phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Erma

Atuty oferty

 • doskonała lokalizacja – blisko plaży i centrum Złotych Piasków
 • wygodne, odnowione pokoje
 • 2 baseny, brodzik
 • restauracja z widokiem na morze

Hotel Erma Kod: VARERMA

1 589PLN
Dorośli: 2 śniadania Wt 05.09 – Wt 12.09.23
Itaka
 • Promocja CZWARTEK CZWARTECZEK CZWARTUNIO CZWARTEK CZWARTECZEK CZWARTUNIO
Bułgaria / Złote Piaski

Hotel Erma

 • Promocja CZWARTEK CZWARTECZEK CZWARTUNIO CZWARTEK CZWARTECZEK CZWARTUNIO
Kod: VARERMA
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Bułgaria – Bezpieczne Wakacje

w ZŁOTYCH PIASKACH, w drugiej linii brzegowej, ok. 200 m od centrum kurortu z licznymi sklepikami, restauracjami, barami, pubami, dyskotekami; ok. 30 km od lotniska w Warnie, ok. 130 km od lotniska w Burgas; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu (3 BGN/Warna).

publiczna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście do morza, ok. 200 m od hotelu, przejście przez ulicę i przez nadmorską promenadę, parasole i leżaki płatne.

dwugwiazdkowy, skromny, częściowo odnowiony w 2019 r., 227 pokoi, 2 połączone ze sobą budynki, 6 pięter (starsza część) i 9 pięter (nowsza część), 3 windy, lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje: główna i à la carte, 3 bary: w lobby, przy basenie oraz sky bar; sklep z biżuterią, wymiana walut, parking, ogród; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: sejf w recepcji; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os., ok. 14 m², w starszej części hotelu, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, minilodówka; balkon (stolik i krzesełka); deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 37 m², w nowszej części hotelu, wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo: suszarka do włosów, bezpłatne łóżeczko dla dziecka na zamówienie przed przyjazdem; pokój deluxe za dopłatą; apartament: 2-os. (możliwość 3 dostawek – rozkładana sofa i fotel, maks. 4 os. dorosłe), ok 42m², w nowszej części hotelu, wyposażenie jak w pokoju deluxe, dodatkowo: aneks kuchenny; apartament za dopłatą.

2 baseny, nieregularny kształt, słodka woda, gł. 1,4 m, brodzik, ok. 85 m², słodka woda, bezpłatne parasole, leżaki i materace; plac zabaw dla dzieci; za opłatą; bilard, sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

00359/52389100, www.ermahotel.bg

 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Bułgaria — Złote Piaski

Najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynie z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Gęste lasy piniowe porastają malownicze zbocza i kryją w sobie liczne mineralne źródła. Hotele korzystają z naturalnych skarbów rejonu i proponują swoim Gościom zabiegi relaksacyjne i lecznicze w centrach odnowy biologicznej. Przytulne restauracyjki i tawerny z widokiem na morze oferują znakomite bułgarskie dania i wina. Centra nadmorskich kurortów proponują dobrą zabawę wszystkim, niezależnie od wieku i upodobań.

Prognoza pogody

Aktualna pogoda – Złote Piaski

25.05.2023
14°C 20°C
Wiatr:
10 km/h
Wschód: 05:35
Zachód: 20:35
Ciśnienie: 1015 hPa
Opady: 5,4 mm
26.05.2023
14°C 20°C
Wiatr:
9.4 km/h
Wschód: 05:34
Zachód: 20:36
Ciśnienie: 1014 hPa
Opady: 3,6 mm
Wczoraj
14°C 20°C
Wiatr:
14.4 km/h
Wschód: 05:34
Zachód: 20:37
Ciśnienie: 1013 hPa
Opady: 1,5 mm
Dziś
15°C 21°C
Wiatr:
17.8 km/h
Wschód: 05:33
Zachód: 20:37
Ciśnienie: 1013 hPa
Opady: 2,7 mm
Jutro
15°C 21°C
Wiatr:
16.1 km/h
Wschód: 05:32
Zachód: 20:38
Ciśnienie: 1014 hPa
Opady: 2,9 mm
Pojutrze
15°C 22°C
Wiatr:
13.3 km/h
Wschód: 05:32
Zachód: 20:39
Ciśnienie: 1015 hPa
Opady: 0,2 mm
31.05.2023
14°C 21°C
Wiatr:
17.4 km/h
Wschód: 05:31
Zachód: 20:40
Ciśnienie: 1017 hPa
Opady: 1,5 mm

Archiwalna pogoda – Złote Piaski

Jaka będzie pogoda podczas Twoich wakacji? Sprawdź archiwalne dane.

Źródło: Meteogroup Logo

Sympatyczny hotel, fantastycznie położony w popularnym kurorcie – Złotych Piaskach, z cudowną, szeroką piaszczystą plażą na wyciągnięcie ręki i blisko nadmorskiej promenady z licznymi restauracjami i sklepikami. Na Gości czekają odnowione pokoje i 2 restauracje, w tym à la carte, gdzie można napawać się cudownym widokiem na morze. Do dyspozycji są 2 baseny oraz brodzik i plac zabaw dla najmłodszych Gości. Na terenie hotelu można bezpłatnie korzystać z internetu bezprzewodowego.

POŁOŻENIE: w ZŁOTYCH PIASKACH, w drugiej linii brzegowej, ok. 200 m od centrum kurortu z licznymi sklepikami, restauracjami, barami, pubami, dyskotekami; ok. 30 km od lotniska w Warnie, ok. 130 km od lotniska w Burgas; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu (3 BGN/Warna).

PLAŻA: publiczna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście do morza, ok. 200 m od hotelu, przejście przez ulicę i przez nadmorską promenadę, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: dwugwiazdkowy, skromny, częściowo odnowiony w 2019 r., 227 pokoi, 2 połączone ze sobą budynki, 6 pięter (starsza część) i 9 pięter (nowsza część), 3 windy, lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje: główna i à la carte, 3 bary: w lobby, przy basenie oraz sky bar; sklep z biżuterią, wymiana walut, parking, ogród; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: sejf w recepcji; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 14 m², w starszej części hotelu, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, minilodówka; balkon (stolik i krzesełka); deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 37 m², w nowszej części hotelu, wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo: suszarka do włosów, bezpłatne łóżeczko dla dziecka na zamówienie przed przyjazdem; pokój deluxe za dopłatą; apartament: 2-os. (możliwość 3 dostawek – rozkładana sofa i fotel, maks. 4 os. dorosłe), ok 42m², w nowszej części hotelu, wyposażenie jak w pokoju deluxe, dodatkowo: aneks kuchenny; apartament za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny, nieregularny kształt, słodka woda, gł. 1,4 m, brodzik, ok. 85 m², słodka woda, bezpłatne parasole, leżaki i materace; plac zabaw dla dzieci; za opłatą; bilard, sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 00359/52389100, www.ermahotel.bg

GRATIS:
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Bałczik - Białe Miasto – popołudniowy przejazd do miasteczka Bałczik nazywanego Białym Miastem ze względu na kolor kamienia, z którego wznoszono kiedyś domy. Zwiedzanie Cichego Gniazda – letniej rezydencji rumuńskiej królowej Marii oraz położonego tuż obok ogrodu botanicznego z 3 tys. gatunków roślin, w tym 250 gatunkami kaktusów. Przejazd i spacer po malowniczym przylądku Kaliakra, monumentalnych klifach, gdzie w najdalej wysuniętym punkcie mieściła się w średniowieczu potężna twierdza. Kaliakra, w wolnym tłumaczeniu „cudowny przylądek”, kiedyś wielka inspiracja dla artystów, dziś stanowi najpiękniejszą część bułgarskiego wybrzeża. Wieczorem tradycyjna, obfitująca w wino i rakiję bułgarska biesiada połączona z programem folklorystycznym oraz pokazem tańca nestinarskiego na rozżarzonych węglach. Cena – ok. 46 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 23 EUR (zawiera kolację).

Starożytny Nessebar – wycieczka do malowniczo położonego na półwyspie zabytkowego Nessebaru, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Architektura miasta, jednego z najstarszych w Europie, uważana jest za najlepiej zachowaną zabudowę średniowieczną na Bałkanach. Nessebar nazywany perłą Morza Czarnego oraz symbolem prawosławnej cywilizacji jest największą atrakcją wybrzeża. Spacer labiryntem barwnych, brukowanych uliczek, zwiedzanie m.in. cerkwi św. Stefana i św. Spasa, obiad w restauracji, czas wolny. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 36 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 20 EUR (zawiera obiad).

Warna – Delfinarium – wycieczka do delfinarium w Warnie połączona z panoramicznym objazdem miasta. W programie zwiedzanie warneńskiej cerkwi - drugiej co do wielkości budowli sakralnej w Bułgarii i czas wolny w centrum. Okazja do podziwiania pokazu delfinów w jedynym na Półwyspie Bałkańskim delfinarium. Doskonała rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Cena – ok. 32 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 22 EUR.

Pirackie party – kilkugodzinna wyprawa statkiem pirackim, szczególnie atrakcyjna dla dzieci. Załoga i wyposażenie statku sprawiają, że każdy może się tutaj poczuć jak prawdziwy, morski rozbójnik. W trakcie rejsu „bitwa” z innym statkiem pirackim. Na pokładzie obiad z napojami. Programy animacyjne, konkursy dla dzieci i dorosłych z nagrodami. Cena – ok. 33 EUR, dzieci do 12 lat – 17 EUR (zawiera: obiad, napoje bezalkoholowe, wino i piwo).

Jeep Safari – niesamowity off-road w rejonie Parku Przyrodniczego Złote Piaski, do miejsc położonych w górach, oddalonych od kurortu. W programie emocjonujące wyścigi jeepami oraz strzelanie z wiatrówki. Dla amatorów fotografii wiele okazji do zrobienia zdjęć w przepięknej, dzikiej scenerii. Podróż dla fanów aktywnego wypoczynku, którzy nie boją się wyzwań. Zabawie towarzyszą wspaniałe widoki, a przygoda rozpoczyna się zaraz po zatrzaśnięciu drzwi samochodu! W programie obiad w plenerze - wspólne grillowanie. Cena – ok. 35 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 18 EUR (zawiera: obiad, napoje bezalkoholowe, wino, piwo i rakiję).

Istambuł (1 dzień) – pobyt w tureckiej metropolii. Nocna podróż klimatyzowanym autokarem do Istambułu. Śniadanie. Panoramiczny objazd miasta: Błękitny Meczet, Hipodrom, Obelisk Egipski, przejazd przez most nad cieśniną Bosfor do azjatyckiej części miasta. Obiad, czas wolny. Nocny powrót do Bułgarii. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 70 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 35 EUR (zawiera śniadanie i obiad; nie zawiera wizy tureckiej – ok. 25 EUR/os., płatna na granicy; wymagany paszport). Polskojęzyczny przewodnik przy grupie co najmniej 10 osób. Fakultatywnie: wizyta na Bazarze Egipskim i w pałacu Topkapi – ok. 27 EUR, wycieczka statkiem po cieśninie Bosfor – ok. 22 EUR, pałac Topkapi i Hagia Sophia – ok. 46 EUR. Wycieczki fakultatywne odbywają się przy minimalnej, określonej przez przewodnika liczbie chętnych.

Istambuł (2 dni) – pobyt w tureckiej metropolii. Nocna podróż klimatyzowanym autokarem do Istambułu. Panoramiczny objazd miasta: Błękitny Meczet, Hipodrom, Obelisk Egipski, przejazd przez most nad cieśniną Bosfor do azjatyckiej części miasta. Obiad, czas wolny. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu*** w centrum miasta. W drugim dniu śniadanie i czas wolny. Nocny powrót do Bułgarii. Wycieczka dwudniowa. Cena – ok. 102 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 51 EUR (zawiera: obiad, nocleg i śniadanie; nie zawiera wizy tureckiej – ok. 25 EUR/os., płatna na granicy; wymagany paszport). Polskojęzyczny przewodnik przy grupie co najmniej 10 osób. Fakultatywnie: pałac Topkapi – ok. 27 EUR, wycieczka statkiem po cieśninie Bosfor – ok. 22 EUR, Hagia Sophia – ok. 28 EUR. Wycieczki fakultatywne odbywają się przy minimalnej, określonej przez przewodnika liczbie chętnych.

Bukareszt (2 dni) – tajemnicza Rumunia, „Mały Paryż” kojarzony z zamczyskami, duchami, Drakulą oraz przepiękną architekturą miasta. W programie panoramiczne zwiedzanie Bukaresztu, sesja przed Parlamentem, jednym z największych budynków na świecie, zwiedzanie kompleksu etnograficznego „Rumuńskie Tradycje”. Zakwaterowanie w kurorcie Sinai. Odpoczynek w otoczeniu gór i przyrody. Następnego dnia zwiedzanie miasta Bran, a w nim zamku Drakuli, pałacu Peleş oraz prawosławnego klasztoru Sinai. Cena – ok. 127 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 64 EUR (zawiera: opiekę polskojęzycznego przewodnika, kolację i nocleg w 1. dniu, śniadanie i obiad w 2. dniu).

Piknik na jachcie – relaksujący wypoczynek na pokładzie jachtu. Rejs w głąb morza, okazja do podziwiania panoramy Złotych Piasków i Warny oraz plażowania. Na pokładzie jachtu obiad z napojami. Cena – ok. 28 EUR , dzieci do 12 lat – ok. 14 EUR (zawiera: obiad, napoje bezalkoholowe, piwo i wino).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Bułgaria, Złote Piaski

Hotel Erma

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 589pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 3 178 pln razem TFG + TFP +60 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter