phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Elena Studios & Suites

Atuty oferty

 • blisko do plaży Ornos
 • niedaleko do barów i sklepów
 • grecki klimat
 • kameralne, przytulne pokoje

Elena Studios & Suites Kod: JMKELEN

PLN
Itaka
Grecja / Mykonos / Ornos

Elena Studios & Suites

Kod: JMKELEN
Opis

ok. 3 km od miasta MYKONOS, najbliższe sklepy i bary ok. 300 m od hotelu, przy drodze lokalnej; ok. 3,8 km od lotniska na Mykonos; przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu.

Ornos, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 400 m od hotelu, parasole i leżaki płatne (od ok. 30 EUR/komplet/dzień; w pierwszych rzędach wyższa cena).

lokalna kategoria: 3 klucze, zadbany, 15 pokoi, 1 piętro, recepcja; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: opiekunka do dziecka, wymiana walut, usługi pralnicze, fryzjer, manicure, masaże, wynajem samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

studio: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 30 m², każdy o innym wystroju, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, lodówka, telefon, sejf, aneks kuchenny; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka).

za opłatą: sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

0030/2289026563, www.deliancollection.com; info@azzurrotravel.gr

 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Grecja — Mykonos

Pełna życia, luksusu i uroku wyspa na Cykladach na Morzu Egejskim. Miejsce, które uwielbiają celebryci i imprezowicze, plaże, które podziwiają turyści, Grecja w wydaniu, jakie czaruje wszystkich! Kosmopolityczne, modne, przyciągające – oto Mykonos.

Kameralny, w tradycyjnej greckiej białej zabudowie. Przytulne pokoje mają wszystkie podstawowe udogodnienia, takie jak internet, klimatyzacja, lodówka czy sejf. W pobliżu hotelu znajduje się Ornos, plaża uwielbiana szczególnie przez miłośników surfingu. Wzdłuż wybrzeża ulokowały się luksusowe bary i restauracje, w których można dobrze zjeść i spotkać celebrytów – podobnie jak na całym Mykonos, słynącym z tego, że często wypoczywają na nim gwiazdy. Zarówno oni, jak i Wy chętnie zanurzycie się w błękitnych wodach Morza Egejskiego lub wybierzecie się na zwiedzanie oddalonego o kilka kilometrów miasta Mykonos z Małą Wenecją i słynnymi wiatrakami.

POŁOŻENIE: ok. 3 km od miasta MYKONOS, najbliższe sklepy i bary ok. 300 m od hotelu, przy drodze lokalnej; ok. 3,8 km od lotniska na Mykonos; przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu.

PLAŻA: Ornos, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 400 m od hotelu, parasole i leżaki płatne (od ok. 30 EUR/komplet/dzień; w pierwszych rzędach wyższa cena).

HOTEL: lokalna kategoria: 3 klucze, zadbany, 15 pokoi, 1 piętro, recepcja; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: opiekunka do dziecka, wymiana walut, usługi pralnicze, fryzjer, manicure, masaże, wynajem samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:studio: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 30 m², każdy o innym wystroju, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, lodówka, telefon, sejf, aneks kuchenny; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: za opłatą: sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 0030/2289026563, www.deliancollection.com; info@azzurrotravel.gr

GRATIS:
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter