phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Bouradanis Village

Atuty oferty

  • rodzinna atmosfera
  • piaszczysta plaża
  • kameralny, otoczony ogrodem

Hotel Bouradanis Village Kod: AGRKGS7P7A

PLN
Itaka
Grecja / Kos / Marmari

Hotel Bouradanis Village

Kod: AGRKGS7P7A
Opis

w miejscowości turystycznej MARMARI, ok. 400 m od supermarketu, ok. 600 m od jeziora Alykes, ok. 11 km od miasta Kos; ok. 14 km od lotniska w Kos; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu.

piaszczysta, ok. 600 m od hotelu, parasole i leżaki płatne.

trzygwiazdkowy, zbudowany w 1995 r., odnowiony w 2015 r., 22 pokoje, 3 budynki, 1 piętro, lobby, całodobowa recepcja, restauracja, bar; parking; bezpłatny internet bezprzewodowy (przy recepcji, basenie, restauracji i barze); za opłatą: sejf, wypożyczalnia rowerów i motorowerów.

2-os. (możliwość 1 dostawki), klimatyzowany (za opłatą), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, mała lodówka; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne); balkon lub taras; inne pokoje za dopłatą.

basen, brodzik, słodka woda (czynne w terminie: maj-październik), przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; pokój telewizyjny; za opłatą: pokój gier, bilard.

0030/2242047200, www.kosaktis.gr

- Wi-Fi
- parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Grecja — Kos

Romantyczna, pełna pogodnych, wakacyjnych klimatów wyspa archipelagu Dodekanezu zawdzięcza sławę Hipokratesowi, uważanemu za ojca medycyny. Od wieków przyciągała kuracjuszy, którzy korzystali z najnowszych zdobyczy medycyny w legendarnym Asklepiejonie, miejscu, gdzie kult boski łączono z nauką i troską o zdrowie.

Prognoza pogody

Aktualna pogoda – Kos

04.05.2021
14°C 27°C
Wiatr:
8.9 km/h
Wschód: 06:14
Zachód: 20:02
Ciśnienie: 1011 hPa
Opady: 0,0 mm
Wczoraj
13°C 27°C
Wiatr:
7 km/h
Wschód: 06:13
Zachód: 20:03
Ciśnienie: 1013 hPa
Opady: 0,0 mm
Dziś
13°C 27°C
Wiatr:
5.6 km/h
Wschód: 06:12
Zachód: 20:04
Ciśnienie: 1014 hPa
Opady: 0,0 mm
Jutro
14°C 25°C
Wiatr:
8.5 km/h
Wschód: 06:11
Zachód: 20:04
Ciśnienie: 1010 hPa
Opady: 0,0 mm
Pojutrze
15°C 28°C
Wiatr:
9.8 km/h
Wschód: 06:10
Zachód: 20:05
Ciśnienie: 1011 hPa
Opady: 0,0 mm
09.05.2021
14°C 25°C
Wiatr:
8.3 km/h
Wschód: 06:09
Zachód: 20:06
Ciśnienie: 1012 hPa
Opady: 0,0 mm
10.05.2021
14°C 25°C
Wiatr:
8.3 km/h
Wschód: 06:08
Zachód: 20:07
Ciśnienie: 1010 hPa
Opady: 0,0 mm

Archiwalna pogoda – Kos

Jaka będzie pogoda podczas Twoich wakacji? Sprawdź archiwalne dane.

Źródło: Meteogroup Logo

Kameralny, rodzinny hotel w Marmari, miejscowości szczycącej się jedną z najładniejszych, piaszczystych plaż na wyspie Kos, a także malowniczym widokiem na tureckie Bodrum. Hotel składa się z jasnych budynków nawiązujących stylem do tradycyjnej architektury egejskiej, otoczony jest ogrodem z palmami i bananowcami. Sympatyczna atmosfera sprawia, że wielu Gości wraca tu z roku na rok, doceniając relaks w autentycznym miejscu z dala od zgiełku.

POŁOŻENIE: w miejscowości turystycznej MARMARI, ok. 400 m od supermarketu, ok. 600 m od jeziora Alykes, ok. 11 km od miasta Kos; ok. 14 km od lotniska w Kos; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu.

PLAŻA: piaszczysta, ok. 600 m od hotelu, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: trzygwiazdkowy, zbudowany w 1995 r., odnowiony w 2015 r., 22 pokoje, 3 budynki, 1 piętro, lobby, całodobowa recepcja, restauracja, bar; parking; bezpłatny internet bezprzewodowy (przy recepcji, basenie, restauracji i barze); za opłatą: sejf, wypożyczalnia rowerów i motorowerów.

POKÓJ: 2-os. (możliwość 1 dostawki), klimatyzowany (za opłatą), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, mała lodówka; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne); balkon lub taras; inne pokoje za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, brodzik, słodka woda (czynne w terminie: maj-październik), przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; pokój telewizyjny; za opłatą: pokój gier, bilard.

KONTAKT: 0030/2242047200, www.kosaktis.gr

GRATIS:
- Wi-Fi
- parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Zachód słońca w Zia — według mieszkańców wyspy najpiękniejsze i niezapomniane zachody słońca można podziwiać w wiosce Zia położonej na zboczu góry Dikeos, z pięknym widokiem na północne wybrzeże wyspy. Na miejscu warto spróbować przysmaków lokalnej kuchni lub zajrzeć do kolorowych sklepików z lokalnymi specjałami. Czas wolny na zakupy i zdjęcia. Cena - ok. 14 EUR (zawiera opiekę anglojęzycznego przewodnika).

Dookoła wyspy Kos — wycieczka rozpoczyna się od zwiedzania Asklepiejonu - największej atrakcji wyspy, pozostałości po starożytnej świątyni kultu boga Asklepiosa, w czasach rzymskich pełniącej rolę ośrodka medycznego, stworzonego przez „ojca medycyny” Hipokratesa. Przejazd do uroczej wioski Zia, położonej na zboczu góry Dikeos, skąd roztacza się malowniczy widok na okolicę. Czas na kawę lub spacer po wiosce i zakupy. Przejazd przez wioski Lagoudi, Old Pyli i Amaniou, krótki przystanek w miasteczku Pyli ze źródłem górskiej wody. Przejazd przez wioskę Antimachia z ruinami zamku do Kefalos, czas na zdjęcia. Następnie Zatoka Kamari, czas wolny na kąpiel w morzu i obiad. Wizyta w przetwórni miodu, degustacja. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 37 EUR (zawiera opiekę polskojęzycznego przewodnika; nie zawiera: biletów wstępu: ok. 8 EUR, obiadu).

Nissyros — wypłynięcie z miejscowości Kardamena na spotkanie z osobliwym krajobrazem i spokojnym życiem niewielkiej, bo liczącej zaledwie 40 km² wyspy. Miejsce to kryje w sobie prawdziwe „wrota piekieł” - jeden z największych na świecie, aktywny krater hydrotermalny o nazwie Stefanos, który jest w programie wyprawy. Czas na spacer po idyllicznej miejscowości portowej Mandraki - stolicy wyspy, wizyta w malowniczo położonym na szczycie skały klasztorze Panagia Spiliani. Miejscowość zachwyca urokliwymi uliczkami z charakterystycznymi starymi domami z drewnianymi balkonami. Warto zatrzymać się w miejscowej tawernie i spróbować lokalnych greckich przysmaków i przepysznych owoców morza. Rejs powrotny do Kardameny. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 49 EUR z hoteli w okolicy miasta Kos, ok. 39 EUR z pozostałych hoteli (zawiera opiekę polskojęzycznego przewodnika).

Rejs Egejski z Kos — rejs w kierunku wysp Pserimos, Plati i Kalymnos, okazja do plażowania, kąpieli i nurkowania. Na pokładzie leżaki i bar. Pierwszy przystanek to mała rybacka wyspa Pserimos z piękną piaszczystą plażą. Obiad w małej, przytulnej restauracji w Kalymnos, znanym z połowu gąbek. Spacer, czas na zakupy. Na końcu Plati - kąpiel z łodzi w krystalicznie czystej wodzie. Powrót na Kos. Cena - ok. 47 EUR (zawiera: opiekę polskojęzycznego przewodnika, obiad; nie zawiera: napoi).

Bodrum z Kos — tylko 30 minut rejsu dzieli Kos od odmiennej kulturowo i krajobrazowo Turcji. Po dopłynięciu do portu, odprawie celnej i paszportowej, przesiadka do autokaru i wycieczka objazdowa po mieście: przystanek na malowniczo usytuowanym wzgórzu z wiatrakami, czas na pamiątkowe zdjęcia na tle zatoki Bodrum. Następnie zwiedzanie bramy Myndosa i amfiteatru. Wizyta w Bodrum Gold Center oraz na lokalnych straganach. Przejazd minibusami do centrum miasta, czas wolny na obiad i zakupy. Przejazd do portu, odprawa celna i paszportowa, rejs powrotny do miasta Kos. Wycieczka całodzienna. Uwaga: wymagany paszport. Cena - ok. 34 EUR (zawiera: opiekę polskojęzycznego przewodnika, opłatę portową).

Wieczór grecki na Kos — przejazd do położonej u stóp gór Dikeos, uroczej wioski Zia, gdzie warto zajrzeć do kolorowych sklepików i straganów z lokalnymi specjałami i rzemiosłem. Czas na zdjęcia na tle najpiękniejszego zachodu słońca na wyspie. Przejazd do tawerny Fantasia, skąd roztacza się niesamowity widok na wyspę Kos i Morze Egejskie. Wieczór przy greckiej muzyce i tańcach z typowymi greckimi potrawami oraz winem. Doskonała okazja do nauki słynnej Zorby! Wieczór zakończy się ok. 23.00. Cena - ok. 46 EUR (zawiera opiekę anglojęzycznego przewodnika).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter