Atuty oferty
- tylko dla dorosłych (17+)
- bezpośrednio przy plaży
- spokojna i malownicza okolica
- pyszne dania kuchni śródziemnomorskiej
- raz na pobyt kolacja w restauracji à la carte
- Żagiel Itaki
- VIVA! x ITAKA: Hotels&Deals 26.04-14.05 i 1.10-15.10.2023
Hotel Solimar White Pearl Kod: CHQWHIT
5.3 /6
95% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą
Klienci doceniają:
|
Test na COVID-19 nie jest wymagany.
Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Grecja – Bezpieczne Wakacje
w dzielnicy hotelowej, ok. 1 km od centrum KOLYMBARI, przy drodze lokalnej, najbliższe sklepy i bary ok. 600 m od hotelu, ok. 22 km od Chanii; ok. 43 km od lotniska w Chanii; przystanek autobusowy niedaleko hotelu (centrum Kolymbari/ok. 3,60 EUR).
Kolymbari, publiczna, piaszczysto-kamienista, zalecane obuwie ochronne, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.
czterogwiazdkowy, nowoczesny, zbudowany w 1985 r., odnowiony w 2018 r. (m.in. restauracja, bary, recepcja), 2018/2019 (pokoje), 72 pokoje, 8 budynków, w tym budynek z recepcją, budynek z restauracją i 6 bungalowów, małe lobby, recepcja całodobowa, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, show-cooking, dania wegetariańskie, 2 bary, w tym bar przy basenie; taras z widokiem na morze, ogród; bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby i restauracji; za opłatą: lekarz na wezwanie, fryzjer, pralnia, wypożyczalnia samochodów; na terenie hotelu występują schody – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; hotel przyjmuje tylko gości powyżej 17. roku życia.
superior: 2-os., ok. 20 m², nowoczesny, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), szlafrok i kapcie, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna LED, telefon, lodówka, sejf, minibar (codziennie uzupełniany w wodę), zestaw do kawy/herbaty; balkon (stolik i krzesełka); widok na ogród; junior suite: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 30 m², nowoczesny, otwarta przestrzeń: sypialnia i pokój dzienny, wyposażenie jak w pokoju standardowym; widok na ogród.
basen, słodka woda, nieregularny kształt, ok. 150 m², gł. 1,45 m, słodka woda, gł. 0,45 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace, ręczniki za kaucją, rzutki.
śniadanie (7.30-10.00), późne śniadanie (10.00-10.30), obiad (12.30-14.30), kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji; przekąski na zimno i ciepło, sałatki, kanapki, owoce, lody (11.00-18.00), ciasto, kawa, herbata (17.00-18.00) w barze przy basenie, kuchnia tematyczna trzy razy w tygodniu; lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe (piwo, wino, koktajle) oraz wybrane alkohole importowane w barze przy basenie lub barze głównym (10.30-23.00); raz na pobyt kolacja w zewnętrznej restauracji à la carte (19.00-21.30, wymagana wcześniejsza rezerwacja, dojazd we własnym zakresie; obowiązuje od sezonu Lato 2020): „Turchese” Ristorante Italiano (w hotelu Solimar Turquoise) lub „Toque & Cork” (w hotelu Solimar Aquamarine); raz w tygodniu wystawna kolacja GALA DINNER w restauracji; wymagane noszenie opasek premium all inclusive.
0030/2824023802, www.solimarhotels.gr
Adres: Greece, Kolymbari Village Chania, 73014, Kolimvari 730 14, Crete - Zobacz na mapie
- serwis plażowy
- Wi-Fi
Grecja — Kreta
Megalonissos, czyli Wielka Wyspa – tak Grecy nazywają Kretę, największą spośród tysięcy wysp greckich i piątą co do wielkości w basenie Morza Śródziemnego. Nazywają ją największą nie tylko w dosłownym znaczeniu. Pięknem Krety zachwycał się najsłynniejszy poeta grecki – Homer.
Położony bezpośrednio przy plaży z bezpłatnym serwisem, oferuje spokojny wypoczynek w malowniczym miejscu. Kompleks składa się z kilku budynków w niskiej zabudowie. Do dyspozycji Gości są przestronne, nowocześnie urządzone pokoje. Atutem hotelu jest basen, z którego można podziwiać przepiękny widok na morze i góry. Blisko stąd do centrum urokliwego, rybackiego miasteczka Kolymbari, słynącego z doskonałych restauracji rybnych i 400-letniego klasztoru Gonias. Świetna baza wypadowa do najbardziej atrakcyjnych miejsc zachodniej i południowej Krety. W 2022 r. hotel otrzymał ŻAGIEL ITAKI za najwyższą jakość świadczonych usług.
POŁOŻENIE: w dzielnicy hotelowej, ok. 1 km od centrum KOLYMBARI, przy drodze lokalnej, najbliższe sklepy i bary ok. 600 m od hotelu, ok. 22 km od Chanii; ok. 43 km od lotniska w Chanii; przystanek autobusowy niedaleko hotelu (centrum Kolymbari/ok. 3,60 EUR).
PLAŻA: Kolymbari, publiczna, piaszczysto-kamienista, zalecane obuwie ochronne, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.
HOTEL: czterogwiazdkowy, nowoczesny, zbudowany w 1985 r., odnowiony w 2018 r. (m.in. restauracja, bary, recepcja), 2018/2019 (pokoje), 72 pokoje, 8 budynków, w tym budynek z recepcją, budynek z restauracją i 6 bungalowów, małe lobby, recepcja całodobowa, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, show-cooking, dania wegetariańskie, 2 bary, w tym bar przy basenie; taras z widokiem na morze, ogród; bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby i restauracji; za opłatą: lekarz na wezwanie, fryzjer, pralnia, wypożyczalnia samochodów; na terenie hotelu występują schody – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; hotel przyjmuje tylko gości powyżej 17. roku życia.
POKÓJ:superior: 2-os., ok. 20 m², nowoczesny, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), szlafrok i kapcie, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna LED, telefon, lodówka, sejf, minibar (codziennie uzupełniany w wodę), zestaw do kawy/herbaty; balkon (stolik i krzesełka); widok na ogród; junior suite: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 30 m², nowoczesny, otwarta przestrzeń: sypialnia i pokój dzienny, wyposażenie jak w pokoju standardowym; widok na ogród.
SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, nieregularny kształt, ok. 150 m², gł. 1,45 m, słodka woda, gł. 0,45 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace, ręczniki za kaucją, rzutki.
PREMIUM ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.30-10.00), późne śniadanie (10.00-10.30), obiad (12.30-14.30), kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji; przekąski na zimno i ciepło, sałatki, kanapki, owoce, lody (11.00-18.00), ciasto, kawa, herbata (17.00-18.00) w barze przy basenie, kuchnia tematyczna trzy razy w tygodniu; lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe (piwo, wino, koktajle) oraz wybrane alkohole importowane w barze przy basenie lub barze głównym (10.30-23.00); raz na pobyt kolacja w zewnętrznej restauracji à la carte (19.00-21.30, wymagana wcześniejsza rezerwacja, dojazd we własnym zakresie; obowiązuje od sezonu Lato 2020): „Turchese” Ristorante Italiano (w hotelu Solimar Turquoise) lub „Toque & Cork” (w hotelu Solimar Aquamarine); raz w tygodniu wystawna kolacja GALA DINNER w restauracji; wymagane noszenie opasek premium all inclusive.
KONTAKT: 0030/2824023802, www.solimarhotels.gr
Adres: Greece, Kolymbari Village Chania, 73014, Kolimvari 730 14, Crete - Zobacz na mapie
- serwis plażowy
- Wi-Fi
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.
Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.
Informacje praktyczne
Ocena hotelu
Klienci wyróżnili:
- Obsługę hotelową
- Położenie hotelu
- Standard pokoi
brak opisu
brak opisu
brak opisu
brak opisu
Ogólnie polecam ten hotel, fajna plaża, dobre drinki i dobra atmosfera. Pokoje sprzątane codziennie, czysto i przyjemnie.
Ogólnie polecam ten hotel, fajna plaża, dobre drinki i dobra atmosfera. Pokoje sprzątane codziennie, czysto i przyjemnie.
Syf, jedzenie niedobre, hotel nie był sprzątany, basen pod koniec wyjazdu był ZIELONY ;) nie polecam
Syf, jedzenie niedobre, hotel nie był sprzątany, basen pod koniec wyjazdu był ZIELONY ;) nie polecam
Hotel bardzo nowoczesny z wysokim standardem. Pokoje codziennie sprzątane jak i cały ośrodek. Doskonałe jedzenie, które nie jest monotonne, gdyż zmienia się motyw przewodni codziennie na (...)
Hotel bardzo nowoczesny z wysokim standardem. Pokoje codziennie sprzątane jak i cały ośrodek. Doskonałe jedzenie, które nie jest monotonne, gdyż zmienia się motyw przewodni codziennie na kolacji. Obsługa dla o wysoki standard aby każdy był zadowolony. Wielkim autem tego hotelu jest fakt,że duża część z obsługi mówi w języku polskim :)
Hotel bardzo ładny, kameralny, bez tłumów nawet przy pełnym obłożeniu. Pokój czysty, przyjemy design. Część wspólna hotelowa z pięknym widokiem na morze i bezpośrednim dostępem do plaży (tu (...)
Hotel bardzo ładny, kameralny, bez tłumów nawet przy pełnym obłożeniu. Pokój czysty, przyjemy design. Część wspólna hotelowa z pięknym widokiem na morze i bezpośrednim dostępem do plaży (tu darmowe hotelowe leżaki i parasole). Jedzenie dobre, choć brakowało lokalnej kuchni. Obsługa bardzo sympatyczna, uczynna. Świetne animacje i wieczorki w hotelowym barze. Gala diner na duży plus. Lokalizacja hotelu bez zastrzeżeń - idealna baza wypadowa do zwiedzenia zachodniej części wyspy.
Świetny
Świetny
Hotel nie był systematycznie sprzątany, obsługa była niesympatyczna w restauracji i recepcji oraz okropne, odmrażane jedzenie
Hotel nie był systematycznie sprzątany, obsługa była niesympatyczna w restauracji i recepcji oraz okropne, odmrażane jedzenie
Czystość hotelu przy obejściu nie budzi zastrzeżeń, w pokoju bez większych uwag. Codzienne sprzątanie i dodatkowa woda w butelkach na plus. Poprawy wymaga odmalowanie ścian oraz wybranie zasłon (...)
Czystość hotelu przy obejściu nie budzi zastrzeżeń, w pokoju bez większych uwag. Codzienne sprzątanie i dodatkowa woda w butelkach na plus. Poprawy wymaga odmalowanie ścian oraz wybranie zasłon i firan. W zakresie wyżywienia zbyt mały wybór potraw w stosunku do doświadczenia z innymi hotelami. Potrawy powinny być cieplejsze i większy wybór. Część potraw jak mule była przesolona, jajka nie wysmażone. Co więcej jak przychodzi się pod koniec pory danego cyklu np. śniadanie, óbiad nie było już dużego wyboru i cześć potraw była zjedzona i nie uzupełniono. Basen bez uwag. Plaża bez uwag. Bar przy plaży bez uwag. Parasolni i obejście na plaży wymaga małego odrestaurowania.
Czystość poprawna, otwarta toaleta, prysznic w sypialni nie jest dobrym rozwiązaniem ( stęchlizna przeszkadza w spaniu ), jedzenie smaczne ale monotonne, animacje ok, personel sympatyczny i pomocny.
Czystość poprawna, otwarta toaleta, prysznic w sypialni nie jest dobrym rozwiązaniem ( stęchlizna przeszkadza w spaniu ), jedzenie smaczne ale monotonne, animacje ok, personel sympatyczny i pomocny.
Na minus czystość zostawia wiele do życzenia dodatkowo klimatyzacja w pokoju brudna, wyżywienie monotonne. Plusy bliskość plazy. Ogólnie hotel bardziej 3 gwiazdkowy niż 4.
Na minus czystość zostawia wiele do życzenia dodatkowo klimatyzacja w pokoju brudna, wyżywienie monotonne. Plusy bliskość plazy. Ogólnie hotel bardziej 3 gwiazdkowy niż 4.
Hotel kameralny, położony zdala od zgiełku.Pokoje przestronne i ciekawie urządzone.Łóżko duże z wygodnym materacem.Obsługa dyskretna ,sprzątanie codziennie.Jedzenie dobre ,ale zbyt mały wybór (...)
Hotel kameralny, położony zdala od zgiełku.Pokoje przestronne i ciekawie urządzone.Łóżko duże z wygodnym materacem.Obsługa dyskretna ,sprzątanie codziennie.Jedzenie dobre ,ale zbyt mały wybór ryb i owoców morza.Typowy hotel dla par i do odpoczynku.
Ogólnie czystość na wysokim poziomie,obsługa bardzo miła oraz pomocna,jedzienie bardzo smaczne
Ogólnie czystość na wysokim poziomie,obsługa bardzo miła oraz pomocna,jedzienie bardzo smaczne
Itaka zorganizowała wyjazd bardzo dobrze, hotel bez zarzutów, pokoje hotelowe odbiegają trochę od zdjęć na stronie, ale pozytywne strony wakacji przyćmiły te drobne niedociągnięcia. Jedzenie (...)
Itaka zorganizowała wyjazd bardzo dobrze, hotel bez zarzutów, pokoje hotelowe odbiegają trochę od zdjęć na stronie, ale pozytywne strony wakacji przyćmiły te drobne niedociągnięcia. Jedzenie pyszne, świeże, na obiad owoce morza, lokalne wino i piwo, bardzo miła i pomocna obsługa
Jak ktoś szuka spokoju, ciszy i całkowitego resetu od codziennych spraw to hotel jest idealny na taki wypad. Położony w miejscowości, gdzie nie ma tłoku turystów ale są sklepy i rodzinne tawerny (...)
Jak ktoś szuka spokoju, ciszy i całkowitego resetu od codziennych spraw to hotel jest idealny na taki wypad. Położony w miejscowości, gdzie nie ma tłoku turystów ale są sklepy i rodzinne tawerny gdyby ktoś chciał przy okazji z nich skorzystać. Sam hotel ładny w formie bungalow . Pokoje duże -przynajmniej jak na nasze wymagania w zupełności wystarczające. Na miejscu bezpłatny sejf, woda dostarczana codziennie, kawa i herbata . Czysto i przyjemnie, ręczniki zmieniane na życzenie klienta, sprzątanie również na dobrym poziomie, nie ma do czego się przyczepić. Jedzenie urozmaicone dla każdego coś dobrego :) nie można narzekać: mięsa, owoce morza ( mule - wspaniałe POLECAM !), sałatki od koloru do wyboru, zupy, sery, wędliny, śniadania jak wszędzie kontynentalne niczego nie brakowało, komu mało miał możliwość skorzystania ze snack baru przy basenie a tam: wrapy, sałatki, owoce, lody, kanapki - wszystkiego pod dostatkiem, lunch też super, wieczorne kolacje w miarę urozmaicone -byliśmy na koniec sezonu ale mimo to obsługa starała się zaspokoić każdego gusta. Na miejscu polski animator -Igor, starał się i zapewnić rozrywkę wszystkim gościom i pomóc w codziennych sprawach, miły i sympatyczny, zawsze pomocny i otwarty na każdego. Obsługa hotelu również bez zarzutu wszyscy mili, uprzejmi, grzeczni . Przy hotelu basen, spora ilość leżaków nie było problemu z miescówką, plaża kamienista ale nie ma co narzekać - woda za to jest rewelacyjna i rekompensuje tą małą niedogodność . Jedyny minus to ręczniki wydawane przy basenie - niestety stare, podarte na szczęście mieliśmy swoje. Pogoda jak na przełom września/października wspaniała po 30-34 stopnie. Naładowani pozytywną energią i wit D polecamy ten hotel w 100 %. Dodatkowa zaleta - hotel dla dorosłych co dla nas ma bardzo duże znaczenie.
Opina pozytywna szczególnie dla animatora Igora. Serwis w pokojach mógłby być lepszy. Zalecam korzystanie z sejfu bo chyba coś straciłem
Opina pozytywna szczególnie dla animatora Igora. Serwis w pokojach mógłby być lepszy. Zalecam korzystanie z sejfu bo chyba coś straciłem
brak opisu
brak opisu
Hotel bardzo ładny zadbany, obsługa na bardzo wysokim poziomie pokoje sprzątane codziennie oraz ścielone łóżka. Jeżeli chodzi o żele pod prysznic czy ręczniki, który pomimo pozostawienia na (...)
Hotel bardzo ładny zadbany, obsługa na bardzo wysokim poziomie pokoje sprzątane codziennie oraz ścielone łóżka. Jeżeli chodzi o żele pod prysznic czy ręczniki, który pomimo pozostawienia na ziemi nie zostały wymienione. Bardzo wielką wadą jest ilość polaków w hotelu będąc tam jest uczucie jakbyśmy byli na Bałtykiem. Kolejna sprawa jedzenie bardzo monotonne śniadania takie same przez siedem dni, obiady również cały czas makaron praktycznie oraz czasami pojawiło się inne danie jakaś ryba itp. ale praktycznie to samo cały czas. Na duży plus blisko do plaży oraz cisza, bardzo dobre połączenie z Chanią autobus kursuje co 20min. Pokoje bardzo małe lepiej dopłacić i wziąć junior suite.
Jeżeli ktoś chce odpocząć od zgiełku w miłej atmosferze to bardzo polecam hotel. Pokój sprzątany codziennie, wyżywienie każdy znajdzie coś dla siebie, chociaż nie jadam słodyczy te serwowane w (...)
Jeżeli ktoś chce odpocząć od zgiełku w miłej atmosferze to bardzo polecam hotel. Pokój sprzątany codziennie, wyżywienie każdy znajdzie coś dla siebie, chociaż nie jadam słodyczy te serwowane w hotelu były przepyszne, obsługa profesjonalna a dwaj barmani przespatyczni.
Pobyt 21-28.09.2022 Kreta k/Chani - Hotel Solimar White Pearl. Organizacja przez Itakę komunikacji tak na jak i powrót z Krety(W..wa-hotel-W..wa) a także podczas wypoczynku (wycieczki) (...)
Pobyt 21-28.09.2022 Kreta k/Chani - Hotel Solimar White Pearl. Organizacja przez Itakę komunikacji tak na jak i powrót z Krety(W..wa-hotel-W..wa) a także podczas wypoczynku (wycieczki) sprawna czytelna oraz pomocna. Hotel świetnie sytuowany - ciche, spokojne miejsce ale też dobrze skomunikowane położone blisko kilku miasteczek Chania - Kolimpari - Platanias i Kissamos bardzo urokliwych i atrakcyjnych do zwiedzania oraz zakupów . Infrastruktura hotelowa idealna oparta o samodzielne bungalowy wtopione w śródziemnomorską zieleń z nocnym podświetleniem - przypominająca styl północno-afrykański wyglądająca przepięknie, tym bardziej, że niemal dotykająca morza (bezpośrednie wyjście na plażę). Bardzo czysto. Na szczególne uznanie zasługuje obsługa hotelowa tak menadżera, który był widoczny, zaangażowany świetnie współpracujący z obsługą oraz wypoczywającymi ale też sama obsługa... perfekcyjnie przygotowana do swojej roli. Żywienie doskonałe tj. bardzo urozmaicone, zawsze podawane na czas i ilościach wystarczających także dla spóźnialskich. czy późno wracających z wycieczek. Działanie drink-barów także na wysokim poziomie (świetna obsługa kelnerska - miła i serdeczna także pomocna także dla osób słabszych językowo) w szerokim wachlarzu możliwości. Wycieczki bardzo atrakcyjne. Pobyt urozmaicany uroczystą kolacją z muzyką, dyskoteką, czy też występami muzycznymi na żywo (w dniu 27 września niezapomniana zabawa polsko-szwedzka przy doskonałej muzyce live i świetnie wykonywanymi utworami polskimi szwedzkimi i greckimi. Satysfakcja z wypoczynku pełna - znacznie przewyższyła oczekiwania!!! Bardzo Dziękujemy Organizatorom tak ze strony BP Itaka jak i Personelowi Hotelowemu. Serdecznie Polecamy. Sławek i Ania
Hotel położony w przepięknym miejscu, siedząc przy barze czy leżąc na leżakach można podziwiać morze jak również góry. Butikowy styl hotelu spodoba się każdemu kto szuka spokoju oraz ceni sobie (...)
Hotel położony w przepięknym miejscu, siedząc przy barze czy leżąc na leżakach można podziwiać morze jak również góry. Butikowy styl hotelu spodoba się każdemu kto szuka spokoju oraz ceni sobie prywatność. Obsługa zawsze pomocna, pokoje codziennie sprzątane, a z restauracji szybko się nie wychodzi. Można tam poczuć Kreteński klimat i delektować się atmosferą siga-siga!
Bardzo mila i pomocna obsluga na miejscu. Rozczarowało jedzenie. Desery najlepsze. Na sobotniej kolacji spodziwalam się końcu greckiej kuchni lecz sie rozczarowalam. Super wieczorki z muzyka za (...)
Bardzo mila i pomocna obsluga na miejscu. Rozczarowało jedzenie. Desery najlepsze. Na sobotniej kolacji spodziwalam się końcu greckiej kuchni lecz sie rozczarowalam. Super wieczorki z muzyka za żywo. W pokoju brak duzego lustra. Lezaki na terenie hotelu i na plaży. Bar przy plaży niezastąpiony. Wrzesień sie sprawdził na spokojny urlop w spokojnym miejscu.
Serdecznie polecam hotel dla osób które cenią sobie ciszę i spokój. Czysto, ładne eleganckie wnętrza. Mały basenik ale każdy się zmieści. Trochę smutno ponieważ na ostatnie dni naszego pobytu (...)
Serdecznie polecam hotel dla osób które cenią sobie ciszę i spokój. Czysto, ładne eleganckie wnętrza. Mały basenik ale każdy się zmieści. Trochę smutno ponieważ na ostatnie dni naszego pobytu wyłączone jacuzzi w basenie. Desery przepyszne ale obsługa i wyżywienie w restauracji trochę kuleje….monotonia posiłków…. Nie polecam brania lunch boxow ponieważ są paskudne. Bardzo miła recepcja oraz Panowie z baru. Niestety moda na rezerwowanie leżaków ręcznikami nawet w takim hotelu to norma. Przykre ze goście hotelowi zostawiają ręczniki i nie ma ich pol dnia stad nie ma jak skorzystać z dogodniejszych miejsc i nikt tego nie pilnuje, ale cóż taka człowieka natura. Mimo wszystko pobyt wspominamy b dobrze :)
Kromě oblázkové pláže a tradičního větrného počasí ( ale to jsme věděli ) bylo vše velmi příjemné.
Kromě oblázkové pláže a tradičního větrného počasí ( ale to jsme věděli ) bylo vše velmi příjemné.
Czarujące miejsce, kameralne gdzie można odnaleźć spokój w malowniczych strefach hotelowych jak i zintegrować się z współodpoczywającymi w atrakcyjnych miejscach hotelu jak basen, bary, czy (...)
Czarujące miejsce, kameralne gdzie można odnaleźć spokój w malowniczych strefach hotelowych jak i zintegrować się z współodpoczywającymi w atrakcyjnych miejscach hotelu jak basen, bary, czy podczas zabaw i wieczornych koncertów. Na pewno hotel można potraktować jako enklawę szczęścia, radości i obfitości. Bardzo dużo podróżuję ale to z ITAKĄ zobaczyłam najpiękniejsze miejsca na świecie i przeżyłam dużo wspaniałych chwil. Teraz postawiłam na odpoczynek i również się nie zawiodłam. Czwarty raz Kreta z ITKĄ a ja wciąż odkrywam cudowne miejsca, potrawy, pogłębiam historię wyspy. Zawsze czuję się zaopiekowana i odprężona. Po prostu wakacje marzeń.
Wycieczki dostępne na miejscu
Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.
Sprawdź cenę
- wyślij zapytanie
- callcenter.tel_pl
- 801 066 777
- 77 4476 777
- Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20