SMART wskaże transfer do hotelu. Czas oczekiwania na transfer może wynieść ok. 1h. Kierowca informuje o nazwie hotelu i pomaga z bagażem. Informacja o transferze powrotnym dostępna będzie na dzień przed wylotem w aplikacji mobilnej ITAKA lub wiadomości e-mail.