Elegancki i nowoczesny, zaprasza na niezapomniane wakacje bezpośrednio przy plaży i oferuje wygodne, przestronne pokoje, a także kilka basenów, w tym dla dzieci oraz kryty basen w centrum wellness. Najmłodsi spędzą również czas w miniklubie i na placu zabaw, a dorośli chętnie zrelaksują się podczas wieczorów z muzyką na żywo. Zaletą hotelu jest także nieduża odległość od zabytkowego miasta i kurortu Herceg Novi, który kusi licznymi knajpkami i restauracjami. Lokalizacja hotelu zapewnia również znakomity widok na Zatokę Kotorską, dumę Czarnogóry.
malowniczo położony
bezpośrednio przy plaży
nowoczesny i elegancki
przestronne i wygodne pokoje
Położenie hotelu
Okolica
•przy drodze lokalnej
•ok. 200 m od Portonovi
•ok. 6 km od HERCEG NOVI
Odległość od lotniska
•ok. 18 km od lotniska w Tivacie (transfer autokarem i promem)
•ok. 147 km od lotniska w Podgoricy (transfer autokarem lub autokarem i promem)
Okolica
•przy drodze lokalnej
•ok. 200 m od Portonovi
•ok. 6 km od HERCEG NOVI
Odległość od lotniska
•ok. 18 km od lotniska w Tivacie (transfer autokarem i promem)
•ok. 147 km od lotniska w Podgoricy (transfer autokarem lub autokarem i promem)
Plaże
Plaża hotelowa
bezpośrednio przy hotelu
•żwirowo-kamienista
•łagodne zejście do morza
•zalecane obuwie ochronne
•przejście przez deptak
•bezpłatne parasole i leżaki
Dla dzieci
Udogodnienia
•foteliki w restauracji•łóżeczko dla dziecka do 2 lat•basen•miniklub•plac zabaw
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
Wybór klientów 2025
4 499 zł
+30 zł (TFG i TFP)
Najniższa cena z 30 dni:4 899 zł /os.-8%
Wybór klientów 2025
Last Minute
LATO 26
W cenie wakacji
przelot
transfer z i na lotnisko
pobyt w hotelu
bagaż rejestrowany
opieka rezydenta
ubezpieczenie
Ocena hotelu
5.3/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 19 Wycofano: 0
5.3Pokój
4.6Wyżywienie
4.8Obsługa hotelowa
3Animacje
5.2Położenie
5.1Plaża
3.6Atrakcje w okolicy
4.7Jakość do ceny
6/6
Bronislaw, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Jest bardzo czysty zadbany
6/6
Marta, 41-50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel powinien mieć przyznane 5*, rewelacja, czystość, codziennie wymieniane ręczniki, codzienne sprzątanie, pościel świeża raz na pobyt. Wszystko pachnie, jak w domu. Hotel robi wrażenie, najładniejszy w zatoce Kotorskiej, dodatkowo widoki z pokoju i balkonu na morze i góry, to jest nie do opisania. zapierają dech w piersiach. Plaża czysta, prysznice, przebieralnie. Jedzenie; mistrzostwo świata, pączusie, gofry, pankejki, ciasta, omlety- rano. Obiad kilka mięs do wyboru, ryby, łosoś, makarony, cały czas świeża pizza. Kolacja; kebab, na świeżo ścinany, kurczak, schab, wołowina i wiele innych do wyboru, zupy rewelacyjne, ciasta, owoce, wszystko dogląda Szef kuchni i 2 Panowie Menagerowie. Bar przy plaży z burgerami, kanapkami, pizzą na świeżo, ciasto i oczywiście napoje, alkohole. Obsługa na najwyższym poziomie, zawsze pomocna i uśmiechnięta. Wszystko zasługuje na 6, choć to Europa i bałam się jak będzie, to przebiła Egipt i Turcję, bo tam wszystko wymieszane to samo tylko z inną przyprawą i sosem, a tu konkrety. Na pochwałę w 100% zasługuje Pani Rezydentka Renata, w 2 min. stawiała się w recepcji, zawsze do dyspozycji, tel. odbiera po 2 sygnałach. Mieliśmy przygodę na morzu płynąc do Kotoru, rozpętała się burz, były problemy z dopłynięcie, przyjął nas najbliższy hotel, zapewnił picie i 5 min. był podstawiony autokar i odwiózł nas do hotelu. Rano mogliśmy płynąć jeszcze raz w cenie, ale już wyjeżdżaliśmy do Polski, więc Pani Rezydentka Renata zadzwoniła do Pani z Hotelu od wykupu wycieczek i 80 euro zostało nam zwrócone z przeprosinami, a przecież to wypadek losowy. Dodatkowo na recepcji siedząc i czekając na autobus, 2 Panów Menagerów przyszło nam podziękować. To my dziękujemy za ugoszczenie, rodzinną atmosferę i życzliwość. Jesteście wszyscy super, Podziękowania dla całej obsługi hotelowej; kelnerzy, barmani, ratownicy, recepcja, Panie sprzątające i oczywiście Menagerowie i Pani Renata. Wrócimy tam w przyszłym roku już dzisiaj byłam w biurze podróży, choć dopiero wczoraj wróciliśmy z hotelu. Nigdy przez kilkanaście lat nie wróciłam do tego samego miejsca, a do Hotelu Kumbor wrócimy ze znajomymi, bo już to ustalamy jaki termin i nie na 7 tylko 10 dni. Polecam wszystkim, już namawiam rodziców i siostrę i wszystkich innych, którzy jeżdżą po świecie, po co lecieć tyle godzin. do 2 h i jesteś na miejscu, powrót samolot leciał tylko 1;20h. Pełne zaskoczenie, zafascynowanie. Piękna Europa, piękna zatoka. W obecnej chwili muszą wystarczyć mi zdjęcia, zanim tam wrócę. Podziękowania dla Biura Itaka- super.
6/6
Marcin, 31-40 lat
cze 2026
Hotel jak najbardziej godny polecenia. Bardzo dobre jedzenie. Super lokalizacja. Pokoje duze i przestronne. Co do wycieczek fakultatywnych dużą atrakcją jest rejs m.in. do Rose, gdzie statek podpływa bezpośrednio pod hotel. Bardzo blisko do Portonovi, gdzie koniecznie należy się wybrać (około 15 minut spacerem z hotelu).
Atrakcją są także przeplywajace codziennie w porze kolacji olbrzymie statki wycieczkowe.
Bardzo pomocna i sympatyczna Pani Rezydent Renata
Co do minusów - pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją, że w momencie wymeldowania z pokoju ściągana była opaska z ręki i obsluga hotelu wręcz pouczala, że nie można już korzystać z basenów, baru czy restauracji. Taką możliwość jest wyłącznie po uiszczeniu opłaty w wysokości 25€ za osobę (nie mylić tego z przedłużeniem doby hotelowej, gdyż na to nie ma opcji z uwagi na pełne obłożenie hotelu).
Brak też animacji w języku polskim - hotel generalnie nastawiony na Francuzów.
W mojej ocenie minusem jest także całkowicie przeszklona toaleta (szklo nieprzezroczyste ale jednak) I brak szafy, do której można wypakować rzeczy
4/6
Katarzyna , 41-50 lat
cze 2026
Za balkon z widokiem na morze zapłaciłam 2,7 tys ...dostałam 1 piętro i widok na świetliki...jedzenie monotonne to samo codziennie jak w Albanii ...opłata klimatyczna od 2 os dorosłych +1 dziecko 45,50 € płatne przy zdaniu kluczy..sprzątanie pokoju to podłoga i ręczniki wymieniane ... nic poza szklanki sama odnosiłam......wycieczka na Dubrovnik za 300 zł od os to sałatka z makaronem i 1 kawałkiem buraka +kurczak i ziemniaki plus po 1 h oczekiwania na każdym przejściu granicznym w obie strony bo zmiana warty..zdecydowanie lepsza montenegro tour ...zdj robią robotę...niestety rozczarowanie odczuwam ...w okolicy tylko 1 sklep idea ..nic poza ...no i powrót lot do Katowic od 10 wymeldowanie z hotelu i czas bez obiadu!!!z dziećmi oczekiwania do 15 z lotem na 18 ..porażka ...Renata genialna jako przewodnik...wszystko robione pod Francuzów...byliśmy w końcówce czerwca animacji brak nie licząc 2 pokazów na żywo z muzyką ...aerobik w basenie tylko po francusku...plaza kamienista z ratownikiem blisko hotelu piękny widok....autobusy powrotne 2 ...odhaczone państwo ...nic poza ..rozczarowanie odczuwam
5/6
Leszek, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Ogólnie oceniam bardzo dobrze nasz pobyt. Miejsce piękne, góry ,woda, widoki,dobry hotel. Jedynym zastrzeżeniem jest sprzątanie. Przecierane były tylko główne powierzchnie, czyli ,,rynek,,.
5/6
Witold, powyżej 50 lat
cze 2026
Pozytywne
6/6
Miroslaw, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel ładny w miare nowy . położenie i plaża ok. Trochę słabe jest brak możliwości z korzystania basenu i plaży w dniu wyjazdu po godz 10 .Rozumie napoje i posiłek . Do 15 mieliśmy czas . Można było wykupić za dodatkową opłatę ale poszlismy do restauracjiobok z dostępem do wody .
5/6
Kornelia, 31-40 lat
cze 2026
Carine Hotel Kumbor to wspaniałe miejsce na wypoczynek i stanowi też doskonałą bazę wypadową. W hotelu jest czysto, pokoje robią wrażenie zwłaszcza te z widokiem na zatokę kotorską. Jedzenie jest urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Plaża jest żwirkowa, przyda się obuwie ochronne. Animacje w hotelu są każdego wieczoru, prowadzone przez animatorów francuskich ale to nie przeszkadza, każdy jest mile widziany. Spacerkiem można odwiedzić Porto Novi (piekny port). Przy hotelu jest też autobus który w 15 minut dowozi do Herceg Novi, warto zobaczyć to miasteczko;) Uczestniczyliśmy w jednej wycieczce fakultatywnej - rejsie po zatoce, wycieczka udana, Pani Renata opowiada bardzo ciekawie o zwiedzanych miejscach. Dużym plusem tej wycieczki było to, że statek zabierał nas bezpośrednio z plaży przy hotelu. W hotelu jest też godna do polecenia wypożyczalnia samochodów (55 Euro/dzień). Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem tego hotelu to gorąco polecam! Jęśli ktoś się zastanawia nad kierunkiem wakacyjnym jakim jest Czarnogóra, myślę że każdego zachwyci!
5/6
Wojciech, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel Kumbor z sieci Carine wygląda na najlepszy dostępny w obecnej ofercie biura podróży. Bardzo dobra lokalizacja, jeśli planuje się aktywne zwiedzanie okolicznych atrakcji - pobliskich miast Kotor (dawne weneckie Cattaro) , Herceg Novi, Tivat, itd. a także dobry punkt do wyjazdów w "interior" - np. w góry i do wąwozu Tary. Vis a vis hotelu są dostępne z wody dawne bunkry okrętów podwodnych marynarki jugosłowiańskiej a po wypłynięciu na Adriatyk popularna grota Blue Cave. Hotel jest ładnie położony i ciekawy pod względem designu budynku. Oczywiście ma to też minusy, bo nowoczesny design potrafi szybko wyjść z mody (co się tutaj stało) a wykończenie z matowymi kolorami, przecierkami, lastrykiem nie obroni się w perspektywie dłuższego czasu. Pokoje ponadstandardowo duże (32m2, jeśli dobrze pamiętam), a jeśli kupicie pokój z widokiem na morze, codziennie czeka was parada kilku wielkich wycieczkowców przed oknem. Jeśli jesteście przyzwyczajeni w domu do ciszy, to w czerwcu jeszcze nie jest konieczne używanie klimatyzacji, ale za to lodówki w pokojach potrafią nieźle hałasować. Jedna pracowała głośniej od klimatyzacji a druga (zmieniliśmy pokój) szumiała jak głośny wiatr w górach ;-) Plaża sztucznie usypana, żwirkowa, już po 2-3 metrach głęboka woda. Popularne jest jedzenie posiłków w zadaszonej części tarasu - ale trzeba "walczyć" z podłogą wykonaną z dużych kamyków, o które blokują się nóżki krzeseł. Jedzenie akceptowalne, oprócz beznadziejnych ciast i deserów zrobionych chyba z gotowych mieszanek, bez smaku i aromatu. Podczas kolacji działa stoisko z lodami gałkowymi. Drinki w opcji All Inclusive masakra - ale nie mam pełnego przeglądu, bo po spróbowaniu jednego innych już nie brałem. Fajną opcją jest jacuzzi i sauny w Spa na 6. piętrze. Najlepszy widok z tego tarasu w każdym kierunku. Nie rozumiem, dlaczego Spa jest prawie nie używane - może brakuje reklamy? Podobnie zresztą jak innych atrakcji, np. wynajmu SUP-ów i kajaków. Personel w recepcji bardzo pomocny. Jedna z recepcjonistek nawet próbowała mówić kilka zdań po polsku, ale oczywiście jak wszędzie angielski jest standardem. W hotelu bardzo prężnie działa biuro podróży dla Francuzów - dla nich są prowadzone animacje. Warto wziąć udział w wieczorze czarnogórskim i obejrzeć tańce regionalne w wykonaniu młodzieżowego zespołu.
6/6
Aleksandra, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Plusy:Hotel oraz teren są czyste, przestronne i ładne. Pokoje są duże i zawsze sprzątane – nawet wtedy, gdy nie było takiej potrzeby, łóżka były pościelone, śmieci wyrzucone, a kubki czyste. Do dyspozycji gości jest ładny basen kryty oraz świetne spa, w tym jacuzzi, masaże i sauny. Stołówka jest duża, przestronna i utrzymana w czystości. Brudne naczynia są zawsze na bieżąco zabierane. Obsługa jest miła, a jedzenie bardzo dobre, z dużym wyborem owoców, urozmaicone i nie nudne.
Minusy: Brak wody mineralnej w pokojach oraz nieuzupełniany minibar (standardem w innych hotelach jest pierwsze zatowarowanie w cenie, a kolejne płatne). Obowiązuje kaucja za ręczniki plażowe. Zupełny brak animacji w języku polskim, mimo że Polacy stanowili połowę gości hotelowych. Program rozrywkowy był prowadzony wyłącznie po francusku, a polscy turyści byli całkowicie ignorowani, co sprawiało wrażenie dyskryminacji. Na minus zasługuje również brak restauracji à la carte.
O Hotelu
Ogólnie
•czterogwiazdkowy superior•otwarty w 2019 r.•285 pokoi, 1 budynek, 6 pięter, 4 windy•przestronne i eleganckie lobby
•całodobowa recepcja•sala konferencyjna dla maks. 100 osób•bezpłatny internet bezprzewodowy•akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard
Sport i rozrywka
•siłownia•aerobik•aqua aerobik•joga•pilates
•miniklub•plac zabaw dla dzieci•wieczorne animacje: muzyka na żywo•za opłatą: sporty wodne (oferta zewnętrzna)
Basen
•basen, słodka woda, ok. 250 m², gł. 1,2 m•basen dla dzieci, ok. 15 m², gł. 0,3 m
•przy basenach bezpłatne parasole i leżaki
Spa
•kryty basen, ok. 120 m²
•za opłatą: sauna, hammam, strefa relaksu, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało
Usługi
•room-service•pralnia•minimarket
•parking (ok. 10 EUR/dzień)•garaż (ok. 15 EUR/dzień)•wypożyczalnia samochodów
Powyższe usługi są dodatkowo płatne.
Kontakt
•00382/67115403
•www.carinehotels.me
Dostępne pokoje
Pokój rodzinny deluxe 2 os.
2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej i 1 dostawki dla dziecka lub 2 dostawek dla dzieci - sofa)
ok. 48 m²
klimatyzowany
łazienka (prysznic, wc, suszarka)
w cenie
Pokój deluxe 2 os. boczny widok na morze
2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej i 1 dostawki dla dziecka lub 2 dostawek dla dzieci - sofa)
ok. 32 m²
klimatyzowany
łazienka (prysznic, wc, suszarka)
+200 zł /pokój
Pokój deluxe 2 os. widok na morze
2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej i 1 dostawki dla dziecka lub 2 dostawek dla dzieci - sofa)
ok. 32 m²
klimatyzowany
łazienka (prysznic, wc, suszarka)
+400 zł /pokój
Wyżywienie
Restauracje
restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, w restauracji dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie
3 bary
All inclusive
śniadanie (7.00-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.00) w formie bufetu w restauracji
napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonym barze (10.30-23.00)
wymagane noszenie opasek all inclusive
w cenie
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka) ważny 3 miesiące od planowanej daty wyjazdu
w przypadku podróży tylko z jednym z rodziców/opiekunów prawnych może być wymagana pisemna zgoda drugiego rodzica/opiekuna prawnego na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski). Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica/opiekuna prawnego jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica/opiekuna prawnego (wymagany jest akt zgonu w j. angielskim)
Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Obowiązkowy podatek turystyczny
ok.1,5 EUR/os./dzień, dzieci do 2 lat – bez opłaty, płatny na miejscu w hotelu. W regionie
Czas przelotu
Polska-Tivat ok. 2 godz. Polska-Podgorica ok. 2 godz.
Waluta
euro (EUR)
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu.
w przypadku oferty ITAKA SMART oznaczonej symbolem - ITAKA TRAVEL EXPERT: zdalna opieka polskojęzycznych ekspertów poprzez czat, e-mail lub telefonicznie. - TRANSFER: na lotnisku po wylądowaniu przedstawiciel kontrahenta ITAKA SMART wskaże transfer do hotelu. Czas oczekiwania na transfer może wynieść ok. 1h. Kierowca informuje o nazwie hotelu i pomaga z bagażem. Informacja o transferze powrotnym dostępna będzie na dzień przed wylotem w aplikacji mobilnej ITAKA lub wiadomości e-mail.
10 powodów, dla których musisz odwiedzić Czarnogórę
Niesamowite krajobrazy
Góry schodzące do morza, Zatoka Kotorska, kaniony górskich rzek – musisz to zobaczyć!
Kraj wiecznych wakacji
10 czarnogórskich przykazań to osobliwe zasady, wyznawane przez mieszkańców – spodobają Ci się! Ogólne przesłanie tego wyjątkowego zbioru wskazówek to „spiesz się powoli”, a praca nie zając, nie ucieknie.
Copacabana
Wielka Plaża – najdłuższa piaszczysta plaża Adriatyku to raj dla miłośników kąpieli słonecznych!
Miasta i klasztory
Spotkania z zabytkową architekturą i sztuką: labirynty starówek, wieńce murów obronnych, freski prawosławnych monastyrów. To wszystko czeka na Ciebie w małym kraju nad Adriatykiem.
Kultura przede wszystkim
Czarnogóra to nie tylko przyroda i zabytki – znajdziesz tu również liczne imprezy kulturalne: od publicznego czytania książek na placach starego miasta w Budvie, po targi nowoczesnych jachtów. Nie sposób się nudzić!
Bałkańskie smaki
Wyśmienita domowa kuchnia, najlepsze na Bałkanach suszone szynki z Njeguši, kalmary z Zatoki Kotorskiej, świeże ryby z Adriatyku, a do tego doskonałe domowe wina i lokalna oliwa z oliwek. To prawdziwy raj dla smakoszy!
Jezioro Szkoderskie
Park Narodowy, otoczony pasmami górskimi – największe jezioro na Bałkanach i jedna z największych przyrodniczych atrakcji Czarnogóry, a także dom wielu gatunków ptaków.
Tylko dla pań
W Ulcinj znajduje się wyjątkowa plaża, przeznaczona tylko dla pań, z doskonałym mikroklimatem, sprzyjającym wypoczynkowi i odnowie biologicznej.
Bezcenne widoki
Najpiękniejsza panorama nad Adriatykiem – widoki z drogi prowadzącej z Kotoru do Cetinje: z jednej strony Zatoka Kotorska, z drugiej Adriatyk, za plecami pasmo górskie Lovčen. To uczta dla oczu!
Wielki kanion
Kanion rzeki Tara to najgłębszy kanion rzeczny w Europie. Niezapomniane widoki gwarantowane.