phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Fresh Hotel Athens

Atuty oferty

 • w centrum Aten, blisko zabytkowej dzielnicy Plaka
 • dizajnerski wystrój wnętrz
 • basen na dachu hotelu z panoramicznym widokiem na Akropol
 • wygodne pokoje

Fresh Hotel Athens Kod: SGRFRES

299PLN
Dorośli: 2 śniadania Pt 02.07 – So 03.07.21
Itaka
 • Promocja LATO 21 LATO 21
Grecja / Riwiera Ateńska

Fresh Hotel Athens

 • Promocja LATO 21 LATO 21
Kod: SGRFRES
Opis

w centrum Aten, ok. 120 m od targu Varvakeios Agora, ok. 700 m od ulicy handlowej Ermou, ok. 1,2 km od Narodowego Muzeum Archeologicznego, ok. 1,2 km od zabytkowej dzielnicy Plaka, ok. 1,2 km od Placu Syntagma, ok. 2 km od Akropolu, ok. 1 km od centrum handlowego Attica, ok. 14 km od portu w Pireusie; ok. 36 km od lotniska w Atenach; ok. 50 m od przystanku autobusowego, ok. 1,8 km od głównego dworca kolejowego w Atenach, ok. 600 m od stacji metra Panepistimio.

Alimos, publiczna, piaszczysto-żwirowa, łagodne zejście do morza, ok. 12 km od hotelu, serwis plażowy płatny; Glyfada, publiczna, piaszczysto-żwirowa, łagodne zejście do morza, ok. 16 km od hotelu, serwis plażowy płatny; dojazd do plaż komunikacją miejską.

czterogwiazdkowy, nowoczesny i elegancki, 133 pokoje, 1 budynek, 9 pięter, winda, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja Magenta – śniadania kontynentalne, restauracja i bar przy basenie na dachu hotelu z widokiem na Akropol – kuchnia grecka i międzynarodowa, dostępne dania wegetariańskie; taras słoneczny z widokiem na panoramę Aten, 3 sale konferencyjne z możliwością połączenia (dla maks. 140 osób); bezpłatny internet bezprzewodowy, za opłatą: room-service (7.00-23.00), lekarz na wezwanie, opiekunka do dziecka, parking, pralnia, transfer z/na lotnisko oraz z/do portu w Pireusie; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m², nowoczesny, minimalistyczny, dizajnerski wystrój, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na miasto; pokoje łączone na zapytanie; suite: 2-os., ok. 40 m², nowoczesny, minimalistyczny, dizajnerski wystrój, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), salon i sypialnia wydzielone optycznie, wyposażenie jak w pokoju superior; balkon, widok na miasto; suite za dopłatą.

basen na dachu hotelu z widokiem na Akropol (czynny: maj-październik 7.00-19.00), słodka woda, przy basenie bezpłatne leżaki; siłownia; za opłatą: joga, masaże.

0030/2105248511, www.freshhotel.gr

 • Wi-Fi

Bezpieczne wakacje z ITAKĄ

Gwarancja bezkosztowej zmiany na inny termin w przypadku kwarantanny lub zachorowania na COVID-19

Ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na COVID-19 lub kwarantanny podczas wakacji

Ubezpieczenie od rezygnacji w przypadku zachorowania przed wyjazdem dowolnego uczestnika

LATO 2021
Informacje o regionie
Galeria regionu

Grecja — Riwiera Ateńska

Nadzwyczajny kolaż złożony z plaż, wzgórz, portów, bujnej śródziemnomorskiej roślinności, łagodnego klimatu i starożytnych zabytków sprawia, że łatwo tu zapomnieć o codzienności. Maleńkie miasteczka i malownicze wioski, ciepłe morze i bliskość ponadczasowych Aten to walory tego regionu, idealnego na niezapomniane wakacje.

Prognoza pogody

Aktualna pogoda – Riwiera Ateńska

Czerwiec
0°C 27°C
Lipiec
-2°C 31°C
Sierpień
4°C 33°C
Źródło: Meteogroup Logo

Miejski hotel, którego dizajnerski wystrój przypadnie do gustu miłośnikom ciekawych, nowoczesnych wnętrz. Na Gości czekają komfortowe pokoje urządzone w minimalistycznym stylu, 2 restauracje i basen na dachu z fantastycznym widokiem na Ateny. To świetna baza wypadowa do zwiedzania miasta – w ciągu dnia poznaj jego klimatyczne zakątki, a wieczorem zrelaksuj się w hotelowym barze na dachu i podziwiaj niesamowity widok na Akropol, który pięknie prezentuje się po zmroku. W hotelu organizowane są sesje jogi, można też poćwiczyć na siłowni albo wybrać się na odprężający masaż.

POŁOŻENIE: w centrum Aten, ok. 120 m od targu Varvakeios Agora, ok. 700 m od ulicy handlowej Ermou, ok. 1,2 km od Narodowego Muzeum Archeologicznego, ok. 1,2 km od zabytkowej dzielnicy Plaka, ok. 1,2 km od Placu Syntagma, ok. 2 km od Akropolu, ok. 1 km od centrum handlowego Attica, ok. 14 km od portu w Pireusie; ok. 36 km od lotniska w Atenach; ok. 50 m od przystanku autobusowego, ok. 1,8 km od głównego dworca kolejowego w Atenach, ok. 600 m od stacji metra Panepistimio.

PLAŻA: Alimos, publiczna, piaszczysto-żwirowa, łagodne zejście do morza, ok. 12 km od hotelu, serwis plażowy płatny; Glyfada, publiczna, piaszczysto-żwirowa, łagodne zejście do morza, ok. 16 km od hotelu, serwis plażowy płatny; dojazd do plaż komunikacją miejską.

HOTEL: czterogwiazdkowy, nowoczesny i elegancki, 133 pokoje, 1 budynek, 9 pięter, winda, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja Magenta – śniadania kontynentalne, restauracja i bar przy basenie na dachu hotelu z widokiem na Akropol – kuchnia grecka i międzynarodowa, dostępne dania wegetariańskie; taras słoneczny z widokiem na panoramę Aten, 3 sale konferencyjne z możliwością połączenia (dla maks. 140 osób); bezpłatny internet bezprzewodowy, za opłatą: room-service (7.00-23.00), lekarz na wezwanie, opiekunka do dziecka, parking, pralnia, transfer z/na lotnisko oraz z/do portu w Pireusie; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m², nowoczesny, minimalistyczny, dizajnerski wystrój, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na miasto; pokoje łączone na zapytanie; suite: 2-os., ok. 40 m², nowoczesny, minimalistyczny, dizajnerski wystrój, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), salon i sypialnia wydzielone optycznie, wyposażenie jak w pokoju superior; balkon, widok na miasto; suite za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen na dachu hotelu z widokiem na Akropol (czynny: maj-październik 7.00-19.00), słodka woda, przy basenie bezpłatne leżaki; siłownia; za opłatą: joga, masaże.

KONTAKT: 0030/2105248511, www.freshhotel.gr

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Ateny – całodzienna wycieczka do stolicy Grecji. W programie: Akropol, muzeum Akropolu, objazd centralnej części miasta, stadion olimpijski, Kalimarmaro, Łuk Hadriana i Pomnik Nieznanego Żołnierza na placu Syntagma, gdzie odbywa się widowiskowa zmiana warty. Cena – ok. 50 EUR (nie zawiera biletów wstępu: Akropol: ok. 12 EUR, muzeum Akropolu: ok. 7 EUR).

Delfy i Ossios Lukas – wycieczka całodzienna, zaczyna się w Delfach, centrum kultu boga Apollona. Zwiedzanie Świętego Okręgu – słynnego pępka świata, gdzie Pytie przepowiadały przyszłość. W drodze powrotnej wizyta w przepięknym bizantyjskim klasztorze Ossios Lukas. Cena – ok. 60 EUR (nie zawiera opłaty ok. 13 EUR za łączony bilet na stanowisko archeologiczne i do muzeum w Delfach).

Argolida – wycieczka całodzienna. Przejazd przez Kanał Koryncki (krótki postój) do Epidauros, starożytnego sanktuarium boga – uzdrowiciela Asklepiosa, którego częścią jest wspaniały amfiteatr o zdumiewającej akustyce, najlepiej zachowany zabytek antycznej Grecji. Przejazd do Nafplion – pierwszej stolicy niepodległej Grecji, spacer po malowniczym starym mieście u stóp weneckiej fortecy Palamidi. Przejazd do Myken – stolicy jednej z najstarszych cywilizacji w Europie. Zwiedzane: ruiny twierdzy-pałacu królewskiego z XVI w. p.n.e. z Bramą Lwów, skarbiec Atreusza, znany także jako grób Agamemnona, który w 1836 r. odwiedził Juliusz Słowacki. Cena – ok. 65 EUR (nie zawiera biletów wstępu: Epidauros – ok. 6 EUR, Mykeny – ok. 8 EUR).

Meteory – wycieczka całodzienna, wyjazd wcześnie rano. Meteory to druga w Grecji, po Atos, republika mnichów, miejsce o niebywałym uroku stworzonym przez naturę i człowieka. Zawieszony „między niebem a ziemią” zespół klasztorów prawosławnych wieńczy szczyty skalne na Równinie Tesalskiej. Nieziemska sceneria tego miejsca pojawiła się w jednym z filmów o przygodach Bonda i była inspiracją do albumu grupy Linkin Park. Z 24 klasztorów do dzisiaj przetrwało tylko 6. Zwiedzanie dwóch z nich i wizyta w pracowni ikon bizantyjskich, gdzie utalentowani artyści tworzą ręcznie piękne ikony. Cena – ok. 70 EUR (nie zawiera biletów wstępu do klasztorów – łącznie ok. 10 EUR).

Egina, Poros, Hydra – rejs na wyspy Zatoki Sarońskiej, wycieczka całodzienna. Zaokrętowanie na statek w Pireusie – największym greckim porcie. Rejs na słynną z produkcji pistacji Eginę. Fakultatywne zwiedzanie pięknej świątyni Afai. Dalej trasa wiedzie na Poros – maleńką zieloną wyspę leżącą bardzo blisko 
wschodniego wybrzeża Peloponezu. Ostatnią z przystani jest cudowna Hydra. Malowniczy port o wspaniałej architekturze urzeka każdego gościa i jest ulubionym zakątkiem artystów i intelektualistów poszukujących wytchnienia od gwaru Aten. Cena – ok. 100 EUR (zawiera transport do/z portu, rejs i obiad na pokładzie).

Korynt – wycieczka całodzienna. Przejazd do Isthmii i rejs Kanałem Korynckim. Przejazd do starożytnego Koryntu, zwiedzanie terenu wykopalisk archeologicznych ze świątynią Apollina. Nad ruinami dominuje wzgórze Akrokorynt, gdzie znajdowała się słynna z sakralnej prostytucji świątynia Afrodyty. Wizyta w muzeum, gdzie przechowywane są ciekawe znaleziska z wykopalisk. Cena – ok. 60 EUR (nie zawiera biletu do muzeum – ok. 6 EUR).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Grecja, Riwiera Ateńska

Fresh Hotel Athens

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
339 Pln
Oszczędzasz: 40 PLN
Dorosły
299pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 598 pln razem
Oszczędzasz 40 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter