Położony przy jednej z najładniejszych plaż na Thassos – Tripiti, oferuje świetne warunki pobytu i profesjonalny serwis. Eleganckie pokoje są funkcjonalnie wyposażone, przestronne i bardzo zadbane, w każdym jest internet bezprzewodowy i widok na morze! Dla aktywnych urlopowiczów przygotowano możliwość gry w minigolfa i tenis stołowy. Z terenu basenów można bezpośrednio wejść na plażę, gdzie znajduje się tawerna serwująca przysmaki kuchni greckiej. Z hotelu blisko jest do Limenarii, gdzie warto wybrać się na wycieczkę w poszukiwaniu pamiątek oraz aby skosztować lokalnych potraw.
przy plaży Tripiti
basen i aquapark
wszystkie pokoje z widokiem na morze
blisko centrum Limenarii
Położenie hotelu
Okolica
•na wzgórzu
•ok. 3 km od centrum LIMENARII ze sklepami i tawernami
Komunikacja
•przystanek autobusowy ok. 30 m od hotelu (ok. 1,5 EUR/Limenaria)
Odległość od lotniska
•ok. 55 km od lotniska w Kavali (transfer autokarem i promem)
Okolica
•na wzgórzu
•ok. 3 km od centrum LIMENARII ze sklepami i tawernami
Komunikacja
•przystanek autobusowy ok. 30 m od hotelu (ok. 1,5 EUR/Limenaria)
Odległość od lotniska
•ok. 55 km od lotniska w Kavali (transfer autokarem i promem)
Plaże
Tripiti - Plaża publiczna
bezpośrednio przy hotelu
•piaszczysto-żwirowa
•w zatoce
•łagodne zejście do morza
•bezpłatne parasole i leżaki (leżaki w pierwszej linii brzegowej płatne), ręczniki za kaucją (ok. 10 EUR)
Dla dzieci
Udogodnienia
•foteliki w restauracjach•łóżeczko dla dziecka do 2 lat•brodzik•plac zabaw
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
Ocena hotelu
5.2/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 12 Wycofano: 0
4.5Pokój
5Wyżywienie
5.3Obsługa hotelowa
3.1Animacje
5.3Położenie
5.3Plaża
3.4Atrakcje w okolicy
4.7Jakość do ceny
6/6
Aleksandra, 26-30 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Pięknie położony hotel z kamienisto-piaszczystą plażą. Pierwsza linia leżaków/łóżek dodatkowo płatna, codziennie sprzątane pokoje, hotel bardzo czysty i zadbany. Piękne SPA i szeroki wybór zabiegôw w korzystnych cenach.
Uprzejmy i pomocny personel, duży wybór jedzenia - codziennie tematyczne kolacje. Byliśmy z rocznym dzieckiem i bardzo polecamy też pod względem położonego obok aquaparku. W naszym odczuciu idealne miejsce pod wypoczynek, brak animacji - co dla nas było plusem, czasem wieczorami odbywała się muzyka na żywo.
6/6
Tomasz, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Bardzo ładny i nowoczesny hotel. Piękne widoki . Czysto . Super. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Byliśmy 2 tygodnie i super wypoczęliśmy.
5/6
Justyna, 31-40 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel ma fantastyczną lokalizację, tuż przy pięknej plaży z przejrzystą wodą. Plaża piaszczysta w części bliżej hotelu lecz zejście do morza jest żwirkowo-kamieniste więc przydają się buty do wody. Leżaki w pierwszej linii są dodatkowo płatne ale w kolejnych rzędach bezpłatne. Obsluga hotelu informuje o tym przy zameldowaniu. Ta sama zasada obowiązuje przy basenach - leżaki w pierwszej linii są dodatkowo płatne. My byliśmy przed sezonem więc nie było problemu z wolnym miejscem na bezpłatnych leżakach ale gdy wyjeżdżaliśmy, ludzi przybyło i wolnych leżaków przy basenie zaczęło brakować. Natomiast na plaży jest ich bardzo dużo więc można się tam rozłożyć i przejść parę kroków na basen. Tawerna przy hotelu serwuje bardzo smaczne potrawy więc opcja z dwoma posiłkami dziennie nie była dla nas problemem, gdyż na lunche udawaliśmy się właśnie tam. Była w niej organizowana także noc grecka, z zespołem muzycznym i pokazem tanecznym. Śniadania i kolacje w hotelu były przepyszne, a desery wręcz przerosły nasze oczekiwania. Na terenie hotelu znajdują się dwa place zabaw, ze zjeżdżalniami i huśtawkami. Można również korzystać z Water Parku, który oferuje zjeżdżalnię ośmiorniczkę i brodzik dla najmłodszych oraz 4 szybkie zjeżdżalnie dla osób o wzroście powyżej 120cm. Pokój hotelowy dość mały ale za to posiada balkon z przepięknym widokiem na morze. Jest to hotel, który polecimy zwłaszcza rodzinom z dziećmi. Sami zdecydowanie chcemy tu wrócić z naszą 3-latką.
6/6
Aleksandra, 41-50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel na wysokim poziomie, bardzo ładny design. Pokoje przestronne i czyste.
Codziennie zmieniana pościel, widok na morze, przemiła obsługa, miejsce do ćwiczeń doskonale przygotowane.
Jedyny minus to wentylatory lub klimatyzacja usytuowane w pobliżu pokojów, co utrudnia spanie w nocy. Jest przez to głośno. Nie można spać z otwartym balkonem.
Dużo osób podczas naszego pobytu na to narzekało.
6/6
Sylwia, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel bardzo dobry, pięknie położony, plaża czysta i wypozażona w leżaki pod parasolami.
5/6
Irena, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Ładny, wygodny hotel, piękny basen, doskonałe, dostępne w wystarczającej ilości, łóżka do opalania. Piękna restauracja, bardzo atrakcyjne SPA. Plaża niestety kamienista, bardzo niekomfortowa. Położenie hotelu bardzo malownicze ale nie dla osób, które lubią spacery. Jedyna droga “out”, między innymi do pobliskiego miasteczka, to wąska, ruchliwa droga bez poboczy, spacery wyjątkowo niekomfortowe. Piękny las wokół ze ścieżKami do spacerów, ale potrzebne są buty do chodzenia po górach. Dzikie, strome ścieżki z kamieniami, za to piękne widoki.
6/6
Tomasz, powyżej 50 lat
wrz 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel bardzo ładnie położony w zatoce, szeroka plaża z serwisem i łagodnym zejsciem do wody. Dośśćszybko robi sie głeboko. Pokoje Superior z widokiem na morze bardzo ładne, wyposazone w lodówke i czajnik. Jedzenie urozmaicone i smaczne. Sporo produktów opisanych jako bez glutenowe, vege itp.
4/6
Magdalena, powyżej 50 lat
wrz 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel i pokoje czyste, codziennie sprzątane. Pokój dość duży, wygodny. Bardzo wygodne łóżko/materac. Prysznic w łazience specyficzny, spadek skierowany na łazienkę, więc po umyciu się pół pomieszczenia zalane. Brak czajnika do zagotowania wody.
Mieliśmy pokój nad kuchnią, więc całodobowy hałas od klimatyzatora umieszczonego pod balkonem, a w okolicy godzin posiłków hałas od wózków kuchennych. Niezbyt ciekawy widok z pokoju, na pierwszym planie dach sąsiedniego budynku i ściana boczna od innego budynku.
Wyżywienie – bardzo przeciętne. Jak ktoś chce spróbować i delektować się kuchnią grecką - trzeba wybrać inny hotel.
Plaża ładna, w miarę czysta.
3/6
Kamil, 31-40 lat
wrz 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel jak najbardziej spełnia oczekiwania udanych wakacji. Lokalizacja fenomenalna. Najładniejsza plaża do pływania, nurkowania czy wypoczynku w promieniu kilkunastu kilometrów.
Jedzenie hotelowe- bardzo dużo regionalnych potraw i smakołyków. Codziennie inne dania główne i desery. Baranina, baklawy, musaki… a desery… mniam!
Obsługa hotelowa - bardzo miła, większość dobrze rozmawia po angielsku.
Jednakże jest kilka powodów, które wpływają na niekorzyść oceny. Po pierwsze pokoje - rozmieszczone stołówką. Zapach przygotowywanych potraw czuć praktycznie bez przerwy, całą dobę. Dodatkowo działające non stop wyciągi kuchenne zlokalizowane na dachu stołówki, szumią niemiłosiernie, na prawdę głośno… pomimo zamknięcia okna, buczenie słychać było w pokoju. Tak samo jak jeżdżenie wózkami czy to hotelowymi, czy z potrawami… Pobudka o 6:00 rano. Jak na standard 5 gwiazdek… nie bardzo.
Po drugie bardzo mocne przebitki na wszelkich potrawach poza posiłkami. Kawa espresso 5,50€, woda gazowana 4,00€, piwo 6,50€ a lampka wina 12,00€. To jednak za dużo. W pobliskim sklepie w Limenarii butelka lokalnego lepszego wina kosztuje 10,50€… wiec pierwszy niesmak. Ale ok, hotel niech robi narzut… ale, żeby do kolacji nawet udostępnić wody (automaty do napojów przykryte zasłoną, choć z rana leje się ile chce) - to już duży minus.
Co do stanu hotelu - regularnie odnawiany…? Chyba na miejscowe standardy. Klima w pokoju piszczy i buczy jak da się większe obroty. Szyba w oknie brudna od środka na połowie wielkości okna, tak że widać tylko brzydko mówiąc „wymiociny”. Stan pozostałych rzeczy typ pożółkłe i zagrzybione uszczelki na szybie od wanny deklasują hotel… na polskie warunki 3-4 gwiazdki max. A to, że codziennie jest serwis pokojowy, wymiana ręczników i donoszenie szamponów nie specjalnie zamydla oczy. Tym bardziej, że przez właśnie te 5 gwiazdek klimatyczne w hotelu kosztuje 15€/dobę…
5/6
Iwona, powyżej 50 lat
wrz 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Nie rozumiem kwestii wyliczenia należności za pobyt . Pojedyncza osoba ( robiłam takie wyliczenie) zapłaci za pobyt niewiele mniej niż dwie osoby- czyli liczy się pokój ( a co z kosztem przelotu?) Tymczasem rodziny z dwojgiem dzieci nocujące w jednym pokoju płaciły za pobyt tą samą kwotę na osobę jak osoby dorosłe ,które mieszkały we dwójkę w pokoju. Żadnych zniżek dla małych dzieci. Nie bardzo rozumiem , dlaczego nie ma istotnych zniżek dla maluchów- przecież nie jedzą dużo a rodzina zajmuje jeden pokój. Pokoje na piętrze z recepcją ( te z 5 z przodu) są istotnie gorsze niż pozostałe- naprzeciw balkonów są duże wentylatory- żadna przyjemność wyjść na balkon i słyszeć głośny szum wentylatorów. Ludzie mieszkający w tych pokojach skarżyli się na niemiły zapach w łazience i robaki. My mieszkaliśmy piętro wyżej i takich problemów nie było. Rozumiem , że za podwyższony standard pokoi trzeba zapłacić , ale chyba nie chodzi o to że dopłaca się za to żeby w łazience nie śmierdziało , nie było robaków i dało się spokojnie wypoczywać na balkonie obserwując morze bez hałasu wentylatorów. Byłam w tym hotelu drugi raz wybrałam go ponownie właśnie ze względu na widok na morze i jego bliskość . Tak pięknie położonych stosunkowo niewielkich hoteli jest w ofertach biur podróży mało. Na uwagę zasługuje też dobra kuchnia- nam szczególnie smakowała baklawa-do tej pory kojarzyła mi się ze słodkim ulepkiem ,serwowana w hotelu też jest słodka ale przy tym bardzo smaczna. Niestety nie miałam możliwości skosztowania pomidorów - takich prosto z krzaka, te serwowane w hotelu były jak nasze z dyskontów, drugim minusem może istotniejszym było serwowanie jajecznicy i omletów z jakiejś masy a nie ze świeżych jajek , może to kwestia bezpieczeństwa - ale jajecznica i omlety nie były smaczne.
O Hotelu
Ogólnie
•pięciogwiazdkowy•zbudowany w 2009 r., regularnie odnawiany•111 pokoi, budynek główny, budynek boczny, 4 piętra, 2 windy•lobby•całodobowa recepcja
•centrum konferencyjne dla 50 osób•bezpłatny internet bezprzewodowy•występują różnice poziomów•akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard
Basen
•basen, słodka woda, ok. 450 m², gł. 1-1,5 m•brodzik dla dzieci, słodka woda, ok. 50 m², gł. 0,6 m
•przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki (wypożyczenie: ok. 2 EUR)•bezpłatny Aquapark Hive Water Park: 4 zjeżdżalnie z basenem, miniaquapark: 2 brodziki w tym ze zjeżdżalnią, plac zabaw z kurtynami wodnymi i sieciami do wspinaczki
Sport i rozrywka
•plac zabaw dla dzieci•animacje (w sezonie Lato 2025, w terminie: czerwiec-sierpień; w języku angielskim)
•za opłatą: tenis stołowy (ok. 5 EUR/godz.), minigolf (ok. 5 EUR/godz.)
Spa
•wstęp za opłatą: ok. 15 EUR/dzień•kryty basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 100 m²
•sauna, hammam, jacuzzi•za dodatkową opłatą (żniżka 20% dla klientów itaki, dotyczy sezonu Lato 2025): masaże, zabiegi na twarz i ciało
Usługi
•room-service•pralnia
•sklep z pamiątkami•kantor
Powyższe usługi są dodatkowo płatne.
Kontakt
•www.dhotels.gr
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
ważny dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka) Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Obowiązkowy podatek turystyczny
ok. 2-15 EUR/dzień/pokój, płatny na miejscu. Wysokość opłaty uzależniona jest od kategoryzacji obiektu.
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu,
pilot (dotyczy wycieczek objazdowych).
Czas przelotu
Polska-Kavala – ok. 2 godz. Transfer: lotnisko-Keramoti – ok. 15 min, Keramoti-Limenas (prom) – 40 min, następnie hotel