phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Ascos Coral Beach

Atuty oferty

 • wakacje z rodziną
 • duży basen
 • funkcjonalne pokoje

Hotel Ascos Coral Beach Kod: PFOASCO

1 889PLN
Dorośli: 2 all inclusive Cz 20.10 – Nd 23.10.22
Itaka
Cypr / Pafos

Hotel Ascos Coral Beach

Kod: PFOASCO
4.8 /6
91% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Obsługę hotelową
 • Położenie hotelu
 • Standard pokoi
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Cypr – Bezpieczne Wakacje

w dzielnicy hotelowej Coral Bay, ok. 10 km PAFOS, najbliższe sklepy ok. 500 m od hotelu, ok. 9 km od Pano Pafos i starożytnych Grobowców Królewskich, ok. 12 km od portu i parku archeologicznego w Kato Pafos, ok. 15 km od Aphrodite Water Park; ok. 30 km od lotniska w Pafos, ok. 160 km od lotniska w Larnace.

Coral Bay, hotelowa, kamienista, zalecane obuwie ochronne, bezpośrednio przy hotelu, parasole i leżaki płatne (ok. 3 EUR/szt.).

czterogwiazdkowy, zbudowany w 1995 r., odnowiony w 2017 r. (pokoje, restauracja, teren basenu), 203 pokoje, 4 piętra, 4 windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje: Athena – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, Apollon Cafeteria & Snack Bar – śniadania i obiady w formie bufetu, menu á la carte, 3 bary: w lobby, przy plaży i przy basenie; punkt wymiany walut, sklep z pamiątkami, parking; sala konferencyjna dla 120 osób; za opłatą: internet bezprzewodowy (ok. 10 EUR/dzień, ok. 24 EUR/tydzień), room-service, lekarz na wezwanie, fryzjer, pralnia, wypożyczalnia samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os., możliwość 1 dostawki, ok. 26 m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf (płatny: ok. 13 EUR/tydz.), minibar (płatny wg. konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); boczny i frontalny widok na morze za dopłatą; rodzinny: 3-os. (możliwość 1 dostawki lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 30 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym, boczny widok na morze; pokój rodzinny za dopłatą.

basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 720 m², gł. 2,4 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, gł. 0,5 m, basen kryty, słodka woda, gł. 1,2 m, podgrzewany zimą, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją; kort tenisowy z oświetleniem, tenis stołowy, nurkowanie w basenie; plac zabaw dla dzieci, animacje dla dorosłych i dzieci: zajęcia sportowe, przedstawienia, muzyka na żywo; za opłatą: centrum wellness; sauna, jacuzzi, siłownia.

śniadanie (7.00-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.30) w formie bufetu w restauracji; kawa, herbata, słodkie przekąski w wyznaczonym miejscu (16.30-17.30); przekąski w wyznaczonym miejscu (10.30-12.00, 15.30-18.00, 22.00-24.00 – tylko kanapki); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonym barze; wymagane noszenie opasek all inclusive.

00357/23848000, www.tsokkos.com

Informacje o regionie
Galeria regionu

Cypr — Pafos

Wspaniała przeszłość Cypru związana jest z kultem bogini Afrodyty. Wyłoniła się ona z morskiej piany właśnie tu, w okolicy Pafos, w cudnym miejscu Petra tou Romiou, z którego nazwą wiąże się kolejna legenda. Już w starożytności kult bogini miłości przyciągał tu przybyszów z całego świata, tak jak dzisiaj przyciągają turystów piękne plaże i czyste morze.

Otoczony zielenią, położony w pierwszej linii brzegowej wakacyjny kurort idealny na rodzinne wakacje. Do dyspozycji Gości są wygodne pokoje standardowe i przestronne pokoje rodzinne. Na miejscu jest duży basen przedzielony mostkiem, basen kryty i kort tenisowy, dzieciakom spodoba się plac zabaw, a dla całej rodziny w hotelu organizowane są atrakcyjne animacje. Doskonały, jako baza wypadowa do zwiedzania największych atrakcji wyspy, m.in. słynnego Pafos.

POŁOŻENIE: w dzielnicy hotelowej Coral Bay, ok. 10 km PAFOS, najbliższe sklepy ok. 500 m od hotelu, ok. 9 km od Pano Pafos i starożytnych Grobowców Królewskich, ok. 12 km od portu i parku archeologicznego w Kato Pafos, ok. 15 km od Aphrodite Water Park; ok. 30 km od lotniska w Pafos, ok. 160 km od lotniska w Larnace.

PLAŻA: Coral Bay, hotelowa, kamienista, zalecane obuwie ochronne, bezpośrednio przy hotelu, parasole i leżaki płatne (ok. 3 EUR/szt.).

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 1995 r., odnowiony w 2017 r. (pokoje, restauracja, teren basenu), 203 pokoje, 4 piętra, 4 windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje: Athena – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, Apollon Cafeteria & Snack Bar – śniadania i obiady w formie bufetu, menu á la carte, 3 bary: w lobby, przy plaży i przy basenie; punkt wymiany walut, sklep z pamiątkami, parking; sala konferencyjna dla 120 osób; za opłatą: internet bezprzewodowy (ok. 10 EUR/dzień, ok. 24 EUR/tydzień), room-service, lekarz na wezwanie, fryzjer, pralnia, wypożyczalnia samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os., możliwość 1 dostawki, ok. 26 m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf (płatny: ok. 13 EUR/tydz.), minibar (płatny wg. konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); boczny i frontalny widok na morze za dopłatą; rodzinny: 3-os. (możliwość 1 dostawki lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 30 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym, boczny widok na morze; pokój rodzinny za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 720 m², gł. 2,4 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, gł. 0,5 m, basen kryty, słodka woda, gł. 1,2 m, podgrzewany zimą, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją; kort tenisowy z oświetleniem, tenis stołowy, nurkowanie w basenie; plac zabaw dla dzieci, animacje dla dorosłych i dzieci: zajęcia sportowe, przedstawienia, muzyka na żywo; za opłatą: centrum wellness; sauna, jacuzzi, siłownia.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.00-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.30) w formie bufetu w restauracji; kawa, herbata, słodkie przekąski w wyznaczonym miejscu (16.30-17.30); przekąski w wyznaczonym miejscu (10.30-12.00, 15.30-18.00, 22.00-24.00 – tylko kanapki); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonym barze; wymagane noszenie opasek all inclusive.

KONTAKT: 00357/23848000, www.tsokkos.com

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Opinie klientów (136)

Ocena ogólna

4.8/6

Klienci wyróżnili:

 • Obsługę hotelową
 • Położenie hotelu
 • Standard pokoi
91%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.0
 • 4.8
 • 5.4
 • 3.5
 • 5.1
 • 3.7
 • 4.2
 • 4.6

Pokaż recenzje od:

4/6
31-40 lat, z partnerem/ką lipiec 2022
Chotel niestety nie spełnił naszych oczekiwań. Miejsce to ma już czasy świetności daleko za sobą. I nawet nadludzkie starania obsługi tego nie zmienią, bez generalnego remontu z przykrością (...) rozwiń
Chotel niestety nie spełnił naszych oczekiwań. Miejsce to ma już czasy świetności daleko za sobą. I nawet nadludzkie starania obsługi tego nie zmienią, bez generalnego remontu z przykrością będzie można oglądać dalsze podupadanie tego niegdyś pięknego miejsca. O braku remontu świadczą liczne uszkodzenia (pęknięcia, braki, awarię) Niestety najgożej sprawa wygląda na plaży a właściwie tym czymś co po niej zostało. Zarośnięta, kamienista, zaśmiecona, a ruiny baru zamieszkałe przez różnej maści zwierzęta jest dołująca. Napewno plusem jest obsługa która pomimo braków kadrowych robi co może. Niestety chotel zasługuje w moim mniemaniu na 3* ale to tylko moja subiektywna ocena.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 1
 • 4
 • 1
 • 2
 • 2
zwiń
3/6
31-40 lat, z rodziną lipiec 2022
Pobyt czerwiec 2022, dwie osoby dorosłe i dwójka małych dzieci 3 i 6 lat. Jedyną atrakcją hotelu jest basen, w którym dzieci mogły kąpać się cały dzień tj do godziny 18. Basen i brodzik (...) rozwiń
Pobyt czerwiec 2022, dwie osoby dorosłe i dwójka małych dzieci 3 i 6 lat. Jedyną atrakcją hotelu jest basen, w którym dzieci mogły kąpać się cały dzień tj do godziny 18. Basen i brodzik podgrzewany. Dla chętnych również basen kryty. Okolica hotelu bardzo spokojna, blisko do sklepów z pamiątkami. Plaża bardzo kamienista, stroma. Brak piasku. Brak możliwości wykupienia leżaków i parasola na plaży. W opisie przy ofercie jest błąd- co najwyżej można pospacerować z dziećmi do plaży i spowrotem wrócić na basen. Jedzenie dobre, mały wybór ale można było znaleźć coś dla siebie. Pokoje stare tak jak i cały hotel, widać upływ czasu i braķ inwestowania w jego unowocześnianie. Natomiast pokoje były codziennie sprzątane wymiana ręczników itp więc pod tym względem na plus. Brak animacji dla dzieci- kolejny błąd w opisie - animacji w ogóle nie ma. Wieczorem włączają muzykę bądź jest gra w bingo w języku angielskim. Mieliśmy wylot o 21,35 zatem musieliśmy ze względu na dzieci przedłużyć pobyt o 6 h w hotelu - koszt 35 euro. Lot ryaner rejsowy tanie linie. Jest zdecydowanie inna flora bakteryjna warto wziąć priobiotyk szczegolnie dla dzieci. Ogólnie pobyt ok ale jest ogromny niedosyt plaży -ogromne roszczarowanie i brak animacji sprawił że wieczorem dzieci bardzo się nudziły. Cena zbyt wygórowana na tak nudne spędzenie czasu na terenie hotelu. Kaucja za ręczniki na basen i kaucja za pilota do telewizora. Pierwszy raz się z czymś takim spotkaliśmy.
 • 6
 • 4
 • 6
 • 1
 • 3
 • 1
 • 1
 • 1
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Super hotel. Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła. Czysto- codziennie sprzątane pokoje, czyste ręczniki. Szampony, żele pod prysznic codziennie dokładane. Suszarka do włosów w pokoju. Basen i (...) rozwiń
Super hotel. Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła. Czysto- codziennie sprzątane pokoje, czyste ręczniki. Szampony, żele pod prysznic codziennie dokładane. Suszarka do włosów w pokoju. Basen i dla dużych i dla małych. Okolica spokojna, piękne widoki.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Hotel zadbany, czysty, obsługa przemiła, obiady oraz kolacje pyszne, śniadania trochę mniej. Plaża kamienista , ale wystarczy odpowiednie obuwie i można wskakiwać do cieplej i czystej wody. (...) rozwiń
Hotel zadbany, czysty, obsługa przemiła, obiady oraz kolacje pyszne, śniadania trochę mniej. Plaża kamienista , ale wystarczy odpowiednie obuwie i można wskakiwać do cieplej i czystej wody. Leżaki przy hotelu dostępne od reki.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
1/6
50+ lat, z partnerem/ką czerwiec 2022
Hotel obskurny, wymaga totalnego remontu, na korytarzach brudne śmierdzące wykładziny, w pokojach szafa wczesny Gierek, wszystko odrapane, w łazience drzwi całe zgrzybiałe umywalka lekko (...) rozwiń
Hotel obskurny, wymaga totalnego remontu, na korytarzach brudne śmierdzące wykładziny, w pokojach szafa wczesny Gierek, wszystko odrapane, w łazience drzwi całe zgrzybiałe umywalka lekko zardzewiała ma może ponad 10 lat. Jestem zaskoczona i zdegustowana jakością hotelu. Pirwszy razmi się zdarzyło jadąc z Państwa Biurem taki okropny hotel. Nie polecam.
 • 2
 • 3
 • 3
 • 1
 • 4
 • 1
 • 1
 • 1
zwiń
5/6
50+ lat, z rodziną maj 2022
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 3
 • 4
 • 6
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką maj 2022
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 4
 • 5
 • 6
 • 3
 • 5
 • 3
 • 3
 • 5
zwiń
3/6
31-40 lat, ze znajomymi maj 2022
Bardzo słaby hotel,brak plaży, okropne śniadania, brak leżaków rozwiń
Bardzo słaby hotel,brak plaży, okropne śniadania, brak leżaków
 • 4
 • 2
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 • 2
 • 2
zwiń
4/6
20-25 lat, z partnerem/ką maj 2022
Pogoda super co jest najważniejsze! Natomiast wyżywienie w hotelu naprawdę słabe. Pozdrawiam i do zobaczenia rozwiń
Pogoda super co jest najważniejsze! Natomiast wyżywienie w hotelu naprawdę słabe. Pozdrawiam i do zobaczenia
 • 4
 • 1
 • 4
 • 3
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
zwiń
3/6
26-30 lat, z partnerem/ką maj 2022
Hotel w kategorii 4 * , który niestety na to nie zasługuje. Pokoje są częściowo odremontowane, łóżka komfortowe, ale ... : Pościel ubierana jest w prześcieradło, tylko z jednej strony. Nie jest (...) rozwiń
Hotel w kategorii 4 * , który niestety na to nie zasługuje. Pokoje są częściowo odremontowane, łóżka komfortowe, ale ... : Pościel ubierana jest w prześcieradło, tylko z jednej strony. Nie jest to zbyt higieniczne. Mnie to osobiście odrzucało. Wykładzina na korytarzu jest tak poplamiona, że ciężko ocenić jej wiek. Wszystkie drzwi na korytarzach pamiętają chyba czasy kolonii brytyjskiej. To samo tyczy się basenu, jacuzzi i sauny. Ten hotel swoje lata świetności ma już dawno za sobą. W hotelu trzeba płacić za internet. Uważam to za chamstwo, bo 10€ na dzień ,( 24€ na tydzień ) to gruba przesada. Do plusów zaliczam duży basen zewnętrzny. ( Niestety sukcesem było znalezienie wolnego leżaka po śniadaniu, bo wszystko było już porezerwowane ). Minusem są codzienne animacje do 23. Spokoju w tym hotelu człowiek nie zazna. Wszystko słychać w pokoju pomimo zamkniętych okien. Reasumując hotel nie wart ceny.
 • 4
 • 4
 • 4
 • 1
 • 2
 • 1
 • 1
 • 1
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką maj 2022
Hotel Ascos Coral Beach jest średniej wielkości hotelem, pięknie położonym, w spokojnej okolicy. Do morza schodzi się bezpośrednio z basenu. Sama plaża nie jest idealna (kamienista), ale już po (...) rozwiń
Hotel Ascos Coral Beach jest średniej wielkości hotelem, pięknie położonym, w spokojnej okolicy. Do morza schodzi się bezpośrednio z basenu. Sama plaża nie jest idealna (kamienista), ale już po przejściu dwóch metrów w morzu jest piasek i można bez przeszkód zażywać kąpieli morskich. Warto zabrać buty do wody. Większość pokoi w hotelu ma widok na morze. Basen w hotelu duży i można sobie fajnie popływać. Niestety leżaki już są zajmowana wczesnym świtem i trudno później coś znaleźć. Wokół basenu jest też trawnik osłonięty palmami gdzie też można się rozłożyć w cieniu. Co do wyżywienia nie mieliśmy większych zastrzeżeń, wszystko smaczne. Ogólnie hotel bardzo się nam spodobał. Zaskoczeniem było dla nas brak rezydenta z Itaki- trochę czuliśmy się opuszczeni, na szczęście wszystko był ok.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, ze znajomymi maj 2022
Hotel oceniam na 6, zarówno obsługa i wszystko co związane z wczasowiczami i ich obsługą oceniam także na najlepszą ocenę, z basenu było widać przepiękny widok na morze , Hotel położony w (...) rozwiń
Hotel oceniam na 6, zarówno obsługa i wszystko co związane z wczasowiczami i ich obsługą oceniam także na najlepszą ocenę, z basenu było widać przepiękny widok na morze , Hotel położony w zaciszu ,jedzenie smaczne zróżnicowane.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
26-30 lat, z partnerem/ką maj 2022
Hotel asos coral beach ma świetną lokalizacje, naprawde blisko do restauracji, wypożyczalni, przystanek autobusowy tez 3 minutki na piechotę. Hotel czysty, codziennie sprzątany przez przemiłe (...) rozwiń
Hotel asos coral beach ma świetną lokalizacje, naprawde blisko do restauracji, wypożyczalni, przystanek autobusowy tez 3 minutki na piechotę. Hotel czysty, codziennie sprzątany przez przemiłe panie :) Pokoje bardzo przestronne, i wyglądają dokladnie jak na zdjęciach. Sniadania dobre lecz bardzo monotonne, zero urozmaiceń, ale wszystko nadrabiała codzienna tematyczna kolacja przy pieknym widoku Morza, obsługa bardzo bardzo profesionalna i pomocna :) Nawet w jezyku polskim udalo nam sie rozmawiac z pracownikami a to super plus :) Barmani robią przepyszne drinki ( czasem trzeba uważać zeby za bardzo nie posmakowaly ) I koniecznie sprobowac White Rossian nikt nie pożałuję :) Wieczory z animatorami super sprawa nie bylo nudno, a nawet tlumaczyli na polski takze tez super plus :) Jedyny minus to zbyt mała ilosc leżaków do ilosci osób w hotelu. Atmosfera w hotelu bardzo kameralna, polecam :)
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 4
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką maj 2022
Najgorszy mankament fetor z szamba w zależności skąd zawiało. rozwiń
Najgorszy mankament fetor z szamba w zależności skąd zawiało.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 2
 • 5
 • 3
 • 3
 • 3
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką maj 2022
Hotel jest całkiem przyjazny, czysty .Ładny widok mielismy z okna na baseny i morze.obsługa hotelowa bardzo miłą , sympatyczna i profesjonalna. Jesli chodzi o plaze i dostep do morza to (...) rozwiń
Hotel jest całkiem przyjazny, czysty .Ładny widok mielismy z okna na baseny i morze.obsługa hotelowa bardzo miłą , sympatyczna i profesjonalna. Jesli chodzi o plaze i dostep do morza to jest porażką .W wyszukiwaniu ofert priorytetem było by hotel był do 500m od morza. Ten wyjazd był prezentem dla męza na 60 lat.niestety tu po prostu koszmar i wielkie rozczarowanie.Same kamienie i brak wejscia do morza
 • 6
 • 5
 • 6
 • 3
 • 5
 • 1
 • 5
 • 4
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką maj 2022
Nasz pobyt spedzilismy w drugiej połowie maja. Hotel bardzo fajny, pokoje czyste, codziennie wymieniane ręczniki i codziennie pokoj byl sprzatany, fajny i obszerny basen. Brakowało mi ich dań (...) rozwiń
Nasz pobyt spedzilismy w drugiej połowie maja. Hotel bardzo fajny, pokoje czyste, codziennie wymieniane ręczniki i codziennie pokoj byl sprzatany, fajny i obszerny basen. Brakowało mi ich dań lokalnych, Rezydenta na oczy nie widziałam i nie słyszałam może dlatego że z Itaki sama bylam z mężem w tym czasie. Plaża kamienista i trudno było znaleźć w miarę płaskie miejsce do lezenia. Plusem było to że sami byliśmy na plaży ;) Głównym celem był wypoczynek i tak właśnie było :)
 • 5
 • 3
 • 5
 • 1
 • 5
 • 2
 • 1
 • 4
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką maj 2022
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 2
 • 4
 • 4
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką maj 2022
Bardzo fajny hotel, miła i kompetentna obsługa od recepcji po kelnerów, urokliwe miejsce, cisza i spokój , polecam. rozwiń
Bardzo fajny hotel, miła i kompetentna obsługa od recepcji po kelnerów, urokliwe miejsce, cisza i spokój , polecam.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
4/6
41-50 lat, z partnerem/ką maj 2022
Bardzo ładnie położony hotel, w spokojnej okolicy z widokiem na morze. W pobliżu restauracje, supermarket, przystanek autobusowy. Hotel duży, ale nie zatłoczony. Obsługa ogarnia wszystko, (...) rozwiń
Bardzo ładnie położony hotel, w spokojnej okolicy z widokiem na morze. W pobliżu restauracje, supermarket, przystanek autobusowy. Hotel duży, ale nie zatłoczony. Obsługa ogarnia wszystko, doradzą jak gdzie dojechać, wydrukują kartę pokładową itp. Minusem jest brak internetu i płatne wi-fi. Wyżywienie dobre oprócz śniadań. Hotel nie ma własnej plaży tylko zejscie do morza. Plaża obok jest kamienista. Po jakichś 2 m od brzegu jest już jednak piaseczek. Około 1,5 przy kolejnym hotelu jest plaża piaszczysta z leżakami.
 • 5
 • 3
 • 5
 • 4
 • 4
 • 3
 • 5
 • 6
zwiń
4/6
41-50 lat, z partnerem/ką maj 2022
Nie jest to obiekt najnowszej urody, ale w porządku. Bardzo dobrze położony, tuz przy morzu. To duży atut. W spokojnej uliczce, ale blisko Main Street gdzie są sklepy, restauracje itp. (...) rozwiń
Nie jest to obiekt najnowszej urody, ale w porządku. Bardzo dobrze położony, tuz przy morzu. To duży atut. W spokojnej uliczce, ale blisko Main Street gdzie są sklepy, restauracje itp. Infrastruktura hotelowa sprawna, lobby due , pokoje ladne , lazienki czyste choc jak wspomniałem, w niedlugim czasie przydaloby sie odswiezyc caly hotel na miare XXI wieku. Zdecydowanie za mała obsada obsługi na restauracji. Nawet z rozmow wynika, ze pracuja za trzech i nie nadazaja. GLownie Słowacy, sa tez Rumuni. Duzy, atrakcyjny basen. Plazy brak, ale jest duza laka z miekka trawa co czyni to dosc niezwykla ''plaza'' mozna polezec na kocu czy reczniku, zejscie do morza po kamieniach, dobrze jest miec buty zamiast klapek. Woda czysta, przezroczysta i dosc ciepla juz ( maj). Wyzywienie nie bylo bardzo urozmaicone i podejrzewam, ze przy dluzszym pobycie by sie juz nudzilo, ale sa restauracje dobre w poblizu i niezbyt drogie. Hotel zdecydowanie opanowany przez seniorow z Anglii:), Polakow duzo mniej.
 • 3
 • 3
 • 4
 • 1
 • 5
 • 3
 • 3
 • 3
zwiń
4/6
31-40 lat, z partnerem/ką maj 2022
Hotel bardzo średni, pogoda w maju super ,ok 26 stopni. rozwiń
Hotel bardzo średni, pogoda w maju super ,ok 26 stopni.
 • 6
 • 4
 • 5
 • 1
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
50+ lat, ze znajomymi maj 2022
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 2
 • 4
 • 4
 • 2
 • 5
 • 2
 • 4
 • 3
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką maj 2022
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 3
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 4
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką maj 2022
Hotel był profesjonalnie przygotowany ,jedna uwaga brak internetu bezpłatnego . rozwiń
Hotel był profesjonalnie przygotowany ,jedna uwaga brak internetu bezpłatnego .
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
 • 2
 • 4
zwiń
2/6
41-50 lat, ze znajomymi kwiecień 2022
Czystość w pokoju, lobby, sali restauracyjnej na poziomie dobrym, Czystość korytarzy na poziomie miernym-wykładziny brudne z olbrzymimi plamami Jedzenie smaczne ale monotonne tj. Przez cały czas (...) rozwiń
Czystość w pokoju, lobby, sali restauracyjnej na poziomie dobrym, Czystość korytarzy na poziomie miernym-wykładziny brudne z olbrzymimi plamami Jedzenie smaczne ale monotonne tj. Przez cały czas pobytu codziennie to samo Obsługa to zdecydowanie największy plus dla tego hotelu- zawsze uśmiechnięta, chętna do niesienia pomocy Basen odkryty czysty, basen wewnętrzny w opłakanym stanie Leżaki wokół basenu w dużej ilości niestety dużo zepsutych lub brudnych ponieważ wszechobecne ptaszki zostawiają na nich swoje odchody. Podobnie wygląda sytuacja z krzesłami w restauracji gdzie są posiłki w ciągu dnia Hotel z pięknym widokiem na morze ale droga do plaży i plaża to wielki bałagan z śmieciami
 • 3
 • 3
 • 6
 • 1
 • 4
 • 1
 • 2
 • 2
zwiń
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Wycieczki realizowane w sezonie letnim

Nurkowanie na Cyprze – w ofercie rejs statkiem i nurkowanie z akwalungiem. Program rozpoczyna się od krótkiego filmu wyjaśniającego podstawy nurkowania, następnie instruktor pomaga ustawić sprzęt i przygotowuje do nurkowania. Szkolenie w basenie i nurkowanie przy ruinach rzymskiej ściany, która jest miejscem nurkowym o znaczeniu archeologicznym. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 65 EUR.

Izrael (2 dni) – wycieczka do Ziemi Świętej. 1. dzień. W programie spacer ulicami starego miasta Jeruzalem, wzgórze Golgota, Bazylika Grobu Pańskiego i miejsce odnalezienia św. Krzyża. Zwiedzanie kaplicy Adama i Cysterny św. Heleny oraz Ściany Płaczu. Okazja do kąpieli w Morzu Martwym, które ze względu na ogromne zasolenie i dużą gęstość wody wypycha pływającego na powierzchnię. 2. dzień. Zwiedzanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem, która jest jednym z najstarszych kościołów na świecie, z grotą, gdzie narodził się Jezus Chrystus, Kaplicą Żłóbka i Ołtarzem Trzech Mędrców ze Wschodu. Cena – ok. 380 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 360 EUR (zawiera: przelot samolotem, zakwaterowanie w pokojach 2-os., przejazd klimatyzowanym autokarem, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, kolację i śniadanie w Izraelu, opiekę rosyjskojęzycznego przewodnika; wymagany paszport).

Wycieczka do zoo – doskonały pomysł na spędzenie czasu z rodziną. Okazja do podziwiania żyraf, małp, krokodyli, tygrysów, białych lwów i innych zwierząt. Wycieczka ok. 4-godzinna. Cena – ok. 21 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 10 EUR (zawiera: przejazd, bilety wstępu).

Nikozja i Lefkara – zwiedzanie jedynej na świecie podzielonej stolicy. Od ponad czterdziestu lat przez Nikozję przebiega Zielona Linia, oddzielająca południe od Tureckiej Republiki Północnego Cypru – państwa nieuznanego na arenie międzynarodowej. W programie piękna katedra św. Jana (Agios Ioannis), w której długie ściany pokryte są malowidłami o tematyce biblijnej, powstałymi w XVIII w. Wizyta w Muzeum Bizantyjskim, którego zbiory obfitują w cudem ocalałe ze zniszczonych cypryjskich kościołów ikony. Czas wolny w starej dzielnicy Nikozji z zabytkowymi domami, które pełnią funkcję sklepików oraz wąskimi, typowo wyspiarskimi uliczkami. W drodze powrotnej wizyta w wiosce Lefkara, która słynie na całym świecie z produkcji wyjątkowych koronek, rozsławionych według legendy przez samego Leonarda da Vinci. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 50 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 30 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd klimatyzowanym autokarem, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę polskojęzycznego przewodnika).

Wioska Omodos i Skała Afrodyty - wycieczka w góry Troodos i do urokliwej wioski Omodos, uważanej za stolicę Szlaku Wina. Degustacja lokalnych win, następnie odwiedziny w fabryce cypryjskich przysmaków. W miejscowości Geroskipou zwiedzanie pięciokopułowego, bizantyjskiego kościoła Agia Paraskevi, gdzie znajdują się nielicznie zachowane na Cyprze arabeski. Postój przy Petra tou Romiou - miejscu narodzin mitycznej Afrodyty. Zdjęcie przy Skale Afrodyty to obowiązkowa pamiątka z Cypru! Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 40 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 25 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd klimatyzowanym autokarem, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę polskojęzycznego przewodnika).

Jeep safari Akamas i rejs statkiem – alternatywa dla tych, którzy nie przepadają za podróżowaniem autokarem. Wyprawa w głąb parku narodowego - coś dla miłośników przyrody i tych, którzy szukają emocji. Trasa wycieczki wiedzie przez najciekawsze miejsca dzikiego półwyspu Akamas. Spacer w naturalnym wąwozie Avakas. W Latchi przesiadka na statek i niezapomniany rejs - Błękitna Laguna, do jednego z nielicznych miejsc u wybrzeży Cypru odwiedzanego przez delfiny i żółwie morskie. Kąpiel w krystalicznie czystym morzu oraz wspaniały obiad. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 90 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 50 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd 9-os. jeepem, opiekę wykwalifikowanego kierowcy anglojęzycznego, ok. 3-godzinny rejs statkiem, obiad z napojami).

Kyrenia i Bellapais – wycieczka do jednego z najpiękniejszych rejonów Cypru, do niedawna niedostępnego dla turystów. Kyrenia to urokliwy port na Cyprze z piękną starówką i zamkiem, miasto którego historia rozpoczyna się już w starożytności. W Bellapais zwiedzanie romantycznych ruin opactwa z XIII w. Dla wielbicieli bajek w programie zamek św. Hilariona, który był inspiracją dla Walta Disneya przy tworzeniu bajki o „Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”. Cypr Północny zachwyca swoją odmiennością i ilością atrakcji. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 70 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 45 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd klimatyzowanym autokarem, opłaty graniczne, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę polskojęzycznego przewodnika; wymagany paszport lub dowód osobisty).

Vip Kykkos – jedyna okazja, aby sprawdzić jak wygląda prawdziwe życie na Cyprze! Podróż rozpoczyna się od tradycyjnego śniadania w typowym „kafenion”. W głębi lasu zobaczyć można najdłuższy średniowieczny most na wyspie Tzelefos. Odwiedziny w słynącej z wyrobów garncarskich i mebli wiosce Arsos. Zwiedzanie pięknego klasztoru Kykkos, następnie obiad w słynnej z dwunastu kościołów wiosce Pedoulas, z kościółkiem Michała Anioła wpisanym na listę UNESCO. Niesamowity ogród w Mandria to okazja do poznania tajemnic ziołolecznictwa. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 70 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 45 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd klimatyzowanym autokarem, śniadanie i obiad, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę polskojęzycznego przewodnika).

Aquapark – rozrywka dla Gości w każdym wieku. Do wyboru takie atrakcje, jak: huśtawka Tarzana, rowerki wodne dla dzieci, ściana wspinaczkowa dla odważnych, ekstremalna zjeżdżalnia kamikadze, czarna armata, leniwa rzeka, wyścigowa sześciotorowa zjeżdżalnia, tor przeszkód nad basenem i wiele innych. Na terenie aquaparku znajdują się restauracje i kawiarnie oraz szafki, prysznice i przebieralnie. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 36 EUR, dzieci 2-11 lat – ok. 20 EUR (zawiera: przejazd do aquaparku w Limassol, bilety wstępu).

Wycieczki realizowane w sezonie zimowym

Kyrenia, Bellapais i Nikozja -  wycieczka do jednego z najpiękniejszych rejonów Cypru, do niedawna niedostępnego dla turystów. Kyrenia to urokliwy port na Cyprze z piękną starówką i zamkiem, miasto którego historia rozpoczyna się już w starożytności. W Bellapais zwiedzanie romantycznych ruin opactwa z XIII w, w stylu gotyckim typowym dla okresu rządów Lusignanów. Cypr Północny zachwyca swoją odmiennością i ilością atrakcji. W programie również wizyta w Nikozji - ostatnim na świecie mieście na granicy. Od ponad czterdziestu lat przez Nikozję przebiega Zielona Linia, oddzielająca południe od Tureckiej Republiki Cypru Północnego – państwa nieuznanego na arenie międzynarodowej. Jedną z atrakcji w stolicy Cypru jest piękna katedra św. Jana (Agios Ioannis), w której długie ściany pokryte są malowidłami o tematyce biblijnej, powstałymi w XVIII w. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 75 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 45 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd klimatyzowanym autokarem, opłaty graniczne, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, opiekę polskojęzycznego przewodnika, wymagany paszport albo dowód osobisty).

Jeep safari Akamas – alternatywa dla tych, którzy nie przepadają za podróżowaniem autokarem. Wyprawa w głąb parku narodowego - coś dla miłośników przyrody i tych, którzy szukają emocji. Trasa wycieczki wiedzie przez najciekawsze miejsca dzikiego półwyspu Akamas. Spacer w naturalnym wąwozie Avakas, wizyta na plaży Lara, gdzie znajduje się stanowisko lęgowe żółwi morskich. Zwiedzanie słynnych Łaźni Afrodyty. Obiad serwowany w tawernie oraz degustacja win w lokalnej winiarni – okazja do zakupu najbardziej wyśmienitego trunku na wyspie. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 75 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 50 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd 9-os. jeepem, opiekę wykwalifikowanego kierowcy anglojęzycznego, obiad z napojami).

Góry Troodos i Klasztor Kykkos - wyprawa w rejony górskie, gdzie wśród sosnowych lasów rozciągają się malownicze wioski. Lania to iście pocztówkowa wioska, w której będzie okazja do skosztowania 2 oryginalnych, cypryjskich trunków  - wina Commandaria i wódki Zivania. Po drodze czas na zrobienie zdjęć u stop Olimpu, najwyższego szczytu Cypru. Zwiedzanie klasztoru Kykkos, którego największym skarbem jest ikona Madonny, namalowana przez św. Łukasza, oraz zbudowana dla niej złota kaplica. Przejazd do położonego nieopodal grobowca Arcybiskupa Makariosa. W drodze powrotnej przystanek w Chrysorrogiatissa - przepięknym klasztorze z jednym mnichem i piwniczką pełną doskonałego wina – okazja do zakupu. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 55 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 30 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd jeepami, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę polskojęzycznego kierowcy).

Wycieczka do zoo – doskonały pomysł na spędzenie czasu z rodziną. Okazja do podziwiania: żyraf, małp, krokodyli, tygrysów, białych lwów i innych zwierząt. Wycieczka ok. 4-godzinna. Cena – ok. 21 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 10 EUR (zawiera: przejazd, bilety wstępu).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Cypr, Pafos

Hotel Ascos Coral Beach

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
2 629 Pln
Oszczędzasz: 740 PLN
Dorosły
1 889pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 3 778 pln razem
Oszczędzasz 740 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20