phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Odisej Mljet

Atuty oferty

 • na terenie Parku Narodowego Mljet
 • restauracja z tarasem z widokiem na zatokę
 • komfortowe pokoje
 • centrum wellness

Hotel Odisej Mljet Kod: SCRODIS

549PLN
Dorośli: 2 2 posiłki So 09.10 – Cz 14.10.21
Itaka
 • Promocja LATO 21 LATO 21
Chorwacja / Wyspa Mljet / Pomena

Hotel Odisej Mljet

 • Promocja LATO 21 LATO 21
Kod: SCRODIS
Opis

w południowej Dalmacji, na wyspie Mljet, na terenie Parku Narodowego Mljet, w otoczeniu bujnej śródziemnomorskiej roślinności, w miejscowości POMENA, sklepy i restauracje ok. 50 m od hotelu, ok. 110 km od Dubrownika; ok. 127 km od lotniska w Dubrowniku.

Odisej, publiczna, betonowy pomost do opalania, dno kamieniste, zalecane obuwie ochronne, zejście do morza po drabinkach, ok. 80 m od hotelu, dojście chodnikiem, leżaki płatne.

trzygwiazdkowy, należący do sieci hotelowej Adriatic Luxury Hotels, otoczony sosnowym lasem, komfortowy, 157 pokoi, 3 piętra, winda, całodobowa recepcja, restauracja Odisej – dania w formie bufetu, kuchnia dalmatyńska i międzynarodowa, Pizzeria Levanat – à la carte, 2 bary, w tym przy plaży; wymiana walut, sejf, sklep z pamiątkami; bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: parking, wypożyczalnia samochodów, rowerów i skuterów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 16 m², komfortowy, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna; za opłatą: minibar (płatny wg konsumpcji); widok na ogród; pokój standardowy z balkonem za dopłatą; superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 17 m², komfortowy, łazienka (prysznic, wc; suszarka), wyposażenie jak w pokoju standardowym; widok na morze; deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 18 m², komfortowy, łazienka (prysznic, wc; suszarka), wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik i krzesełka); widok na morze; pokoje: superior i deluxe za dopłatą.

basen dla dzieci przy plaży, słona woda; za opłatą (oferta zewnętrzna): sporty wodne przy plaży, wypożyczalnia rowerów, szkoła nurkowania; Energy Clinic Wellness Center: bezpłatnie: sauna, siłownia, za opłatą: zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, masaże.

0038520362111, www.adriaticluxuryhotels.com

 • Wi-Fi
 • wstęp do centrum wellness

Bezpieczne wakacje z ITAKĄ

Gwarancja bezkosztowej zmiany na inny termin w przypadku kwarantanny lub zachorowania na COVID-19

Ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na COVID-19 lub kwarantanny podczas wakacji

Ubezpieczenie od rezygnacji w przypadku zachorowania przed wyjazdem dowolnego uczestnika

LATO 2021
Informacje o regionie
Galeria regionu

Chorwacja

Słońce, parki narodowe i malownicze wyspy, w tym położona w zatoce Kvarner wyspa Krk, sprawiają, że od lat region ten cieszy się niezmienną popularnością wśród turystów, a w szczególności rodzin z dziećmi. Malownicze zatoki z plażami i turkusowe morze to idealna, wakacyjna sceneria. Turyści z całego świata przyjeżdżają tu również podziwiać wpisane na listę UNESCO zabytki. Północ Chorwacji to doskonała baza wypadkowa zarówno do zwiedzania chorwackeigo wybrzeża, jak i popularnych miejsc w Słowenii czy we Włoszech.

Z dala od zgiełku popularnych kurortów, w otoczeniu zachwycającej przyrody Parku Narodowego Mljet, wśród sosnowych lasów – to doskonałe miejsce na wypoczynek i regenerację wśród pięknych widoków i nieskażonej natury. Plaża i tawerny są tutaj w zasięgu ręki, a z drewnianego tarasu w restauracji podziwiać można wspaniałą panoramę zatoki. Na Gości czekają również wygodne pokoje i miła, pomocna obsługa.

POŁOŻENIE: w południowej Dalmacji, na wyspie Mljet, na terenie Parku Narodowego Mljet, w otoczeniu bujnej śródziemnomorskiej roślinności, w miejscowości POMENA, sklepy i restauracje ok. 50 m od hotelu, ok. 110 km od Dubrownika; ok. 127 km od lotniska w Dubrowniku.

PLAŻA: Odisej, publiczna, betonowy pomost do opalania, dno kamieniste, zalecane obuwie ochronne, zejście do morza po drabinkach, ok. 80 m od hotelu, dojście chodnikiem, leżaki płatne.

HOTEL: trzygwiazdkowy, należący do sieci hotelowej Adriatic Luxury Hotels, otoczony sosnowym lasem, komfortowy, 157 pokoi, 3 piętra, winda, całodobowa recepcja, restauracja Odisej – dania w formie bufetu, kuchnia dalmatyńska i międzynarodowa, Pizzeria Levanat – à la carte, 2 bary, w tym przy plaży; wymiana walut, sejf, sklep z pamiątkami; bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: parking, wypożyczalnia samochodów, rowerów i skuterów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 16 m², komfortowy, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna; za opłatą: minibar (płatny wg konsumpcji); widok na ogród; pokój standardowy z balkonem za dopłatą; superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 17 m², komfortowy, łazienka (prysznic, wc; suszarka), wyposażenie jak w pokoju standardowym; widok na morze; deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 18 m², komfortowy, łazienka (prysznic, wc; suszarka), wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik i krzesełka); widok na morze; pokoje: superior i deluxe za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen dla dzieci przy plaży, słona woda; za opłatą (oferta zewnętrzna): sporty wodne przy plaży, wypożyczalnia rowerów, szkoła nurkowania; Energy Clinic Wellness Center: bezpłatnie: sauna, siłownia, za opłatą: zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, masaże.

KONTAKT: 0038520362111, www.adriaticluxuryhotels.com

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • wstęp do centrum wellness

 

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Chorwacja, Wyspa Mljet, Pomena

Hotel Odisej Mljet

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
729 Pln
Oszczędzasz: 180 PLN
Dorosły
549pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 1 098 pln razem
Oszczędzasz 180 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter