Grecja, Korfu

Hotel Louis Corcyra Beach

Grecja, Korfu

Hotel Louis Corcyra Beach

    Oferta wyprzedana. Sprawdź podobne dostępne oferty.

    Sprawdź

    Dlaczego warto wybrać ten hotel

    Położony na terenie tryskającego zielenią ogrodu w popularnym, wakacyjnym kurorcie Gouvia, słynącym z klimatycznych tawern i barów serwujących rybne przysmaki. Wygodny i nowoczesny, oferuje szereg udogodnień i atrakcji dla rodzin z dziećmi: miniklub, plac i pokój zabaw, animacje i ciekawie zaprojektowany kompleks Lagune z basenem, hydromasażem i wodną ścianką, a nawet oddzielny kącik w restauracji z dziecięcymi przysmakami. Bliskość hotelowej plaży pozwala na całodzienne wodne szaleństwa lub relaksujący wypoczynek w promieniach greckiego słońca.

    • pięknie położony
    • bardzo dobra kuchnia
    • serwis na bardzo wysokim poziomie
    • miniklub, plac i pokój zabaw dla dziecu
    • kompleks Lagune z basenem

    Informacje o ofercie

    POŁOŻENIE

    w miejscowości GOUVIA, w pobliżu sklepiki, bary i tawerny; ok. 8 km od miasta Korfu; ok. 10 km od portu lotniczego w Korfu, transfer indywidualny ok. 250 zł w 2 strony (taxi/osoba); przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu (ok. 3 EUR/miasto Korfu).

    PLAŻA

    Gouvia, hotelowa, piaszczysto-żwirkowa, łagodne zejście do morza, ok. 200 m od recepcji, przejście przez hotelowy ogród, bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją (ok. 10 EUR/ręcznik).

    HOTEL

    czterogwiazdkowy, elegancki i nowoczesny, zbudowany w 1974 r., ostatnio odnowiony w 2010 r., 370 pokoi, budynek główny i kilkanaście bungalowów, 2-5 pięter, 3 windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna Alkinoos - dania w formie bufetu, dostępne menu dla dzieci, obowiązuje strój formalny, restauracja przy basenie - dania w formie bufetu, Asian Corner - dania w formie bufetu, kuchnia chińska (wymagana wcześniejsza rezerwacja w restauracji głównej); w restauracjach dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie; bary: główny Aphrodite, main bar, wieczorki tematyczne, Govino bar przy basenie, Lagoon w ogrodzie, bar przy plaży, kącik telewizyjny, mini-market, sklep: art. spożywczo-przemysłowe, pamiątki, przestronny ogród; za opłatą: punkt internetowy (ok. 10 EUR/3 godz., 15 EUR/dzień), internet bezprzewodowy w lobby (ok. 5 EUR/1,5 godz.), pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Diners Club.

    POKÓJ

    standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m², zadbany, elegancko urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, lodówka, sejf (płatny 3,5 EUR/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka); widok na ogród; frontalny widok na morze na zamówienie i za dopłatą; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek - dorosły + dziecko), ok. 33 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym.

    SPORT I ROZRYWKA

    basen główny, słodka woda, ok. 600 m², gł. 0,9-2,8 m, kompleks Lagune: słodka woda, 1200 m², do 1,4 m, hydromasaż, wydzielona część dla dzieci, gł. do 0,4 m, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją (ok. 10 EUR); kort tenisowy, tenis stołowy, boisko do piłki nożnej, bule; plac i pokój zabaw dla dzieci, mini-klub (5-12 lat), animacje sportowo-rekreacyjne; za opłatą: mini-golf.

    ALL INCLUSIVE

    śniadanie (7.00-10.30), kolacja (18.30-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej, obiad (12.30-15.30) w formie bufetu w restauracji przy basenie; przekąski w wyznaczonych barach przy basenie (10.00-24.00); herbata z ciastkiem w wyznaczonym barze (17.00-18.00); lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w barach (10.00-24.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

    KONTAKT

    0030/2661090196-8; www.louishotels.com

    Kod oferty: CFUCORG

    Oferta wyprzedana. Sprawdź podobne dostępne oferty.

    Sprawdź
    • Logo Blik
    • Logo MasterCard
    • Logo Visa
    • Logo Przelewy 24
    • Logo GooglePay
    • Logo ApplePay
    • Teraz Polska logo
    • Logo Polska Izba Turystyki
    Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
    Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
    • Logo Facebook
    • Logo Instagram
    • Logo YouTube
    • TikTok
    • Logo Blik
    • Logo MasterCard
    • Logo Visa
    • Logo Przelewy 24
    • Logo GooglePay
    • Logo ApplePay
    • Teraz Polska logo
    • Logo Polska Izba Turystyki
    Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
    Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.