phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Aminess Veya Hotel

Atuty oferty

  • wakacje we dwoje
  • przy promenadzie
  • kameralna atmosfera

Aminess Veya Hotel Kod: SCRVEYA

PLN
Itaka
Chorwacja

Aminess Veya Hotel

Kod: SCRVEYA
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Chorwacja – Bezpieczne Wakacje

na wyspie Krk, ok. 200 m od centrum miejscowości NJIVICE, przy promenadzie, ok. 5 km od supermarketu, ok. 17 km od miasta Krk; ok. 9 km od lotniska w Rijece.

Veya, publiczna, żwirowo-kamienista, kamieniste zejście do morza, ok. 100 m od hotelu, zalecane obuwie ochronne, serwis plażowy płatny; za opłatą: bar, sporty wodne; Camp Atea, publiczna, żwirowo-kamienista, kamieniste zejście do morza, ok. 300 m od hotelu, zalecane obuwie ochronne; za opłatą: bar, sporty wodne.

trzygwiazdkowy, zbudowany w 1986 r., odnowiony w 2004 r., 223 pokoje, 5 pięter, całodobowa recepcja, restauracja główna – kuchnia międzynarodowa, pizzeria Bukaleta z widokiem na morze, lobby bar z widokiem na Zatokę Kvarner, Veya Lounge Bar przy plaży; sklep z pamiątkami, wymiana walut, sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy, za opłatą: fryzjer (w sąsiednim hotelu Aminess Magal), wypożyczalnia rowerów (w sąsiednim hotelu Aminess Magal), pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 18-22 m², łazienka (wanna lub prysznic wc; suszarka), indywidualnie sterowana klimatyzacja, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; widok na ogród; pokoje: standardowy z balkonem oraz standardowy z balkonem i widokiem na morze za dopłatą.

basen dla dzieci ze zjeżdżalnią (na sąsiednim kempingu Aminess Atea Camping Resort, ok. 650 m od hotelu), słodka woda, ok. 85 m², gł. 0,4 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; oferta zewnętrzna (za opłatą): kort tenisowy, minigolf, badminton, sporty wodne.

00385\52858600, www.aminess.com

  • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Chorwacja

Słońce, parki narodowe i malownicze wyspy, w tym położona w zatoce Kvarner wyspa Krk, sprawiają, że od lat region ten cieszy się niezmienną popularnością wśród turystów, a w szczególności rodzin z dziećmi. Malownicze zatoki z plażami i turkusowe morze to idealna, wakacyjna sceneria. Turyści z całego świata przyjeżdżają tu również podziwiać wpisane na listę UNESCO zabytki. Północ Chorwacji to doskonała baza wypadkowa zarówno do zwiedzania chorwackeigo wybrzeża, jak i popularnych miejsc w Słowenii czy we Włoszech.

Stylowy, z nowoczesnymi wnętrzami, położony na malowniczej wyspie Krk, blisko plaży i tuż przy promenadzie, jest doskonałym miejscem dla par oraz na wakacje z przyjaciółmi. Podziwiaj romantyczne zachody słońca nad morzem i wypocznij w eleganckich, komfortowych pokojach. Jeśli lubisz spędzać czas aktywnie – wypożycz rower i zwiedzaj okolicę na dwóch kółkach. W pobliżu znajduje się także centrum sportu – zagraj w tenisa lub minigolfa albo wypożycz sprzęt do sportów wodnych i szalej w wodzie!

POŁOŻENIE: na wyspie Krk, ok. 200 m od centrum miejscowości NJIVICE, przy promenadzie, ok. 5 km od supermarketu, ok. 17 km od miasta Krk; ok. 9 km od lotniska w Rijece.

PLAŻA: Veya, publiczna, żwirowo-kamienista, kamieniste zejście do morza, ok. 100 m od hotelu, zalecane obuwie ochronne, serwis plażowy płatny; za opłatą: bar, sporty wodne; Camp Atea, publiczna, żwirowo-kamienista, kamieniste zejście do morza, ok. 300 m od hotelu, zalecane obuwie ochronne; za opłatą: bar, sporty wodne.

HOTEL: trzygwiazdkowy, zbudowany w 1986 r., odnowiony w 2004 r., 223 pokoje, 5 pięter, całodobowa recepcja, restauracja główna – kuchnia międzynarodowa, pizzeria Bukaleta z widokiem na morze, lobby bar z widokiem na Zatokę Kvarner, Veya Lounge Bar przy plaży; sklep z pamiątkami, wymiana walut, sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy, za opłatą: fryzjer (w sąsiednim hotelu Aminess Magal), wypożyczalnia rowerów (w sąsiednim hotelu Aminess Magal), pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 18-22 m², łazienka (wanna lub prysznic wc; suszarka), indywidualnie sterowana klimatyzacja, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; widok na ogród; pokoje: standardowy z balkonem oraz standardowy z balkonem i widokiem na morze za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen dla dzieci ze zjeżdżalnią (na sąsiednim kempingu Aminess Atea Camping Resort, ok. 650 m od hotelu), słodka woda, ok. 85 m², gł. 0,4 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; oferta zewnętrzna (za opłatą): kort tenisowy, minigolf, badminton, sporty wodne.

KONTAKT: 00385\52858600, www.aminess.com

GRATIS:
  • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Aktualnie brak ofert

Zobacz inne:
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter