phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Sol Umag Residence

Atuty oferty

 • wczasy z rodziną
 • miniklub dla dzieci
 • rozrywkowe animacje
 • szeroka oferta sportowa
 • część kompleksu Sol Umag

Hotel Sol Umag Residence Kod: SCISOLR

PLN
Itaka
Chorwacja / Umag

Hotel Sol Umag Residence

Kod: SCISOLR
Opis

ok. 1 km od centrum miasta UMAG ze sklepami, restauracjami i barami.

kamienista, betonowa platforma do opalania, bezpośrednio przy hotelu, parasole i leżaki płatne.

czterogwiazdkowy, całkowicie wyremontowany w 2013 r., całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, dostępne menu dla dzieci, bar przy basenie, aperitif bar Dionysus; parking; mała sala konferencyjna, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, pralnia, w okolicy hotelu wypożyczalnia rowerów (oferta zewnętrzna); akceptowane karty kredytowe: Visa i MasterCard.

standardowy w części Residence: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 19 m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon; za opłatą: minibar.

basen, przy basenie parasole i leżaki płatne; kort tenisowy, siatkówka plażowa (wypożyczenie sprzętu płatne), joga, pilates, aqua areobik; miniklub (5-12 lat), dzienne i wieczorne animacje, okazjonalnie muzyka na żywo; za opłatą: fitness, centrum wellness z basenem krytym; w okolicy hotelu wypożyczalnia sprzętu do sportów wodnych (oferta zewnętrzna).

00385/52714000, www.melia.com

 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Chorwacja

Słońce, parki narodowe i malownicze wyspy, w tym położona w zatoce Kvarner wyspa Krk, sprawiają, że od lat region ten cieszy się niezmienną popularnością wśród turystów, a w szczególności rodzin z dziećmi. Malownicze zatoki z plażami i turkusowe morze to idealna, wakacyjna sceneria. Turyści z całego świata przyjeżdżają tu również podziwiać wpisane na listę UNESCO zabytki. Północ Chorwacji to doskonała baza wypadkowa zarówno do zwiedzania chorwackeigo wybrzeża, jak i popularnych miejsc w Słowenii czy we Włoszech.

Prognoza pogody

Aktualna pogoda – Chorwacja

Wczoraj
18°C 27°C
Wiatr:
28 km/h
Wschód: 05:26
Zachód: 20:48
Ciśnienie: 1021 hPa
Opady: 0,0 mm
Dziś
18°C 27°C
Wiatr:
18 km/h
Wschód: 05:27
Zachód: 20:47
Ciśnienie: 1019 hPa
Opady: 0,0 mm
Jutro
17°C 27°C
Wiatr:
14 km/h
Wschód: 05:27
Zachód: 20:46
Ciśnienie: 1014 hPa
Opady: 0,0 mm
Pojutrze
18°C 27°C
Wiatr:
9 km/h
Wschód: 05:28
Zachód: 20:46
Ciśnienie: 1014 hPa
Opady: 0,0 mm
16.07.2020
18°C 26°C
Wiatr:
12 km/h
Wschód: 05:29
Zachód: 20:45
Ciśnienie: 1013 hPa
Opady: 0,9 mm
17.07.2020
19°C 27°C
Wiatr:
15 km/h
Wschód: 05:30
Zachód: 20:44
Ciśnienie: 1013 hPa
Opady: 0,0 mm
18.07.2020
18°C 28°C
Wiatr:
13 km/h
Wschód: 05:31
Zachód: 20:43
Ciśnienie: 1012 hPa
Opady: 0,0 mm

Archiwalna pogoda – Chorwacja

Jaka będzie pogoda podczas Twoich wakacji? Sprawdź archiwalne dane.

Źródło: Meteogroup Logo

Swobodna atmosfera, idealne położenie i mnóstwo wakacyjnych aktywności! Zapraszamy do zielonej oazy, w której nie ma czasu na nudę. Kompleks wraz z częścią Sol Umag, z ktorej udogodnień mogą korzystać Goście, słynie z rozrywkowych animacji, dodatkowo dla dzieci przygotowane są ciekawe zajęcia w miniklubie, a dla wszystkich aktywnych szeroka oferta sportowa. Koniecznie zwiedź Umag – piękne miasteczko z portem lub wypożycz rower i zobacz, z czego słynie półwysep Istria.

POŁOŻENIE: ok. 1 km od centrum miasta UMAG ze sklepami, restauracjami i barami.

PLAŻA: kamienista, betonowa platforma do opalania, bezpośrednio przy hotelu, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: czterogwiazdkowy, całkowicie wyremontowany w 2013 r., całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, dostępne menu dla dzieci, bar przy basenie, aperitif bar Dionysus; parking; mała sala konferencyjna, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, pralnia, w okolicy hotelu wypożyczalnia rowerów (oferta zewnętrzna); akceptowane karty kredytowe: Visa i MasterCard.

POKÓJ:standardowy w części Residence: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 19 m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon; za opłatą: minibar.

SPORT I ROZRYWKA: basen, przy basenie parasole i leżaki płatne; kort tenisowy, siatkówka plażowa (wypożyczenie sprzętu płatne), joga, pilates, aqua areobik; miniklub (5-12 lat), dzienne i wieczorne animacje, okazjonalnie muzyka na żywo; za opłatą: fitness, centrum wellness z basenem krytym; w okolicy hotelu wypożyczalnia sprzętu do sportów wodnych (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 00385/52714000, www.melia.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Istralandia — po śniadaniu przejazd w okolice Novigradu, gdzie znajduje się największy park wodny w Chorwacji. W parku m.in. jeden z największych basenów ze sztuczną falą w rejonie Morza Śródziemnego (ok. 2500 m2, gł. do 1,8 m), dwupoziomowy basen z hydromasażem (ok. 900 m2, gł. do 1,8 m), basen dla dzieci (ok. 1000 m2, gł. do 0,4 m), liczne zjeżdżalnie: Crazy Hills, Pirate Castle, Mini Surf, Free Fall, Fantasy Hole, Flying Boats, Top Gun, Family Rafting, Space Rocket, Bunga Hole, Sea Hole, Sky River. Na miejscu także animacje dla dzieci i dorosłych. Na terenie parku wodnego znajduje się 6 barów. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Trasa: ok. 280 km. Wycieczka całodzienna, organizowana we wtorek. Cena - ok. 50 EUR (zawiera: przejazd autokarem, bilet wstępu do parku wodnego, opiekę pilota).

Wenecja — po śniadaniu przejazd przez Słowenię do Punta Sabbioni. Przepłynięcie tramwajem wodnym przez lagunę wenecką do placu św. Marka. Spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów, przez plac św. Marka, przy którym znajduje się bazylika św. Marka, do Ponte Rialto. Czas wolny. Powrót do Chorwacji. Trasa: ok. 600 km. Wycieczka całodzienna, organizowana w poniedziałek i wtorek. Cena - ok. 75 EUR (zawiera: przejazd autokarem, opłatę wjazdową do Wenecji, bilety wstępów i na tramwaj wodny, opiekę polskojęzycznego przewodnika, zestawy słuchawkowe).

Jeziora Plitwickie — wyjazd po śniadaniu. Przejazd do Parku Narodowego Jezior Plitwickich, jednej z największych atrakcji turystycznych Chorwacji. Park słynie z 16 pięknych, niedużych jezior połączonych aż 92 wodospadami i figuruje na liście UNESCO. W programie 4-godzinny spacer z przewodnikiem. Powrót do hotelu. Trasa: ok. 300 km. Wycieczka całodzienna, organizowana w sobotę i niedzielę. Cena - ok. 65 EUR (zawiera: przejazd autokarem, bilety wstępu do skansenu i PN Jezior Plitwickich, opiekę polskojęzycznego przewodnika, zestawy słuchawkowe).

Istria w jeden dzień — wyjazd po śniadaniu na wycieczkę po półwyspie Istria. Zwiedzanie Puli, miasta na siedmiu wzgórzach, z najlepiej na świecie zachowanym amfiteatrem rzymskim z I w. - tzw. Arena, gdzie odbywa się festiwal filmowy, Łuk Sergiusza, średniowieczna starówka. Przejazd do "chorwackiej Częstochowy" - Rovinja. Zwiedzanie starówki z czasów panowania weneckiego: Łuk Balbi, katedra św. Eufemii. Przejazd i zwiedzanie Poreču. Zachowało się tu wiele zabytków z czasów rzymskich, a najważniejsze ulice: Dekumanus i Cardo Maximus zostały wytyczone jeszcze w starożytności. Z architektury gotyckiej i barokowej najważniejsza jest Bazylika Eufrazjana z V w., wpisana na listę UNESCO. Przejazd do Opatiji, zwanej "chorwackim Monte Carlo", miejsca narodzin chorwackiej turystyki. W roku 1844 r. została tu otwarta pierwsza turystyczna Villa Angiolina, a od 1884 r. zaczął przyjmować gości najstarszy chorwacki hotel Kvarner. Podczas spaceru promenadą okazja do zobaczenia marmurowych gwiazdek na chodniku z imionami znanych na całym świecie Chorwatów. Powrót do hotelu. Trasa: ok. 360 km. Wycieczka całodzienna, organizowana we wtorek. Cena - ok. 60 EUR (zawiera: przejazd autokarem, bilety wstępów, opiekę polskojęzycznego przewodnika, zestawy słuchawkowe).

Wyspa Krk — przejazd do Omišalj, pierwszego miasta po przejściu przez most Krk ze stałego lądu, zbudowanego na skale na wysokości ok. 80 m n.p.m., z widokiem na zatokę Kvarner. Omišalj pochodzi z III w. i jest jednym z najstarszych miast na wyspie. Zachowała się tu średniowieczna struktura miejska i urocze centrum z wąskimi uliczkami dostępnymi tylko dla pieszych. Następnie przejazd do miasta Krk, stolicy wyspy. Jego stara część jest otoczona 2000-letnimi murami obronnymi. Spacer: plac Kamplin, kasztel Frankopański, na którym organizowanych jest wiele imprez kulturalnych. Przejazd do miejscowości Vrbnik położonej na klifie z przepięknym widokiem na kręte uliczki, ruiny wież i winnice z winogronami, z których powstaje jedno z najsłynniejszych win: Vrbnička žlahtina. Warto tu zobaczyć m.in. kościół parafialny Wniebowzięcia NMP z 1325 r., kaplicę św. Jana, a także renesansową dzwonnicę. W programie również degustacja wina i lokalnego sera. Powrót do hotelu. Trasa: ok. 130 km. Wycieczka półdniowa, organizowana w środę. Cena - ok. 40 EUR (zawiera: przejazd autokarem, bilety wstępów, degustację, opiekę polskojęzycznego przewodnika, zestawy słuchawkowe).

Kanoe/kajaki — przejazd do miejscowości Brod nad rzeką Kupa, która ma znakomite warunki do raftingu i spływów kajakowych. Kajak-safari organizowane jest w lecie, w spokojnej części rzeki, gdzie woda jest bezpieczna nawet dla osób bez doświadczenia we wiosłowaniu. Używany jest stabilny kajak "sit on top ", bezpieczny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Safari trwa ok. 2-3 godziny. Okazja do podziwiania naturalnego piękna rzeki z krystalicznie czystą i orzeźwiającą wodą i niezwykłym bogactwem flory i fauny. Powrót do hotelu. Trasa: ok. 150 km. Wycieczka półdniowa, organizowana we wtorek. Cena - ok. 52 EUR (zawiera: przejazd autokarem, bilety wstępów, opiekę polskojęzycznego przewodnika).

Fish picnic — wypłynięcie z Novi Vinodolski. Rejs w stronę wyspy Krk, na pokładzie poczęstunek rakiją. Zacumowanie do portu Vrbnik. Obiad na statku: makrela z grilla, sałatka, pieczywo, napoje: wino, woda, sok. Indywidualne zwiedzanie miasta. Powrót do hotelu. Trasa: ok.10 km. Wycieczka półdniowa, organizowana w poniedziałek. Cena - ok. 40 EUR (zawiera: rejs, obiad z napojami, degustacja rakiji).

Jaskinia Postojna — po obiedzie wyjazd w kierunku Słowenii, do Postojnej. Zwiedzanie Jaskini Postojna w asyście doświadczonych przewodników. To miejsce słynie z 20-kilometrowego labiryntu przejść, galerii oraz komnat. Jest to największa i najczęściej odwiedzana w Europie jaskinia typu "klasyczny kras", zaliczana do najpiękniejszych na świecie. Jej najbardziej interesujący tunel został odkryty w 1818 r. przez Luka Čeč, a przy wejściu odnaleziono wyryte na ścianach napisy pochodzące z XIII w. Powrót do hotelu. Trasa ok. 250 km. Wycieczka półdniowa, organizowana w niedzielę. Cena - ok. 65 EUR (zawiera: przejazd autokarem, bilet wstępu do jaskini, opiekę polskojęzycznego przewodnika, zestawy słuchawkowe).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter