phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Marianna

Atuty oferty

 • świetny, jako baza wypadowa
 • kameralny i tradycyjny styl
 • grecki klimat

Hotel Marianna Kod: JMKMARI

1 839PLN
Dorośli: 2 śniadania So 19.06 – Wt 22.06.21
Itaka
Grecja / Mykonos / Glastros

Hotel Marianna

Kod: JMKMARI
Opis

ok. 2,2 km od miasta MYKONOS, przy drodze lokalnej; ok. 2,6 km od lotniska na Mykonos.

Korfos, publiczna, piaszczysta, wietrzna, łagodne zejście do morza, ok. 1,5 km od hotelu; Ornos, publiczna, piaszczysta (gruby piasek), łagodne zejście do morza, ok. 1,8 km od hotelu; Platis Gialos, publiczna, piaszczysta, miejscami strome zejście do morza, ok. 2 km od hotelu; na plażach parasole i leżaki płatne (od ok. 30 EUR/komplet/dzień; w pierwszych rzędach wyższa cena).

dwugwiazdkowy, skromny, otwarty w 1995 r., 25 pokoi, 1 piętro, hol, całodobowa recepcja, pokój śniadaniowy (bufet); bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², każdy o innym wystroju, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, lodówka, sejf; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka).

basen, słodka woda, nieregularny kształt, przy basenie parasole i leżaki; za opłatą: sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

0030/2289026563, info@azzurrotravel.gr

 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Grecja — Mykonos

Pełna życia, luksusu i uroku wyspa na Cykladach na Morzu Egejskim. Miejsce, które uwielbiają celebryci i imprezowicze, plaże, które podziwiają turyści, Grecja w wydaniu, jakie czaruje wszystkich! Kosmopolityczne, modne, przyciągające – oto Mykonos.

Kameralny, klimatyczny hotel na Mykonos – wyspie, którą nazywa się "grecką Ibizą". Lokalizacja hotelu Marianna jest jego dużą zaletą: kilka kilometrów od lotniska, pięknych plaż czy miasta Mykonos. To właśnie tam znajduje się piękna Mała Wenecja i słynne wiatraki, a liczne bary, kluby, restauracje i sklepy czekają na turystów oraz celebrytów, którzy bardzo licznie stawiają się na tej wyspie. Po dziennym zwiedzaniu czy imprezowej nocy warto rozkoszować się spokojem w klimatyzowanym pokoju lub hotelowym basenie albo też wybrać się na piękną plażę, z których Mykonos słynie. Coś dla siebie znajdą tam wielbiciele sportów wodnych. Hotel Marianna to przytulne wnętrza i charakterystyczna dla Grecji, tradycyjna biała zabudowa.

POŁOŻENIE: ok. 2,2 km od miasta MYKONOS, przy drodze lokalnej; ok. 2,6 km od lotniska na Mykonos.

PLAŻA: Korfos, publiczna, piaszczysta, wietrzna, łagodne zejście do morza, ok. 1,5 km od hotelu; Ornos, publiczna, piaszczysta (gruby piasek), łagodne zejście do morza, ok. 1,8 km od hotelu; Platis Gialos, publiczna, piaszczysta, miejscami strome zejście do morza, ok. 2 km od hotelu; na plażach parasole i leżaki płatne (od ok. 30 EUR/komplet/dzień; w pierwszych rzędach wyższa cena).

HOTEL: dwugwiazdkowy, skromny, otwarty w 1995 r., 25 pokoi, 1 piętro, hol, całodobowa recepcja, pokój śniadaniowy (bufet); bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², każdy o innym wystroju, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, lodówka, sejf; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, nieregularny kształt, przy basenie parasole i leżaki; za opłatą: sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 0030/2289026563, info@azzurrotravel.gr

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Grecja, Mykonos, Glastros

Hotel Marianna

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
2 119 Pln
Oszczędzasz: 280 PLN
Dorosły
1 839pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 3 678 pln razem
Oszczędzasz 280 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter