phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Carine Hotel Kumbor

Atuty oferty

 • bezpośrednio przy plaży
 • nowoczesny i elegancki
 • przestronne i wygodne pokoje
 • piękne widoki

Carine Hotel Kumbor Kod: SMTKUMB

1 444PLN
Dorośli: 2 śniadania Nd 09.10 – Pt 14.10.22
Itaka
 • Promocja ODNOWA CENOWA ODNOWA CENOWA
Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska / Kumbor

Carine Hotel Kumbor

 • Promocja ODNOWA CENOWA ODNOWA CENOWA
Kod: SMTKUMB
Opis

Test na COVID-19 (antygenowy lub RT-PCR) jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Czarnogóra – Bezpieczne Wakacje

przy drodze lokalnej, w miejscowości Kumbor, ok. 6 km od centrum HERCEG NOVI; ok. 24 km od Kotoru, ok. 55 km od Dubrownika; ok. 17 km od lotniska w Tivacie, ok. 30 km od lotniska w Dubrowniku; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu.

hotelowa, żwirowo-kamienista, łagodne zejście do morza, zalecane obuwie ochronne, bezpośrednio przy hotelu, parasole i leżaki płatne.

pieciogwiazdkowy, otwarty w 2019 r., 230 pokoi, 1 budynek, 6 pięter, 5 wind, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna Mimosa – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, 2 restauracje à la carte: Combro – włoska oraz Panorama, 3 bary; ogród, taras słoneczny; bankomat, 2 sale konferencyjne dla ok. 200 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, pralnia, usługa prasowania, usługa konsjerża, parking, wypożyczalnia samochodów i rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 32 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, minibar (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon; pokoje: deluxe z widokiem na góry, bocznym widokiem na morze i z widokiem na morze za dopłatą; rodzinny: 3-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 48 m², wyposażenie jak w pokoju deluxe; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na góry; pokoje: rodzinny oraz rodzinny z widokiem na morze za dopłatą; suite: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 64 m², wyposażenie jak w pokoju deluxe; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; taras, widok na góry; pokoje: suite oraz suite z widokiem na morze za dopłatą.

basen, słodka woda, ok. 250 m², basen dla dzieci, ok. 15 m², przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; wieczorne animacje: muzyka na żywo; za opłatą: aerobik, aqua aerobik, joga, pilates; centrum wellness: bezpłatnie: kryty basen, ok. 120 m²; za opłatą: hammam, sauna, strefa relaksu, masaże i zabiegi na twarz i ciało; sporty wodne (oferta zewnętrzna).

00382/31782000, www.carinehotels.me

 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Czarnogóra

Czarnogórskie wybrzeże to kilometry piaszczystych plaż, urokliwe zatoczki, skaliste wysepki i malownicze górskie masywy, a wszystko na tle turkusowego morza. Wielokulturowość, ciekawa, a zarazem burzliwa historia, aromatyczna kuchnia bogata w dania z baraniny, desery z bakalii i lokalny winiak to smaki kraju słońca. Jego uroki znane od dawna, po wojnie na nowo odkryte przez turystów z całego świata.

Elegancki i nowoczesny, zaprasza na niezapomniane wakacje bezpośrednio przy plaży, z której rozpościerają się znakomite widoki na Zatokę Kotorską. Na miejscu czekają wygodne i przestronne pokoje, a także kilka basenów, w tym dla dzieci oraz kryty basen w centrum wellness. Zaletą hotelu jest nieduża odległość od zabytkowego miasta i kurortu Herceg Novi, który kusi licznymi knajpkami i restauracjami.

POŁOŻENIE: przy drodze lokalnej, w miejscowości Kumbor, ok. 6 km od centrum HERCEG NOVI; ok. 24 km od Kotoru, ok. 55 km od Dubrownika; ok. 17 km od lotniska w Tivacie, ok. 30 km od lotniska w Dubrowniku; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu.

PLAŻA: hotelowa, żwirowo-kamienista, łagodne zejście do morza, zalecane obuwie ochronne, bezpośrednio przy hotelu, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: pieciogwiazdkowy, otwarty w 2019 r., 230 pokoi, 1 budynek, 6 pięter, 5 wind, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna Mimosa – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, 2 restauracje à la carte: Combro – włoska oraz Panorama, 3 bary; ogród, taras słoneczny; bankomat, 2 sale konferencyjne dla ok. 200 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, pralnia, usługa prasowania, usługa konsjerża, parking, wypożyczalnia samochodów i rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 32 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, minibar (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon; pokoje: deluxe z widokiem na góry, bocznym widokiem na morze i z widokiem na morze za dopłatą; rodzinny: 3-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 48 m², wyposażenie jak w pokoju deluxe; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na góry; pokoje: rodzinny oraz rodzinny z widokiem na morze za dopłatą; suite: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 64 m², wyposażenie jak w pokoju deluxe; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; taras, widok na góry; pokoje: suite oraz suite z widokiem na morze za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, ok. 250 m², basen dla dzieci, ok. 15 m², przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; wieczorne animacje: muzyka na żywo; za opłatą: aerobik, aqua aerobik, joga, pilates; centrum wellness: bezpłatnie: kryty basen, ok. 120 m²; za opłatą: hammam, sauna, strefa relaksu, masaże i zabiegi na twarz i ciało; sporty wodne (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 00382/31782000, www.carinehotels.me

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Montenegro Tour — wycieczka dla wszystkich pragnących w ciągu jednego dnia poznać największe skarby kultury i przyrody Czarnogóry. Trasa wiedzie w głąb kraju w kierunku dawnej stolicy – Cetinje. Wizyta w wiosce Njeguši, z której wywodzi się królewska rodzina Petrović Njeguš, znanej również z domowej suszonej szynki, sera i przepysznej rakii. Droga powrotna na wybrzeże wiedzie przez górskie zbocza, z których roztacza się piękna panorama całej Boki Kotorskiej. Zwiedzanie Kotoru - spacer uliczkami starego miasta w całości wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 62 EUR (zawiera obiad) lub ok. 49 EUR (nie zawiera obiadu).

Jezioro Szkoderskie — przejazd nad słynne jezioro. Ta słodkowodna oaza to dziś jedno z ostatnich miejsc w Europie, gdzie żyją pelikany! W tym regionie znaleźć można nie tylko piękne krajobrazy i atrakcje przyrodnicze – to także jeden z najbogatszych rejonów archeologicznych kraju z wieloma wspaniałymi średniowiecznymi zabytkami. Są tu niezliczone małe wysepki wyrastające z tafli jeziora i półwyspy z kilkusetletnimi budowlami. W programie rejs i degustacja lokalnych przysmaków. Należy zabrać rzeczy do plażowania. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 66 EUR (zawiera obiad) lub ok. 52 EUR (nie zawiera obiadu).

Dubrownik — przejazd do jednego z najsłynniejszych miast w basenie Morza Śródziemnego, miejsca o wyjątkowej historii, nazywanego Perłą Adriatyku. Zwiedzanie pięknej, kamiennej starówki, wpisanej na listę UNESCO, otoczonej najdłuższym systemem fortyfikacyjnym w Europie. Spacer po Placa, tętniącej życiem arterii starego miasta, od Wielkiej Fontanny Onufrego do Placu Luža z reprezentacyjnymi budowlami. Czas wolny. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 63 EUR (zawiera obiad) lub ok. 48 EUR (nie zawiera obiadu).

Rejs po Zatoce Kotorskiej – podczas rejsu podziwiać można najbardziej na południe wysunięty „fiord Europy”, cieśninę Verige, urokliwe stare wioski Lepetane, Stoliv, Prcanj, Muo i Perast. Kolejną atrakcją jest słynna wyspa Matki Boskiej Skalnej z XVIII-wiecznym kościołem i barokowymi malowidłami wykonanymi przez Tripo Kokolję. Czas wolny na pływanie. Polskojęzyczny przewodnik przy min. 15 uczestnikach. Cena – ok. 48 EUR (zawiera obiad).

Kanion Tary - serce Czarnogóry to nieskażona i dzika przyroda północnej części kraju. Urzekające piękno głębokiego kanionu, krystalicznych rzek i majestatycznych górskich krajobrazów. Trasa wiedzie do największego i najgłębszego kanionu Europy i jednego z najgłębszych na świecie – Tary. Brzeg rzeki i strome zbocza kanionu porośnięte są bujną roślinnością, a jego najwyższa część – jodłami i świerkami. Przystanek w punkcie widokowym – na zawieszonym 170 m nad rzeką moście łączącym 2 brzegi kanionu. Przejazd do stolicy gór – Žabljaka i dalej nad Jezioro Czarne leżące w Parku Narodowym Gór Durmitor pomiędzy ich najwyższymi szczytami. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 70 EUR (zawiera obiad) lub ok. 58 EUR (nie zawiera obiadu).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Czarnogóra, Riwiera Czarnogórska, Kumbor

Carine Hotel Kumbor

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
1 550 Pln
Oszczędzasz: 106 PLN
Dorosły
1 444pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 2 888 pln razem
Oszczędzasz 106 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter