phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Summer Village of Hippocrates

Atuty oferty

 • tylko dla dorosłych (18+)
 • nowoczesny
 • wygodne pokoje
 • kameralna atmosfera
 • atrakcyjne ceny dla singli 6.05 i 7.10.2023
 • VIVA! x ITAKA Poznajmy się!

Hotel Summer Village of Hippocrates Kod: KGSSUMM

3 279PLN
Dorośli: 2 all inclusive So 14.10 – So 21.10.23
Itaka
 • Promocja LATO 23 LATO 23
Grecja / Kos / Marmari

Hotel Summer Village of Hippocrates

 • Promocja LATO 23 LATO 23
Kod: KGSSUMM
VIVA! x ITAKA
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Grecja – Bezpieczne Wakacje

ok. 1 km od centrum MARMARI, ok. 100 m od sklepów i barów, ok. 13 km od miasta Kos; ok. 14 km od lotniska w Kos; przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu.

Marmari, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 700 m od hotelu, przejście chodnikiem, parasole i leżaki płatne (ok. 8 EUR/komplet: 2 leżaki i parasol).

czterogwiazdkowy, zbudowany w 1989 r., odnowiony w 2021 r., 86 pokoi, 7 budynków, 1 piętro, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne dania wegetariańskie, bar przy basenie; minimarket, kantor, ogród, parking; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych (ograniczona prędkość); za opłatą: szybki internet bezprzewodowy, sejf w recepcji (ok. 15 EUR/tydz.), wypożyczalnia rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard; hotel przyjmuje tylko gości powyżej 18. roku życia.

deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, lodówka, zestaw do kawy/herbaty, 2 butelki wody w dniu przyjazdu; balkon lub taras (stolik i krzesełka).

basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 250 m², gł. 1,6 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją (ok. 10 EUR); bilard, siatkówka plażowa, tenis stołowy; za opłatą: masaże.

śniadanie (7.30-10.30), obiad (12.00-14.00), kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji; kawa, herbata i ciasto (16.00-17.00) w wyznaczonym miejscu; napoje bezalkoholowe oraz lokalne piwo, wino, ouzo i brandy w wyznaczonym barze (10.30-22.30); wymagane noszenie opasek all inclusive.

0030/2242041500, www.summervillagekos.com

 • Wi-Fi

LATO 2023
Informacje o regionie
Galeria regionu

Grecja — Kos

Romantyczna, pełna pogodnych, wakacyjnych klimatów wyspa archipelagu Dodekanezu zawdzięcza sławę Hipokratesowi, uważanemu za ojca medycyny. Od wieków przyciągała kuracjuszy, którzy korzystali z najnowszych zdobyczy medycyny w legendarnym Asklepiejonie, miejscu, gdzie kult boski łączono z nauką i troską o zdrowie.

Greckie wakacje w kameralnej atmosferze? Dlaczego nie! Malownicze otoczenie, zielony ogród, basen i nowocześnie urządzone pokoje – to największe atuty hotelu. Przygotowany z myślą o dorosłych, oferuje bary i restaurację serwującą dania kuchni greckiej i międzynarodowej, a fantastyczna piaszczysta plaża Marmari z wydmami znajdująca się w odległości kilkuminutowego spaceru od hotelu jest idealnym miejscem na błogi relaks w promieniach greckiego słońca.

VIVA! x ITAKA Poznajmy się! Tylko dla singli i osób podróżujących solo: w terminach 06.05 i 07.10: pokój 1-osobowy bez dopłaty, integracyjna kolacja powitalna i pożegnalny wieczór z kolacją, posiłki przy wspólnym stole, pilot/przewodnik organizujący czas, wspólne wyjścia i towarzyszący podczas wypoczynku i wycieczek fakultatywnych. Z nami „w pojedynkę” nie musi znaczyć samotnie!

POŁOŻENIE: ok. 1 km od centrum MARMARI, ok. 100 m od sklepów i barów, ok. 13 km od miasta Kos; ok. 14 km od lotniska w Kos; przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu.

PLAŻA: Marmari, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 700 m od hotelu, przejście chodnikiem, parasole i leżaki płatne (ok. 8 EUR/komplet: 2 leżaki i parasol).

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 1989 r., odnowiony w 2021 r., 86 pokoi, 7 budynków, 1 piętro, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne dania wegetariańskie, bar przy basenie; minimarket, kantor, ogród, parking; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych (ograniczona prędkość); za opłatą: szybki internet bezprzewodowy, sejf w recepcji (ok. 15 EUR/tydz.), wypożyczalnia rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard; hotel przyjmuje tylko gości powyżej 18. roku życia.

POKÓJ:deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, lodówka, zestaw do kawy/herbaty, 2 butelki wody w dniu przyjazdu; balkon lub taras (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 250 m², gł. 1,6 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją (ok. 10 EUR); bilard, siatkówka plażowa, tenis stołowy; za opłatą: masaże.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.30-10.30), obiad (12.00-14.00), kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji; kawa, herbata i ciasto (16.00-17.00) w wyznaczonym miejscu; napoje bezalkoholowe oraz lokalne piwo, wino, ouzo i brandy w wyznaczonym barze (10.30-22.30); wymagane noszenie opasek all inclusive.

KONTAKT: 0030/2242041500, www.summervillagekos.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Zachód słońca w Zia — według mieszkańców wyspy najpiękniejsze i niezapomniane zachody słońca można podziwiać w wiosce Zia położonej na zboczu góry Dikeos, z pięknym widokiem na północne wybrzeże wyspy. Na miejscu warto spróbować przysmaków lokalnej kuchni lub zajrzeć do kolorowych sklepików z lokalnymi specjałami. Czas wolny na zakupy i zdjęcia. Cena - ok. 14 EUR (zawiera opiekę anglojęzycznego przewodnika).

Dookoła wyspy Kos — wycieczka rozpoczyna się od zwiedzania Asklepiejonu - największej atrakcji wyspy, pozostałości po starożytnej świątyni kultu boga Asklepiosa, w czasach rzymskich pełniącej rolę ośrodka medycznego, stworzonego przez „ojca medycyny” Hipokratesa. Przejazd do uroczej wioski Zia, położonej na zboczu góry Dikeos, skąd roztacza się malowniczy widok na okolicę. Czas na kawę lub spacer po wiosce i zakupy. Przejazd przez wioski Lagoudi, Old Pyli i Amaniou, krótki przystanek w miasteczku Pyli ze źródłem górskiej wody. Przejazd przez wioskę Antimachia z ruinami zamku do Kefalos, czas na zdjęcia. Następnie Zatoka Kamari, czas wolny na kąpiel w morzu i obiad. Wizyta w przetwórni miodu, degustacja. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 37 EUR (zawiera opiekę polskojęzycznego przewodnika; nie zawiera: biletów wstępu: ok. 8 EUR, obiadu).

Nissyros — wypłynięcie z miejscowości Kardamena na spotkanie z osobliwym krajobrazem i spokojnym życiem niewielkiej, bo liczącej zaledwie 40 km² wyspy. Miejsce to kryje w sobie prawdziwe „wrota piekieł” - jeden z największych na świecie, aktywny krater hydrotermalny o nazwie Stefanos, który jest w programie wyprawy. Czas na spacer po idyllicznej miejscowości portowej Mandraki - stolicy wyspy, wizyta w malowniczo położonym na szczycie skały klasztorze Panagia Spiliani. Miejscowość zachwyca urokliwymi uliczkami z charakterystycznymi starymi domami z drewnianymi balkonami. Warto zatrzymać się w miejscowej tawernie i spróbować lokalnych greckich przysmaków i przepysznych owoców morza. Rejs powrotny do Kardameny. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 49 EUR z hoteli w okolicy miasta Kos, ok. 39 EUR z pozostałych hoteli (zawiera opiekę polskojęzycznego przewodnika).

Rejs Egejski z Kos — rejs w kierunku wysp Pserimos, Plati i Kalymnos, okazja do plażowania, kąpieli i nurkowania. Na pokładzie leżaki i bar. Pierwszy przystanek to mała rybacka wyspa Pserimos z piękną piaszczystą plażą. Obiad w małej, przytulnej restauracji w Kalymnos, znanym z połowu gąbek. Spacer, czas na zakupy. Na końcu Plati - kąpiel z łodzi w krystalicznie czystej wodzie. Powrót na Kos. Cena - ok. 47 EUR (zawiera: opiekę polskojęzycznego przewodnika, obiad; nie zawiera: napoi).

Bodrum z Kos — tylko 30 minut rejsu dzieli Kos od odmiennej kulturowo i krajobrazowo Turcji. Po dopłynięciu do portu, odprawie celnej i paszportowej, przesiadka do autokaru i wycieczka objazdowa po mieście: przystanek na malowniczo usytuowanym wzgórzu z wiatrakami, czas na pamiątkowe zdjęcia na tle zatoki Bodrum. Następnie zwiedzanie bramy Myndosa i amfiteatru. Wizyta w Bodrum Gold Center oraz na lokalnych straganach. Przejazd minibusami do centrum miasta, czas wolny na obiad i zakupy. Przejazd do portu, odprawa celna i paszportowa, rejs powrotny do miasta Kos. Wycieczka całodzienna. Uwaga: wymagany paszport. Cena - ok. 34 EUR (zawiera: opiekę polskojęzycznego przewodnika, opłatę portową).

Wieczór grecki na Kos — przejazd do położonej u stóp gór Dikeos, uroczej wioski Zia, gdzie warto zajrzeć do kolorowych sklepików i straganów z lokalnymi specjałami i rzemiosłem. Czas na zdjęcia na tle najpiękniejszego zachodu słońca na wyspie. Przejazd do tawerny Fantasia, skąd roztacza się niesamowity widok na wyspę Kos i Morze Egejskie. Wieczór przy greckiej muzyce i tańcach z typowymi greckimi potrawami oraz winem. Doskonała okazja do nauki słynnej Zorby! Wieczór zakończy się ok. 23.00. Cena - ok. 46 EUR (zawiera opiekę anglojęzycznego przewodnika).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Grecja, Kos, Marmari

Hotel Summer Village of Hippocrates

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
3 279pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 6 558 pln razem TFG + TFP +60 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter