phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Roseland's

Atuty oferty

 • urlop z rodziną
 • otoczony ogrodem, spokojna okolica
 • niedaleko plaży i centrum Marmari
 • basen i brodzik dla dzieci
 • baza wypadowa do zwiedzania Kos

Hotel Roseland's Kod: KGSROSE

3 399PLN
Dorośli: 2 all inclusive Wt 06.09 – Wt 13.09.22
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Grecja / Kos / Marmari

Hotel Roseland's

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: KGSROSE
W cenie

• przelot • bagaż rejestrowany • pobyt w hotelu • ubezpieczenie Itaka Simple • transfer: lotnisko - hotel - lotnisko • opieka rezydenta

 

Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Grecja – Bezpieczne Wakacje

ok. 800 m od centrum MARMARI, ok. 200 m od sklepów i barów, ok. 14 km od miasta Kos; ok. 12 km od lotniska w Kos.

Marmari, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 600 m od hotelu, parasole i leżaki płatne (ok. 8 EUR/komplet: 2 leżaki i parasol), ręczniki za kaucją.

trzygwiazdkowy, 109 pokoi, budynek główny i budynki boczne, 1-2 piętra, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i grecka, dostępne foteliki dla dzieci, 2 bary; parking (ograniczona liczba miejsc); ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalnia rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki – sofa), ok. 22 m², skromny, klimatyzowany (za opłatą: 6 EUR/dzień), łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, mała lodówka; za opłatą: sejf (15 EUR/tydz.); balkon lub taras (stolik i krzesełka).

basen, nieregularny kształt, słodka woda, brodzik, słodka woda, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki płatne (ok. 10 EUR/tydz.); siatkówka plażowa; plac zabaw dla dzieci; za opłatą: tenis stołowy, bilard.

śniadanie (7.30-10.00), obiad (13.00-14.30) i kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu, w restauracji; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barach (11.00-23.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

0030/2242041550, www.roselandshotel.gr

 • Wi-Fi
 • parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Grecja — Kos

Romantyczna, pełna pogodnych, wakacyjnych klimatów wyspa archipelagu Dodekanezu zawdzięcza sławę Hipokratesowi, uważanemu za ojca medycyny. Od wieków przyciągała kuracjuszy, którzy korzystali z najnowszych zdobyczy medycyny w legendarnym Asklepiejonie, miejscu, gdzie kult boski łączono z nauką i troską o zdrowie.

Kameralny hotel w atrakcyjnej lokalizacji! Położony w spokojnym miejscu, w rejonie Marmari, otoczony ogrodem, tylko kilka kroków od pięknej, piaszczystej plaży i centrum kurortu. Na miejscu przytulne pokoje z balkonem lub tarasem, piękny basen z tarasem do opalania, a dla dzieciaków brodzik i plac zabaw. Specjały kuchni greckiej i międzynarodowej podawane są w hotelowej restauracji, w popularnej formule all inclusive, do dyspozycji Gości są również 2 bary. Polecamy wypożyczyć rower i zwiedzić urokliwą okolicę – niedaleko stąd do stolicy wyspy, miasta Kos!

POŁOŻENIE: ok. 800 m od centrum MARMARI, ok. 200 m od sklepów i barów, ok. 14 km od miasta Kos; ok. 12 km od lotniska w Kos.

PLAŻA: Marmari, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 600 m od hotelu, parasole i leżaki płatne (ok. 8 EUR/komplet: 2 leżaki i parasol), ręczniki za kaucją.

HOTEL: trzygwiazdkowy, 109 pokoi, budynek główny i budynki boczne, 1-2 piętra, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i grecka, dostępne foteliki dla dzieci, 2 bary; parking (ograniczona liczba miejsc); ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalnia rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki – sofa), ok. 22 m², skromny, klimatyzowany (za opłatą: 6 EUR/dzień), łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, mała lodówka; za opłatą: sejf (15 EUR/tydz.); balkon lub taras (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: basen, nieregularny kształt, słodka woda, brodzik, słodka woda, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki płatne (ok. 10 EUR/tydz.); siatkówka plażowa; plac zabaw dla dzieci; za opłatą: tenis stołowy, bilard.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.30-10.00), obiad (13.00-14.30) i kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu, w restauracji; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barach (11.00-23.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

KONTAKT: 0030/2242041550, www.roselandshotel.gr

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking

 

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Zachód słońca w Zia — według mieszkańców wyspy najpiękniejsze i niezapomniane zachody słońca można podziwiać w wiosce Zia położonej na zboczu góry Dikeos, z pięknym widokiem na północne wybrzeże wyspy. Na miejscu warto spróbować przysmaków lokalnej kuchni lub zajrzeć do kolorowych sklepików z lokalnymi specjałami. Czas wolny na zakupy i zdjęcia. Cena - ok. 14 EUR (zawiera opiekę anglojęzycznego przewodnika).

Dookoła wyspy Kos — wycieczka rozpoczyna się od zwiedzania Asklepiejonu - największej atrakcji wyspy, pozostałości po starożytnej świątyni kultu boga Asklepiosa, w czasach rzymskich pełniącej rolę ośrodka medycznego, stworzonego przez „ojca medycyny” Hipokratesa. Przejazd do uroczej wioski Zia, położonej na zboczu góry Dikeos, skąd roztacza się malowniczy widok na okolicę. Czas na kawę lub spacer po wiosce i zakupy. Przejazd przez wioski Lagoudi, Old Pyli i Amaniou, krótki przystanek w miasteczku Pyli ze źródłem górskiej wody. Przejazd przez wioskę Antimachia z ruinami zamku do Kefalos, czas na zdjęcia. Następnie Zatoka Kamari, czas wolny na kąpiel w morzu i obiad. Wizyta w przetwórni miodu, degustacja. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 37 EUR (zawiera opiekę polskojęzycznego przewodnika; nie zawiera: biletów wstępu: ok. 8 EUR, obiadu).

Nissyros — wypłynięcie z miejscowości Kardamena na spotkanie z osobliwym krajobrazem i spokojnym życiem niewielkiej, bo liczącej zaledwie 40 km² wyspy. Miejsce to kryje w sobie prawdziwe „wrota piekieł” - jeden z największych na świecie, aktywny krater hydrotermalny o nazwie Stefanos, który jest w programie wyprawy. Czas na spacer po idyllicznej miejscowości portowej Mandraki - stolicy wyspy, wizyta w malowniczo położonym na szczycie skały klasztorze Panagia Spiliani. Miejscowość zachwyca urokliwymi uliczkami z charakterystycznymi starymi domami z drewnianymi balkonami. Warto zatrzymać się w miejscowej tawernie i spróbować lokalnych greckich przysmaków i przepysznych owoców morza. Rejs powrotny do Kardameny. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 49 EUR z hoteli w okolicy miasta Kos, ok. 39 EUR z pozostałych hoteli (zawiera opiekę polskojęzycznego przewodnika).

Rejs Egejski z Kos — rejs w kierunku wysp Pserimos, Plati i Kalymnos, okazja do plażowania, kąpieli i nurkowania. Na pokładzie leżaki i bar. Pierwszy przystanek to mała rybacka wyspa Pserimos z piękną piaszczystą plażą. Obiad w małej, przytulnej restauracji w Kalymnos, znanym z połowu gąbek. Spacer, czas na zakupy. Na końcu Plati - kąpiel z łodzi w krystalicznie czystej wodzie. Powrót na Kos. Cena - ok. 47 EUR (zawiera: opiekę polskojęzycznego przewodnika, obiad; nie zawiera: napoi).

Bodrum z Kos — tylko 30 minut rejsu dzieli Kos od odmiennej kulturowo i krajobrazowo Turcji. Po dopłynięciu do portu, odprawie celnej i paszportowej, przesiadka do autokaru i wycieczka objazdowa po mieście: przystanek na malowniczo usytuowanym wzgórzu z wiatrakami, czas na pamiątkowe zdjęcia na tle zatoki Bodrum. Następnie zwiedzanie bramy Myndosa i amfiteatru. Wizyta w Bodrum Gold Center oraz na lokalnych straganach. Przejazd minibusami do centrum miasta, czas wolny na obiad i zakupy. Przejazd do portu, odprawa celna i paszportowa, rejs powrotny do miasta Kos. Wycieczka całodzienna. Uwaga: wymagany paszport. Cena - ok. 34 EUR (zawiera: opiekę polskojęzycznego przewodnika, opłatę portową).

Wieczór grecki na Kos — przejazd do położonej u stóp gór Dikeos, uroczej wioski Zia, gdzie warto zajrzeć do kolorowych sklepików i straganów z lokalnymi specjałami i rzemiosłem. Czas na zdjęcia na tle najpiękniejszego zachodu słońca na wyspie. Przejazd do tawerny Fantasia, skąd roztacza się niesamowity widok na wyspę Kos i Morze Egejskie. Wieczór przy greckiej muzyce i tańcach z typowymi greckimi potrawami oraz winem. Doskonała okazja do nauki słynnej Zorby! Wieczór zakończy się ok. 23.00. Cena - ok. 46 EUR (zawiera opiekę anglojęzycznego przewodnika).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Grecja, Kos, Marmari

Hotel Roseland's

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
4 389 Pln
Oszczędzasz: 990 PLN
Dorosły
3 399pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 6 798 pln razem
Oszczędzasz 990 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter