phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Carine Hotel Park

Atuty oferty

 • wakacje we dwoje i rodzinny wypoczynek
 • piękny widok na Zatokę Kotorską
 • 2 baseny, kort tenisowy
 • przestronne pokoje rodzinne
 • plaża przy hotelu
 • dobra lokalna kuchnia

Carine Hotel Park Kod: SMTIPAR

1 404PLN
Dorośli: 2 all inclusive Nd 09.10 – Pt 14.10.22
Itaka
 • Promocja ODNOWA CENOWA ODNOWA CENOWA
Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska / Bijela

Carine Hotel Park

 • Promocja ODNOWA CENOWA ODNOWA CENOWA
Kod: SMTIPAR
Opis

Test na COVID-19 (antygenowy lub RT-PCR) jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Czarnogóra – Bezpieczne Wakacje

w rejonie Zatoki Kotorskiej, w niewielkiej, malowniczej miejscowości BIJELA ze sklepikami i restauracjami, przy drodze lokalnej i autostradzie, ok. 12 km od Herceg Novi, ok. 30 km od Kotoru, ok. 62 km od Dubrownika; ok. 10 km od lotniska w Tivacie, ok. 40 km od lotniska w Dubrowniku; przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu, postój taksówek bezpośrednio przy hotelu.

hotelowa, żwirowo-kamienista, zalecane obuwie ochronne, bezpośrednio przy hotelu, przejście przez deptak; parasole i leżaki płatne.

czterogwiazdkowy, zbudowany w 2016 r., budynek główny – 252 pokoje, aneks – 30 pokoi, 7 pięter, 8 wind, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, 3 bary; sklep z pamiątkami, minimarket, bankomat; taras z widokiem na Zatokę Kotorską; centrum konferencyjne dla 250 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, pralnia, parking, wypożyczalnia samochodów i rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki tylko w pokojach z bocznym widokiem na morze i widokiem na morze), ok. 22-28 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: sejf, minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na góry; boczny widok na morze i widok na morze za dopłatą; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci – łóżko piętrowe), ok. 28 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik i krzesełka), widok na miasto; rodzinny z bocznym widokiem na morze: 2-os. (możliwość 4 dostawek dla dzieci – łóżko piętrowe i sofa), ok. 43-46 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik i krzesełka); suite: 2-os. (możliwość 2 dostawek dla dzieci), ok. 55-58 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik i krzesełka), boczny widok na morze; widok na morze za dopłatą; pokoje: rodzinny, rodzinny z bocznym widokiem na morze i suite za dopłatą.

basen, słodka woda, ok. 150 m², wydzielona część dla dzieci, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, basen kryty, słodka woda, ok. 90 m², wydzielona część dla dzieci; siłownia, aerobik, joga, pilates; animacje dla dorosłych, muzyka na żywo, wieczory folklorystyczne; miniklub (4-12 lat), plac zabaw dla dzieci; za opłatą: kort tenisowy z wypożyczalnią sprzętu (dodatkowo płatna), centrum wellness z widokiem na Zatokę Kotorską: jacuzzi, hammam, sauna, zabiegi na twarz i ciało; sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu w wyznaczonych godzinach w restauracji; poranne przekąski i podwieczorek w wyznaczonych godzinach w restauracji; lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych godzinach w wyznaczonym miejscu.

00382/31339412, www.carinehotels.me

 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Czarnogóra

Czarnogórskie wybrzeże to kilometry piaszczystych plaż, urokliwe zatoczki, skaliste wysepki i malownicze górskie masywy, a wszystko na tle turkusowego morza. Wielokulturowość, ciekawa, a zarazem burzliwa historia, aromatyczna kuchnia bogata w dania z baraniny, desery z bakalii i lokalny winiak to smaki kraju słońca. Jego uroki znane od dawna, po wojnie na nowo odkryte przez turystów z całego świata.

Wspaniale położony w Zatoce Kotorskiej, z pięknymi widokami, jest doskonałą propozycją na romantyczne wakacje we dwoje, jak i na rodzinny wypoczynek. Hotel dysponuje prywatną plażą, na miejscu są 2 baseny i kort tenisowy. Nowoczesne pokoje są przestronne, z dostępem do bezpłatnego internetu bezprzewodowego. Goście doceniają smaczną lokalną kuchnię i serwis na wysokim poziomie.

POŁOŻENIE: w rejonie Zatoki Kotorskiej, w niewielkiej, malowniczej miejscowości BIJELA ze sklepikami i restauracjami, przy drodze lokalnej i autostradzie, ok. 12 km od Herceg Novi, ok. 30 km od Kotoru, ok. 62 km od Dubrownika; ok. 10 km od lotniska w Tivacie, ok. 40 km od lotniska w Dubrowniku; przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu, postój taksówek bezpośrednio przy hotelu.

PLAŻA: hotelowa, żwirowo-kamienista, zalecane obuwie ochronne, bezpośrednio przy hotelu, przejście przez deptak; parasole i leżaki płatne.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 2016 r., budynek główny – 252 pokoje, aneks – 30 pokoi, 7 pięter, 8 wind, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, 3 bary; sklep z pamiątkami, minimarket, bankomat; taras z widokiem na Zatokę Kotorską; centrum konferencyjne dla 250 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, pralnia, parking, wypożyczalnia samochodów i rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki tylko w pokojach z bocznym widokiem na morze i widokiem na morze), ok. 22-28 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: sejf, minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na góry; boczny widok na morze i widok na morze za dopłatą; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci – łóżko piętrowe), ok. 28 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik i krzesełka), widok na miasto; rodzinny z bocznym widokiem na morze: 2-os. (możliwość 4 dostawek dla dzieci – łóżko piętrowe i sofa), ok. 43-46 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik i krzesełka); suite: 2-os. (możliwość 2 dostawek dla dzieci), ok. 55-58 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik i krzesełka), boczny widok na morze; widok na morze za dopłatą; pokoje: rodzinny, rodzinny z bocznym widokiem na morze i suite za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, ok. 150 m², wydzielona część dla dzieci, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, basen kryty, słodka woda, ok. 90 m², wydzielona część dla dzieci; siłownia, aerobik, joga, pilates; animacje dla dorosłych, muzyka na żywo, wieczory folklorystyczne; miniklub (4-12 lat), plac zabaw dla dzieci; za opłatą: kort tenisowy z wypożyczalnią sprzętu (dodatkowo płatna), centrum wellness z widokiem na Zatokę Kotorską: jacuzzi, hammam, sauna, zabiegi na twarz i ciało; sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

ALL INCLUSIVE: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu w wyznaczonych godzinach w restauracji; poranne przekąski i podwieczorek w wyznaczonych godzinach w restauracji; lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych godzinach w wyznaczonym miejscu.

KONTAKT: 00382/31339412, www.carinehotels.me

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Montenegro Tour — wycieczka dla wszystkich pragnących w ciągu jednego dnia poznać największe skarby kultury i przyrody Czarnogóry. Trasa wiedzie w głąb kraju w kierunku dawnej stolicy – Cetinje. Wizyta w wiosce Njeguši, z której wywodzi się królewska rodzina Petrović Njeguš, znanej również z domowej suszonej szynki, sera i przepysznej rakii. Droga powrotna na wybrzeże wiedzie przez górskie zbocza, z których roztacza się piękna panorama całej Boki Kotorskiej. Zwiedzanie Kotoru - spacer uliczkami starego miasta w całości wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 62 EUR (zawiera obiad) lub ok. 49 EUR (nie zawiera obiadu).

Jezioro Szkoderskie — przejazd nad słynne jezioro. Ta słodkowodna oaza to dziś jedno z ostatnich miejsc w Europie, gdzie żyją pelikany! W tym regionie znaleźć można nie tylko piękne krajobrazy i atrakcje przyrodnicze – to także jeden z najbogatszych rejonów archeologicznych kraju z wieloma wspaniałymi średniowiecznymi zabytkami. Są tu niezliczone małe wysepki wyrastające z tafli jeziora i półwyspy z kilkusetletnimi budowlami. W programie rejs i degustacja lokalnych przysmaków. Należy zabrać rzeczy do plażowania. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 66 EUR (zawiera obiad) lub ok. 52 EUR (nie zawiera obiadu).

Dubrownik — przejazd do jednego z najsłynniejszych miast w basenie Morza Śródziemnego, miejsca o wyjątkowej historii, nazywanego Perłą Adriatyku. Zwiedzanie pięknej, kamiennej starówki, wpisanej na listę UNESCO, otoczonej najdłuższym systemem fortyfikacyjnym w Europie. Spacer po Placa, tętniącej życiem arterii starego miasta, od Wielkiej Fontanny Onufrego do Placu Luža z reprezentacyjnymi budowlami. Czas wolny. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 63 EUR (zawiera obiad) lub ok. 48 EUR (nie zawiera obiadu).

Rejs po Zatoce Kotorskiej – podczas rejsu podziwiać można najbardziej na południe wysunięty „fiord Europy”, cieśninę Verige, urokliwe stare wioski Lepetane, Stoliv, Prcanj, Muo i Perast. Kolejną atrakcją jest słynna wyspa Matki Boskiej Skalnej z XVIII-wiecznym kościołem i barokowymi malowidłami wykonanymi przez Tripo Kokolję. Czas wolny na pływanie. Polskojęzyczny przewodnik przy min. 15 uczestnikach. Cena – ok. 48 EUR (zawiera obiad).

Kanion Tary - serce Czarnogóry to nieskażona i dzika przyroda północnej części kraju. Urzekające piękno głębokiego kanionu, krystalicznych rzek i majestatycznych górskich krajobrazów. Trasa wiedzie do największego i najgłębszego kanionu Europy i jednego z najgłębszych na świecie – Tary. Brzeg rzeki i strome zbocza kanionu porośnięte są bujną roślinnością, a jego najwyższa część – jodłami i świerkami. Przystanek w punkcie widokowym – na zawieszonym 170 m nad rzeką moście łączącym 2 brzegi kanionu. Przejazd do stolicy gór – Žabljaka i dalej nad Jezioro Czarne leżące w Parku Narodowym Gór Durmitor pomiędzy ich najwyższymi szczytami. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 70 EUR (zawiera obiad) lub ok. 58 EUR (nie zawiera obiadu).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Czarnogóra, Riwiera Czarnogórska, Bijela

Carine Hotel Park

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
1 500 Pln
Oszczędzasz: 96 PLN
Dorosły
1 404pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 2 808 pln razem
Oszczędzasz 96 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter