phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Leonardo Plaza Cypria Maris Beach & Spa

Atuty oferty

 • tylko dla dorosłych (16+)
 • romantyczne wakacje
 • przy plaży z Błękitną Flagą
 • ładny basen z jacuzzi
 • bar swim-up
 • bardzo dobra obsługa

Hotel Leonardo Plaza Cypria Maris Beach & Spa Kod: PFOMARI

PLN
Itaka
Cypr / Pafos

Hotel Leonardo Plaza Cypria Maris Beach & Spa

Kod: PFOMARI
5.1 /6
96% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Obsługę hotelową
 • Położenie hotelu
 • Dobre wyżywienie
Opis

Test na COVID-19 (RT-PCR/antygenowy) lub certyfikat szczepienia/ozdrowienia jest wymagany

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Cypr – Bezpieczne Wakacje

ok. 5 km od centrum PAFOS, przy ulicy, ok. 150 m od minimarketu i restauracji, ok. 1 km od Aphrodite Water Park, ok. 2,5 km od portu i parku archeologicznego w Kato Pafos, ok. 6 km od Pano Pafos i starożytnych Grobowców Królewskich; ok. 17 km od lotniska w Pafos (przelatujące samoloty są słyszalne, ale nieuciążliwe), ok. 145 km od lotniska w Larnace; przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu (ok. 1,5 EUR/przejazd jednorazowy do Pafos, ok. 5 EUR/bilet całodniowy w obrębie Pafos).

publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, mały pomost, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, bezpośrednio przy hotelu (ok. 70 m od budynku głównego), dojście alejką hotelową, na wydzielonym odcinku plaży bezpłatne parasole, leżaki, ręczniki (kaucja: 10 EUR); wypożyczalnia sprzętów wodnych (oferta zewnętrzna dostępna w sezonie letnim).

czterogwiazdkowy, elegancki i nowoczesny, zbudowany w 1985 r., odnowiony zimą 2017/2018 r., 382 pokoje, budynek główny i 10 dwupiętrowych bungalowów; w budynku głównym: 5 pięter, 3 windy, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja; restauracje: Blue Horizon z widokiem na ogród i morze – kuchnia międzynarodowa i bufety tematyczne, wymagany odpowiedni strój (panowie – długie spodnie, koszula zakrywająca ramiona, obuwie pełne), Mare przy basenie (czynna latem) – kuchnia międzynarodowa, w obu restauracjach dania w formie bufetu; 2 restauracje à la carte (dodatkowo płatne): Greek Taverna i Asian – kuchnia lokalna i japońska; w restauracjach dostępne dania wegetariańskie, bary: Ariadne w lobby, bar swim-up i bar przy plaży (czynne latem), klub nocny; punkt wymiany walut w recepcji, sklep z pamiątkami; 1 sala konferencyjne dla 80 osób, taras z widokiem na basen i morze, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach publicznych hotelu; za opłatą: room-service, fryzjer, kosmetyczka, pralnia, wypożyczalnia rowerów i samochodów (w recepcji); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; hotel przyjmuje tylko gości powyżej 16. roku życia.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), w budynku głównym, ok. 20 m², klimatyzowany, łazienka (wanna, wc; suszarka, szlafrok i kapcie), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, lodówka, zestaw do kawy i herbaty; za opłatą: sejf (ok. 3 EUR/dzień); balkon (stolik i krzesełka; suszarka); boczny i frontalny widok na morze oraz pokój jednoosobowy na zamówienie, za dopłatą.

basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 200 m², gł. 0,5-2,2 m, jacuzzi, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki, ręczniki za kaucją; basen kryty, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 80 m², gł. 0,6-1,4 m, podgrzewany w sezonie zimowym; kort tenisowy z oświetleniem i wypożyczalnią sprzętu (kaucja: ok. 10 EUR), tenis stołowy, siłownia; dyskoteka, piano-bar, sezonowo animacje sportowe i wieczorne dla dorosłych; za opłatą: oświetlenie kortu tenisowego, centrum wellness: jacuzzi, sauna, różne rodzaje masaży, zabiegi upiększające i relaksujące, m.in. z użyciem rybek garra rufa; promocyjne ceny biletów wstępu do aquaparku w hotelu Leonardo Laura Beach & Splash Resort.

śniadanie (7.00-10.00) w restauracji Blue Horizon, obiad (12.30-14.30) w restauracji Mare, kolacja (19.00-21.30) w restauracji Blue Horizon; przekąski w wyznaczonym barze (10.30-12.00, 15.00-17.00 i 22.00-24.00), lody dostępne w trakcie posiłków w godzinach przekąsek; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barze Ariadne (10.00-24.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

00357/26964111, www.leonardo-hotels-cyprus.com

 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Cypr — Pafos

Wspaniała przeszłość Cypru związana jest z kultem bogini Afrodyty. Wyłoniła się ona z morskiej piany właśnie tu, w okolicy Pafos, w cudnym miejscu Petra tou Romiou, z którego nazwą wiąże się kolejna legenda. Już w starożytności kult bogini miłości przyciągał tu przybyszów z całego świata, tak jak dzisiaj przyciągają turystów piękne plaże i czyste morze.

Dużo przestrzeni, śródziemnomorska roślinność, estetyczne, nowoczesne wnętrza – to sceneria na wymarzone wakacje. Popularny i lubiany, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest idealnym miejscem na romantyczne wakacje lub wypad z przyjaciółmi. W zadbanym ogrodzie znajduje się ładny basen z jacuzzi, barem swim-up i słonecznym tarasem. Mocną stroną jest również hotelowa kuchnia serwująca doskonałe posiłki i obsługa dbająca, aby każdy czuł się tutaj wyjątkowo. Hotel leży tylko dwa kroki od niedużej piaszczystej plaży, gdzie Goście mogą korzystać z bezpłatnych parasoli i leżaków.

POŁOŻENIE: ok. 5 km od centrum PAFOS, przy ulicy, ok. 150 m od minimarketu i restauracji, ok. 1 km od Aphrodite Water Park, ok. 2,5 km od portu i parku archeologicznego w Kato Pafos, ok. 6 km od Pano Pafos i starożytnych Grobowców Królewskich; ok. 17 km od lotniska w Pafos (przelatujące samoloty są słyszalne, ale nieuciążliwe), ok. 145 km od lotniska w Larnace; przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu (ok. 1,5 EUR/przejazd jednorazowy do Pafos, ok. 5 EUR/bilet całodniowy w obrębie Pafos).

PLAŻA: publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, mały pomost, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, bezpośrednio przy hotelu (ok. 70 m od budynku głównego), dojście alejką hotelową, na wydzielonym odcinku plaży bezpłatne parasole, leżaki, ręczniki (kaucja: 10 EUR); wypożyczalnia sprzętów wodnych (oferta zewnętrzna dostępna w sezonie letnim).

HOTEL: czterogwiazdkowy, elegancki i nowoczesny, zbudowany w 1985 r., odnowiony zimą 2017/2018 r., 382 pokoje, budynek główny i 10 dwupiętrowych bungalowów; w budynku głównym: 5 pięter, 3 windy, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja; restauracje: Blue Horizon z widokiem na ogród i morze – kuchnia międzynarodowa i bufety tematyczne, wymagany odpowiedni strój (panowie – długie spodnie, koszula zakrywająca ramiona, obuwie pełne), Mare przy basenie (czynna latem) – kuchnia międzynarodowa, w obu restauracjach dania w formie bufetu; 2 restauracje à la carte (dodatkowo płatne): Greek Taverna i Asian – kuchnia lokalna i japońska; w restauracjach dostępne dania wegetariańskie, bary: Ariadne w lobby, bar swim-up i bar przy plaży (czynne latem), klub nocny; punkt wymiany walut w recepcji, sklep z pamiątkami; 1 sala konferencyjne dla 80 osób, taras z widokiem na basen i morze, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach publicznych hotelu; za opłatą: room-service, fryzjer, kosmetyczka, pralnia, wypożyczalnia rowerów i samochodów (w recepcji); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; hotel przyjmuje tylko gości powyżej 16. roku życia.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), w budynku głównym, ok. 20 m², klimatyzowany, łazienka (wanna, wc; suszarka, szlafrok i kapcie), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, lodówka, zestaw do kawy i herbaty; za opłatą: sejf (ok. 3 EUR/dzień); balkon (stolik i krzesełka; suszarka); boczny i frontalny widok na morze oraz pokój jednoosobowy na zamówienie, za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 200 m², gł. 0,5-2,2 m, jacuzzi, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki, ręczniki za kaucją; basen kryty, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 80 m², gł. 0,6-1,4 m, podgrzewany w sezonie zimowym; kort tenisowy z oświetleniem i wypożyczalnią sprzętu (kaucja: ok. 10 EUR), tenis stołowy, siłownia; dyskoteka, piano-bar, sezonowo animacje sportowe i wieczorne dla dorosłych; za opłatą: oświetlenie kortu tenisowego, centrum wellness: jacuzzi, sauna, różne rodzaje masaży, zabiegi upiększające i relaksujące, m.in. z użyciem rybek garra rufa; promocyjne ceny biletów wstępu do aquaparku w hotelu Leonardo Laura Beach & Splash Resort.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.00-10.00) w restauracji Blue Horizon, obiad (12.30-14.30) w restauracji Mare, kolacja (19.00-21.30) w restauracji Blue Horizon; przekąski w wyznaczonym barze (10.30-12.00, 15.00-17.00 i 22.00-24.00), lody dostępne w trakcie posiłków w godzinach przekąsek; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barze Ariadne (10.00-24.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

KONTAKT: 00357/26964111, www.leonardo-hotels-cyprus.com

GRATIS:
 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Opinie klientów (878)

Ocena ogólna

5.1/6

Klienci wyróżnili:

 • Obsługę hotelową
 • Położenie hotelu
 • Dobre wyżywienie
96%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 4.8
 • 5.2
 • 5.4
 • 4.0
 • 5.4
 • 4.4
 • 4.4
 • 4.7

Pokaż recenzje od:

5/6
50+ lat, z partnerem/ką kwiecień 2022
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 4
 • 5
 • 5
 • 2
 • 5
 • 4
 • 2
 • 4
zwiń
5/6
50+ lat, sam/a kwiecień 2022
hotel bardzo ładny, świetnie położony przy pieknej plaży i deptaku do miasta, ze zapierającymi dech w piersiach zachodami słońca, jedzenie bardzo obfite, smaczne i urozmaicone, zwłaszcza kolacje (...) rozwiń
hotel bardzo ładny, świetnie położony przy pieknej plaży i deptaku do miasta, ze zapierającymi dech w piersiach zachodami słońca, jedzenie bardzo obfite, smaczne i urozmaicone, zwłaszcza kolacje i desery, obsługa miła, choć mało empatyczna, basen zewnętrzny duży, ładny, wewnętrzny trochę za mały, minusem jest płatny sejf [3 euro/dobę], głośna muzyka przy basenie i w nocy, ogolnie 4/6.
 • 4
 • 6
 • 4
 • 2
 • 6
 • 5
 • 3
 • 4
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką kwiecień 2022
Bardzo fajny hotel DLA DOROSŁYCH . Pokój z widokiem na morze to super sprawa. Położenie hotelu b. dobre. Jedyny zgrzyt był z drinkami . Jednego dnia można (...) rozwiń
Bardzo fajny hotel DLA DOROSŁYCH . Pokój z widokiem na morze to super sprawa. Położenie hotelu b. dobre. Jedyny zgrzyt był z drinkami . Jednego dnia można było zamówić na all metaxę drugiego już nie ... Rezydenta nie było w ogóle. Jeszcze nie funkcjonował , ale była PRZEMIŁA PANI SYLWIA , która pracowała w hotelu i mogliśmy z nią o wszystkim porozmawiać. Było super. Do powtórki w przyszłym roku w kwietniu.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 2
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką kwiecień 2022
Hotel mega super jedzenie bardzo dobre obsługa 100 % jedyny minus nie ogrzewane baseny rozwiń
Hotel mega super jedzenie bardzo dobre obsługa 100 % jedyny minus nie ogrzewane baseny
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką kwiecień 2022
GORĄCO POLECAM CAŁOŚĆ SUPER SUPER SUPER !!!!!!! rozwiń
GORĄCO POLECAM CAŁOŚĆ SUPER SUPER SUPER !!!!!!!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką marzec 2022
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2022
Hotel piękny czysty w cudownym miejscu z cudna plaża z promenada wiodąca do portu cudownie . Do jednego czego mogłabym się doczepić to oferta wyżywieniowa bardzo uboga większość tematyczne (...) rozwiń
Hotel piękny czysty w cudownym miejscu z cudna plaża z promenada wiodąca do portu cudownie . Do jednego czego mogłabym się doczepić to oferta wyżywieniowa bardzo uboga większość tematyczne restauracje zamknięte to było słabe ale poza ty spokojny miły hotel na relax cudowni ludzie tam pracują . Jedynie musicie uformować o ofercie jedzenia nie jest tak bogata jak w sezonie ja byłam tam z polecenia przyjaciółki był zachwycona
 • 6
 • 2
 • 6
 • 2
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2021
Hotel wygodny z dobrą lokalizacją, oddalony od zgiełku centrum ale wciąż na odległość miłego spaceru deptakiem wzdłuż morza. Fajny basen, dużo miejsc do plażowania przy basenie i morzu (...) rozwiń
Hotel wygodny z dobrą lokalizacją, oddalony od zgiełku centrum ale wciąż na odległość miłego spaceru deptakiem wzdłuż morza. Fajny basen, dużo miejsc do plażowania przy basenie i morzu jednocześnie. W hotelu czysto, miła obsługa.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2021
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką grudzień 2021
Doskonałą obsługa, zawsze czysto, wszyscy mili serdeczni i pomocni, szeroki wybor jedzenia, wszystko świeże, zawsze były do wyboru wersję wegeterianskie jak i mięsne, wspaniałe desery. (...) rozwiń
Doskonałą obsługa, zawsze czysto, wszyscy mili serdeczni i pomocni, szeroki wybor jedzenia, wszystko świeże, zawsze były do wyboru wersję wegeterianskie jak i mięsne, wspaniałe desery. Zastanawiałam się czemu hotel ma tylko cztery gwiazdki. Jedyne co to żałowałam, ze poza sezonem restauracje alla carte są nieczynne, a jacuzzi nie działa że względu na covid. Oczywiście to jednak nie było winą samego hotelu.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką grudzień 2021
Hotel ładnie odnowiony, obsługa bardzo pomocna i miła. Jedzenie świeże i pyszne. Pokój w dobrym standardzie. Widok z hotelu bardzo ładny - cały teren hotelu bardzo zadbany. rozwiń
Hotel ładnie odnowiony, obsługa bardzo pomocna i miła. Jedzenie świeże i pyszne. Pokój w dobrym standardzie. Widok z hotelu bardzo ładny - cały teren hotelu bardzo zadbany.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2021
Hotel bardzo ładnie położony, bogata Infrastruktura Mieliśmy przyjemny pokój, bardzo czysty i dobrze utrzymany.Sprzatanie codziennie.Bardzo miły,uprzejmy i pomocny personel hotelowy.Dobre i (...) rozwiń
Hotel bardzo ładnie położony, bogata Infrastruktura Mieliśmy przyjemny pokój, bardzo czysty i dobrze utrzymany.Sprzatanie codziennie.Bardzo miły,uprzejmy i pomocny personel hotelowy.Dobre i urozmaicone posiłki. Na widok tortów przygotowanych na deser leciała slinka...NaCyprze nikt nie żebrze o napiwki,miła odmiana po Turcji i Grecji.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką grudzień 2021
W hotelu byłem wraz z kolegą w miesiącu grudniu. Naszym głównym celem wyjazdu była gra w golfa, więc jeśli chodzi o lokalizację jest idealnie położony wśród pól golfowych. Obłożenie hotelu było (...) rozwiń
W hotelu byłem wraz z kolegą w miesiącu grudniu. Naszym głównym celem wyjazdu była gra w golfa, więc jeśli chodzi o lokalizację jest idealnie położony wśród pól golfowych. Obłożenie hotelu było bardzo małe, 99% średnia wieku +60. Sam hotel spełniał nasze oczekiwania, jednak nie możemy wypowiedzieć się zbyt wiele dlatego że nie korzystaliśmy z jego atrakcji i dodatków poza restauracją
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2021
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 3
 • 5
 • 4
 • 6
 • 4
 • 4
 • 3
zwiń
5/6
20-25 lat, z partnerem/ką listopad 2021
Hotel położony w świetnym miejscu! Pyszne jedzenie i piękny wystrój. Obsługa hotelowa była naprawdę uprzejma i zawsze służyła pomocą. Przepiekne widoki, bardzo blisko głównego portu w Pafos. (...) rozwiń
Hotel położony w świetnym miejscu! Pyszne jedzenie i piękny wystrój. Obsługa hotelowa była naprawdę uprzejma i zawsze służyła pomocą. Przepiekne widoki, bardzo blisko głównego portu w Pafos. Można tam dojechać komunikacją miejską lub przejść spacerkiem wzdłuż plaży. Na miejscu urocze kawiarenki i restauracje z widokiem na morze Idealne miejsce na spędzenie czasu przy pysznej kawie z książką w ręku. Cypr to cudowne miejsce. Dzięki ITAKA!
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką listopad 2021
Zdecydowanie jeden z najlepszych hoteli, w jakim byłam. Świetna lokalizacja (pół godziny spaceru do portu w Pafos, dobre połączenie komunikacyjne na plaże Afrodyty spod samego hotelu). Pokoiki (...) rozwiń
Zdecydowanie jeden z najlepszych hoteli, w jakim byłam. Świetna lokalizacja (pół godziny spaceru do portu w Pafos, dobre połączenie komunikacyjne na plaże Afrodyty spod samego hotelu). Pokoiki małe, ale czyste. Jedzenie obłędne, głównie kuchnia typowo śródziemnomorska. Zdecydowanie polecam.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką listopad 2021
Hotel Leonardo Plaza Cypria Maris to piękny i nowoczesny hotel, zlokalizowany nad samym morzem z własną plażą, w bardzo bliskiej odległości od centrum Paphos, przy którym znajduje się urokliwy (...) rozwiń
Hotel Leonardo Plaza Cypria Maris to piękny i nowoczesny hotel, zlokalizowany nad samym morzem z własną plażą, w bardzo bliskiej odległości od centrum Paphos, przy którym znajduje się urokliwy port oraz wiele innych atrakcji (w tym zamek, muzeum archeologiczne, latarnia morska). W ciągu 30-40 minut można dojść tam spacerem nadmorską promenadą. Hotel taki jak na zdjęciach. Piękne i czyste pokoje. Pracownicy hotelu bardzo mili, uprzejmi i uśmiechnięci. Wszędzie czysto. Powitanie lampką szampana było miłą niespodzianką. Jedzenie przepyszne, urozmaicone, dużo i smacznie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Posiłki na tarasie z widokiem na morze-bezcenne. Brak tłoku. Wieczorami kameralne koncerty muzyki na żywo w holu hotelowym. Bardzo polecam!
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
4/6
41-50 lat, ze znajomymi listopad 2021
Pięknie położony hotel z bardzo miłą obsługą. Pokoje średniej klasy. Nie jest brudno, ale też nie bardzo czysto i pachnąco. Wyżywienie różnorodne, ale potrawy na gorąco mega tłuste, a desery (...) rozwiń
Pięknie położony hotel z bardzo miłą obsługą. Pokoje średniej klasy. Nie jest brudno, ale też nie bardzo czysto i pachnąco. Wyżywienie różnorodne, ale potrawy na gorąco mega tłuste, a desery zbyt słodkie - to chyba kwestia smaku kucharza. Jednak zawsze coś udało się wybrać. Bardzo widokowe tereny na spacery. Okolica bezpieczna. Wypoczęliśmy i czuliśmy się swobodnie. Ogólnie daję ocenę 4+
 • 4
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
50+ lat, ze znajomymi listopad 2021
Hotel fantastyczny! Wszystko zgodne z opisem,świetne położenie,bardzo blisko plaży,dojście deptakiem do Pafos bardzo urokliwe/spacery o zachodzie słońca/.Obsługa hotelu również na wysokim (...) rozwiń
Hotel fantastyczny! Wszystko zgodne z opisem,świetne położenie,bardzo blisko plaży,dojście deptakiem do Pafos bardzo urokliwe/spacery o zachodzie słońca/.Obsługa hotelu również na wysokim poziomie,świetnie przygotowana do obsługi międzynarodowych gości.Każda prośba wypełniona.Profesjonalne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla każdego.Super!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką listopad 2021
Położenie hotelu doskonałe przy promenadzie prowadzącej do centrum Pafos i przy plaży, serwis plażowy w cenie pobytu, obsługa hotelowa oraz czystość w hotelu na najwyższym poziomie, wyżywienie (...) rozwiń
Położenie hotelu doskonałe przy promenadzie prowadzącej do centrum Pafos i przy plaży, serwis plażowy w cenie pobytu, obsługa hotelowa oraz czystość w hotelu na najwyższym poziomie, wyżywienie bardzo smaczne, urozmaicone i duży wybór menu.
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką listopad 2021
Hotel od pierwszego wejrzenia wywarł na nas ogromne wrażenie. Przy zakwaterowaniu czekała na nas lampka szampana, bagaże zostały nam dostarczone do pokoju, przez fakt, że przyjechaliśmy już dość (...) rozwiń
Hotel od pierwszego wejrzenia wywarł na nas ogromne wrażenie. Przy zakwaterowaniu czekała na nas lampka szampana, bagaże zostały nam dostarczone do pokoju, przez fakt, że przyjechaliśmy już dość późno w lodówce czekała na nas kolacja. Pokój przestronny, w formie kwadratu, z ogromnym łóżkiem oraz wielką wbudowaną szafą. Lodówka, czajnik, kawa, herbata, suszarka do włosów - wszystko było na miejscu. Cenna informacja, na Cyprze kontakty są angielskie ale w każdym kontakcie jest wbudowane USB - więc bez problemu naładuje się telefon bez przejściówki europejskiej. My wybraliśmy tańszą opcję pokoju z widokiem na miasto i nie żałujemy - Cypr jest położony na wzniesieniu, więc widok na góry też był piękny. Pokój był sprzątany codziennie wraz z wymianą ręczników. Śniadania oraz kolacje były królewskie - jedzenie było przepyszne! potrawy na śniadania często się powtarzały - ale każdy znajdzie coś dla siebie, na słodko, na słono, co kto lubi. Kolacja nie do opisania, codziennie inne potrawy, wszystko rozpływa się w ustach! Na kolację był też stół z deserami. Lunch był w formie nastawionej na to aby można było zabrać sobie prowiant na wycieczkę - zapakowane kanapki, tortille, ciasteczka, desery, fast foody. Oprócz tego zawsze dostępna pizza oraz 3 rodzaje makaronów. Nie można było chodzić głodnym. Bar oraz barmani na najwyższym poziomie, drinki przepyszne, a wybór ogromny. Infrastruktura hotelu bardzo dobrze przemyślana, bardzo blisko do morza, z częścią piaszczystej plaży. Naturalny falochron pozwalał na spokojną kąpiel w morzu. Hotel w porównaniu do sąsiadujących hoteli rzeczywiście oferuje chwilę spokoju, można poczytać książkę na leżakach (bezpłatne) pod palmą z szumiącym morzem w tle. Na pewno jeszcze tutaj wrócimy!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką listopad 2021
Bardzo dziękujemy za wspaniałą organizację pobytu na Cyprze, nie mamy żadnych uwag począwszy od zakupu wycieczki po cały pobyt i powrót - dziękujemy rozwiń
Bardzo dziękujemy za wspaniałą organizację pobytu na Cyprze, nie mamy żadnych uwag począwszy od zakupu wycieczki po cały pobyt i powrót - dziękujemy
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, ze znajomymi listopad 2021
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką listopad 2021
Jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń co do pracy rezydenta i przewodnika na wycieczkach fakultatywnych( szereg ciekawych informacji przekazanych w interesujący sposób ) rozwiń
Jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń co do pracy rezydenta i przewodnika na wycieczkach fakultatywnych( szereg ciekawych informacji przekazanych w interesujący sposób )
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką listopad 2021
Pokój czysty i zadbany, wyżywienie urozmaicone i duży wybór, bardzo blisko plaży i pięknie położony, cisza i spokój, obsługa bardzo miła i pomocna rozwiń
Pokój czysty i zadbany, wyżywienie urozmaicone i duży wybór, bardzo blisko plaży i pięknie położony, cisza i spokój, obsługa bardzo miła i pomocna
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Wycieczki realizowane w sezonie letnim

Nurkowanie na Cyprze – w ofercie rejs statkiem i nurkowanie z akwalungiem. Program rozpoczyna się od krótkiego filmu wyjaśniającego podstawy nurkowania, następnie instruktor pomaga ustawić sprzęt i przygotowuje do nurkowania. Szkolenie w basenie i nurkowanie przy ruinach rzymskiej ściany, która jest miejscem nurkowym o znaczeniu archeologicznym. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 65 EUR.

Izrael (2 dni) – wycieczka do Ziemi Świętej. 1. dzień. W programie spacer ulicami starego miasta Jeruzalem, wzgórze Golgota, Bazylika Grobu Pańskiego i miejsce odnalezienia św. Krzyża. Zwiedzanie kaplicy Adama i Cysterny św. Heleny oraz Ściany Płaczu. Okazja do kąpieli w Morzu Martwym, które ze względu na ogromne zasolenie i dużą gęstość wody wypycha pływającego na powierzchnię. 2. dzień. Zwiedzanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem, która jest jednym z najstarszych kościołów na świecie, z grotą, gdzie narodził się Jezus Chrystus, Kaplicą Żłóbka i Ołtarzem Trzech Mędrców ze Wschodu. Cena – ok. 380 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 360 EUR (zawiera: przelot samolotem, zakwaterowanie w pokojach 2-os., przejazd klimatyzowanym autokarem, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, kolację i śniadanie w Izraelu, opiekę rosyjskojęzycznego przewodnika; wymagany paszport).

Wycieczka do zoo – doskonały pomysł na spędzenie czasu z rodziną. Okazja do podziwiania żyraf, małp, krokodyli, tygrysów, białych lwów i innych zwierząt. Wycieczka ok. 4-godzinna. Cena – ok. 21 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 10 EUR (zawiera: przejazd, bilety wstępu).

Nikozja i Lefkara – zwiedzanie jedynej na świecie podzielonej stolicy. Od ponad czterdziestu lat przez Nikozję przebiega Zielona Linia, oddzielająca południe od Tureckiej Republiki Północnego Cypru – państwa nieuznanego na arenie międzynarodowej. W programie piękna katedra św. Jana (Agios Ioannis), w której długie ściany pokryte są malowidłami o tematyce biblijnej, powstałymi w XVIII w. Wizyta w Muzeum Bizantyjskim, którego zbiory obfitują w cudem ocalałe ze zniszczonych cypryjskich kościołów ikony. Czas wolny w starej dzielnicy Nikozji z zabytkowymi domami, które pełnią funkcję sklepików oraz wąskimi, typowo wyspiarskimi uliczkami. W drodze powrotnej wizyta w wiosce Lefkara, która słynie na całym świecie z produkcji wyjątkowych koronek, rozsławionych według legendy przez samego Leonarda da Vinci. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 50 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 30 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd klimatyzowanym autokarem, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę polskojęzycznego przewodnika).

Wioska Omodos i Skała Afrodyty - wycieczka w góry Troodos i do urokliwej wioski Omodos, uważanej za stolicę Szlaku Wina. Degustacja lokalnych win, następnie odwiedziny w fabryce cypryjskich przysmaków. W miejscowości Geroskipou zwiedzanie pięciokopułowego, bizantyjskiego kościoła Agia Paraskevi, gdzie znajdują się nielicznie zachowane na Cyprze arabeski. Postój przy Petra tou Romiou - miejscu narodzin mitycznej Afrodyty. Zdjęcie przy Skale Afrodyty to obowiązkowa pamiątka z Cypru! Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 40 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 25 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd klimatyzowanym autokarem, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę polskojęzycznego przewodnika).

Jeep safari Akamas i rejs statkiem – alternatywa dla tych, którzy nie przepadają za podróżowaniem autokarem. Wyprawa w głąb parku narodowego - coś dla miłośników przyrody i tych, którzy szukają emocji. Trasa wycieczki wiedzie przez najciekawsze miejsca dzikiego półwyspu Akamas. Spacer w naturalnym wąwozie Avakas. W Latchi przesiadka na statek i niezapomniany rejs - Błękitna Laguna, do jednego z nielicznych miejsc u wybrzeży Cypru odwiedzanego przez delfiny i żółwie morskie. Kąpiel w krystalicznie czystym morzu oraz wspaniały obiad. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 90 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 50 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd 9-os. jeepem, opiekę wykwalifikowanego kierowcy anglojęzycznego, ok. 3-godzinny rejs statkiem, obiad z napojami).

Kyrenia i Bellapais – wycieczka do jednego z najpiękniejszych rejonów Cypru, do niedawna niedostępnego dla turystów. Kyrenia to urokliwy port na Cyprze z piękną starówką i zamkiem, miasto którego historia rozpoczyna się już w starożytności. W Bellapais zwiedzanie romantycznych ruin opactwa z XIII w. Dla wielbicieli bajek w programie zamek św. Hilariona, który był inspiracją dla Walta Disneya przy tworzeniu bajki o „Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”. Cypr Północny zachwyca swoją odmiennością i ilością atrakcji. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 70 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 45 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd klimatyzowanym autokarem, opłaty graniczne, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę polskojęzycznego przewodnika; wymagany paszport lub dowód osobisty).

Vip Kykkos – jedyna okazja, aby sprawdzić jak wygląda prawdziwe życie na Cyprze! Podróż rozpoczyna się od tradycyjnego śniadania w typowym „kafenion”. W głębi lasu zobaczyć można najdłuższy średniowieczny most na wyspie Tzelefos. Odwiedziny w słynącej z wyrobów garncarskich i mebli wiosce Arsos. Zwiedzanie pięknego klasztoru Kykkos, następnie obiad w słynnej z dwunastu kościołów wiosce Pedoulas, z kościółkiem Michała Anioła wpisanym na listę UNESCO. Niesamowity ogród w Mandria to okazja do poznania tajemnic ziołolecznictwa. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 70 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 45 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd klimatyzowanym autokarem, śniadanie i obiad, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę polskojęzycznego przewodnika).

Aquapark – rozrywka dla Gości w każdym wieku. Do wyboru takie atrakcje, jak: huśtawka Tarzana, rowerki wodne dla dzieci, ściana wspinaczkowa dla odważnych, ekstremalna zjeżdżalnia kamikadze, czarna armata, leniwa rzeka, wyścigowa sześciotorowa zjeżdżalnia, tor przeszkód nad basenem i wiele innych. Na terenie aquaparku znajdują się restauracje i kawiarnie oraz szafki, prysznice i przebieralnie. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 36 EUR, dzieci 2-11 lat – ok. 20 EUR (zawiera: przejazd do aquaparku w Limassol, bilety wstępu).

Wycieczki realizowane w sezonie zimowym

Kyrenia, Bellapais i Nikozja -  wycieczka do jednego z najpiękniejszych rejonów Cypru, do niedawna niedostępnego dla turystów. Kyrenia to urokliwy port na Cyprze z piękną starówką i zamkiem, miasto którego historia rozpoczyna się już w starożytności. W Bellapais zwiedzanie romantycznych ruin opactwa z XIII w, w stylu gotyckim typowym dla okresu rządów Lusignanów. Cypr Północny zachwyca swoją odmiennością i ilością atrakcji. W programie również wizyta w Nikozji - ostatnim na świecie mieście na granicy. Od ponad czterdziestu lat przez Nikozję przebiega Zielona Linia, oddzielająca południe od Tureckiej Republiki Cypru Północnego – państwa nieuznanego na arenie międzynarodowej. Jedną z atrakcji w stolicy Cypru jest piękna katedra św. Jana (Agios Ioannis), w której długie ściany pokryte są malowidłami o tematyce biblijnej, powstałymi w XVIII w. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 75 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 45 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd klimatyzowanym autokarem, opłaty graniczne, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, opiekę polskojęzycznego przewodnika, wymagany paszport albo dowód osobisty).

Jeep safari Akamas – alternatywa dla tych, którzy nie przepadają za podróżowaniem autokarem. Wyprawa w głąb parku narodowego - coś dla miłośników przyrody i tych, którzy szukają emocji. Trasa wycieczki wiedzie przez najciekawsze miejsca dzikiego półwyspu Akamas. Spacer w naturalnym wąwozie Avakas, wizyta na plaży Lara, gdzie znajduje się stanowisko lęgowe żółwi morskich. Zwiedzanie słynnych Łaźni Afrodyty. Obiad serwowany w tawernie oraz degustacja win w lokalnej winiarni – okazja do zakupu najbardziej wyśmienitego trunku na wyspie. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 75 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 50 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd 9-os. jeepem, opiekę wykwalifikowanego kierowcy anglojęzycznego, obiad z napojami).

Góry Troodos i Klasztor Kykkos - wyprawa w rejony górskie, gdzie wśród sosnowych lasów rozciągają się malownicze wioski. Lania to iście pocztówkowa wioska, w której będzie okazja do skosztowania 2 oryginalnych, cypryjskich trunków  - wina Commandaria i wódki Zivania. Po drodze czas na zrobienie zdjęć u stop Olimpu, najwyższego szczytu Cypru. Zwiedzanie klasztoru Kykkos, którego największym skarbem jest ikona Madonny, namalowana przez św. Łukasza, oraz zbudowana dla niej złota kaplica. Przejazd do położonego nieopodal grobowca Arcybiskupa Makariosa. W drodze powrotnej przystanek w Chrysorrogiatissa - przepięknym klasztorze z jednym mnichem i piwniczką pełną doskonałego wina – okazja do zakupu. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 55 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 30 EUR (zawiera: ubezpieczenie, przejazd jeepami, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę polskojęzycznego kierowcy).

Wycieczka do zoo – doskonały pomysł na spędzenie czasu z rodziną. Okazja do podziwiania: żyraf, małp, krokodyli, tygrysów, białych lwów i innych zwierząt. Wycieczka ok. 4-godzinna. Cena – ok. 21 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 10 EUR (zawiera: przejazd, bilety wstępu).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter