phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Falkensteiner Hotel Adriana

Atuty oferty

 • tylko dla dorosłych
 • idealny na romantyczny wypoczynek
 • blisko Zadaru z licznymi atrakcjami
 • centrum spa
 • smaczna kuchnia z lokalnymi akcentami

Falkensteiner Hotel Adriana Kod: AHRSPUC1YU

1 149PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Pt 08.10 – Pn 11.10.21
Itaka
Chorwacja / Dalmacja Północna / Zadar

Falkensteiner Hotel Adriana

Kod: AHRSPUC1YU
Opis

ok. 3 km od ZADARU, ok. 2 km od supermarketu, barów i restauracji; ok. 15 km od lotniska w Zadarze; bus hotelowy do lotniska w Zadarze (płatny).

Borik, publiczna, żwirowa, ok. 200 m od hotelu.

czterogwiazdkowy, zbudowany w 2006 r., 48 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, lobby, recepcja, restauracja, bar; wymiana walut, parking; ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalnia samochodów, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express; hotel przyjmuje tylko dorosłych Gości.

2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, szlafrok), dostęp do internetu, telewizor, sejf; za opłatą: minibar; balkon; inne pokoje za dopłatą.

basen, przy basenie parasole i leżaki płatne; sauna; za opłatą: basen kryty, kort do tenisa (ok. 200 m od hotelu), sala fitness, centrum spa: taras słoneczny, solarium, hammam, masaże; ok. 300 m od hotelu sporty wodne (oferta zewnętrzna).

- Wi-Fi
- parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Chorwacja

Słońce, parki narodowe i malownicze wyspy, w tym położona w zatoce Kvarner wyspa Krk, sprawiają, że od lat region ten cieszy się niezmienną popularnością wśród turystów, a w szczególności rodzin z dziećmi. Malownicze zatoki z plażami i turkusowe morze to idealna, wakacyjna sceneria. Turyści z całego świata przyjeżdżają tu również podziwiać wpisane na listę UNESCO zabytki. Północ Chorwacji to doskonała baza wypadkowa zarówno do zwiedzania chorwackeigo wybrzeża, jak i popularnych miejsc w Słowenii czy we Włoszech.

Doskonała propozycja na romantyczny wypoczynek w pocztówkowej scenerii chorwackiego wybrzeża! Wygodne pokoje, smaczna kuchnia, centrum spa... Czego chcieć więcej? Przeznaczony tylko dla dorosłych Gości, jest wspaniałym połączeniem relaksu nad morzem i atrakcji pobliskiego Zadaru – tetniącego życiem miasta z piękną starówką i swobodną, wakacyjną atmosferą. Tutaj nie sposób się nudzić!

POŁOŻENIE: ok. 3 km od ZADARU, ok. 2 km od supermarketu, barów i restauracji; ok. 15 km od lotniska w Zadarze; bus hotelowy do lotniska w Zadarze (płatny).

PLAŻA: Borik, publiczna, żwirowa, ok. 200 m od hotelu.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 2006 r., 48 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, lobby, recepcja, restauracja, bar; wymiana walut, parking; ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalnia samochodów, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express; hotel przyjmuje tylko dorosłych Gości.

POKÓJ: 2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, szlafrok), dostęp do internetu, telewizor, sejf; za opłatą: minibar; balkon; inne pokoje za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, przy basenie parasole i leżaki płatne; sauna; za opłatą: basen kryty, kort do tenisa (ok. 200 m od hotelu), sala fitness, centrum spa: taras słoneczny, solarium, hammam, masaże; ok. 300 m od hotelu sporty wodne (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 00385/23206100, www.falkensteiner.com

GRATIS:
- Wi-Fi
- parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Chorwacja, Dalmacja Północna, Zadar

Falkensteiner Hotel Adriana

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 149pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 1 818 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter