phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Villa Dvor Kornic

Atuty oferty

 • w centrum Budvy
 • blisko plaży
 • kameralny, tylko 19 pokoi
 • komfortowe i funkcjonalne pokoje

Villa Dvor Kornic Kod: TIVKORN

1 773PLN
Dorośli: 2 śniadania Pt 26.05 – Wt 30.05.23
Itaka
Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska / Budva

Villa Dvor Kornic

Kod: TIVKORN
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Czarnogóra – Bezpieczne Wakacje

w centrum BUDVY z restauracjami, barami i sklepami, ok. 800 m od Starego Miasta; ok. 21 km od lotniska w Tivacie, ok. 68 km od lotniska w Podgoricy, ok. 71 km od lotniska w Dubrowniku; przystanek autobusowy ok. 500 m od hotelu.

Greco, publiczna, żwirowa, łagodne zejście do morza, ok. 500 m od hotelu, dojście ulicą, parasole i leżaki płatne.

trzygwiazdkowy, 19 pokoi, budynek główny oraz boczny, 3 piętra, recepcja, restauracja – dania w formie bufetu; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: lekarz na wezwanie, wypożyczalnia samochodów, rowerów i skuterów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

ekonomiczny: 2-os., ok. 15 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, sejf; za opłatą: minibar (płatny wg. konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 21-31 m², wyposażenie jak w pokoju ekonomicznym, dodatkowo zestaw do kawy/herbaty; balkon (stolik i krzesełka); studio: 2-os., w budynku bocznym, wyposażenie jak w pokoju ekonomicznym, dodatkowo: aneks kuchenny, zestaw do kawy/herbaty; balkon (stolik i krzesełka); pokój standardowy i studio za dopłatą.

00382/69213485, villa-dvor-kornic.business.site

 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Czarnogóra

Czarnogórskie wybrzeże to kilometry piaszczystych plaż, urokliwe zatoczki, skaliste wysepki i malownicze górskie masywy, a wszystko na tle turkusowego morza. Wielokulturowość, ciekawa, a zarazem burzliwa historia, aromatyczna kuchnia bogata w dania z baraniny, desery z bakalii i lokalny winiak to smaki kraju słońca. Jego uroki znane od dawna, po wojnie na nowo odkryte przez turystów z całego świata.

Kameralny wypoczynek w samym centrum Budvy! Wybierz się na spacer wąskimi uliczkami, podziwiaj zabytki i poznaj codzienne życie mieszkańców – krok po kroku odkrywaj uroki tego miasta. Na miejscu do dyspozycji Gości restauracja serwująca dania w formie bufetu. Spragnieni błogiego lenistwa w promieniach czarnogórskiego słońca mogą wybrać się na pobliską plażę. Po dniu spędzonym na wakacyjnych aktywnościach, wypocznij w komfortowych i funkcjonalnych pokojach.

POŁOŻENIE: w centrum BUDVY z restauracjami, barami i sklepami, ok. 800 m od Starego Miasta; ok. 21 km od lotniska w Tivacie, ok. 68 km od lotniska w Podgoricy, ok. 71 km od lotniska w Dubrowniku; przystanek autobusowy ok. 500 m od hotelu.

PLAŻA: Greco, publiczna, żwirowa, łagodne zejście do morza, ok. 500 m od hotelu, dojście ulicą, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: trzygwiazdkowy, 19 pokoi, budynek główny oraz boczny, 3 piętra, recepcja, restauracja – dania w formie bufetu; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: lekarz na wezwanie, wypożyczalnia samochodów, rowerów i skuterów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

POKÓJ:ekonomiczny: 2-os., ok. 15 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, sejf; za opłatą: minibar (płatny wg. konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 21-31 m², wyposażenie jak w pokoju ekonomicznym, dodatkowo zestaw do kawy/herbaty; balkon (stolik i krzesełka); studio: 2-os., w budynku bocznym, wyposażenie jak w pokoju ekonomicznym, dodatkowo: aneks kuchenny, zestaw do kawy/herbaty; balkon (stolik i krzesełka); pokój standardowy i studio za dopłatą.

KONTAKT: 00382/69213485, villa-dvor-kornic.business.site

GRATIS:
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Montenegro Tour — wycieczka dla wszystkich pragnących w ciągu jednego dnia poznać największe skarby kultury i przyrody Czarnogóry. Trasa wiedzie w głąb kraju w kierunku dawnej stolicy – Cetinje. Wizyta w wiosce Njeguši, z której wywodzi się królewska rodzina Petrović Njeguš, znanej również z domowej suszonej szynki, sera i przepysznej rakii. Droga powrotna na wybrzeże wiedzie przez górskie zbocza, z których roztacza się piękna panorama całej Boki Kotorskiej. Zwiedzanie Kotoru - spacer uliczkami starego miasta w całości wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 62 EUR (zawiera obiad) lub ok. 49 EUR (nie zawiera obiadu).

Jezioro Szkoderskie — przejazd nad słynne jezioro. Ta słodkowodna oaza to dziś jedno z ostatnich miejsc w Europie, gdzie żyją pelikany! W tym regionie znaleźć można nie tylko piękne krajobrazy i atrakcje przyrodnicze – to także jeden z najbogatszych rejonów archeologicznych kraju z wieloma wspaniałymi średniowiecznymi zabytkami. Są tu niezliczone małe wysepki wyrastające z tafli jeziora i półwyspy z kilkusetletnimi budowlami. W programie rejs i degustacja lokalnych przysmaków. Należy zabrać rzeczy do plażowania. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 66 EUR (zawiera obiad) lub ok. 52 EUR (nie zawiera obiadu).

Dubrownik — przejazd do jednego z najsłynniejszych miast w basenie Morza Śródziemnego, miejsca o wyjątkowej historii, nazywanego Perłą Adriatyku. Zwiedzanie pięknej, kamiennej starówki, wpisanej na listę UNESCO, otoczonej najdłuższym systemem fortyfikacyjnym w Europie. Spacer po Placa, tętniącej życiem arterii starego miasta, od Wielkiej Fontanny Onufrego do Placu Luža z reprezentacyjnymi budowlami. Czas wolny. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 63 EUR (zawiera obiad) lub ok. 48 EUR (nie zawiera obiadu).

Rejs po Zatoce Kotorskiej – podczas rejsu podziwiać można najbardziej na południe wysunięty „fiord Europy”, cieśninę Verige, urokliwe stare wioski Lepetane, Stoliv, Prcanj, Muo i Perast. Kolejną atrakcją jest słynna wyspa Matki Boskiej Skalnej z XVIII-wiecznym kościołem i barokowymi malowidłami wykonanymi przez Tripo Kokolję. Czas wolny na pływanie. Polskojęzyczny przewodnik przy min. 15 uczestnikach. Cena – ok. 48 EUR (zawiera obiad).

Kanion Tary - serce Czarnogóry to nieskażona i dzika przyroda północnej części kraju. Urzekające piękno głębokiego kanionu, krystalicznych rzek i majestatycznych górskich krajobrazów. Trasa wiedzie do największego i najgłębszego kanionu Europy i jednego z najgłębszych na świecie – Tary. Brzeg rzeki i strome zbocza kanionu porośnięte są bujną roślinnością, a jego najwyższa część – jodłami i świerkami. Przystanek w punkcie widokowym – na zawieszonym 170 m nad rzeką moście łączącym 2 brzegi kanionu. Przejazd do stolicy gór – Žabljaka i dalej nad Jezioro Czarne leżące w Parku Narodowym Gór Durmitor pomiędzy ich najwyższymi szczytami. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 70 EUR (zawiera obiad) lub ok. 58 EUR (nie zawiera obiadu).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Czarnogóra, Riwiera Czarnogórska, Budva

Villa Dvor Kornic

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 773pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 3 546 pln razem TFG + TFP +52 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20