phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Andreolas Beach

Atuty oferty

 • tuż przy plaży Laganas
 • blisko centrum kurortu
 • basen z widokiem na morze

Hotel Andreolas Beach Kod: ZTHANDR

2 569PLN
Dorośli: 2 śniadania Pt 09.06 – Pt 16.06.23
Itaka
 • Promocja LATO 23 LATO 23
Grecja / Zakynthos / Laganas

Hotel Andreolas Beach

 • Promocja LATO 23 LATO 23
Kod: ZTHANDR
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Grecja – Bezpieczne Wakacje

ok. 300 m od centrum LAGANAS ze sklepami, barami i restauracjami, ok. 15 km od miasta Zakynthos; ok. 6 km od lotniska w Zakynthos.

Laganas, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 50 m od hotelu, parasole i leżaki płatne.

dwugwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 1999 r., odnowiony w 2019 r., 40 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa; bar, snack bar przy basenie; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: sejf (płatny: ok. 2,5 EUR/dzień); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja (płatna: ok. 7 EUR/dzień), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, lodówka; balkon (stolik i krzesełka).

basen, prostokątny kształt, słodka woda, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki.

0030/2695053412, www.andreolashotel.gr

 • Wi-Fi

LATO 2023
Informacje o regionie
Galeria regionu

Grecja — Zakynthos

Złota od słońca, obmywana morzem we wszystkich odcieniach błękitu. Zielona od lasów sosnowych i gajów oliwnych, pachnąca kwiatem pomarańczy. Zachwycająca niepowtarzalną scenerią, pełna miłych niespodzianek. Jej walory doceniły żółwie Caretta, które wybrały sobie plaże wyspy na miejsca lęgowe i stały się jej symbolem. Zmysłowa atmosfera Zakynthos i życzliwość mieszkańców wyspy stworzyły idealne warunki, aby spędzić tam wakacje.

Prognoza pogody

Aktualna pogoda – Zakynthos

25.01.2023
7°C 14°C
Wiatr:
13.1 km/h
Wschód: 07:46
Zachód: 17:52
Ciśnienie: 1010 hPa
Opady: 29,4 mm
Wczoraj
6°C 13°C
Wiatr:
10.4 km/h
Wschód: 07:46
Zachód: 17:53
Ciśnienie: 1007 hPa
Opady: 8,6 mm
Dziś
5°C 14°C
Wiatr:
7 km/h
Wschód: 07:45
Zachód: 17:54
Ciśnienie: 1011 hPa
Opady: 2,7 mm
Jutro
5°C 12°C
Wiatr:
8.5 km/h
Wschód: 07:44
Zachód: 17:55
Ciśnienie: 1015 hPa
Opady: 3,5 mm
Pojutrze
5°C 13°C
Wiatr:
9.6 km/h
Wschód: 07:43
Zachód: 17:56
Ciśnienie: 1016 hPa
Opady: 0,2 mm
30.01.2023
6°C 12°C
Wiatr:
11.9 km/h
Wschód: 07:43
Zachód: 17:57
Ciśnienie: 1009 hPa
Opady: 1,9 mm
31.01.2023
4°C 12°C
Wiatr:
13.5 km/h
Wschód: 07:42
Zachód: 17:58
Ciśnienie: 1015 hPa
Opady: 0,1 mm

Archiwalna pogoda – Zakynthos

Jaka będzie pogoda podczas Twoich wakacji? Sprawdź archiwalne dane.

Źródło: Meteogroup Logo

Cudownie położony przy fantastycznej plaży Laganas – najdłuższej na wyspie, sprawdzi się na beztroski wypoczynek w promieniach greckiego słońca. Relaks na plaży czy przy basenie? Wybór należy do Ciebie. Spragnieni rozrywek mogą wybrać się na spacer do tętniącego życiem centrum kurortu z mnóstwem klubów, bar i dyskotek.

POŁOŻENIE: ok. 300 m od centrum LAGANAS ze sklepami, barami i restauracjami, ok. 15 km od miasta Zakynthos; ok. 6 km od lotniska w Zakynthos.

PLAŻA: Laganas, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 50 m od hotelu, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: dwugwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 1999 r., odnowiony w 2019 r., 40 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa; bar, snack bar przy basenie; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: sejf (płatny: ok. 2,5 EUR/dzień); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja (płatna: ok. 7 EUR/dzień), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, lodówka; balkon (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: basen, prostokątny kształt, słodka woda, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki.

KONTAKT: 0030/2695053412, www.andreolashotel.gr

GRATIS:
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Miasto Zakynthos nocą — wyjazd z hotelu późnym popołudniem do stolicy wyspy - Zakynthos. Przejazd wzdłuż portu. W programie spacer po starym mieście, czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Cena - ok. 20 EUR.

Dookoła wyspy — fascynująca wycieczka, która pozwala poznać najpiękniejsze zakątki wyspy. Program rozpoczyna się od wizyty w fabryce oliwy Aristeon w miejscowości Lithakia. Kolejnym punktem jest wizyta w niewielkiej, rodzinnej winiarni Gramzas, która obejmuje prezentację metod produkcji wina w przeszłości i współcześnie oraz degustację. Następnie przejazd przez malownicze, górskie wioski: Kiliomeno, Agios Leon i Maries, czas na zdjęcia. Na trasie najstarsze drzewo oliwne na Zakynthos i Anafonitria - miejsce, w którym do dziś Grecy sami tłoczą olej, produkują miód i zbierają zioła - okazja do degustacji i zakupu. Kolejną atrakcją jest panorama Zatoki Wraku ze słynną plażą Navagio, którą zobaczyć można z platformy na szczycie klifu. Następnie przejazd w kierunku portu Agios Nikolaos. Rejs do Błękitnych Grot, czas na obiad w tradycyjnej greckiej tawernie. Wizyta w Bochali z punktem widokowym, z którego podziwiać można panoramę stolicy wyspy. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 34 EUR (nie zawiera rejsu do Błękitnych Grot).

Rejs Caretta caretta — rejs nowoczesną łodzią ze szklanym dnem po zatoce Laganas i wzdłuż dzikich, południowych krańców wyspy Zakynthos. Okazja do obserwacji słynnych żółwi morskich Caretta caretta w ich naturalnym środowisku i największym w Europie miejscu lęgowym. Podczas rejsu postój na kąpiel w pobliżu tajemniczych jaskiń Keri, na niedostępnym wybrzeżu pełnym klifów, dzikich plaż oraz bloków skalnych. Następnie postój u wybrzeży bezludnej wyspy Marathonisi, zwanej Wyspą Żółwi, gdzie swoje gniazda zakładają żółwie Caretta caretta. Wycieczka półdniowa. Cena - ok. 28 EUR.

Rejs Navagio — przejazd autokarem w kierunku portu w mieście Zakynthos, a następnie rejs statkiem do słynnej plaży Navagio położonej po północno-zachodniej stronie Zakynthos. Podczas rejsu okazja do podziwiania przylądka Skinari i położonych nieopodal Błękitnych Grot - czas na kąpiel w ich okolicy. Następnie pobyt na plaży Xigia, która dzięki występowaniu zimnych wód siarkowych uznawana jest za jedyne naturalne spa na wyspie. Podczas rejsu podziwianie wschodniego wybrzeża Zakynthos - znanych kurortów Tsilivi oraz Alikes-Alikanas, Peloponezu i wyspy Kefalonii. Widok z bliska na urokliwą wysepkę Mikro Nisi oraz znaną na północy wyspy plażę Makri Gialos. Powrót do portu w Zakynthos. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 34 EUR.

Kefalonia — wyprawa na największą z Wysp Jońskich. Zwiedzanie pięknego klasztoru patrona wyspy - św. Gerasimosa z jego relikwiami oraz jaskini Drogarati. Przepłynięcie łódkami po podziemnym jeziorze Melissani. Przerwa na posiłek w tradycyjnej, greckiej tawernie z pysznymi potrawami w niewielkim porcie wschodniego wybrzeża - Agia Efimia. Następnie czas na zdjęcia przy „filmowej” plaży Myrthos. Wizyta w winiarni i degustacja typowego, kefalońskiego wina Robola. Na trasie niezapomniane widoki - małe wioski rybackie wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz dzikiej wyspy! Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 50 EUR. (nie zawiera: rejsu po jeziorze Melissani i wstępu do jaskini Drogarati).

Olimpia — największe sanktuarium Zeusa w starożytnej Grecji, obecnie kojarzy się przede wszystkim z igrzyskami. Zawody sportowe, które odbywały się tu przez blisko 12 wieków, były nie tylko rywalizacją, lecz także wyrazem kultu dla najwyższego z bogów i znacząco wpłynęły na rozwój sztuki i kultury. Zwiedzanie Muzeum Archeologicznego z dziełami Praksytelesa i Fidiasza, wizyta na stadionie olimpijskim. W programie stanowisko archeologiczne z pozostałościami m.in. świątyni Zeusa, w której znajdował się jeden z siedmiu cudów starożytnego świata - posąg Zeusa, dzieło Fidiasza oraz ołtarz Hery, gdzie współcześnie zapalany jest znicz olimpijski. Czas na obiad i zakupy w centrum miasta. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 50 EUR (nie zawiera: biletów wstępu do Muzeum Archeologicznego i na stanowisko archeologiczne).

Wieczór grecki — podziwianie zachodu słońca w słynnym Kampi, z dala od hoteli i kurortów. Wyjątkowy wieczór z obiadokolacją w prawdziwej, greckiej tawernie pod gołym niebem, pełen tradycyjnej muzyki, tańca i wspólnej zabawy. Cena - ok.35 EUR.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Grecja, Zakynthos, Laganas

Hotel Andreolas Beach

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
2 569pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 5 138 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter