phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> > >

Hotel El Wekala Aqua Park Resort

Atuty oferty

 • rodzinne wakacje
 • basen ze zjeżdżalniami
 • znakomita atmosfera
 • stylowe wnętrza

Hotel El Wekala Aqua Park Resort Kod: TCPWEKA

1 799PLN
Dorośli: 2 all inclusive Śr 06.03 – Śr 13.03.19 (8 dni)
Itaka

Hotel El Wekala Aqua Park Resort Kod: TCPWEKA Egipt \ Taba

Świetnie położony w centrum Taba Heights, jest bardzo popularny i lubiany za znakomitą atmosferę, przyjazną obsługę i smaczną kuchnię. Hotel leży na wzgórzu, skąd roztacza się fantastyczny widok na zatokę Akaba i Arabię Saudyjską. Ciekawa architektura, z kopułami i łukowymi sklepieniami, nawiązuje do tradycyjnego arabskiego stylu. Bardzo zadbany i profesjonalnie prowadzony, jest doskonałym wyborem zarówno na sympatyczne rodzinne wczasy, jak i szalony urlop z przyjaciółmi. W każdy piątek hotel organizuje przedstawienia, na które zapraszani są Goście wszystkich hoteli w Taba Heights.

Opis oferty

w centrum TABA HEIGHTS, na wzgórzu, przy centrum handlowym, ok. 20 km od centrum Taby; ok. 35 km od lotniska w Tabie; blisko hotelu przystanek lokalnego minibusu (bezpłatne kursy do najważniejszych miejsc w Taba Heights, m.in. do centrum nurkowego Waterworld).

prywatna, szeroka, piaszczysto-żwirkowa, łagodne zejście do morza, ok. 2 km od hotelu, dojazd bezpłatnym hotelowym busem co ok. 30 min; bezpłatne leżaki, parasole, materace i ręczniki (do pobrania w hotelu); bar objęty all inclusive: bezalkoholowe napoje chłodzące oraz przekąski.

czterogwiazdkowy, częściowo odnowiony w 2017 roku, 215 pokoi, 5 budynków, 2 piętra, 1 winda, całodobowa recepcja, restauracja główna - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, restauracja à la carte (dodatkowo płatna) - kuchnia arabska, snack-bar przy plaży, bar przy basenie, Peanuts bar, fajka wodna (dodatkowo płatna); sklep z pamiątkami, kantor, bankomat; sala konferencyjna dla maks. 80 osób, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy (10.00-22.00); za opłatą: pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 22-28 m², funkcjonalnie i stylowo urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf; minibar (na zamówienie, płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka), widok na basen na zamówienie, za dopłatą.

basen główny, woda słodka, ok. 700 m², gł. 1,4 m, sezonowo podgrzewany, 4 zjeżdżalnie, brodzik, woda słodka, ok. 55 m², gł. 0,6 m; przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki; tenis stołowy, rzutki, siatkówka plażowa, aerobic, siłownia; plac i pokój zabaw dla dzieci, miniklub (3-12 lat), animacje, przedstawienia (1 raz/tydz. - piątek); za opłatą: bilard, masaże, centrum sportów wodnych, centrum nurkowe.

śniadanie (7.00-10.00), obiad (13.00-15.00), kolacja (19.00-22.00) w formie bufetu w restauracji głównej; lekkie przekąski w barze przy basenie i na plaży (14.00-16.00); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00-22.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

www.orascomhd.com

 • serwis plażowy
 • Wi-Fi
 • bus na plażę i do centrum nurkowego

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

4,4 / 6
77% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Obsługę hotelową
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
 • Standard pokoi
Informacje o regionie

Egipt — Taba

Fascynujące krajobrazy, egzotyka pejzażu, który tworzą góry Synaj, plaże i morze, oczarowują niespotykaną kolorystyką: ciepły beż i złoto to majestatyczne góry i piaszczyste plaże, wszystkie kolory błękitu to Morze Czerwone. Wczasy w Tabie to przepustka do zachwycającej odmiennością krainy, gdzie słońce świeci cały rok.

 

POŁOŻENIE: w centrum TABA HEIGHTS, na wzgórzu, przy centrum handlowym, ok. 20 km od centrum Taby; ok. 35 km od lotniska w Tabie; blisko hotelu przystanek lokalnego minibusu (bezpłatne kursy do najważniejszych miejsc w Taba Heights, m.in. do centrum nurkowego Waterworld).

PLAŻA: prywatna, szeroka, piaszczysto-żwirkowa, łagodne zejście do morza, ok. 2 km od hotelu, dojazd bezpłatnym hotelowym busem co ok. 30 min; bezpłatne leżaki, parasole, materace i ręczniki (do pobrania w hotelu); bar objęty all inclusive: bezalkoholowe napoje chłodzące oraz przekąski.

HOTEL: czterogwiazdkowy, częściowo odnowiony w 2017 roku, 215 pokoi, 5 budynków, 2 piętra, 1 winda, całodobowa recepcja, restauracja główna - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, restauracja à la carte (dodatkowo płatna) - kuchnia arabska, snack-bar przy plaży, bar przy basenie, Peanuts bar, fajka wodna (dodatkowo płatna); sklep z pamiątkami, kantor, bankomat; sala konferencyjna dla maks. 80 osób, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy (10.00-22.00); za opłatą: pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 22-28 m², funkcjonalnie i stylowo urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf; minibar (na zamówienie, płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka), widok na basen na zamówienie, za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen główny, woda słodka, ok. 700 m², gł. 1,4 m, sezonowo podgrzewany, 4 zjeżdżalnie, brodzik, woda słodka, ok. 55 m², gł. 0,6 m; przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki; tenis stołowy, rzutki, siatkówka plażowa, aerobic, siłownia; plac i pokój zabaw dla dzieci, miniklub (3-12 lat), animacje, przedstawienia (1 raz/tydz. - piątek); za opłatą: bilard, masaże, centrum sportów wodnych, centrum nurkowe.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.00-10.00), obiad (13.00-15.00), kolacja (19.00-22.00) w formie bufetu w restauracji głównej; lekkie przekąski w barze przy basenie i na plaży (14.00-16.00); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00-22.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

KONTAKT: www.orascomhd.com

GRATIS:
 • serwis plażowy
 • Wi-Fi
 • bus na plażę i do centrum nurkowego

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
4,4 / 6
Ogólna ocena
z 46 opinii
77%
klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą
77%
klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają m.in:

 • Obsługę hotelową
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
 • Standard pokoi
4 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką luty 2019
Hotel zgodny z opisem, daleko od morza(zatoki) ale kursują dwa autobusiki więc nie jest to problem a wynagradza to widok .Traci trochę uroku po wizycie w hotelach przy morzu.Pokoje utrzymane w (...) rozwiń
Hotel zgodny z opisem, daleko od morza(zatoki) ale kursują dwa autobusiki więc nie jest to problem a wynagradza to widok .Traci trochę uroku po wizycie w hotelach przy morzu.Pokoje utrzymane w czystości, codziennie butelkowana woda oraz ręczniki.W moim pokoju po zamknięciu drzwi na taras od wewnątrz można było je otworzyć z zewnątrz. Było to kłopotliwe ponieważ jedna Pani zgłosiła kradzież i wolałem wszystko trzymać w sejfie który jest w każdym pokoju.Obsługa kuchni i stołówki uśmiechnięta i pomocna, barów już trochę mniej ale to pewnie przez zmęczenie i przymus podawania alkoholu i napoi w malutkich plastikowych kubeczkach.Jedni dawali się namówić na hurtowe ilości u innych trzeba co chwilę stać w kolejkach (dużych jak na prawie pusty hotel).Trzeba uważać na klasyczne wręcz dziecinne kłamstwa/naciągania żeby dostać parę dolarów. Moje rezydentka zachowała się jakby nie lubiła tego miejsca chociaż wszelkie info wyrecytowała. Oszukała mnie mówiąc że nie mogę wychodzić poza (bardzo duży)kompleks hoteli, oraz że nie mogę tam zamówić ( dużo tańszych) wycieczek z np.szarm el-szejk bo nie wpuszczą ich autokaru ani mnie nie wypuszczą. Wycieczki drogie ze względu na brak konkurencji.Na własna rękę polecam: Wspinaczkę(nielegalną:)) nawet na te wysokie szczyty gór. Tylko przez szczyty przejdziemy na dziką plażę z wspaniałą rafą(w lewo po zejściu do morza). dla wytrwałych za kolejnymi szczytami można trafić do "fiord bay". Na plaży przy hotelu "sofitel" można kupić za 30$ wycieczkę statkiem do wyspy faraona z snurkowaniem co jest tania alternatywą wycieczki proponowanej przez rezydentkę.natomiast moim zdaniem warto kupic wycieczkę "dahab safari" do kanionu potem na snurkowanie do "blue hole" a potem na jazdę wielbłądem.Jeśli ktoś chce płytę z filmem i zdjęciami to ostrzegam że po zapłaceniu 20$ będziecie płakać ze śmiechu bo dostaniecie gratis 3 filmy dokumentalne po rusku nagrane z TV w 1970 oraz mp3 z muzyką Arabską :) Polecam zrobic tak jak ja i zrzucić się po 2$ i powysyłać sobie po powrocie do domu :) Ps. Awarię gniazdka , wywalone bezpieczniki , urwana klamkę w łazience oraz wyrwaną słuchawkę od prysznica warto zgłosić i popatrzeć jak pojawia się armia ludzi żeby to naprawić :) i o dziwo naprawiają :)
 • 3
 • 5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 2
 • 4
zwiń
3 / 6
31-40 lat, z rodziną luty 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 3
 • 2
 • 2
 • 3
 • 3
 • 3
 • 3
 • 2
zwiń
6 / 6
20-25 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Hotel jest naprawdę bardzo ładny, zdjęcia oddają jego urok. Aqua park, choć mały ale można spędzić tam wiele godzin, przy okazji opalając się. rozwiń
Hotel jest naprawdę bardzo ładny, zdjęcia oddają jego urok. Aqua park, choć mały ale można spędzić tam wiele godzin, przy okazji opalając się.
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
 • 3
 • 4
zwiń
5 / 6
41-50 lat, z rodziną styczeń 2019
Hotel spełnił moje oczekiwania ,woda w basenie podgrzewana,wyżywienie dobre,obsługa jak najbardziej bobra,jedynym mankamentem jest brak kompetencji i odpowiedzialności pani rezydent. rozwiń
Hotel spełnił moje oczekiwania ,woda w basenie podgrzewana,wyżywienie dobre,obsługa jak najbardziej bobra,jedynym mankamentem jest brak kompetencji i odpowiedzialności pani rezydent.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, ze znajomymi styczeń 2019
Hotel super rozwiń
Hotel super
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
4 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Hotel ogólnie czystością nie grzeszy. Pokój sprzątany codziennie ale bardzo pobieżnie. rozwiń
Hotel ogólnie czystością nie grzeszy. Pokój sprzątany codziennie ale bardzo pobieżnie.
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
zwiń
6 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
3 / 6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 4
 • 5
 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 2
 • 2
zwiń
4 / 6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
4 / 6
26-30 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Najwyżej położony hotel w okolicy. Większość pokoi w których miałem okazję być jest bardzo przestronna, basen mógłby być głębszy niż 145cm ale w końcu plaża jest 15minut piechotą albo 3minuty (...) rozwiń
Najwyżej położony hotel w okolicy. Większość pokoi w których miałem okazję być jest bardzo przestronna, basen mógłby być głębszy niż 145cm ale w końcu plaża jest 15minut piechotą albo 3minuty busem które jeżdżą co godzinę a tam na głębokość nie ma już co narzekać. Generalnie największą atrakcją tej miejscowości jest właśnie nurkowanie i snurkowanie.
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
 • 5
 • 6
 • 3
 • 6
zwiń
5 / 6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Tylko obskuga na 6 reszta przecietna,alkohol pod wydziaĺ,nudno zwłaszcza przy braku pogody,woda w basenie czesto zimna,jedzenie sĺabe choć trafiało się dobre.Reasumując mocno średni komfort ale (...) rozwiń
Tylko obskuga na 6 reszta przecietna,alkohol pod wydziaĺ,nudno zwłaszcza przy braku pogody,woda w basenie czesto zimna,jedzenie sĺabe choć trafiało się dobre.Reasumując mocno średni komfort ale za te pieniądze wpożądku.
 • 4
 • 4
 • 6
 • 2
 • 5
 • 5
 • 2
 • 5
zwiń
4 / 6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Hotel zadbany w miarę czysty ,bardzo miła obsługa rozwiń
Hotel zadbany w miarę czysty ,bardzo miła obsługa
 • 4
 • 4
 • 5
 • 2
 • 4
 • 3
 • 2
 • 6
zwiń
3 / 6
20-25 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 3
 • 3
 • 1
 • 2
 • 2
 • 1
 • 1
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 5
 • 5
 • 2
 • 3
 • 4
 • 2
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Hotel kameralny nie moloch, nie bardzo wielki, piekne widoki na góry kawałek pustyni i byłe pole gokfowe oraz na zatokę Akaba , pokoje odmalowane ladne oprócz podlogi na krorej znajduje się (...) rozwiń
Hotel kameralny nie moloch, nie bardzo wielki, piekne widoki na góry kawałek pustyni i byłe pole gokfowe oraz na zatokę Akaba , pokoje odmalowane ladne oprócz podlogi na krorej znajduje się kamienna mozaika nie bardzo już czysta ale da się przeżyć,My mieliśmy zatkany odpływ prysznica ale zaraz pi zgłoszeniu został wymieniony pokój z widokiem na morze tzn.zatoke.Pomimo kilku niedogodności hotal oraz menager hotelu podchodzi codziennie przy obiedzie i pyta czy wszystko gra czy jedzenie smakuje.Jedzenie bardzo dobre, kazdy znajdzie coś dka siebie, bardzo mila obsluga kelnerska oraz w hotelu.Bez problemu, atmosfera kameralna.Jedynie dojazd do plaży ok 2km ale co pół godziny jeżdżą bezpkatne busy ,na plaży z dwóch pomostów fantastyczna rafa koralowa nurkowanie pierwsza klasa.Trzeba koniecznie zebrać maskę , rurkę o płetwy snurfowanie jak nigdzie.Fantastyczni pogodni animatorzy hotelowi, bardo starają się aby turyści byli zadowoleni, programy animacyjne.Basen po interwencji włączyli podgrzewanie ake wida nie była jak w wannie ale nie tragedia.Zastrzezenia do rezydenta dziewczyna kompketnie nie potrafila załatwić problemu po umówieniu się z nią wcale nie przyszła,odnosnie wyzywienia obiadu w ostatni dzień musieliśmy opłacać za obiad 10$ /os., wylot był 21.50 a Itaka nie ustalila pisilku obiadu dla ludzi,hotel stwietdzil iż się nie należy.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
4 / 6
26-30 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
Wycieczkę kupiliśmy 2 dni przez samym wylotem za niewielkie pieniądze i niestety w tym przypadku cena była adekwatna do jakości. Podczas pobytu mieliśmy możliwość poruszania się po terenie (...) rozwiń
Wycieczkę kupiliśmy 2 dni przez samym wylotem za niewielkie pieniądze i niestety w tym przypadku cena była adekwatna do jakości. Podczas pobytu mieliśmy możliwość poruszania się po terenie innych hoteli i porównując je z El Wekala wypada on bardzo słabo. Hotel położony jest u podnóża gór i jako jedyny posiada własne "miasteczko handlowo-usługowe". Jest to na tyle duży plus, że przez cały czas mieliśmy dostęp do sklepów, barów czy aptek. Sam teren hotelu jest stosunkowo niewielki i brak w nim zieleni. Basen posiada 4 zjeżdżalnie i w okresie jakim byliśmy woda była zimna (mimo zgłoszeń całego turnusu). Hotel nie ma bezpośredniego dostępu do plaży lecz mieliśmy do dyspozycji darmowy bus lub 20-minowy spacer przez wymarłe pole golfowe. Plaża zupełnie inna niż w ofercie jaką przedstawia biuro Itaka. Bar nie posiadał ani przekąsek ani wyboru alkoholu. Już od godz. 11 można było usłyszeć, że skończyło się chociażby piwo. Często jednak korzystaliśmy z plaży jednego z pozostałych hoteli gdzie znajdowały się pomosty, przy których rozciągały się przepiękne rafy koralowe. Dodatkowo można było zorganizować sobie pieszą wędrówkę po górach skąd można było podziwiać widok zarówno na Zatokę Akaaba jak i Jordanię oraz Arabię Saudyjską. Hotel sam w sobie sprzątany codziennie (jak na egipskie standardy). Pokoje bez większego zarzutu, dostęp do dwóch 1,5l butelek wody. Pomimo bardzo niewielkiego wyboru jedzenie serwowane w hotelu było naprawdę smaczne. Na cały wyjazd trafiła nam się jedynie jedna kolacja "na bogato" z racji wigilii prawosławnej. Wówczas do wyboru były wszelkiego rodzaju mięsa i ryby. Ogromnym minusem był brak owoców i znikome ilości deserów. Animacji w hotelu było stosunkowo niewiele. Dużym rozczarowaniem było rozpoczynanie się wieczornych animacji wraz z końcem all inclusive czyli po 22. Obsługa hotelowa na plus - uśmiechnięci, mili i pomocni. Barmani starali się jak mogli by umilić nam wieczory - serwowali kolorowe, wymyślne drinki. Ogromnym minusem jest również zabranie przez obsługę opasek w chwili wymeldowania z pokoju bez względu na to o której jest zaplanowany wyjazd z hotelu (lub dopłata 10$/os w celu przedłużenia). Całość sprawia, ze hotel określilibyśmy mianem "jednorazowego pobytu". Chętnie wrócimy do Taby lecz nie do tego obiektu.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 2
 • 3
 • 3
 • 5
 • 4
zwiń
2 / 6
31-40 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 2
 • 3
 • 3
 • 1
 • 2
 • 1
 • 1
 • 2
zwiń
1 / 6
41-50 lat, z partnerem/ką styczeń 2019
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 1
 • 1
 • 3
 • 2
 • 5
 • 2
 • 2
 • 1
zwiń
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2018
BARDZO NAM SIĘ PODOBAŁO WSZYSTKO. rozwiń
BARDZO NAM SIĘ PODOBAŁO WSZYSTKO.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
zwiń
4 / 6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2018
Hotel polozony dosc daleko od plazy,rekompensuja to piekne widoki o ile ma sie pokoj w takim polozeniu.Obsluga przemila,pokoje sprzatane codziennie,wymiana recznikow codzienna.Wyzywienie (...) rozwiń
Hotel polozony dosc daleko od plazy,rekompensuja to piekne widoki o ile ma sie pokoj w takim polozeniu.Obsluga przemila,pokoje sprzatane codziennie,wymiana recznikow codzienna.Wyzywienie wystarczajace.Zrobiono nam przemila niespodzianke w dniu wigilii.Ktos kto oczekuje luksusu,tam go nie doswiadczy,hotel lata swietnosci ma za soba.Odnowienie mebli bardzo wskazane.Generalnie polecam.
 • 4
 • 4
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 6
zwiń
3 / 6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2018
Średnia czystość dotycząca pokoju, łazienka - pod prysznicem na posadzce grzyb, często w łazience wydobywał się odór fekaliów, łóżko wygodne, duży pokój i bardzo duży taras, klimatyzacji nie (...) rozwiń
Średnia czystość dotycząca pokoju, łazienka - pod prysznicem na posadzce grzyb, często w łazience wydobywał się odór fekaliów, łóżko wygodne, duży pokój i bardzo duży taras, klimatyzacji nie używałem numer pokoju 1118
 • 3
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2
 • 6
 • 3
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, sam/a grudzień 2018
Przewyższa oczekiwania w stosunku do ceny. Obsługa miła i uczynna. Jedzenie smaczne. rozwiń
Przewyższa oczekiwania w stosunku do ceny. Obsługa miła i uczynna. Jedzenie smaczne.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
6 / 6
50+ lat, z partnerem/ką grudzień 2018
Hotel czysty, obsluga profesjonalna, wyzywienie urozmaicone i smaczne, bardzo dobrze wyposazona silownia! Na plaze nie chodzilismy, gdyz wolelismy góry i spacery po okolicy. Pojedziemy tam z (...) rozwiń
Hotel czysty, obsluga profesjonalna, wyzywienie urozmaicone i smaczne, bardzo dobrze wyposazona silownia! Na plaze nie chodzilismy, gdyz wolelismy góry i spacery po okolicy. Pojedziemy tam z pewnoscia powtornie, gdy czas i finanse nam na to pozwola!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
zwiń
5 / 6
50+ lat, z rodziną grudzień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Góra Mojżesza i klasztor św. Katarzyny – nocna wyprawa na górę Synaj (2285 m n.p.m.), gdzie Mojżesz otrzymał od Boga Tablice Dziesięciorga Przykazań. Podziwianie niezwykłego wschodu słońca i zejście zboczem góry do klasztoru św. Katarzyny, wzniesionego ok. 530 r. p.n.e., który należy do prawosławnego Kościoła greckiego i mieści cenne zbiory: bizantyjskie mozaiki z VI w., zbiór ikon św. Jana Chrzciciela, Matki Boskiej, Jezusa i św. Katarzyny. Cena – ok. 70 USD (nie zawiera wjazdu na wielbłądzie do połowy trasy na szczyt góry: ok. 20 USD).

Klasztor św. Katarzyny, Dahab – przejazd w głąb półwyspu Synaj. Zwiedzanie klasztoru św. Katarzyny u podnóża Góry Mojżesza. Wizyta w miejscowości Dahab, obiad. Czas wolny i spacer po nadmorskiej promenadzie. Cena – ok. 70 USD (zawiera obiad; napoje dodatkowo płatne).

Jerozolima – wycieczka do Izraela. Wyjazd z Taby i przekroczenie granicy z Izraelem. Trasa prowadzi przez dolinę Arava do Morza Martwego. Czas wolny na kąpiel w leczniczych wodach Morza Martwego. Przejazd do Betlejem, po drodze okazja do podziwiania panoramy Jerozolimy. Zwiedzanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego. Przejazd do Jerozolimy i zwiedzanie: spacer aleją pełną sklepów, punkt widokowy przy Pałacu Komisarza, przejście pod Ścianę Płaczu. Następnie Via Dolorosa – Droga Krzyżowa i Bazylika Grobu Pańskiego. Przekroczenie granicy z Egiptem i powrót do Taby. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 185 USD.

Petra w Jordanii – przejazd autokarem do portu, zaokrętowanie na katamaranie, przekroczenie granicy egipsko-jordańskiej w Akabie. Przejazd autokarem do Petry (ok. 2 godz.). Spacer wyjątkowo malowniczym wąwozem Siq, drugim co do wielkości na świecie, do zdumiewającego miasta Nabatejczyków, wykutego w czerwonej skale. W programie: Wielki Skarbiec Faraona, grobowce królewskie, świątynie wykute w skale, amfiteatr. Obiad. Cena – ok. 370 USD (zawiera obiad; napoje dodatkowo płatne).

Dahab Discovery – wypłynięcie z portu w Dahab w rejs po Morzu Czerwonym. Relaks na pokładzie statku, postój na snurkowanie i odkrywanie podwodnego świata – rafy koralowej. Następnie wyprawa łodzią ze szklanym dnem (ok. 1 godz.) i podziwianie najpiękniejszych raf koralowych Morza Czerwonego bez wchodzenia do wody. Na koniec wizyta w mieście Dahab i czas wolny na zakupy. Cena – ok. 130 USD.

Dahab Safari z Kanionem Dahab – przejazd jeepami przez pustynię i wizyta w wiosce Beduinów, krótki postój na zdjęcia. Następnie powrót do głównej drogi. Przejazd do Parku Narodowego Blue Hole i czas wolny na snurkowanie przy brzegu Blue Hole. Dalej przejazd do doliny Wadi Guney przy południowej bramie miasta Dahab. Wadi Guney to piękna dolina położona pomiędzy górami, gdzie można zobaczyć wspaniałą, małą oazę. Relaks i wypoczynek na jednej z dzikich plaż w Dahab, przejażdżka na wielbłądach, snurkowanie. Obiad w beduińskim namiocie przy plaży. W drodze powrotnej czas na zakupy w Dahab. Powrót do hotelu. Cena – ok. 65 USD (zawiera: obiad, przejażdżkę na wielbłądach).

Quady – przejazd quadami po pustyni (1 lub 2 godz.) z przerwą na beduińską herbatę. Cena – ok. 50 USD/1 godz., ok. 70 USD/2 godz.

Dzikie plaże Dahab – wyjątkowa wyprawa do serca Synaju połączona z relaksem na jednej z dzikich plaż w Dahab. W programie przejażdżka na wielbłądach i snurkowanie. Przejazd quadami do oazy położonej między pasmami górskimi, czas na beduińską herbatę. Powrót na plażę, obiad, czas na snurkowanie. W drodze powrotnej do Taby możliwość zrobienia zakupów w Dahab. Powrót do hotelu. Cena – ok. 65 USD/quad 1-os., ok. 75 USD/quad 2-os. (zawiera obiad).

Zakupy w Dahab – popołudniowy przejazd do miasta Dahab. Czas wolny na plażach Masbat i Asala oraz czas na zakupy. Cena – ok. 35 USD.

Rejs statkiem – wyprawa do zatoki Akaba. Relaks na pokładzie statku, czas na kąpiel w morzu i odkrywanie uroków podwodnego świata – nienaruszonej rafy koralowej podczas snurkowania lub nurkowania. Przystanki przy zamku Salah el Deen lub w zatoce Fiord. Wycieczka półdniowa: cena – ok. 45 USD/1 postój na snurkowanie, ok. 75 USD/nurkowanie intro 1 zejście; wycieczka całodzienna: cena – ok. 70 USD/2 postoje na snurkowanie, ok. 120 USD/nurkowanie intro 1 zejście, ok. 170 USD/nurkowanie intro 2 zejścia.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

 • Dojazd własny
Cena/os.:
2 589 Pln -30%
1 799pln Razem Szczegóły ceny 3 598 pln
 • Promocja Last minute Last minute

Infolinia

 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 260 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter