phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Princess Beach & Conference

Atuty oferty

 • wygodny wypoczynek z rodziną
 • blisko hotelowej plaży
 • profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne

Hotel Princess Beach & Conference Kod: SMTPRIN

849PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Pt 02.10 – Śr 07.10.20
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Czarnogóra / Bar

Hotel Princess Beach & Conference

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: SMTPRIN
Opis

w wakacyjnym kurorcie BAR, w pobliżu promenady i portu, w otoczeniu bujnej roślinności, w pobliżu ośrodków sportowych, ok. 1,5 km od centrum starej części miejscowości Bar, ok. 37 km od centrum Budvy.

hotelowa, żwirowo-kamienista, łagodne zejście do morza, zalecane obuwie ochronne, bezpośrednio przy hotelu, przejście przez promenadę, parasole i leżaki płatne (ograniczona ilość).

czterogwiazdkowy, stylowy i komfortowy, sezonowo odnawiany, 1 budynek z dodatkowym skrzydłem z pokojami, 3 piętra, 135 pokoi, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna z tarasem – dania w formie bufetu lub serwowane, obsługa kelnerska, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie (na zamówienie przed przyjazdem), restauracja à la carte, bar w lobby, piano-bar, bar przy basenie; 3 sale konferencyjne, taras z widokiem na basen, morze i ogród; za opłatą: internet bezprzewodowy, lekarz na wezwanie, opiekunka dla dziecka, salon kosmetyczny, pralnia, parking, wypożyczalnia samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 25 m², wygodny, stylowy, klimatyzowany (w sezonie letnim), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf; za opłatą: internet bezprzewodowy, minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras; widok na morze za dopłatą.

basen, słodka woda, ok. 200 m²; sala telewizyjna, fitness (możliwość ćwiczeń z instruktorem, wymagana wcześniejsza rezerwacja); w pobliżu basenu oraz w salach bankietowych okazyjnie wieczory muzyczne; centrum wellness: bezpłatnie: basen kryty, ok. 90 m², jacuzzi; płatne: łaźnia rzymska i fińska, łaźnia parowa, masaże, sauna, solarium; w pobliżu hotelu centra sportowe, ścieżka zdrowia, korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne (oferta zewnętrzna).

00382/30300100, www.hotelprincess.me

Informacje o regionie
Galeria regionu

Czarnogóra

Czarnogórskie wybrzeże to kilometry piaszczystych plaż, urokliwe zatoczki, skaliste wysepki i malownicze górskie masywy, a wszystko na tle turkusowego morza. Wielokulturowość, ciekawa, a zarazem burzliwa historia, aromatyczna kuchnia bogata w dania z baraniny, desery z bakalii i lokalny winiak to smaki kraju słońca. Jego uroki znane od dawna, po wojnie na nowo odkryte przez turystów z całego świata.

Znakomicie położony w wakacyjnym, rozwijającym się kurorcie Bar, tuż przy hotelowej plaży z krystalicznie czystą wodą. Oferta dla najbardziej wymagających klientów – piękne wnętrza, wyśmienity serwis, komfortowe pokoje to wypoczynek na wysokim poziomie, przy pięknej 9-kilometrowej plaży.

POŁOŻENIE: w wakacyjnym kurorcie BAR, w pobliżu promenady i portu, w otoczeniu bujnej roślinności, w pobliżu ośrodków sportowych, ok. 1,5 km od centrum starej części miejscowości Bar, ok. 37 km od centrum Budvy.

PLAŻA: hotelowa, żwirowo-kamienista, łagodne zejście do morza, zalecane obuwie ochronne, bezpośrednio przy hotelu, przejście przez promenadę, parasole i leżaki płatne (ograniczona ilość).

HOTEL: czterogwiazdkowy, stylowy i komfortowy, sezonowo odnawiany, 1 budynek z dodatkowym skrzydłem z pokojami, 3 piętra, 135 pokoi, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna z tarasem – dania w formie bufetu lub serwowane, obsługa kelnerska, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie (na zamówienie przed przyjazdem), restauracja à la carte, bar w lobby, piano-bar, bar przy basenie; 3 sale konferencyjne, taras z widokiem na basen, morze i ogród; za opłatą: internet bezprzewodowy, lekarz na wezwanie, opiekunka dla dziecka, salon kosmetyczny, pralnia, parking, wypożyczalnia samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 25 m², wygodny, stylowy, klimatyzowany (w sezonie letnim), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf; za opłatą: internet bezprzewodowy, minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras; widok na morze za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, ok. 200 m²; sala telewizyjna, fitness (możliwość ćwiczeń z instruktorem, wymagana wcześniejsza rezerwacja); w pobliżu basenu oraz w salach bankietowych okazyjnie wieczory muzyczne; centrum wellness: bezpłatnie: basen kryty, ok. 90 m², jacuzzi; płatne: łaźnia rzymska i fińska, łaźnia parowa, masaże, sauna, solarium; w pobliżu hotelu centra sportowe, ścieżka zdrowia, korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 00382/30300100, www.hotelprincess.me

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Montenegro Tour — wycieczka dla wszystkich pragnących w ciągu jednego dnia poznać największe skarby kultury i przyrody Czarnogóry. Trasa wiedzie w głąb kraju w kierunku dawnej stolicy – Cetinje. Wizyta w wiosce Njeguši, z której wywodzi się królewska rodzina Petrović Njeguš, znanej również z domowej suszonej szynki, sera i przepysznej rakii. Droga powrotna na wybrzeże wiedzie przez górskie zbocza, z których roztacza się piękna panorama całej Boki Kotorskiej. Zwiedzanie Kotoru - spacer uliczkami starego miasta w całości wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 62 EUR (zawiera obiad) lub ok. 49 EUR (nie zawiera obiadu).

Jezioro Szkoderskie — przejazd nad słynne jezioro. Ta słodkowodna oaza to dziś jedno z ostatnich miejsc w Europie, gdzie żyją pelikany! W tym regionie znaleźć można nie tylko piękne krajobrazy i atrakcje przyrodnicze – to także jeden z najbogatszych rejonów archeologicznych kraju z wieloma wspaniałymi średniowiecznymi zabytkami. Są tu niezliczone małe wysepki wyrastające z tafli jeziora i półwyspy z kilkusetletnimi budowlami. W programie rejs i degustacja lokalnych przysmaków. Należy zabrać rzeczy do plażowania. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 66 EUR (zawiera obiad) lub ok. 52 EUR (nie zawiera obiadu).

Dubrownik — przejazd do jednego z najsłynniejszych miast w basenie Morza Śródziemnego, miejsca o wyjątkowej historii, nazywanego Perłą Adriatyku. Zwiedzanie pięknej, kamiennej starówki, wpisanej na listę UNESCO, otoczonej najdłuższym systemem fortyfikacyjnym w Europie. Spacer po Placa, tętniącej życiem arterii starego miasta, od Wielkiej Fontanny Onufrego do Placu Luža z reprezentacyjnymi budowlami. Czas wolny. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 63 EUR (zawiera obiad) lub ok. 48 EUR (nie zawiera obiadu).

Rejs po Zatoce Kotorskiej – podczas rejsu podziwiać można najbardziej na południe wysunięty „fiord Europy”, cieśninę Verige, urokliwe stare wioski Lepetane, Stoliv, Prcanj, Muo i Perast. Kolejną atrakcją jest słynna wyspa Matki Boskiej Skalnej z XVIII-wiecznym kościołem i barokowymi malowidłami wykonanymi przez Tripo Kokolję. Czas wolny na pływanie. Polskojęzyczny przewodnik przy min. 15 uczestnikach. Cena – ok. 48 EUR (zawiera obiad).

Kanion Tary - serce Czarnogóry to nieskażona i dzika przyroda północnej części kraju. Urzekające piękno głębokiego kanionu, krystalicznych rzek i majestatycznych górskich krajobrazów. Trasa wiedzie do największego i najgłębszego kanionu Europy i jednego z najgłębszych na świecie – Tary. Brzeg rzeki i strome zbocza kanionu porośnięte są bujną roślinnością, a jego najwyższa część – jodłami i świerkami. Przystanek w punkcie widokowym – na zawieszonym 170 m nad rzeką moście łączącym 2 brzegi kanionu. Przejazd do stolicy gór – Žabljaka i dalej nad Jezioro Czarne leżące w Parku Narodowym Gór Durmitor pomiędzy ich najwyższymi szczytami. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 70 EUR (zawiera obiad) lub ok. 58 EUR (nie zawiera obiadu).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Czarnogóra, Bar

Hotel Princess Beach & Conference

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
1 039 Pln
Oszczędzasz: 190 PLN
Dorosły
849pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 1 698 pln razem
Oszczędzasz 190 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter